Keresés

Részletes keresés

GLASZLO Creative Commons License 2007.03.26 0 0 302

Sziasztok!

Szerintetek mennyi lehet a reális ára egy 64MB-os és egy 32MB-os SmartMedia kártyának? Sem az esetleges eladó, sem én nem tudom, mennyit ér. Újonnan már biztos nem lehet kapni.

Laci
Sandrusz Creative Commons License 2007.03.15 0 0 301

Vincu!

 Honnan vetted hogy a speedy 3 mb/s -el ír? Én sajnos tegnap vettem egyet és a 12 mb-os raw-ot  8 másodperc alatt írja. Kártyaolvasóval is 10 mb kb. 7 másodperc!

Va n egy zold-sárga Lexar kártyám, arra a raw-ot 5 másodperc alatt másolja be a Pentax.

Sajnálom hogy megvettem.

 

Előzmény: vinczu (299)
symbolic Creative Commons License 2007.03.14 0 0 300
Hi, az SD kártyájuk remélem nem lassú, mert szinte a legnagyobb adatátviteli sebessséget ők biztosítják (papíron).
Előzmény: tündérlala (298)
vinczu Creative Commons License 2007.03.14 0 0 299
az akkor nem USB 1.0 vagy 1.1?
vagy a pc nem tud 2.0-t?

nekem egy sandisk adta meg magat, az A-data jol muxik
Előzmény: tündérlala (298)
tündérlala Creative Commons License 2007.03.13 0 0 298

Sajnos én a minap vettem egy A-Data USB memória sticket, valami katasztrófálisan lassú.

Valóban feleannyi volt mint egy Kingston, stb. - viszont a használhatósága tizede.

Előzmény: symbolic (296)
canon.Eos Creative Commons License 2007.03.12 0 0 297
-eos 350d vaz eladó minden tartozekaval 256 os cf el karc por mentesen

!!!!!!!!!!!!!!!!2Gb kingston elite pro cf 50x 11200 ft !!!!!!!!!!!!!!

garanciás!

ára:110e ft

bg-e3 markolat uj: 25e ft

egyutt 130e

canon.eos@freemail.hu
symbolic Creative Commons License 2007.03.12 0 0 296

Hali,

van vkinek tapasztalata A-data kártyák terén? Vennék memoriakártyát, de nem ismerem, érdemes-e A-data-ra áldozni, mivel feleannyiba kerül, mint az ugyanazon tudású kingston, scandisk tipusuak. Ennek van vmi oka esetleg?

A-data 2GB 150x - 6600Huf

Sandisk 2 GB Extreme III - 12000Huf

Kingston 2 GB Elite PRO - 10000Huf

20D Creative Commons License 2007.02.15 0 0 295

2 GB MS Pro Duo kártyát keresek!

Shalee Creative Commons License 2006.12.25 0 0 294
sziasztok!

ugyan nem teljesen ide vág a probléma de remélem segítetek. a probléma a következő: van egy Sony Ericsson D750i-m, SanDisk Memory Stick PRO Duo 512 Mb -os kártyával. A kártya új, pár napja vettem. A telo gond nélkül írja olvassa, számítógépen Memory Stick Duo Adaptor-ral egy MS/MS PRO olvasóba helyezve olvasni lehet, törölni is, de új fájlokat ráírni nem. HA másolni próbálok rá kiirja hogy szüntesse meg az írásvédettséget, és utána ledobja a kártát, az eszköz nem áll készen hibaüzenettel. Kártya kihuz-betesz és ujra olvashato de irni továbbra se lehet rá. Mi lehet a baj? Rossz a kártya? Esetleg a kártya olvasó a gépben?

Előre is köszi a segítséget!
vinczu Creative Commons License 2006.12.19 0 0 293
valahogy igy
A-data speedy read 10 Mb/s - write 3 Mb/s
A-data turbo read 22.5 Mb/s - write 15 Mb/s
Előzmény: neo007 (292)
neo007 Creative Commons License 2006.12.19 0 0 292

üdv mindenkinek.

 

a tescoban kaphato a-data kártyárol tud-e valaki valamit.sebessége stb?

én nem találtam eddig semmit róla:-((

6000 az ára.1G

Százbolha Creative Commons License 2006.12.14 0 0 291

Kösz!

Nem a Sony felírat izgat, hanem a kompatibilitás és a sebesség.

 

ebayről vett már valaki 2GB-osat 10eFt-ért?

Előzmény: vulpes (290)
vulpes Creative Commons License 2006.12.14 0 0 290
A MemoryStick Pro nem a sebességében tére el a sima MS-től, hanem annak a továbbfejlesztése. Például a sima MS csak max. 128 MB-os méretben készült. A régi Sony cuccok csak a sima MS-et támogatták, az újabbak (~ 2-3 év, talán) már mindkettőt. Hamisítás passz, de szerintem kínában mindenről készül koppintás.
Előzmény: Százbolha (289)
Százbolha Creative Commons License 2006.12.14 0 0 289

Szeretnék venni Sony-hoz memokártyát

De nem ismerem a Sony Memory Stick Pro kártyáit.

