Keresés

Részletes keresés

Don Valentino Creative Commons License 2003.07.04 0 0 6
Na huzzon mindenki dolgozni az adofizetoi penzemen!
judylla Creative Commons License 2003.07.04 0 0 5
Hahó lakógyűlés, Sopronból, a Volt fesztiválról. halálosan esik az eső, és ez itt minden, csak nem Woodstock, legfeljebb a posztalternatív tizenéves szubkultúr tesz úgy, mintha -- 2 slukk közt. Puszi nektek.
Előzmény: judylla (4)
judylla Creative Commons License 2003.07.03 0 0 4
MBSz 2 = Mortalcom Bat Szövetség
Előzmény: endre73 (2)
judylla Creative Commons License 2003.07.03 0 0 3
Nagy a belmagasság, szerintem galériázzunk! alatta jól elfér a medence, és remekül beleugrálhatunk majd. Ilyenkor mindenki atom vizes lesz a szobában, és vidám dolog lesz hallgatni a lelkialkattól függ?en fokozódó káromkodásokat (f?leg E73-ra vagyok kíváncsi...). Inni pedig köll -- hogy ne száradjon ki a nyakunk! (Egy lincsel?s Lakó.)
Előzmény: AndiBandi (1)
endre73 Creative Commons License 2003.07.03 0 0 2
MBSZ=Mountain Bike Szövetség
Előzmény: AndiBandi (1)
AndiBandi Creative Commons License 2003.07.03 0 0 1
Na jó, jó nekem is csillognak a szemeim nekem, de mi az az MBSz??? (vagy mi...)
offtopic: én azért még el tudnék képzelni néhány dolgot ahhoz a nagy boldogsághoz (pl.: úszómedence ide az ablak mellé, elég kicsi is; koktélbár — lehet alkoholmentes is, bár ezért egyes Lakók majd meglincselnek — a könyvespolc helyén, stb.)
Előzmény: judylla (0)
judylla Creative Commons License 2003.07.03 0 0 0
Csak a rend kedvéért: és kifinomultan csillogjanak a BMW-ben suhanva fényes szemeink, lelkes felszabadultsággal szocpolicilag újítsuk vissza az infókat. Tárjuk a világ elé MBSz-t?l sajgó lelkünket, és örüljünk, hogy boldogok legyünk. Lenullázva.
Előzmény: endre73 (-)
endre73 Creative Commons License 2003.07.03 0 0 topiknyitó
T. Lakók!

Jelen topic célja, hogy elejét vegye a felesleges e-mailezgetéseknek, összeröffen(t)éseknek.
Az információs szupersztráda stopposai vagyunk, szálljunk ki a lassan pöfögő, túl kicsi, túl személyes verbális kommunikáció Trabantjából, és állítsuk le az Indexes Törzsasztal BMW-jét, szálljunk be, és adózzunk csodálattal a felgyorsult világ elsuhanó információerdőinek. Ma már Kis Manyi is úgy mondaná: "Hogy rohannak az infók...".

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!