Keresés

Részletes keresés

akito Creative Commons License 2003.07.14 0 0 18
"(általában ha csak 1-2 tulajdonos van)."

A zártkörű alapítás a feltétel, ebben az esetben az alapító okirat rendelkezhet úgy, hogy igazgatóság helyett vezérigazgató vezesse a társaságot.

Előzmény: Gyéressy Ádám (16)
kodelka Creative Commons License 2003.07.14 0 0 17
"Azt meg ugye mindenki tudja, hogy a korabbi vezer, a Mozol, eleg csunya veget ert ugyanennel a brokercegnel."
No itt vagyok én, még egy tudatlan. Nem ismerem a storit, ki az a Mozol? és mit csinált? oszt mi lett a következménye?
Előzmény: cyberbroker (15)
Gyéressy Ádám Creative Commons License 2003.07.14 0 0 16
A társasági tv. szerint kft-nél ügyvezető van, rt-nél 3-11 tagú igazgatóság (elnökkel). De rt-nél lehetőség van arra is (1997. óta), hogy igazgatóság helyett 1 fő vezérigazgatót válasszanak (általában ha csak 1-2 tulajdonos van). Ezen kívül mindenütt olyan névvel látják el a tisztségeket,amilyennel akarják. különösen a nem választott tisztségeket. Pl. bármelyik dolgozót lehet vezérigazgaónak hívni. Ez már belső szabályzatok kérdése.
Előzmény: résen vagyunk (11)
cyberbroker Creative Commons License 2003.07.14 0 0 15
A Csuka Laci 1997-ben vegzett a kozgazon. Az utolso evben mar eleg kozel kerult azokhoz a korokhoz, akik akkor eleg vastagon lenyultak a KH Brokert. Mozol, Edmond Jackson, stb. Akkoriban o meg csak kis "lotifuti" volt. Viszont az akkor megszerzett "tapasztalata" segitette abban, hogy vezerigazgato legyen. Azt meg ugye mindenki tudja, hogy a korabbi vezer, a Mozol, eleg csunya veget ert ugyanennel a brokercegnel.
zsele5 Creative Commons License 2003.07.10 0 0 14
Bent van a nevében, hogy mit csinál.Hallgat mint a csuka.
Előzmény: krampampilu (13)
krampampilu Creative Commons License 2003.07.10 0 0 13
Thx

Tehát a nevét már megsúgtátok: Csuka László.

A többi kérdésem tekintetében is fölhomályosítana valaki?

Előzmény: bean (12)
bean Creative Commons License 2003.07.10 0 0 12
"A K and H tájékoztatása szerint Kulcsár Attila befektetési tanácsadóként Csuka Lászlónak, a K and H Equities vezérigazgatójának tartozott beszámolással" index.hu 07.09 22:12
Előzmény: kábelbúvár (10)
résen vagyunk Creative Commons License 2003.07.10 0 0 11
Előzmény: krampampilu (8)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.07.10 0 0 10
SZVSZ Csuka László.

Ha nem, cáfoljon + valaki!

Előzmény: krampampilu (8)
bean Creative Commons License 2003.07.10 0 0 9
Csuka László.
Előzmény: krampampilu (8)
krampampilu Creative Commons License 2003.07.10 0 0 8
Amennyire tudom, a PSZÁF-vizsgálatokon öléggé döcögtek (többször bírságolták őket...)

De most már tényleg érdekelne: ki (volt?) a K&H Equities vezérigazgatója? Akit ilyen esetben először kéne (persze, a bróker után!) felelősségre vonni, kihallgatni, kirúgni-lemondatni?

Előzmény: icost (7)
icost Creative Commons License 2003.07.10 0 0 7
>Én inkább a könyvvizsgálóra vagyok kiváncsi.

És hogy hány PSZÁF vizsgálaton "sodródtak át" döccenő nélkül ezzel a teherrel...

Előzmény: szkd (4)
gegenseegross Creative Commons License 2003.07.10 0 0 6
Mer nem az a célja a dolognak.
Előzmény: krampampilu (1)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.07.10 0 0 5
Mi lett a Postabank könyvvizsgálójával?

Ott per van, nem?
Vagy csak fenyegetőztek?

Előzmény: szkd (4)
szkd Creative Commons License 2003.07.10 0 0 4

Én inkább a könyvvizsgálóra vagyok kiváncsi.

Ha csak a fele igaz a sikkasztásoknak akkor a tulajdonos vastagon beperelheti a könyvvizsgálót is...
Azért ennyi milliárdnak azért nyoma van..

Előzmény: krampampilu (1)
KyshTurul Creative Commons License 2003.07.10 0 0 3
Na itt egy 0
Előzmény: krampampilu (1)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.07.10 0 0 2
Mer 1szerűbb a habot verni...
Előzmény: krampampilu (1)
krampampilu Creative Commons License 2003.07.10 0 0 1
De télleg: egy ojság, egy tévé meg nem kérdezte-találta még: vezérigazgató úr, mi folyik maguknál?

Nem beszélve pölö a yardokról...

Miért kell illedelmesen megvárni, amíg a Kulcsár gyerek befejezi a nyaralását? Miért nem kérdik meg addig is - akár tanúként - a főnökét?

Előzmény: kábelbúvár (0)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.07.10 0 0 0
Csuka László?

Lehet, hogy ugrik...

Előzmény: krampampilu (-)
krampampilu Creative Commons License 2003.07.10 0 0 topiknyitó
Help!

Én csak egy szegény, alulművelt nick vagyok, úgyhogy kérlek, segítsetek: itt "befektetési tanácsadókat" gyanúsítottként idéznek, banki elnök-vezérigazgatók lemondanak, államtitkárok, minisztériumi- és kormányszóvivők tagadnak-magyarázkodnak - a sikkasztó brókercég egyszemélyi felelős vezetője pedig sehol...

Ki tudja egyáltalán a nevét? Ha a bankfővezér levonta a konzekvenciát, ha a "befektetési tanácsadót kirúgták - vele mi van?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!