Keresés

Részletes keresés

Ace Rodstein Creative Commons License 2003.07.05 0 0 20
Van valami igazságlehellet abban amit mondasz, de nagyon gáz, ha a 7végédet ez tölti ki.

Mi a ráknak fulladsz bele a politikába ennyire? Ér ennyit?

Az ilyen topikoknak esélyük sincsen az érdemi vitára (igaz, ezzel nem áll 1edül).

Előzmény: magyarpolgar (-)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.05 0 0 19
Te, a tegnapi tüntetők, az itteni ámokfutók csapata, stb.
Sok-sok lény, benne te is, tehát a magyar nyelv szabályai szerint: ti!
Előzmény: magyarpolgar (13)
cucu Creative Commons License 2003.07.04 0 0 18
Amíg csak 1 kommunista vagy ha úgy tetszik szélsőbalos is van a parlamentben, addig ne beszélj békeszándékról. A társadalmi feszültséget az mszp gerjeszti a puszta létével.
Előzmény: Törölt nick (12)
szkd Creative Commons License 2003.07.04 0 0 17

nem fikatopik. legfeljebb neked nem teccik. Olcsót mond ki olcsón levehető
Előzmény: HCOOH (14)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.07.04 0 0 16
"A baloldal _mindig is_ rajta tartotta a szélsőjobb minden rezdülésén a fél szemét, ami nem is volt nehéz, hiszen a szélsőjobb ú.n. "rezhülése" tipikusan hőbörgés szokott lenni, tisztelet a csekély kivételnek. "

Ezt én is tudom, de nem erről van szó.

Arról van szó, hogy a szélsőjobb minden rezdülését aztán miért kell felhasználni arra, hogy általánosítva az egész - a baloldaltól jobbra elhelyezkedő - gondolkodású emberek halmazával egyenlővé tegyük.

Előzmény: HCOOH (14)
szkd Creative Commons License 2003.07.04 0 0 15

Ti mind olyan hüjék vagytok amikor általánosítotok

Előzmény: Törölt nick (12)
HCOOH Creative Commons License 2003.07.04 0 0 14
magyarpolgár

Komikus ez az izzadozásod, hogy _MOST_ vélekedsz úgy, hogy az "Mszp veszélt érez" és azért szélsőjobbozik. Meg hogy "az utóbbi évben lett eleged". Hát te csak ennyire vagy magyar polgár, hogy eddig süket és vak voltál szép hazánkban?!?!?

A baloldal _mindig is_ rajta tartotta a szélsőjobb minden rezdülésén a fél szemét, ami nem is volt nehéz, hiszen a szélsőjobb ú.n. "rezhülése" tipikusan hőbörgés szokott lenni, tisztelet a csekély kivételnek.

Tehát _most_ összekötni ezt dátumilag vagy óriási tájékozatlanságot jelent részedről, vagy pedig annak a sima szándékát, hogy érdemi mondanivaló _HÍJÁN_ egy új fikatopicot nyissál, mert így a topiclista élén lehetsz 1-2 napig.

Szánalmas. Tartalmatlan. Olcsó.

Előzmény: magyarpolgar (-)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.07.04 0 0 13
mit jelent az, hogy ti?

már megint az összemosás.

Előzmény: Törölt nick (12)
Törölt nick Creative Commons License 2003.07.04 0 0 12
Végülis igazad van...
Ti nem vagytok szélsőjobbosok, csak igaz madjar hazaffyjak...
Akik egymillió embert várnak ma estére a Kossuth Térre
Akik akár fizikai erőszakra is hajlandóak, csakhogy "ez a hazaáruló kormány eltakarodjon"
Akik mindent megtesztek azért, hogy ebben az országban nehogy béke legyen.
Akik ... á, nem folytatom, mert a végén még olyat írok, amiért letiltanak...
Ennyi idióta birkát egyrakáson, mint ti "igaz hazaffyak" még életemben nem láttam, pedig voltam katona...
Előzmény: magyarpolgar (9)
Big-B Creative Commons License 2003.07.04 0 0 11
A kötelezés - már ha jól emlékszem - a jobboldal szóhasználata.

Ami meg a hülyének nézést illeti, a "hazaárulózás" sem illő dolog. A nácizás sem.

Nade azért legyünk őszinték. Ha valaki szélsőjobbos, az bizony szélsőjobbos.

Előzmény: magyarpolgar (9)
Pesics Creative Commons License 2003.07.04 0 0 10
Rettenetes, valóban.
A politikában állandan bántják az embert.

Szörnyű:-)

Előzmény: magyarpolgar (9)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.07.04 0 0 9
felhozom..

Kötelezés, szélsőjobbozás...

Az mszp európai fegyvertára

magyarpolgar Creative Commons License 2003.07.03 0 0 8
nem mindegy?

Leirtam a véleményem.

A külalak harmadlagos.

Ez az ötödik topik.

