Keresés

Részletes keresés

goldfinger Creative Commons License 2003.06.23 0 0 5
Nemrég cseréltem, szóval nem járható út, meg aztán az elvek...

Egyébként nem olyan vészes a dolog, nem mindennapos, csak zavar. Nem mászom a falra tőle, meg párszor nem is veszem fel, de ugye a kíváncsiság nagy úr. Szóval, az zavar, hogy egyoldalú a dolog, 1:0 az állás, és nem én állok vezetésre. Nyilván, ha ismerném a másik kilétét, megtenném az ellenlépéseket.

Arra alapoztam a technikai kérdést, hogy ha eltitkolni ilyen egyszerű (valami 0-át vagy 01-et kell beütni előtte?), akkor miért lenne olyan nehéz "visszafejteni".

Előzmény: _DNS_ (4)
_DNS_ Creative Commons License 2003.06.23 0 0 4
Ha olyan számod van amit nem olyan gáz lecserélni, akkor tedd azt.
Ha nem akkor meg 1x ugyis abbahagyja, szard le.

Asszem ha a szolgáltatódnál akarod megtudni a számát, ahhoz kell rendőrségi feljelentés is, vagy hasonlo, de nem tudom pontosan.

Vagy adsz valamelyik belsős embernek egy kis kenőpénzt :)

Előzmény: goldfinger (3)
goldfinger Creative Commons License 2003.06.23 0 0 3
Persze, majd pont a rendőrség nem tud mit csinálni... Le se sz...ták.
Lusta bagázs.
Előzmény: _LaJoS_ (2)
_LaJoS_ Creative Commons License 2003.06.23 0 0 2
Nekünk egyszer a vezetékesen volt ilyen, este 10 előtt sosem hívott a faszkalap, de volt rá példa, hogy hajnal 2-kor csörgött a telefon. Egy idő után bejelentettük a rendőrségen (ez is egy csomó macera, mert mivel apám nevén van az előfizetés, csak ő személyesen tehette meg a feljelentést), de ők gyakorlatilag csak széttárták a karjukat, hogy nem tudnak mit csinálni. Egy idő után ritkult a hívások száma, majd később egyáltalán nem hívott.
Előzmény: goldfinger (-)
goldfinger Creative Commons License 2003.06.23 0 0 1
Hmm, hát most így fejből nem ugrik be egy mobilos haverom sem... Az ötlet jó, de egyelőre nem hiszem, hogy kivitelezni tudnám. Nincs ilyen kapcsolatom. Tényleg, mi van akkor, ha én ezzel a problémámmal a szolgáltatóhoz fordulok? Szerintem innentől már a jog nem segítene nekem.

A hibaelkövetés manapság már sajnos nem olyan könnyű, egyre több telefonban lehet beállítani azt az opciót, hogy alapból mindenkit rejtett számmal hívjon.

Előzmény: _DNS_ (0)
_DNS_ Creative Commons License 2003.06.23 0 0 0
Szerintem meg lehet tudni, ha van haver annál a mobilos cégnél akinél vagy, vagy ha nem akkor keress egy olyan embert aki ott melózik.

Velem is volt már ilyen, és egyszer ugyis elkövet valami hibát, nem tiltja le a számát, és akkor már megvan.

Előzmény: goldfinger (-)
goldfinger Creative Commons License 2003.06.23 0 0 topiknyitó
Szervusztok!

Telefonszakértők, esetleg phreakerek: ti mit tanácsoltok akkor, ha valaki rendszeresen hívogat, nem szól bele és nem írja ki a számot?
Technikai tanács érdekelne, nem az, hogy ne vegyem fel ilyenkor, meg ilyesmik...
Amúgy siemens c35-ösöm van, nem túl sok lehetőséggel.

Konkrétan: meg lehet valahogy tudni ilyenkor a telefonszámot?

Kösz!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!