Keresés

Részletes keresés

qncogi Creative Commons License 2003.06.26 0 0 13
Ez a te első tételed max., én soha nem mondtam. Páccs. (De ha már választani kell: Anita rulez!, fényképezőgéptörő pedig nem rulez.)
Előzmény: Turulmadár (4)
Tájékoztató Iroda Creative Commons License 2003.06.25 0 0 11
Nem tudsz te semmit! Ha legalább eccer megtudnád, milyen szépen éneköl. (Bocsánat, pléjbekköl.) Abba, vazze anyag van. Bocsánat, szív és könny.
Csak csúfolódjatok! Fásy Ádám jó ember, szíve, csatja a helyén, a baloldalon...
Előzmény: sobresaliente (9)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.25 0 0 10
Korovioff: ki ez a Fász

Na ja. :)))

Előzmény: Korovioff (6)
sobresaliente Creative Commons License 2003.06.25 0 0 9
Ne mondd, hogy még sosem láttad az ATV-n nevezetes és tehteséges Fásy Ádámot? :) Én már láttam, többször is. Igaz, hogy amikor véletlenül odakapcsolok, és meglátom Fásy Ádámot, akkor mindig sikerül megjavítanom a távirányítóval elkövetett gyorstüzelés világrekordját. Átlagban 0,2 másodperc alatt szoktam továbbkapcsolni. Ennyi ideig látni Fásy Ádámot, már az is komoly próbatétel, de agyvérzés nélkül így még meg lehet úszni... :)
Előzmény: Korovioff (6)
sobresaliente Creative Commons License 2003.06.25 0 0 8
Szerintem nem. Eccerűen az a helyzet, hogy a Madgyessy család és haveri kör a legalkalmasabb erre a feladatra. Minthogy az elműlt egy évben egyre több mindenről derült ki, hogy csak ők értenek hozzá igazán. Ilyen például a magyar gazdaság... Már mutatkoznak is az "eredmények"... Egy év szívós munkájának köszönhetően! :)
Előzmény: szkd (5)
Korovioff Creative Commons License 2003.06.25 0 0 7
Bocsánat, Fásy. Nem vagyok én pösze :-)
Korovioff Creative Commons License 2003.06.25 0 0 6
Átkozottul nem sikerült még rájönnöm, ki ez a Fász, akiről annyit beszélnek, de most kaptam egy tippet, hogy tudom elkerülni továbbra is. Kösz.
Előzmény: Mekegi Petike (-)
szkd Creative Commons License 2003.06.25 0 0 5
Ez nem az a Torgyán-Malév FB-Hingyi (vagy hogyisirják) hasonlat akaródott lenni?
Előzmény: Mekegi Petike (-)
Turulmadár Creative Commons License 2003.06.25 0 0 4
Anita rulez, idősebb Orbán meg csak a fia miatt witte walamire... Qncogi első tétele. :))))
Előzmény: qncogi (2)
Turulmadár Creative Commons License 2003.06.25 0 0 3
Hogy lehet maga ilyen jó ember, Medgyesy úr? :))))
Előzmény: Turulmadár (0)
qncogi Creative Commons License 2003.06.25 0 0 2
Irigy vagy, de nem baj. Anita rulez! Te meg csipcsogjál, habár ez nem a kedvenc témád.
:DD
Előzmény: Mekegi Petike (-)
Kajak Ibrahim Creative Commons License 2003.06.25 0 0 1
Akkor most Magyarország szépe a Kovács Magda lesz?
Előzmény: Mekegi Petike (-)
Turulmadár Creative Commons License 2003.06.25 0 0 0
Háát a karács0nyi Fásy VS Medgyessy interjú után már semmin nem cs0dálk0z0m. :))))
Előzmény: Mekegi Petike (-)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.25 0 0 topiknyitó
Mit látnak szemeim? A kiemelkedő és meglehetősen MSZP-érzeémű médiaszemélyiség, Fásy Ádám szépségbizniszében ki tűnt fel? Vajon? Na? Elárulom! Medgyessy Péter miniszterelnök úr nevelt lánya, Tornóczky Anita. Mint műsorvezető. Az MTV-n, természetesen. Biztosan ez már megint csak fatális vakvéletlen... :) Mint mind a Medgyessy-kormány megalakulása óta. Ez nem ám klientúra meg család meg haveri kör! Nem ám! Csak így domborodik ki a Medgyessy család és baráti körének szakértelme! :) Hát mondja meg valaki, látott már valaki is Fásy Ádámnál tehetségesebb riportert vagy énekest? Hogy Tornóczky Anitáról már ne is beszéljünk... Milyen szerencse, hogy Medgyessy Péter ilyen tehetséges családtagokkal és haverokkal van körülvéve... Már nincs is szüksége azóta, mióta miniszterelnök, hogy 30 millióért besegítsen a Greshamhez hasonló értékesítésekbe...

Utóirat:
Lásd MTV 1-es csatorna, kedd este Miss Hungary...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!