Keresés

Részletes keresés

amexinka02 Creative Commons License 2024.03.25 0 0 189

Ott van az adatlapomon. 

Előzmény: mendock (188)
mendock Creative Commons License 2024.03.25 0 0 188

Amexinka02 adhatsz elérhetőséget.

Előzmény: amexinka02 (187)
amexinka02 Creative Commons License 2024.02.23 0 0 187

Köszönöm, kapcsolatba lepek vele. 

Sajnos mar vagy 15 orvosnak irtam, sehol nem voltak hajlandók arrol biztosítani hogy megkapom a vizsgalatot a kért alapossággal és minőségben. Pedig azthiszem nem kérek lehetetlen dolgot... 

Előzmény: Novelist (186)
Novelist Creative Commons License 2024.02.22 0 0 186

dr. Lovász Sándor. Rózsakert Medical Center.

De 51.000,- az első vizit.

Viszont nagyon-nagyon rendes és kiváló orvos.

Előzmény: amexinka02 (185)
amexinka02 Creative Commons License 2024.02.16 0 0 185

Üdv mindenkinek, 

 

 

 

Érdeklődnék tud e valaki Budapesten teljesen privát urologus magan rendelesrol? Nem magán klinikát keresek. 

 

Olyan orvosra lenne szuksegem, ahol nem futoszalag szeruen latjak el az embert, hanem ha kell akkor akar 1-2 orat is rászánnak. És valoban " teljeskörü" kivizsgalast tudnak nyujtani. 

 

Kerem ha tud valaki ilyen dokirol, ossza meg az elérhetőseget. 

 

Köszönöm 

RobertM1 Creative Commons License 2023.05.28 0 0 184

Udv, Teged el lehet erni valamilyen cimen/forumon? Kisertetiesen hasonlo szituacioban vagyok mint te es van par kerdesem/ javaslatom. Koszi!

Előzmény: Pongrácz Gergely (157)
senki2121 Creative Commons License 2022.12.08 0 0 183

sziasztok!

Ha urológusról van szó, akkor semmiképpen sem ajánlom a Bajcsy kórházat!!!!Nem szeretném minősíteni azt, amit ott művelnek!

A Margit Medical Centerben van egy nagyon jó urológus! Korrekt, megbízható és lelkiismeretes.

Privátban szívesen válaszolok minden kérdésre! 

Martin1818 Creative Commons License 2022.11.20 0 0 182

Szia Neked ez megoldodott? STD tesztet csinaltal? Nekem myco es ureaplazma fertozesnel volt echte ua erzesem, hogy boxer nelkul egesz jo, de mihelyt szuk gatya van rajta brutalisan diszkomfort erzesem van, raadasul tapintasra is kemenyebbnek ereztem.A nagyobb problema pedig az volt, hogy egyszeruen elvesztettem a merevedesem.

Előzmény: Pongrácz Gergely (157)
Martin1818 Creative Commons License 2022.11.20 0 0 181

Szia, Olvastam az elozmenyeket, amit irtal. Azt irod, hogy az enterococcus gyulladast okoz. Kerdesem az lenne, hogy a vizeletben es masszazs utani vizeletben volt feherversejt? Ha nem akkor valoszinuleg nincsen gyulladas. Illetve UH vizsgalat alapjan volt barmi gyulladasra utalo jel?

Előzmény: Peti Faragow (174)
Bagaba Creative Commons License 2022.09.12 0 0 180

Köszi, nagyon is aktuális sajnos. 

Én is hasonlókat tapasztaltam. Esetleg megírnád hol voltál magánban, és az jobb volt e?

 

Előzmény: c0llector (179)
c0llector Creative Commons License 2022.09.06 0 0 179

Szia, nem tudom még aktuális-e, de én voltam 1-2x Veszprémi doktor úrnál.

 

Nem voltam megelégedve vele, ő saját szavaival "csak az ondóvizsgálatban hisz", miután az negatív lett, és volt még csomó panaszom, széttárta a karját, hogy akkor hurrá, nincsen gond, ha az ondóban nincs baktérium.

 

Ránézett a piros, hólyagos makkra is, mormogta, hogy igen, ez inkább néz ki herpesznek, aztán nem csinált semmit vele, kenegessem körömvirág krémmel. 

 

Honvédban ő, meg Végh doktor (borzalom az a pali, most ment végre nyugdíjba) kb a laborvizsgálatokra képesek és ott megáll a tudomány. 


