Keresés

Részletes keresés

Nagy-Imre Creative Commons License 2015.08.26 0 0 188

8-10 hetes korban ideális,inkább 8.13-14 hetesen én már nem kezdenék bele..

Imirob kennel 

Előzmény: RoccoésPenny (187)
RoccoésPenny Creative Commons License 2015.08.19 0 0 187

Sziasztok! Nagyon fontos kérdésem van: szeretném kupírozni a 2 Dobink fülét. Ők 13-14 hetes kiskutyák. KÉrlek Benneteket, segítsetek, hogy hol találok olyan állatorvost, aki megcsinálja a műtétet?

Zala megyében élünk Köszönöm! Andrea

Nagy-Imre Creative Commons License 2015.07.27 0 0 186

Németországból "hasban" importált minőségi dobermann kölyköket várunk augusztus 20.-a körül az Imirob kennelben.A kiskutyák törzskönyvvel,oltási könyvvel,chippel fognak rendelkezni.

Apa:Thor Del Nasi (Fiatal IDC győztes-világgyőztes-,fiatal szlovén klubgyőztes,fiatal HDK klubgyőztes,BH vizsga,ZTP,szem,szív,csípő,gerinc,Wobbler,wvd genetikai rendellenességektől mentes). Anya:Imirob Bazsi(R.CAC,Magyar Tenyészszemle,szem,szív,csípő,könyök genetikai rendellenességektől mentes).

Facebook:https://www.facebook.com/imre.nagy.9406

g.nagy.imre1973@gmail.com

 

Törölt nick Creative Commons License 2011.10.16 0 0 185

segítséget szeretnék kérni . Tud -e valaki olyan állatorvost aki meg tudná műteni a dobimat, fül problémája van és az egyik füle nem áll , azt mondták hogy gyenge a porc benne . én meg hallottam hogy csinálnak már olyat hogy műporcot ültetnek a fülbe  ,de még nem találtam olyan dokit aki képes lenne megműteni . ha tud valaki egy jó doki telefonszámát akkor légyszi irjatok

Lord Shyr Kahn Creative Commons License 2011.10.07 0 0 184

Manapság az EU-n belül tiltva van a farok és fülvágás, ezért nem látsz sűrűn ilyet.

Előzmény: disjointedjoe (178)
Lord Shyr Kahn Creative Commons License 2011.10.07 0 0 183

Szeretem a Dobermannokat, de volt itt korábban egy kérdés, ami arról szólt, hogy egy virgonc kisgyerkőc mellé mi a legjobb választás.

 

Minden könyv szerint amit olvastam gyerek mellé a legmegfelelőn egy Boxer. A Boxerek nemcsak iszonyat türelmesek a gyerekekkel (akár még pofozhatja is őket a gyerek), hanem védik is... egy ismerősöm mondta, hogy gyerekkorukban Őt a Boxerük kisérte az iskolába és mindig vissza-vissza nézett rájuk, amikor lemaradtak. Simán egyedülhagyható egy Boxer és egy gyerek. 

 

A Dobermann más fajta. Iszonyat intelligens és kis korban jól hozzászoktatható bárkihez, de egy gyereket azért nem hagynék vele egyedül.

Előzmény: törpmanó (179)
erdelyjakab Creative Commons License 2011.09.26 0 0 182

 

Kedves leendő gazdi!

Sajnos, muszáj megválnom tegnap vásárolt, tüneményes, gyönyörűséges, kedves, aranyos 8 hetes dobermann szuka kölykömtől, családi okok miatt. 

A kiskutya nagyjából kutyapelenkára van már szokva, nincs vágva sem a füle sem a farka. Szülei törzskönyvesek, neki nincs törzskönyve. Féreghajtót kapott az előző otthonában is, de tegnap adtunk neki megint, mert látszott, hogy szüksége van rá (föl volt puffadva a hasa). Azóta teljesen jól van. Az első oltását megkapta szeptember 17-én, a másodikat október 1-én kellene beadni neki, utána már sétálhat utcán. Barna-cser színű, rendkívül okos, játékos, aktív kiskutya! A gyerekeket szereti, érdeklődő, rendkívül figyelmes. Ma este (első este!) már rendületlenül őrizte az álmomat. Mindenre odafigyel, már egy nap után tudja, ha itt maradna, én lennék a gazdája. Most is itt fekszik mellettem. Szülei munkakutyák, jó vérvonalai vannak. Oltási könyve természetesen van. Keressen bizalommal!

Elérhetőség:
e-mail: jakab@szinhaz.hu
telefon: 0620 3711591

 

Előzmény: agikala (180)
erdelyjakab Creative Commons License 2011.09.26 0 0 181

 

 

Kedves leendő gazdi!

Sajnos, muszáj megválnom tegnap vásárolt, tüneményes, gyönyörűséges, kedves, aranyos 8 hetes dobermann szuka kölykömtől, családi okok miatt. 

