sajnos így is túl sok a dilettáns bíró, ne növeljük a számukat :)) Maradok eccerű kiállító, és nézelődő. :) Sok sikert a holnapi malacoshoz, már ha mész..!
És ha már itt vagyok... gyönyörűek a kutyáid, és persze a malacaid is. (már ammenyire kompetens vagyok ennek megállapításában; se spánielem, se kukoricasertésem nem volt még..)Gratulálok!
Sziasztok!
Gondoltam, legyen a kerti tavasoknak is fóruma, mert annyi kérdéssel, problémával találkozom ebben a témában nap mint nap. De lassan mindenki gyűjt tapasztalatokat, és bár manapság már számos remek könyv áll rendelkezésre, hasznos lehet közreadni ezeket.
Másrészt talán sokan kedvet kapnak, hiszen egy tóval viszonylag egyszerűen látványos és felettébb érdekes színfoltot csempészhetünk a kertbe.
Szóval, ki a kertbe, éljenek a halak!
:o)
IStván