Végh dr. úr még arra sem, sztorizik, elmondja, hogy milyen szép a farkad (szó szerint) és az asszisztens nője csinál mindent.

 

Hónapokig b*tam a rezet ott, semmi eredménnyel, mire elmentem magánba.

Előzmény: Bagaba (177)
Bastrick Creative Commons License 2022.08.26 0 0 178

Sziasztok!

 

Krónikus prosztatagyulladás témára visszatérve: próbálta már valaki a TUMT kezelést? Bővebben: https://ihklinika.hu/szakrendeles/urologia/kronikus-prosztatagyulladas-kezelese/

 

Elég borsos összege van, de alapvetően rutin beavatkozásnak számít, így még az elgondolkodom rajta kategóriába esik, bár első olvasásra azért ez is elég rémisztően hangzik. Megmondom őszintén elfáradtam, minden lehetséges természetes módszert kipróbáltam, de hosszú távú változást sem ezek, sem az orvosok nem tudtak elérni. Tényleg úgy vagyok most már lassan, hogy jöhet bármi, csak múljon már el, de félek az esetleges szövődményektől. 

 

Szóval ha bárkinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, megköszönöm ha leírja az élményeit.

Bagaba Creative Commons License 2022.03.07 0 0 177

Honvéd kórház - Dr Kovács Róberttel van valakinek tapasztalat? Esetleg ugyanitt Dr Veszprémi Györggyel?

subby57 Creative Commons License 2021.09.23 0 0 176

Helló Fórumozók!

Én kb 3,5 éve tapasztaltam, hogy kisebbek lettek a heréim. Egy elég erős keresztcsont körüli, övszerűen kisugárzó fájdalommal indult az egész. Egyből urológus, aki prosztata gyulladást állapított meg. ANtibiotikum meg minden. Elindult a gyötrelmem ami a mai napig tart. Szépen lassan a fájdalom elmúlt, igaz néha-néha visszatér napokra. Ha fájt az deréktájék akkor az erekció is nehézkes volt. Mára ott tartok hogy megy a szex, de a herék mérete továbbra is elmarad a korábbitól. Ha sportolok vagy hideg van akkor már-már gyerek méretű, eléggé ciki. Sokszor azt érzem/gondolom, hogy hol kisebbek hol nagyobbak a golyóim de összességében kisebbek. Az évek alatt kb. 30-40%al érzésem szerint. Vagy 6 különböző urológusnál voltam. Minden létező vizsgálat megvolt, ultrahang, CT többször is, laborok. Mindenhonnan úgy jöttem ki, hogy minden rendben, mit aggódok, minden normális, engedjem el a dolgot és kész. Értem én, csak nehéz így élni a mindennapokat, hogy reggel-délben-este ezen agyalok. Hova menjek, kihez forduljak, mit szedjek/egyek ne szedjek/egyek. Prostamol UNO-t szedek régóta, ártani nem árt alapon. Szóval teljesen tanácstalan vagyok, nem akarnám végig nézni tétlenül, hogy egyszer csak kiürül a zacsi és kész de kifogytam az ötletekből. Köszi hogy leírhattam.

bagoly 55 Creative Commons License 2021.08.30 0 0 175

Üdvözlöm!

Érdeklődni szeretnék, hogy használt-e önnek a csepp?

Én is ezzel a problémával küzdök..

 

Előzmény: Peti Faragow (174)
Peti Faragow Creative Commons License 2021.07.26 0 0 174

Köszönöm, nagyon aranyos:-) mindenképpen kipróbálom a terápiát. Semmi veszteni valóm már végülis:-)

 

Előzmény: RKlara (173)
RKlara Creative Commons License 2021.07.26 0 1 173

De nekem csak a Grape Vital féle grapefruitmag olaj használt, az instrukciók is ehhez igazodnak. Gyors gyógyulást kívánok! ☺️

Előzmény: Peti Faragow (171)
RKlara Creative Commons License 2021.07.26 0 1 172

Kedves Peti! Fertőzés esetén a normál dózis háromszorosát kell szedni. A normál dózis 10kg-ként 3-4 csepp. Étkezések után érdemes bevenni, és legalább két deci folyadékkal kell meginni. 2 hétig menjen emelt dózisban. Mellékhatása nincs, de antibiotikummal ne szedje mert ütik egymás hatását. 

