Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.20 0 0 1811
silkleslie Creative Commons License 2006.06.20 0 0 1810

De, hátul varrott. Igazán mutatós egy szép női lábon...

Egerszegen meg vagy 2 éve jártam utoljára, és bóklászás közben tértem be az egyik turiba. Bocs de nem emlékszem a helyre.

Győrben is vettem már /címet itt sem tudok/ A memóriám ilyen jellegű része biztosan csökött, mert nem bírok megnevezni utcaneveket sem, meg neveket sem. Amúgy a gond ott van, hogy a most elterjedőben lévő angol turikban nem nagyon lehet találni harisnyát /sznob angolok, nem küldenek a bálában/. Svájci vagy francia turiban előbb lehet  találni szép darabokat. Én általában csak az eredeti csomagolásúakat veszem meg, a zacskóban lévőket nem, mert a hölgyek disznómódra össze- vissza pakolgatják, kihúzzák a szálakat stb. Így már vettem full selejteset.

Előzmény: nickname80 (1808)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.19 0 0 1809
Hja, amúgy gyárilag zeg-i vagyok:-)) Nem árulod eeeeeel, melyik turi???:-))
Előzmény: silkleslie (1806)


nickname80 Creative Commons License 2006.06.19 0 0 1808
Az ff nem véletlen a hátsó varrásos?
Előzmény: silkleslie (1806)
silkleslie Creative Commons License 2006.06.19 0 0 1807
Amúgy meg ha két havonta betérek a turiba akkor néha én is árnyékra vetődöm...
silkleslie Creative Commons License 2006.06.19 0 0 1806

Sziasztok!

 

Én egy francia bálás nagyker turijába mentem be a Dunántúlon. De voltam már Z. egerszegen is, ott is találtam. Az igazán nagy harisnya felhozatalt szállító turi megszűnt már... Most nem igazán jó az időszak /itt a nyár/, a turiban a nyári cuccok mellett már nem fér el a harisnya is. Ősszel érdemesebb megpróbálni... Nagyobb turit kell keresni, ott nagyobb a találati arány. Az angol turkálókban nem sok az esély, de én már ott is találtam... Ahol fehérneműket lehet túrni, ott mindig találhat az ember egy-két szép és olcsó darabot. A harisnyának kb. 90 Ft az ára a dunántúlon, a harisnyanadrág 190 Ft- ért megy.

Ja, amúgy tényleg különbséget kellene már tenni a harisnya és a harisnyanadrág között, mivel a harisnyaboltokban legtöbbször csak nadrág vagy combfix van. Ha valamelyik tart is harisnyát, az meg gagyi... A turkálókban néha lehet találni ff- stockingot is, az a legcsúcsabb véleményem szerint. Az igazán vadító a párom lábán!:D

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 1805
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.17 0 0 1804
nickname80 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1803

Jelentem, erős felindulásból elrohantam a vizsgaidőszak démonával heroikusan dacolva:-))) és megnéztem 3 db tiri-turi-t a Múzeum krt-n. Nos, 3-ból egyikben volt harisnya, az is eldugva jó mélyen egy gatyáskosár aljára.

Nomármost kinézetre nem voltak túl bizalomgerjesztőek, az egyik egészen jól sikerült darab, csak se nem csíkos, se nem fényes:-((( De csini, már láttam is működés közben:-))

Mindegyik angol import. 2 tekintetében árnyékra vetődtem, mivel az egyik egy kissé illúzióromboló harisnyanadrág, a másik meg ugyan egy combfix, de kb. nagymamimon, ha láthattam olyat. Pedig böngésztem a csomagolást meg beszélek ánglisul elég tűrhetően, de arra gondoltam, hátha. Végképp megvilágosodtam, hogy a tights az harisnyanadrág, a hold ups, pedig combfix. Tehát, Kedves Fórumozók, ha valakinek kétségei lennének, a stockings kifejezés hivatalosan a tartóval hordható harisnyára értendő kizárólag. Nickname80 bácsi angolóráját látták-hallották:-)))

Silkleslie, te hol turkálsz??(üzletre értem)

Előzmény: silkleslie (1798)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1802
menet közben talaltam egyet, de nem volt kedvem most hozza.. nagy volt a sor :D
(3hossszúúúúú emil ment)
Előzmény: HA(rd)VER (1797)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1801
csatlakozom! :)

hol??

az a combfix vastagabb anyag, fekete-fehér.... majd este keszittetek rola képet, ha Párom nem lesz lusta... cipellô nélkül... :) aztan, majd cipellôvel is, ha talalok vmi jot hozza :)
Előzmény: nickname80 (1799)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1800

Milyen az a combfix?

Amúgy általában érdekelnek az ilyen boltok, nem csak harisnyása miatt.

Előzmény: alguien (1795)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1799
Hűűű, basszus, hol-hol-hol-hol-hol????!!!!!!!!
Előzmény: silkleslie (1798)
silkleslie Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1798

Tisztelt Hölgyeim, kedves alquien!

 

Nézzetek körül a turkálók környékén! Hihetetlenül olcsón lehet hozzájutni olyan eredeti csomagolású harisnyákhoz, amelyeket a haritartóhoz hordhattok! A múlt héten is leltem a páromnak kettőt is /180 Ft volt/, és olyat boltban nem lehet találni! Még hátulvarrottra is lehet lelni. /Mi már szétjátszottunk egy - kettőt :D/. Az új szerzemények a régi konyakszínű /sötétbarna/ harisnyák, amelyek fene tudja hány DEN- esek, de vékonyak és a párom szerint nagyon finom viselni ezeket...

Ja, és ezeknek a vastagított része is fényes harisnyaanyag, nem az a matt vacak...

