Keresés

Részletes keresés

krysztasz Creative Commons License 2005.04.07 0 0 20

Ez tetszett! :))

 

A Bangkok Hiltonról:

Nagy sorozat volt, az biztos. Micsoda szemét volt az a börtőnőrnő! Biztos őt is kivégezték, amiért hagyta megszökni Katet. Arkieról nem is beszélve.

Előzmény: ATTIS 54 (13)
Kilana Creative Commons License 2003.10.14 0 0 19
OK! Majd akkor mindjárt megnézem a mailemet. Naja! ELTÉs vagyok! TFK- biosz-föci szak, 3.év. :)
Előzmény: LeifEriksson (15)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.10.13 0 0 18
Denholm Elliott (BH-ban az alkoholista papa) több filmben is volt, én csak néha-néha láttam felbukkanni, de szerintem elsőrangú színész. Az Indiana Jones-ban is játszott. Sajnos már meghalt.

Hugo Weaving sem volt rossz, én is olvastam, hogy a Gyűrűk Urában szerepelt, de az nem az én műfajom.

De az IMDB-n még sok minden más is fent van a Bangkok Hiltonról

(pl a goof-ban is van egy érdekes dolog..)

Előzmény: Kilana (10)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.10.13 0 0 17
sokáig birónő akartam lenni útána. :)

Akkor hadd ne meséljek az Airport '79-ről és a pilótáskodásról... :-)))))))))
11-14 éves korom között a legfőbb sláger volt, a tobbi Airport-tal együtt, sajnos ezt is újraszinkronizálták, de szerencsére nekem még megvan a régi..

Előzmény: Kilana (12)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.10.13 0 0 16
Hú, az tényleg frankó volt... az első sorozatokra nem nagyon emlékszem, nekem a Licata-s részek maradtak meg, utólag én is sajnálom hogy nem vettem fel őket....
Előzmény: ATTIS 54 (11)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.10.13 0 0 15
Köszi szépen, mail ment a freemailes címre.

(ja, most látom, hogy ugyanúgy ELTE-sek vagyunk, csak én BTK és PhD... :-))

üdv
Leif

Előzmény: Kilana (10)
Kilana Creative Commons License 2003.10.13 0 0 14
Az kimaradt az életemből.
Szerettem még az X-aktákat is-ha már sorozatoknál tartunk-, de ekkor már nagyobb voltam.
Aztán most a Deep Space Nine.
Előzmény: ATTIS 54 (13)
ATTIS 54 Creative Commons License 2003.10.13 0 0 13
És a Twin Peaks? Egy szót se értettem belőle, de imádtam...
Előzmény: Kilana (12)
Kilana Creative Commons License 2003.10.13 0 0 12
Az is egy ZSENIÁLIS sorozat volt. Az sajnos nincs meg. Mert túl gyerek voltam még akkor amikor ment, és nem vettem fel. Már az emlékeim is halványulnak...Azt tudom, hogy a Tanot nagyon birtam! A család mindig nézte a Polipot, aztán velem is meg lett szeretteve...emlékszem (mert milyen egy gyerek)sokáig birónő akartam lenni útána. :)
Egyébként a "gyerekkorom" 3 fő meghatározó filmsorozata a Bangkok Hilton; a Polip ( valahol láttam a forumon egy polip topicot...); és a Borostány volt.
Előzmény: ATTIS 54 (11)
ATTIS 54 Creative Commons License 2003.10.13 0 0 11
A Bangkok Hilton nagyon rendben van, annak idején egyvégtében néztem meg, reggeltől estig a video előtt...

Viszont én még a BH-nál is többre tartom a Polipot! Nincs meg valakinek esetleg Cattani Palermoba érkezésétől Davide Licata haláláig az összes rész?

Kilana Creative Commons License 2003.10.13 0 0 10
Ciao! Én is Pesti vagyok. Nekem nindegy, hogy mikor adom kölcsön. Bár minden nap a suliban ( ELTE-TFK), de ha egyeztetünk egy időpontot és egy helyet akkor ott tudok lenni. Szerintem vegyük fel a kapcsolatot e-mailen. Ha minden igaz, meg lehet nézni a címem....
Egyébként pedig nincs mit megköszönni! Ahol tudok segítek, ez a legkevesebb. A Csengetett Mylordot is szerettem. Haláli egy sorozat volt! Főleg az a Teddy, aki a szobalányorka bukott! :))
Nekem a Bangkok volt az első igazi kedvenc sorozatom. Maga a műfaj is "bejön". Nicolet akkor ismertem meg. Azóta ő a kedvenc szinésznőm. Sajna a többi BH-sról nem igazán hallami. Vagy csak én vagyok "unművelt" e téren. Ok! Tudom Smiths-ügynök, meg Gyürük úrában volt a Hugo Wearing - remélem igy kell írni-.
Előzmény: LeifEriksson (8)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.10.13 0 0 9
Ja, az a másik az Éjféli Expressz volt, az, ha jól tudom, egy könyvön alapult. Isztambulban börtönözték be a srácot, hosszas küzdelem után szabadult. Abban annyi kis különbség volt, hogy nála tényleg volt valami drog. Mármint ami az övé is volt.. :-))
Előzmény: Kígyó (5)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.10.13 0 0 8
Szia!