A kiskutya nagyjából kutyapelenkára van már szokva, nincs vágva sem a füle sem a farka. Szülei törzskönyvesek, neki nincs törzskönyve. Féreghajtót kapott az előző otthonában is, de tegnap adtunk neki megint, mert látszott, hogy szüksége van rá (föl volt puffadva a hasa). Azóta teljesen jól van. Az első oltását megkapta szeptember 17-én, a másodikat október 1-én kellene beadni neki, utána már sétálhat utcán. Barna-cser színű, rendkívül okos, játékos, aktív kiskutya! A gyerekeket szereti, érdeklődő, rendkívül figyelmes. Ma este (első este!) már rendületlenül őrizte az álmomat. Mindenre odafigyel, már egy nap után tudja, ha itt maradna, én lennék a gazdája. Most is itt fekszik mellettem. Szülei munkakutyák, jó vérvonalai vannak. Oltási könyve természetesen van. Keressen bizalommal!

Elérhetőség:
e-mail: jakab@szinhaz.hu
telefon: 0620 3711591

 



agikala Creative Commons License 2011.08.15 0 0 180

Sziasztok!Mint volt dobermann tulajdonos nézegetem ezeket az oldalakat. Nekünk már kettő is volt a családban. Az egyik már idősebb volt mikor hozzánk került és nem bírta elviselni a gyerekeket nem tudott alkalmazkodni, el kellett ajándékozni oda ahol nincs gyerek. .A másik kiskorában elpusztult /parvo/.Most már  8 év elteltével ,nagy kertben és nagyobb gyerekekkel, szeretnénk egy kölyök dobit.Nekünk nem kell hogy törzskönyves legyen , nem kell hogy díjnyertes szülöktől származzon, mi csak egy kis kedvencet szeretnénk. Nem tudok hatalmas árakat fizetni érte, de ha tudtok valahol ,valamerre olyan kiskutyát aki szerető gazdikat keres, nagyon örülnék neki.

törpmanó Creative Commons License 2011.08.10 0 0 179

Sziasztok!

 

Szretnék egy dobit, tudom, hogy egy gazdás, de hogy viszonyul a többi acsaládtaghoz, és a gyerekekhez ha esetleg leszeretném vinni kutyaiskolába, vagy ne vigyem el?

disjointedjoe Creative Commons License 2011.08.07 0 0 178

Sziasztok!
Tudtok nekem ajánlani olyan állatorvost, aki S alakú sablonnal vág fület? Mostanában nem látok ilyen formájú füleket, pedig a 90-es években elterjedt volt.

gyk11 Creative Commons License 2011.06.19 0 0 177

SZÍVESEN ÖRÖKBEFOGADNÉK DOBERMANN FIATAL KUTYUST!!

 

gyk11@citromail.hu

zara2011 Creative Commons License 2011.05.19 0 0 176

Helló!

 

Új, fából készült kutyaházak több méretben eladóak. 0630 8355033

zara2011 Creative Commons License 2011.05.04 0 0 175

Sziasztok!

9 hetes Dobermannomnak milyen száraztápot ajánlottok?

Úgy todom min. 20-30% húst kell tartalmaznia, ez igaz?

A Pedigree 4%-os, erről lemondtam.

Előre is köszi a segítséget!

gabor78 Creative Commons License 2011.05.01 0 0 174

sziasztok,

szerda esti klipforgatáshoz (máj 4) kellene egy dobermann, mint fő-mellékszereplő:)

tud valaki segíteni?

www.magyargabor.hu

köszi

gabor

 30 894 6252

bojsziwww Creative Commons License 2011.03.17 0 0 173

Sziasztok

 

 

Nekem két dobi szukám volt,  most egy talált vizsla.Nagyon fáj a szívem egy fekete szuka dobiért, csak sajna be kell látnom , hogy  nincs időm rá. Tavaly majdnem vettem egy barna szukát , ha fekete lett volna már nálam lenne. Nagyon hűséges, odaadó ,de egygazdás. Én nekem a kutya az csak dobi ,minden más az csak macska.

 

Tátrai J Creative Commons License 2010.10.07 0 0 172

Szia Balázs!

 Nekem van eladó dobermann kölyökkutyám.

A NERO DIAVOLÓ kennelben 2010. május 25-én született, PITHON DEL MEDIANO (Fedor del Nasi – CAYA Della Baronessa) 3xHPJ, HJPH, Babi Bis, CACIB, 3xCAC, HFGY, 2xBOB, ZTP.V1.A, HDI és DOBI KLUB Betty (Omar Chantal v. Doberlands Stam – Zozo Ani-Alíz) Miskolc szépe, CACIB/kitűnő 3, tenyészthető minősítésű elődöktől dobermann kölykök  1 kan 2 szuka - egy barna – eladók. Érdeklődni a 30/475-0899 telefonon vagy a j.tatrai@upcmail.hu e-mail címen lehet.