Előzmény: alguien (1795)
HA(rd)VER Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1797
off
nem tudom merre vagy ..., pedig súgnék ... :)
de a héten megnyerem a mostanit ... :)))
Előzmény: alguien (1796)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1796
nekem is kellene, csak nem tudom, erre hol van..? na mindegy, majd köv heten :)
Előzmény: HA(rd)VER (1793)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1795
harisnyaügyben?
nem sok, amit mondtal, a beáta.. :) es nyitott szemmel kell jarni a vilagot...:) en is raakadtam oylan kis egyszerü, am sehol sem kaphato harinnyara a cora-ban, amit a viking gyart(ott)... szepek vannak meg a calzedoniaban... bar nagy valasztek sajnos nincs... nekem van egy gyöngyszemem, egy combfix, de vmi egesz különleges... honapok ota megvan, csak cipöm nincs hozza :(

(OFF: ha lenne egyaltalan ösztöndij...... )
Előzmény: nickname80 (1794)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1794

Hát "DRÁGÁM":-))) télleg elég húzós, gondolom, rámegy a bölcsész ösztöndíj:-))

Az én "hobbim" ehhez képest tényleg kutyafüle, bár ki tudok költekezni én is rendesen. Van ezen kívül egy-két költséges passzióm.

Bár alapvetően nem gerjeszt be egy ilyen auszstáttung, ahogy a német mondja, mégis szívesen szétnéznék ilyen boltokban. Hátha találok valami figyelemre méltót.

A nyugati melletti Beate Ushe boltban többször jártam, ott akadnak szép harisnyák, csak azok is vagyonokba kerülnek. Mondjuk ez még nem is érdekelne, csak légyen, aki felveszi:-))

Tipp? 

Előzmény: alguien (1789)
HA(rd)VER Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1793
off
akkor megyek a lottózóba :)))
Előzmény: alguien (1792)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1792
lotto 5 is kell hozza :D

(mail majd megy, csak hangulat is kell hozza... most meg feszengek vizsga miatt.. azt is kellene irni, ugyh megyek is, nem lopom itt a napot :))
pusz :)
Előzmény: HA(rd)VER (1791)
HA(rd)VER Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1791
akkor én megvárom, amíg minden cuccot megveszel és csak utána csábítalak el ;)))
Előzmény: alguien (1789)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1790
hat vegülis igaza van :D müanyag :) nem mindenkinek tetszik, de van egy fííííííílingje :)) ami nekünk pl bejön :)

bört sem szereti? az nem müanyag... (nekünk pl nem jön be)
Előzmény: Mákdaráló (()) (1788)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1789
finoman szólva is kurva drága :D

na meg idehaza nehezkes beszerezni, plane jobb minöséget....
(haritarto olcso fajta, de meg birja, 10 000 Ft.. a többit ennek alapjan el tudod kepzelni... harisnyat mar nem tudom pontosan, mennyi,d e asszem 16 körül volt, ugy, h 10 % kedvezmeny volt a boltban, mert augusztusban mentünk :)) ja, de az mar jo minöseg... 10-ert kb egyszer hasznalatosat lehet venni... bugyi 6-8, maszk 15-20 körül minösegtöl, fazontol függöen, cipö 10, kesztyü 5-10 minösegtöl függöen, füzö 15.. kb.. nyakörv 20.... :)) draga lanyka vagyok :D
Előzmény: nickname80 (1785)
Mákdaráló (()) Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1788
Nekem is tetszik a latex meg ez a cucc így egybe ( csinos vagy nagyon), de barátomnak nem jön be :( Szerinte túl műanyag...
Előzmény: alguien (1775)
Chicago1 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1787
Előzmény: Chicago1 (1786)
Chicago1 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1786
Ez is egy
nickname80 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1785
Te, kb. mennyiért "ócsittanak" egy ilyen cuccot?:-))) Mert, ha egy különlegesebb harisnyáért elkérnek 2500-3000 Ft-t, egy ilyen pvc-szerkó se lehet 2 fillér:-))) 
Előzmény: alguien (1775)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1784
Próbálj Neki önbizalmat építeni! Az sosem árt.
:)
Előzmény: nickname80 (1783)
nickname80 Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1783

Nagyon jókat írtál, de alapvetően egyik sem volt újdonság:-)) Ezt most nem azért mondom, mert én akkora zseni vagyok, csak éppen ezek a lehetőségek jöttek számításba.

Azt hiszem, főként az önbizalomhiány az ok. Tudom, én is elég erőszakos tudok lenni a céljaim elérésében, de sajna ami bejön az bejön. Ez nálam nem újkeletű. Már kisiskolás koromban is csodáltam a tantónéni lábait. Viszont tán az első meghatározó momentum az volt, mikor kb. 7-8 éves koromban találtam egy rajzot, amin egy nő volt látható. Az egyik lába fl volt rakva egy székre, harisnya volt rajta tartóval és magassarkú cipő. Vicces, hogy matekfüzet-lapra készült:-)) Nagyon megfogott és akkor még nem tudtam miért. Korán értem szexuális szempontból:-)) 

Azóta stabil az érdeklődésem és ez nem merül ki egy nő cipőjének/harisnyájának imádatában. Nem tudom, ki a fetisiszta, de, ha a szó tudományos, hivatalos magyarázatát vesszük, akkor nem vagyok az.

Én a formás női idomokat kedvelem és különösen a szép, harisnyás lábakat, de azokat nagyon. Nem magát a harisnyát vagy a cipőt. Gondolom ezzel a pasik jelentős rész így van, de van akit a nagy mellek, van, akit a popsik fognak meg inkább. Én lábmániás vagyok és kész.:-)))

Előzmény: alguien (1782)
alguien Creative Commons License 2006.06.16 0 0 1782
Akkor megnyugodtam! :)
Előzmény: nickname80 (1781)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!