Előzmény: Peti Faragow (171)
Peti Faragow Creative Commons License 2021.07.25 0 0 171

Elkezdtem a kúrát 2 napja tart. Nagyon reménykedem hogy ez működik, szinte ez az utolsó amibe tudok kapaszkodni mert végigjártam a 3 év alatt mindent. Annyi kérdésem lenne meg hogy milyen adagolásban használta a Grapefruit mag kivonatot?Elvileg 3x20 van az üvegen de ajánlották 3x30 at. Meddig szedte pontosan? 2hét? Mellete iszom a DoTerra Oregano ojalát is a dupla antibakteriális hatás végett. Köszönöm előre is a válaszát, szép napot.-)

Előzmény: RKlara (170)
RKlara Creative Commons License 2021.07.11 0 1 170

Örülnék ha majd megírnád, hogy Neked is segített-e.

A legjobbakat kívánom!!!

Előzmény: Peti Faragow (168)
csakén1990 Creative Commons License 2021.07.05 0 0 169

Sziasztok.Alkalmassági vizsgálaton pici vért és fehérjét találtak a vízeletben,pár napjára fehérje már nem volt.Mitől lehet?

Peti Faragow Creative Commons License 2021.07.04 0 0 168

Nagyon hálás vagyok, mindenképpen kipróbálom.🤗

Előzmény: RKlara (163)
91449977 Creative Commons License 2021.06.14 0 0 167

✌️

A következő kapcsán keresek urológust, -sebészt vagy tkp bárkit is aki elvégezne egy műtétet az én felelősségemre, az én útmutatásom alapján, amely a következő lenne: kell szerezni vagy nyomtatni valamilyen ECM-et, pl egy kollagén vagy biokompatibilis műanyag darabot, ami olyan formájú mint a hiányzó rész*, levágni a csonk végét, elérakni, és az egészet körbeburkolni valamilyen (mű)anyaggal amit a bőrhöz kell rögzíteni ideiglenesen ( Aztán megvárni amíg benő az egész (a sejtek szaporodnak, lebontják és újraépítik a mátrixot) és akkor a műanyag darabot le kell venni (meg a katétert is)).

*A hiányzó rész: a glans és mögötte egy-két centi barlangos test.

222katka Creative Commons License 2021.05.09 0 2 164

Kedves Malacospassat,

Kb. azóta foglallak az imáimba, mióta olvastam a c-vitaminos bejegyzésedet és kipróbáltam. 1 éve küzdök gyulladással, nem tudják, hogy mi okozza, sőt az orvosok még abban sem értenek egyet, hogy melyik szervem érintett, a belek, a húgyutak vagy petefészkek. Labor, még az elején kimutatott streptococcus-t, aztán semmit. 

Kipróbáltam a kúrádat és 1 valami biztos, hogy használ!!!

Éjszaka, aludni nem tudtam, úgy lüktetett az alhasam és ezzel a kúrával végre tudok aludni. Jelen pillanatban a 100%-os fájdalom átalakult kb.30-40 %-ra néhány nap alatt és bízom benne, hogy teljesen el fog múlni. 2-3 litert iszok ebből az "üdítőből", ezt kiegészítem még callavita para protex-el. Szerintem, ha valakinek nem ilyen régóta fennálló gyulladásról van szó, a c-vitamin önmagában is elég.

Még valami, találtam 1 angol cikket, ami alátámasztja a c-vitamin gyulladásgátló, baci-ölő tulajdonságát. Olvassátok el, sokakat a halál torkából mentettek meg vele.https://www.smithsonianmag.com/science-nature/could-deadly-infections-be-cured-vitamin-c-180963843/

 

Kedves Malacospassat, a Jó Isten áldja meg minden lépésedet! Én sok-sok pozitív gondolatot küldök neked bármerre is jársz!!!

 

Előzmény: Törölt nick (162)
RKlara Creative Commons License 2021.04.26 0 1 163

Kedves Peti!