 

Kinaiak nagyon olcsón árulják.

Ezt is lehet hamisítani, mint CF-eket?

Vagy ami MS Pro, annak kötelezően tudnia kell egy speckot és a gép ezt felismeri?

enguci Creative Commons License 2006.12.14 0 0 288
 Gépváltás miatt feleslegessé vált 1db. Olympus 512-es xD-kártyám, garanciális, 2 hónapos. Ha kéred, e-mail-ben el tudom küldeni a képét.
Előzmény: tamáspapa (287)
tamáspapa Creative Commons License 2006.12.09 0 0 287

Sziasztok!

 

tegnap vettem egy Fuji Finepix 5600-as gépet. XD 512-es vagy 1 GB-os kártyát akarok venni hozzá, minél jobbat, minél olcsóbban.  A sebességet mibel jelölik, láttam ilyen kártyákat M-es meg H-s jelöléssel. Ez volna az? Hol keressek ilyen kártyákat?

 

Üdv.

 

Tamás

Stanii Creative Commons License 2006.12.09 0 0 286
sziasztok!

néztem itthoni oldalakon kodak mem kártyákat (1 g), sajnos nem találtam sem a photohall, fotoxnet, ebolt stb stb oldalakon. így az ebayes árakat sajna nem tudom összehasonlítani az itthoniakkal, ami jó lenne, hiszen így fogalmam sincs, hogy az 1 gigás kodak mem. kártyával, amit 23-25 euróért osztogatnak jó business csinálnék-e avagy mégsem.
Valaki tudna a témában segíteni,vagy esetleg egy olyan oldalt ajánlani, ahol erre a típusra találok árakat.

előre is kösz

ps.: vagy esetleg nyugodtan vehetek a kodak gépbe egy sandisk, kongston mem kártyát?
Geri23 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 285
Figyelem!!Eladó 2db hibátlan Kingston 1gigás sd kártya 15ezerért!!! vagy külön 8000
kutitomi Creative Commons License 2006.07.27 0 0 284
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 283
Köszi a választ!!! ..igen ezt már láttam de ez tényleg nagyon drága!!!
Előzmény: Sandrusz (282)
Sandrusz Creative Commons License 2006.07.26 0 0 282

Ezt találtam:

 

http://www.digifenykep.hu/index.php?topic_id=148&link=shop%2Fshop.php

 

Szerintem irreális ára van!

Előzmény: Sandrusz (281)
Sandrusz Creative Commons License 2006.07.26 0 0 281
Smartmediát nem tudom hol lehet kapni, de az biztos hogy a Multimedia egészen más! Az MM-kard méretében egyezik az SD-vel de kevesebb érintkező van rajta.
Előzmény: danokaa (279)
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 280
?????
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 279

Üdv mindenkinek!

 

Fontos dolgot szeretnék kérdezni!!

 

Tud valaki olyan helyet ahol még kapni Smart Média kártyát!???

 

Egy MP3 lejátszóba kéne 3.3Vos!!(nem digitális fényképezőgépbe!)...

 

...és még valami a MultiMedia Card megegyezik a Smart Média kártyával???

 

köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.02 0 0 278

Mikrodrive-ot semmi szín alatt se!!!

 

A mostani Extreme, stb. sorozatú CF-eknél jóval lassabb, sérülékeny és sokkal többet fogyaszt (hamarabb meriti a gép akksiját).Meg nem is olcsóbb. Pár éve még volt értelme esetleg, a lassabb/drágább CF-ek idejében, mára viszont már teljesen elavult.

Előzmény: soppingfüggő (277)
soppingfüggő Creative Commons License 2006.07.02 0 0 277
Hamarosan veszek egy Nikon D200-at. Microdrive vagy CF? Előbbiben van mozgó alkatrész, ami pl. leejtésre sérülhet? Egy darabot vennék csak (nagyobbb teljesítményűt), vagy ajánlott egy tartalék is? A D200 topic chat jellegű, ilyen kérdésekre ott nem kapok választ.
tündérlala Creative Commons License 2006.06.02 0 0 276
Nézz körül itt és itt.
Előzmény: blueye (275)
blueye Creative Commons License 2006.06.02 0 0 275

Köszi.

Leragasztva nincs.

Az a bajom, hogy az a fényképezőgép már nincs nálam, amiben formázva volt.

Nincs vmilyen program, ami rendbehozza kártyaolvasón keresztül?

Előzmény: tündérlala (274)
tündérlala Creative Commons License 2006.06.02 0 0 274

Ha sima formázási hiba történt, akkor próbáld meg abban a gépben megformázni, amiben használod, ne kártyaolvasóban, ne vindózzal.

Az is lehet, hogy le van ragasztva a képen "B"-vel jelölt lyuk, ezért írásvédett.

Ezesetben el kell távolítani a kis cimkét.

 

Előzmény: blueye (273)
blueye Creative Commons License 2006.06.01 0 0 273
Van egy SmartMedia kártyám, amire azt írja ki több kártyaolvasó is, hogy írásvédett, pedig sosem tettem azzá. Van vmi megoldás, hogy újra tudjam használni?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!