Keresés

Részletes keresés

Babyboo Creative Commons License 2003.06.27 0 0 5
sajnos így is túl sok a dilettáns bíró, ne növeljük a számukat :)) Maradok eccerű kiállító, és nézelődő. :) Sok sikert a holnapi malacoshoz, már ha mész..!
Előzmény: Brentwood Hotel (4)
Brentwood Hotel Creative Commons License 2003.06.27 0 0 4
Hello Babyboo!
Kösz! :o))))
Akkor jöhetsz bírálni a spániel klubra meg holnap a malckiállításra, oké?
:o))))
IStván
Babyboo Creative Commons License 2003.06.27 0 0 3
Hát mert a Kertészetben van :))

És ha már itt vagyok... gyönyörűek a kutyáid, és persze a malacaid is. (már ammenyire kompetens vagyok ennek megállapításában; se spánielem, se kukoricasertésem nem volt még..)Gratulálok!

Előzmény: Brentwood Hotel (2)
Brentwood Hotel Creative Commons License 2003.06.27 0 0 2
:o)))
Kösz!
... De miért nincs a listán itt az Állati-ban???
IStván
TREWQ Creative Commons License 2003.06.27 0 0 1
De van, csak te nem talaltad a topikot.
Itt van.
Előzmény: Brentwood Hotel (0)
Brentwood Hotel Creative Commons License 2003.06.27 0 0 0
Na mi van, senkinek sincs tava???
:o)))
IStván
Brentwood Hotel Creative Commons License 2003.06.26 0 0 topiknyitó
Sziasztok!
Gondoltam, legyen a kerti tavasoknak is fóruma, mert annyi kérdéssel, problémával találkozom ebben a témában nap mint nap. De lassan mindenki gyűjt tapasztalatokat, és bár manapság már számos remek könyv áll rendelkezésre, hasznos lehet közreadni ezeket.

Másrészt talán sokan kedvet kapnak, hiszen egy tóval viszonylag egyszerűen látványos és felettébb érdekes színfoltot csempészhetünk a kertbe.
Szóval, ki a kertbe, éljenek a halak!
:o)
IStván

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!