 

Én nő vagyok ugyan, de nekem is meggyűlt évekre a bajom az e.faecalis (plusz e.coli) fertőzéssel. Hónapról-hónapra új antibiotikumokat kaptam, de a fertőzés mindig újra kiújult. A fertőzés már urogenitális részt érintett, tehát az urológiai és ivarszervi rész között járt kelt, szaporodott. Sok keresgélés után ajánlotta egy férfi a Grape Vital cseppet. Ő is érintett volt. Ekkorra már nagyon erős, és állandó jellegű fájdalmaim voltak, az élet  kínkeserves létezéssé redukálódott. Nem veszíthetek alapon próbáltam ki. Két hét alatt megszűnt mindkét fertőzés, és azóta sem tért vissza. Ennek 6 éve. Annyi újdonság viszont napvilágot látott hogy januárban górcső alá vették a cseppet, és hát kiderült hogy nem is az van benne, amit az összetevőkben megjelöltek. Grapefruitmagolaj helyett szimpla szintetikus fertőtlenítőszer van benne. DE! Azt el kell hogy mondjam, hogy voltam olyan embertelen állapotban hogy egy vödör hypot is megittam volna ha segít. E hír tudatában is megittam volna!

Nem tudom segítettem-e. Remélem igen. Jobbulást kívánok!

Előzmény: Peti Faragow (154)
Pongrácz Gergely Creative Commons License 2021.03.26 0 1 157

Elkeseredve olvasom a hozzászólásokat. 

 

Ugyanaz a mintázat mutatkozik nálatok is mint nálam. Évek óta húzódó prosztata környéki gyulladás, több magán orvos látogatásán, számtalan gyógyszer kísérletezésen túl és nincs eredmény. 

 

Őszintén szólva csalódtam a jelenlegi magyar orvostudományban. 

 

Történetem:

 

2018 novemberében 1-2 nap alatt erős fájdalomra lettem figyelmes, a heréimet a prosztatámmal összekötő főerek göcsörtössé, puklissá váltak. Járni is nehézkes volt. 

 

Azonnal orvoshoz mentem (West End -el szembeni swiss clinic vagy mi), fizikális vizsgálat + egy tockos hogy semmi bajom... OK. 

 

Majd a Róbert Károly magánkórházba is elmentem. Ott már egy gyors negatív eredményű vizelet teszt is lezajlott. Csuklóból summetrolim + ciprinol antibio. (Itt megjegyezném hogy világszinten probléma a felesleges antibio fogyasztás, uh furcsáltam hogy negatív tesztre ki tudja mire anti biot ír fel. Olvastam hogy a ciprinolról és úgy általában a floxacin hatóanyagtartalmú antibiokat az EU már nem is javasolja elsőkörös próbálkozásnak mert amire azelőtt jó volt mára hatástalan, lévén hogy a sok felesleges használat miatt az addig erre érzékeny bacik rezisztensé váltak.) Azt már meg se említem, hogy a ciprinol rommá fibrillálta a szívem, kurva szar volt...

 

Utána elmentem az "andrológus doktorhoz", neten főként így találjátok. A fizikális vizsgálat mellett ultrahanggal is megnézett. Elmeséltem neki hogy kb fél-egy éve húzódik a dolog. Csináltattam spermium tenyésztést, mielőtt találkoztam vele, hogy legalább baktérium specifikus gyógyszert írjon fel, ne így hasraütve. Enterococcus faecalist mutattak ki. - Azt mondta ez normális, mindenkinek laknak ilyen bacik a szervezetében. - Melyre kinyílt a szemem, hiszen a bacitenyésztés rendellenes csíraszám kimutatására alkalmas... Arról nem beszélve hogy végig a gépet nyomkodta.. A cinizmusa ellenére megvettem amit felírt, 2000mg kurkumin / nap, proxelán kúp / nap, myofloxacon minden másnap (vagy vmi hasonló nevű) FLOXACIN hatóanyag tartalmú antibiot is felírt amelyet hugyhólyag fertőzésekre szokás felírni. Mondom OK, te se figyeltél rám, hogy fibrillál a szívem a floxacin antibioktól. De tudod mit? 

Vettem grapefruit cseppeket, kisvirágú füzike teát, PX12 (vagy mi) gyógygombát és toltam. 

 

Nem múlt el. 

 

Elmentem egy negyedikhez is és elhatároztam, hogy addig járok hozzá ha már fizetek amíg meg nem oldja. 

 

Ugyanakkor tudnotok kell, hogy gynecomastia is látványos fejlődésnek indult. Persze a laza 170 ezres endokrin vizsgálat semmit nem tudott kimutatni. (Hogy is tudott volna egy reggeli mintavéttel? Nem is értettem, max súlyos esetben látszana konstans hormonzavar... az én esetemben főleg este fáj, meg am is jobbnak láttam volna pl egy 2 óránkénti mintavéttel. Csak találtunk volna életmódhoz kapcsolható összefüggest, de nyilván ez csak az én naiv véleményem.) 

