Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2010.06.29 0 0 8
de általában ok nélkül
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.29 0 0 7
okkal vagy ok nélkül
Törölt nick Creative Commons License 2010.06.29 0 0 6
Sokan elítélik a kozmopoliotizmust
morticia addams Creative Commons License 2003.07.01 0 0 5
akkor megvan a diagnózis: közönyös vagy.
hehe
Előzmény: naya (1)
Ansaldo Creative Commons License 2003.06.28 0 0 4

hülye kérdés
micu Creative Commons License 2003.06.28 0 0 3
Nem, szvsz te egy bal oldali szavazó vagy aki későn jött rá hogy ha egy csapatot előzőleg a tocsikolás miatt küldtek el a búsba a választók az egy ciklussal később hiába lép fel mint az igazság és demokrácia üvegzsebű bajnoka, 6alomra kerülés után ugyanúgy tocsikolni fog.

Ezzel együtt annyiból a dolog nem érdektelen hogy amit az elvtársak elb*sznak annak mind mi fogjuk meginni a levét. Az hogy lopnak végül is nem zavar, idáig minden kormány kb ugyanúgy lopott a kékcédulás választások óta, engem inkább az idióta húzások idegesítenek márpedig ilyenből az elmúlt egy évben nem volt hiány...

Előzmény: naya (-)
pint Creative Commons License 2003.06.27 0 0 2
szerintem ez menekülés. az elme nehezen fogadja be, hogy amint kirugdossuk az egyik tet? bandát, rögtön jön helyette a másik ugyanolyan tet? banda
Előzmény: naya (-)
naya Creative Commons License 2003.06.27 0 0 1
nem is erdekel a foci.
Előzmény: morticia addams (0)
morticia addams Creative Commons License 2003.06.27 0 0 0
két eset lehetséges (esetleg a kettô együtt, habár bizonyos pontokon az 1.pont kizárja a 2.-at):

1. focin kívül semmi nem érdekel.
2. kozmopolita vagy, és mindenféle külön cécó, esetleges bűntudat, ésatöbbi,ésatöbbi.. nélkül bármikor a világra figyelsz, ha ott számodra érdekesebb dolgok történnek, mint ami éppen itthon folyik.

(amúgy engem a kameruni dologból most leginkább a szegény focista srác halála érintett meg. ja, és engem sem érdekel a belpolitikai közélet jóideje.)

Előzmény: naya (-)
naya Creative Commons License 2003.06.27 0 0 topiknyitó
A helyzet az, hogy a jelen pillanatban jobban érdekel, mit játszott kamerun és kivel és hogy mint az egész magyar belpolitikai közélet.
ez vajon arra utal, miszerint jobban érdekelne a kül-helyzet, mint a bel...?
nem tudom, ki mit gondol, de most őszintén, de sz@rom le, mi a madjar közélet former miniszterelnököstül és valódi állapotában...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!