Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2007.10.14 0 0 9

 

 

 Csak nem SÖRHENGER?

Előzmény: tere (5)
gLes Creative Commons License 2004.09.25 0 0 8

Szasz!
 
Bocs hogy mostanáig nem válaszoltam. A jelenséget úgy hívják, hogy crossfade, és azért találták ki, hogy neked jobb legyen, persze ha nem tetszik, könnyű kikapcsolni: Winamp3-ban van egy új gomb az EQ és PL gombok mellett asszem, alapszkinben valami X vagy nemtudom, hogy jelölik, most nincs előttem. Én Winamp5-öt használok, eleve a fordításom is csak ehhez készült. Sztem térj át te is 5-ösre, mivel tud mindent, amit a 3, csak jobb :)


 

Üdv:

gLes

Előzmény: motyesz (6)
motyesz Creative Commons License 2004.09.13 0 0 7

Hahó!

Senkisem jár erre?

motyesz Creative Commons License 2004.09.10 0 0 6

Sziasztok!

Az oldalnak ezen a részén még nem jártam.Nemrég vettem észre hogy ilyen "szoba" is van.Lenne egy kérésem:Winamp3 van a gépemen és az a baja, hogy mikor zenét hallgatok rajta a számok egymásba folynak.Az egyik szám végén már a következő szám eleje van.Valahogy ezt megtudom csinálni, hogy ne follyanak össze?Mit kell vele csinálni hogy jól szóljon?

 előre is köszönöm a segítséget.

tere Creative Commons License 2004.08.23 0 0 5
Szerintem pl. a sávkiegyenlítő EQ-nak mégis csak jobb lenne. Nem úthenger az...
gLes Creative Commons License 2004.08.23 0 0 4

http://winamp.gles.hu

gLes Creative Commons License 2003.12.21 0 0 3
Nah...Winamp5...friss és ropogós...

http://web.axelero.hu/gles6/winamp

Kellemess szórakkozásst...:)

gLes Creative Commons License 2003.08.22 0 0 2
Hát...tudod...semmi sem tökéletes...vannak szövegek amiket nem olyan eccerű megbuherálni, ezt Justinék sajnos nem tették lehetővé, de egyelőre érjük be azzal ami van, még nem tudni mit hoz a jövő...:)
Előzmény: vi627 (1)
vi627 Creative Commons License 2003.08.18 0 0 1
Alakul, csak az a "Libary" és a "CD Ripping" opció nagyon angolosul hangzik még :))
zako Creative Commons License 2003.07.07 0 0 0
Eddig 0 tapasztalatot szereztem a munkáddal kapcsolatosan, merthogy most telepítettem. :-) Simán felment, menük magyarok, els? blikkre jónak t?nik. Remélem hosszabb távon is megfelel? lesz.

Csak így tovább, ne hagyd abba a fejlesztést! És természetesen köszönjük.

Előzmény: gLes (-)
gLes Creative Commons License 2003.07.07 0 0 topiknyitó
Helló!

Látom pang a téma, éppen ezért gondolom itt az idő egy kis vérfrissítésre. Szóval voltam olyan bátor elkészíteni egy új Winamp magyarítást, ill. részben, de ezt most hagyjuk. Tehát akinek akár a Winamp 2.95-ös verziójával is jól működő nyelvi fájlra (és a bővítmények jó részének honosítására) fáj a foga, az nézze meg az alábbi honlapot, és mesélje el másoknak is mit látott:

http://web.axelero.hu/gles6/winamp

(Előre leszögezem azoknak, akik kíméletlenül reklámnak minősítik ezt az üzenetet, hogy bár rengeteg fáradságos óram fekszik a dologban, egy fillért nem kapok érte, már-már karitatív módon örvendeztetem meg rengeteg magyar Winamp használó szívét, nameg a magamét, mert hát "a magyar a legékesebb nyelv, legalkalmasabb a..." beszédre...:))

Továbbá szeretném, ha végre valaki komolyabban véleményt alkotna a dologról (ééépítő jellegű kritikákat várok), mert korábbi hasonló próbálkozásaim kudarcba fulladtak (a fórumozók meglehetősen lusták voltak az adott helyen, a winamp.com plugin-részlegének látogatóiról nem is beszélve).

A Winamp.hu (szintén szunnyadó) készítőit pedig csókoltatom:)))

Üdv:
gLes

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!