De örülök!

Azt hiszem, az enyémnél csak jobb minőségű lehet, mert (bár ez helyenként valszeg a kazetta hibája is), már fekete-fehérré romlott, és alig van hangja..
Nagyon jó lenne, ha meg tudnánk oldani ezt az átvételt. Először nekem is fura volt, de már van némi gyakorlatom benne, a Csengetett Mylord-so fórumból többeknek átvettem már, mert abból meg nekem van meg a teljes sorozat. Nekem van itthon 2 videóm, meg tudom csinálni az átmásolást.
Cserébe én is átmásolhatok neked bármit, akár a már említett Dead Calm c. filmet is. Én amúgy nem kedvelem igazán a thrillereket, de Nicole Kidman miatt is, meg amúgy is, ez jó volt.
Van még pár olyanom, ami esetleg érdekelhet, a Csengetett Mylord, Waczak Szálló, csereként.

Mikor, hogyan tudnánk megoldani? Én budapesti vagyok.

nagyon köszi, hogy felajánlottad!
Leif

Előzmény: Kilana (7)
Kilana Creative Commons License 2003.10.13 0 0 7
Végül is nekem megvan. Csak nem tudom, hogy mennyire megfelelő a minősége.....És fura! Mert igy ismeretlenül nem szoktam semmit kölcsön adni. DE ha kell szivesen segitek. Persze csak átmásolásra tudom felajánlani.
Előzmény: LeifEriksson (-)
Kilana Creative Commons License 2003.10.13 0 0 6
Szia Leif Kedves!

Én is nagy rajongója vagyok e sorozatnak! Naháát! Nagyon örülök, hogy vannak még társaim e téren is. Sokaknak meséltem róla, de a legtöbb ismerősön nem is ismeri.
Jessus! Új szinkronnal....Isten' nents! BÁr manapság mindent újra szinkronilálmak....

Előzmény: LeifEriksson (-)
Kígyó Creative Commons License 2003.10.13 0 0 5
Nagyon jó film volt a Bangkok Hilton! A fiatal nyakigláb Nicole Kidman is nagyon szép volt benne. A magyar TV-n asszem 3 részben adták le, nekem sajnos nincs meg. Ha leadnák megint, biztos megnézném. Volt egy hasonló történetű film, ott egy fiatal pasast börtönöznek be valahol keleten.

K

Előzmény: LeifEriksson (4)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.10.13 0 0 4
Szerintem ez a sorozat azért valahogyan kiemelkedett a hasonló, „gonoszkeletiekbörtönbezártakártatlannyugatiakat” filmektől.

Szerintem is, ezért sem sima kis tucatsorozat..

A hajós thriller neve meg "Halálos nyugalom", nekem megvan..

Plíííz, nincs senki, akinek van Bangkok Hilton? A Dead Calm-ot tudom adni cserébe...

Előzmény: Jean Michel de Notre-Dame (3)
Jean Michel de Notre-Dame Creative Commons License 2003.06.25 0 0 3
Üdv!
Emlékszem a sorozatra!
Nicoll Kidman nekem is bejön, a régebbi filmjei főként ( Ausztrál Expresz, BMX banditák, meg valami hajós thriller)
Na de a sorozat!
Mindig kedveltem az Ázsia- Nyugat találkozást, feldolgozó témákat. (nem szembenállást írtam szándékosan)
Szerintem ez a sorozat azért valahogyan kiemelkedett a hasonló, „gonoszkeletiekbörtönbezártakártatlannyugatiakat” filmektől.

Előzmény: LeifEriksson (2)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.06.24 0 0 2
Nulla ötlet?
LeifEriksson Creative Commons License 2003.06.22 0 0 1
Sehol senki más?
Télikánikula Creative Commons License 2003.06.22 0 0 0
0 vagyok emlékezetből.
Előzmény: LeifEriksson (-)
LeifEriksson Creative Commons License 2003.06.22 0 0 topiknyitó
Üdv!

Egyik kedvenc sorozatom, a top 3-ban mindenesetre ott van!
Nicole Kidman kedvenc színésznőm, szerintem ebben a filmjében (ok, TV, tudom) alakította a legjobbat. Ami még nagyot dob az egészen, az néhány szinkronhang a magyarból, pl Bitskey Tibor.

A nagy gondom az, hogy többször néztem már meg, kezd elhasználódni a szalag, rossz a minőség. Felvenném megint, ha leadná egy TV (6-7 éve az MSat-on ment), de attól parázok, nehogy újraszinkronizálják.

Megvolna esetleg valakinek a teljes 6 rész VHS-en?
Nagyon-nagyon szeretném átvenni...

De a topic szóljon magáról a sorozatról is persze, bár annak hiperül örülnék, ha valakinek netán megvolna.

Leif

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!