Keresés

Részletes keresés

Fargow Creative Commons License 2003.06.27 0 0 5
Köszi, rámentem és én is olvastam most már.

Delta című...és a Duna tájékának jövőbeli képe... azért ez elég társadalomrajz-szagú, nem?

Az utópiákért én sem rajongok...(könyvben persze más, de akkor is!!!!!!!!)

Remélem nem politikai célzatú művészfilm lesz... máris áll a szőr a hátamon!

Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.06.27 0 0 4
Na megtalaltam:
http://index.hu/kultur/pol/mmk0528/

Remelem valami igazi scifi lesz, nem valami magyar nyomort bemutato film. Nem mintha bajom lenne az ilyenekkel, de ne nevezzek scifinek... vagy legyen benne valami, amitol tenyleg scifi.

Fargow Creative Commons License 2003.06.26 0 0 3
Hmmmmmm....nem amatőr és nem sorozat?????? Kíváncsi lennék egy egész estés magyar sci-fi filmre!!!!!!!!!!!!!!!!

Bocsi, akkor nincs több lövésem a cikket illetően...sorry again

Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.06.26 0 0 2
Nem amator filmrol van szo, es szerintem nem is sorozat. A cikkben egyutt emlitettek Jancsoval stb, tehat hogy ezek kapnak allami tamogatast. Sajna a rendezo nevere se emlekszem.
Fargow Creative Commons License 2003.06.25 0 0 1
Sziasztok!

Nem olvastam az említett cikket. Az utolsó ilyen irányú megmozdulás amiről hallottam, ha jól emlékszem "Árpád-project" vol, a Star Trek rajongók részéről.

Nem emlékszem a részletekre, a cím sem bizti, hogy jó, de ha van időtök aST hivatalos honlapon lehet utánanézni. (asszem magyar rajongói hajók között)

Amúgy nem rossz ötlet!!!! A legutóbbi Xenia óta......jöhetne már valami klassz! (bár már arra sem emlékszem pontosan, tetszett valakinek?)

stonedrop Creative Commons License 2003.06.25 0 0 0
Én ezt a hírt 0 alkalommal olvastam.
Alsóbbrendű foslény Creative Commons License 2003.06.25 0 0 topiknyitó
Par hete volt egy Index cikkben hogy kik kaptak allami tamogatast a filmjeikre. Volt kozottuk egy scifi is. Tobbre nem emlekszem, de csak a rendezo neve volt megemlitve. Tud valaki errol valamit?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!