Üdv. Tátrai

Előzmény: rapcsok (164)
Lilu... Creative Commons License 2010.03.22 0 0 171
Szia! igen.bár az időt nézve látom már azért idősebb lehet a kutyus, de ez a visszahajlásnem probléma csupán azért van mert még gyenge a kutyus lába, csonozata még nem fejlődött ki. vigyázzunk h ne erőltesse túl és ezért nem ajánlott nagyon felhízlalni.
Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2009.02.07 0 0 170

7 hetes dobi kiskutyám van, amikor ül, vagy sétál,  az első két lába mindig visszahajlik. Olyan mintha lábujjhegyen lennének mindig. Ez természetes?

Rita79 Creative Commons License 2008.07.14 0 0 169
Oké! Megnézem! Kitartást nektek! :)
Előzmény: banig (168)
banig Creative Commons License 2008.07.14 0 0 168
Nekünk még nincs, de látogass el a www.kingofdarkness.extra.hu honlapra és ott megtalálod Nala és a szülei képeit. A fekete szuka a mamája.
Egyébként szombaton hoztuk el és már túl vagyunk az első két nehéz éjszakán. Most kezdjük egy el az egyedülléthez szoktatást, úgyhogy most is vonyít a folyosón. Nagyon rossz hallgatni, de muszáj megtanulnia, hogy néha egyedül is kell maradni.

Ha lesznek saját képek, majd felrakom.

Gina
Előzmény: Rita79 (167)
Rita79 Creative Commons License 2008.07.05 0 0 167
Na, van már kép a kutyusról????
Előzmény: banig (162)
rapcsok Creative Commons License 2008.06.13 0 0 166
Köszi az infót. Énis olyan 10 körül számítok.
coni91 Creative Commons License 2008.06.12 0 0 165
Szia! Szerintem 8-10ezerböl kijön havonta,mindennel együtt.
Előzmény: rapcsok (164)
rapcsok Creative Commons License 2008.06.10 0 0 164

Sziasztok!

Gyerekkorom óta szeretnék dobermannt. Eddig nem volt lehetőségem tartani, de most úgy néz ki az álom valóra válik. Kertes házba költözök, 2 lakótárssal. Egyébbként mind egyetemista fiúk vagyunk, szóval sokat vagyunk otthon, nem lesz egyedül az eb.

Nekem a dobermann-tartás lehetősége volt a fő szempont a költözést illetően. Kölyök kan kutyát szeretnék, tudom több a baj velük, de ez nem érdekel. A legfőbb dolog amire még sehol nem találtam a választ, hogy kb. mennyibe kerül maga a tartás, havi lebontásban(kaja, orvos, kiegészítők, esetleg iskolába-járatás).

Folyamatosan igyekszek tájékozódni a témában, utána olvasni, főleg gyakorlati információk érdekelnének. Előre is köszönöm a segítségeteket! Minden tanácsot szívesen fogadok! Balázs

Rita79 Creative Commons License 2008.05.26 0 0 163
Szerintem szép név! :)
Előzmény: banig (162)
banig Creative Commons License 2008.05.23 0 0 162
Természetesen fogok felrakni képeket. Most is vannak 1 hetes korú képeink, de nyilvánvalóan még nem tudjuk, hogy melyik lesz a miénk. Még megkülönböztethetetlenek.
Egyébként az én névválasztásom nyert, mert nem volt más. NALA lett a neve. Szerintem illik egy dobihoz.

Gina

Rita79 Creative Commons License 2008.05.20 0 0 161
Kérünk majd képeket a kisdobiról!!!!
Előzmény: banig (160)
banig Creative Commons License 2008.05.09 0 0 160
Sziasztok!

Nagyon köszönöm az élményeiteket. Megnyugtató, hogy mindenkinek jó a véleménye róla. Ha minden jól megy, most fog megszületni Pünkösdkor. Már nagyon várjuk. A nevét addigra ki kéne találnunk. Kiadtam a családnak és a hétvégén versenyeztetem majd a kitalált neveket. Én a NALA nevet találtam ki (N betűs alom), de a többieknek nem nagyon tetszik. Kiváncsi vagyok, hogy a család mit fog javasolni. (Szerintem akkor is az én nevem lesz a nyerő:)

Nálunk is második helyen jött szóba a boxer, de a dobi lett a nyerő egy nagyon kellemes emlék miatt.

Gina
Rita79 Creative Commons License 2008.05.09 0 0 159

Sziasztok!

 

Nekünk is dobink volt, 10 éves korában halt meg, mert akkor már a szívével gondok voltak, szép csendesen elaludt. :( Nagyon szófoogadó fajta, okos, könnyen tanul! Szereti a gyerekeket, társaságot. Nálunk soha nem volt gond vele, soha senkit nem kapott meg, és más kutyákkal is jól kijött. csak ajánlani tudom én is!!! 

Előzmény: banig (156)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!