 

A medicover kórházban a doktornő szerintem csak tettette az orvoslást. Mikor bementem szerintem már azt várta mikor takarodok el. 

 

Kifejtette, hogy szerinte ez nem prosztatagyulladás. Uh + vizelet + spermium tenyésztés. Ua eredmény enterococcus, illetve pici vér volt a vizeletemben. Visszamenve felírt cataflam + augmentin + proxelant. (Kimaradt h a 3. orvos előtt egy orvos ismerősőm felírta ugyanezt az antibiot a sperma tenyésztés alapján, de nem hatott.) Illetve hozzátette h jó lenne "sokat üríteni."

 

Így tettem, eredmény alig mutatkozott. Visszamentem. Felírt egy nagyon ütős cuccot, ez a nimezulid nevezetű gyulladásgátló. Azt mondta max 5 napig!

 

Gyerekek, ez a cucc úgy lenyomta, hogy ilyen erős merevedésem kb 18 éves koromban volt. (Most 30 vagyok). Hihetetlenül boldog voltam, de nem tartott sokáig, mert elkezdett fájni a májam. Olyannyira hogy a 4. napon reggel abbahagytam.

 

És minden vissza a régibe... sőt még rosszabb is volt mert az előtt kb megszoktam a fájdalmat. Megint visszamentem... Azt mondta, hogy most már túl sok gyógyszert kaptam, muszáj lenne pihennem, addig nyomassuk a természetes cuccokat. (Proxelán, stb.)

 

Visszamentem 2 hónapra rá, úgy h folyamat nyomkodtam a seggembe a kúpokat. Kicsikét feszéjezett állapotban konstatálta, hogy nem adom fel. A vége a diskurzusnak az lett h" majd 6 hónap múlva magától elmúlik." - Diszkrét közölési módja volt annak h "lövésem sincs mi a baj és h oldjam meg". 

 

Majd elmentem az Affideához is tegnap előtt, 16:00 -ra. Persze voltak kedvesek 16:22 után még annyit se jelezni, hogy "elnézést a késért de mindj szólítjuk". 

Még előttem valami faszinak 2x50 ért felirtak intimtornát. 

 

Átfutott az agyamon hogy eddig mi is történt.., mit is tud csinálni egy urológus, mi az ő kardja és pajzsa? Sperma + vizelet tenyésztés, végbél tükrözés, endokrin vizsgálatok pl teszto + ösztradiol, fizikális vizsgálat, amit a páciens elmond, ultrahang. És ennyi, innentől kezdve a tudása, tapasztalatai jelentik az igazi ütőerőt. 

 

Lehet egy orvos bármilyen hozzállású, figyelmes, beleszaró, engem egy dolog érdekelt volna, hogy feltudjon állítani egy diagnózist, amelyet tud kezelni. És eddig mindegyiknél ilyen sötétben tapogatózós írjunk fel ezt, írjunk fel azt, de finguk sincs pontosan arról, hogy milyen mechanizmus alapján marad begyulladva a genitáliád és milyen gyógyszeres + életmódbeli változásokra lenne szükség ahhoz, hogy elmúljon. 

 

2018 óta amikor lehet boxer nélkül, melegítőben vagyok, kerülöm az ülést és így egy picit elviselhetőbb, nem robban szét. Néha dupla cataflammal zárom az estét és tudom h ez is aritmiát gerjeszt, de néha úgy fáj h ezt választom. 

 

 

Ez a nagy helyzetem és szánalmasnak tartom, hogy a mai világban a jelen orvostudomány csak erre képes. Főként... hogy itt hózzászólók tömkelege hasonló cipőben jár. 

 

Ha lesz megoldás, mindenképp meg fogom osztani veletek, (mint ahogy azt tettem gyakorikérdéseken a pylonidalis cysta esetében is).

RG655 Creative Commons License 2021.03.24 0 0 156

Szia! Én is átéltem hasonló kilátástalanságot, nekem is egy csomó pénzembe került már ez a betegség. Nem mondanám, hogy már meggyógyultam, de sokkal jobban vagyok, a fájdalmat egy elviselhető, nem is állandó diszkomfort váltotta fel, amivel kb. meg is tudnék már barátkozni.