Előzmény: hamariberkenye (7)
hamariberkenye Creative Commons License 2003.07.03 0 0 7
Te is tudod, hogy nem reagál egyetlen politikus sem egy ilyen topikra, ha valamilyen csoda folytán tudna is róla. Ez így csak hangulatkeltés. Te elmondtad a magadét és nem fogod soha megismerni a címzett véleményét. Éppen ezért felesleges a látszólagos levél forma. Mert ez ugye nagyon nem valódi levél. Írd be egyszerűen minden ötödik topikba, hogy szélsőséges az MSZP, ugyanúgy a saját véleményed lesz abban kizárólag.
Előzmény: magyarpolgar (6)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.07.03 0 0 6
egyébként megint nem a lénygről beszélgetünk hanem a körülményekről.
Előzmény: hamariberkenye (3)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.07.03 0 0 5
mellesleg aki ismer tudja ki vagyok. :)
Előzmény: BaSand (1)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.07.03 0 0 4
szerintem fog tudni róla.

Sokan figyelik az indexet a Közt. térről,
de a fiatal baloldal bizonyosan.

Ez a megszólitás inkább képletes mert ő mondta,
de az egész mszp-nek üzentem.

Az utóbbi egy évben elegem lett a szélsőjobbozásból.

Ez volt az i-n a pont.

Hozzáteszem nem vagyok párttag polgári kör tag és semmilyen tag csak utálom ha sorozatban hülynek néznek

Előzmény: hamariberkenye (0)
hamariberkenye Creative Commons License 2003.07.03 0 0 3
Tisztelt BaSand kolléga,

Én nem szolítottam meg egyelőre egyetlen közszereplőt sem hamariberkenye aláírással. Megtettem egyszer, de akkor _saját névvel_, valamint a konkrét üggyel kapcsolatos véleményemet az érintettnek küldtem el, és nem a polfórum mélyére rejtettem..

Előzmény: BaSand (1)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.07.03 0 0 2
szerintem fog tudni róla.

Sokan figyelik az indexet a Közt. térről,
de a fiatal baloldal bizonyosan.

Ez a megszólitás inkább képletes mert ő mondta,
de az egész mszp-nek üzentem.

Az utóbbi egy évben elegem lett a szlséjobbozásból.

Ez volt az i-n a pont.

Előzmény: hamariberkenye (0)
BaSand Creative Commons License 2003.07.03 0 0 1
Arról nem is szólva, hogy egy noname nick mögül haláli bátor tett beolvasni bárkinek is.

Mondja hamariberkenye.

Előzmény: hamariberkenye (0)
hamariberkenye Creative Commons License 2003.07.03 0 0 0
Biztos vagy te abban, hogy van értelme ide beírogatni névre szóló leveleket? Mert én nem. Ha valakit megszólítasz, legalább tudjon már ő is róla. Tehát küldd el a cmzettnek. Arról nem is szólva, hogy egy noname nick mögül haláli bátor tett beolvasni bárkinek is.
Előzmény: magyarpolgar (-)
magyarpolgar Creative Commons License 2003.07.03 0 0 topiknyitó
Juhász Gábor Frakcióvezető Helyettes Úr,
(MSZP)

Hallva szösszenetét az MTV1 hiradójában, állampolgári jogomnál fogva a következőket óhajtom közölni Önnel miheztartás végett.

Ön a következőket fűzte hozzá Orbán Viktor baloldali szavazók (nem mszp aktivisták - megtévesztettek ? ) felé nyújtott összefogást sürgető beszéde után: (nem szószerint)

Nehéz lesz összeegyeztetni a szélsőjobb csurkista miépes Orbán Viktorhoz csábitott szavazókat a mérsékelt baloldali szavazókkal.

Közlöm Önnel a következőket:

Magyarországon igen kismértékű és nem nagyobb a szélsőjobboldaliaknak nevezhetők tábota mint bármely európai országban.

Magyarországon vannak másként gondolkodók mint Ön, akik korántsem tartoznak a szélsőjobb táborába.

Magyarországon nincsenek szélsőjobb megnyilvánulások, igen kevés, elhanyagolható azoknak a száma akik náci eszméket vallanak.
(csodálkozni fog de a MIÉP sem akar senkit sem a gázkamrába küldeni)

Abban a pillanatban amikor hatalmi veszélyt éreznek nem érdemes egy Parlamenten kivüli párt mögé bújni.

Az Európai Únióban nem csak a zsidózás de a nácizás sem komfortos.

Nem korrekt belemosni az ellentétes szavazótábort egy Önök által náci csürhének tartott masszába mert megharagszom és feljelentem Önt.

Ahogy az Önök által félelemmel szemlélt Miépes (nem szélsőjobb) szavazótábort fel kellett szivnia valakinek úgy szivta fel az ugyanennyire európai szálsőbal embereket az Önök pártja, tudatosan és deklaráltan és akármennyire is próbálja festegetni ugyanannyira botrányos ez mint az amit Önök annak próbálnak beállitani.
Pedig a szélsőjobb ténylegesebb veszély mint néhány szélsőjobbos hömbölgő.

Szóval miheztartás végett nézzen el Európa felé
és próbáljon európaiként gondolkodni és vegyen vissza.

Nagyon megütheti a bokáját, magasról nagyot lehet bukni.

Főleg ilyen balkáni hozzáállással.

Azt hiszem elég európai voltam.

Egy állampolgár aki nem osztja az Ön (Önök) véleményét de azért még szeretne élni azzal együtt, hogy másképpen gondolkodik a közös európai jövőről.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!