Ami nekem segített, az egyrészt a masszázs, több doki is csinálta, volt akié semmit se segített, viszont a sasadi úti klinikát tudom ajánlani ebből a szempontból, az ottani hatásos volt, de már nem járok, hosszú távon elég költséges lenne, előbb-utóbb majd megpróbálom magamnak csinálni vagy partnert megkérni.

Nekem a gyógynövények meg ilyenek nem jöttek be, viszont ami most segít, az az hogy az alábbi nyújtásokat csinálom, napi kétszer, minden gyakorlatot 2 percen át, azaz így naponta összesen 40 perc, közben olvasok, vagy zenét hallgatok, nekem nagyon hasznos, kb. 2-3 hét után kezdtem el érezni, hogy működik és csökken a fájdalom, igazából ezek a nyújtások vezettek oda, hogy most már kezdek kigyógyulni ebből. Szerintem érdemes megpróbálni, nyomni egy hónapig szigorúan, és aztán eldönteni, hogy segített-e vagy nem.

 

https://www.youtube.com/watch?v=NnqAkM9r2a8&t=46s

Előzmény: Peti Faragow (154)
Bastrick Creative Commons License 2021.03.08 0 0 155

Szia! Alfetim Uno és Arcoxia volt a két gyógyszer, most érek lassan a kúra végére. Amíg az Arcoxia-t is szedtem, akkor mintha jobb lett volna, egy kicsit tényleg azt éreztem blokkolja az érzést. Most már csak az Alfetimet szedem de kb ugyanúgy visszajöttek a tünetek, szóval ezek is igazából csak részleges megoldást nyújtanak (igaz mostanában többet is stresszelek).

Mivel már szinte el is felejtettem milyen érzes, ha nem lüktet ott lent, így annyiban jó volt ez az egész, hogy újra normálisnak érezhettem (ha csak egy kis időre is). Gondolom a doki célja is ez volt, hogy kicsit fókuszt veszítsek de hát amikor beindul az égető érzés, akkor nehéz nem arra koncentrálni újra. :)

 

Remélem tudtam segíteni, kitartást!

Milán

Előzmény: Atom76 (151)
Peti Faragow Creative Commons License 2021.03.06 0 0 154

Sziasztok! Helyzetjelentés:-P

Hát sajnos újra felbukkant 1 hónap után a prosztatámban a Enterococcus Feacalis. (ondóban)10,5 csíraszám.

Másfél évig antibiotikumoztak, fél éve csak masszázs és 10,3-ra sem adtak gyógyszert a rossz állapotom végett.

Már már kezdtem örülni a múlthavi negatív eredmény végett erre itt a 10,5...:-( Egy világ omlott össze bennem, hiszem mindent megtettem a gyógyulásom érdekében és lassan elérem a milliós határt is amit kifizettem eddig magánba és csúsztatva is.A prosztatám ugyanúgy gyulladt mint 2éve. 

Fél éves masszázs után el is bizonytalandotam van-e értelme tovább masszíroztatni. Hiszen ez bakteriális vagy nem?

Mivel lassan a tartalékom is elfogyott a végére értem a magánnak:-( Vissza az SZTK-ba? Vissza az agyongyógyszerező SZTK-s orvosokhoz? Kapok majd megint AB-t ami kiüti az amugy is gyenge immunrendszerem és bejön megint vagy 3-4 baci?! Jól feladta az élet a leckét.

Nem fogok hazudni szinte az összes dolgot kipróbáltam ami természetes gyógymód. Lófaszt sem ért a diétával sem. Jelenleg gyógygombával próbálkozom minden reményt ebbe fektettem. Hogy teljes legyen a kör, refluxom is lett ami kezelek fél éve. A nagy hogyan tovább a dilemma. Előzményként kaptam egy katétert egy vesekő műtétnél, azóta megszüntem létezni. Vagyok, túlélem a napot, várom a következőt és a reményt. Orvosaim a pozitiv szemlélettel hitegetnek persze egyik sem járt ebben a cipőben sohasem csak a tanulta anyagot probálgatják hátha. Mindig felteszem nekik, hogy a picsába legyek pozitív ha fáj éjjel nappal mert gyulladt? 

Hát erről ennyit is...:-)

Szép napot mindenkinek

Péter

Debuyzer Creative Commons License 2021.01.31 0 1 153

Helló Péter .Még annyi hogy kérd ki orvosod véleményét Tadalafil teváról ez egy potencia nővelő amely a prosztata vérkeringését is javítja nekem ezt egy andrológus javasolta .

Előzmény: Peti Faragow (150)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!