Keresés

Részletes keresés

vinczu Creative Commons License 2007.03.14 0 0 299
az akkor nem USB 1.0 vagy 1.1?
vagy a pc nem tud 2.0-t?

nekem egy sandisk adta meg magat, az A-data jol muxik
Előzmény: tündérlala (298)
tündérlala Creative Commons License 2007.03.13 0 0 298

Sajnos én a minap vettem egy A-Data USB memória sticket, valami katasztrófálisan lassú.

Valóban feleannyi volt mint egy Kingston, stb. - viszont a használhatósága tizede.

Előzmény: symbolic (296)
canon.Eos Creative Commons License 2007.03.12 0 0 297
-eos 350d vaz eladó minden tartozekaval 256 os cf el karc por mentesen

!!!!!!!!!!!!!!!!2Gb kingston elite pro cf 50x 11200 ft !!!!!!!!!!!!!!

garanciás!

ára:110e ft

bg-e3 markolat uj: 25e ft

egyutt 130e

canon.eos@freemail.hu
symbolic Creative Commons License 2007.03.12 0 0 296

Hali,

van vkinek tapasztalata A-data kártyák terén? Vennék memoriakártyát, de nem ismerem, érdemes-e A-data-ra áldozni, mivel feleannyiba kerül, mint az ugyanazon tudású kingston, scandisk tipusuak. Ennek van vmi oka esetleg?

A-data 2GB 150x - 6600Huf

Sandisk 2 GB Extreme III - 12000Huf

Kingston 2 GB Elite PRO - 10000Huf

20D Creative Commons License 2007.02.15 0 0 295

2 GB MS Pro Duo kártyát keresek!

Shalee Creative Commons License 2006.12.25 0 0 294
sziasztok!

ugyan nem teljesen ide vág a probléma de remélem segítetek. a probléma a következő: van egy Sony Ericsson D750i-m, SanDisk Memory Stick PRO Duo 512 Mb -os kártyával. A kártya új, pár napja vettem. A telo gond nélkül írja olvassa, számítógépen Memory Stick Duo Adaptor-ral egy MS/MS PRO olvasóba helyezve olvasni lehet, törölni is, de új fájlokat ráírni nem. HA másolni próbálok rá kiirja hogy szüntesse meg az írásvédettséget, és utána ledobja a kártát, az eszköz nem áll készen hibaüzenettel. Kártya kihuz-betesz és ujra olvashato de irni továbbra se lehet rá. Mi lehet a baj? Rossz a kártya? Esetleg a kártya olvasó a gépben?

Előre is köszi a segítséget!
vinczu Creative Commons License 2006.12.19 0 0 293
valahogy igy
A-data speedy read 10 Mb/s - write 3 Mb/s
A-data turbo read 22.5 Mb/s - write 15 Mb/s
Előzmény: neo007 (292)
neo007 Creative Commons License 2006.12.19 0 0 292

üdv mindenkinek.

 

a tescoban kaphato a-data kártyárol tud-e valaki valamit.sebessége stb?

én nem találtam eddig semmit róla:-((

6000 az ára.1G

Százbolha Creative Commons License 2006.12.14 0 0 291

Kösz!

Nem a Sony felírat izgat, hanem a kompatibilitás és a sebesség.

 

ebayről vett már valaki 2GB-osat 10eFt-ért?

Előzmény: vulpes (290)
vulpes Creative Commons License 2006.12.14 0 0 290
A MemoryStick Pro nem a sebességében tére el a sima MS-től, hanem annak a továbbfejlesztése. Például a sima MS csak max. 128 MB-os méretben készült. A régi Sony cuccok csak a sima MS-et támogatták, az újabbak (~ 2-3 év, talán) már mindkettőt. Hamisítás passz, de szerintem kínában mindenről készül koppintás.
Előzmény: Százbolha (289)
Százbolha Creative Commons License 2006.12.14 0 0 289

Szeretnék venni Sony-hoz memokártyát

De nem ismerem a Sony Memory Stick Pro kártyáit.

 

Kinaiak nagyon olcsón árulják.

Ezt is lehet hamisítani, mint CF-eket?

Vagy ami MS Pro, annak kötelezően tudnia kell egy speckot és a gép ezt felismeri?

enguci Creative Commons License 2006.12.14 0 0 288
 Gépváltás miatt feleslegessé vált 1db. Olympus 512-es xD-kártyám, garanciális, 2 hónapos. Ha kéred, e-mail-ben el tudom küldeni a képét.
Előzmény: tamáspapa (287)
tamáspapa Creative Commons License 2006.12.09 0 0 287

Sziasztok!

 

tegnap vettem egy Fuji Finepix 5600-as gépet. XD 512-es vagy 1 GB-os kártyát akarok venni hozzá, minél jobbat, minél olcsóbban.  A sebességet mibel jelölik, láttam ilyen kártyákat M-es meg H-s jelöléssel. Ez volna az? Hol keressek ilyen kártyákat?

 

Üdv.

 

Tamás

Stanii Creative Commons License 2006.12.09 0 0 286
sziasztok!

néztem itthoni oldalakon kodak mem kártyákat (1 g), sajnos nem találtam sem a photohall, fotoxnet, ebolt stb stb oldalakon. így az ebayes árakat sajna nem tudom összehasonlítani az itthoniakkal, ami jó lenne, hiszen így fogalmam sincs, hogy az 1 gigás kodak mem. kártyával, amit 23-25 euróért osztogatnak jó business csinálnék-e avagy mégsem.
Valaki tudna a témában segíteni,vagy esetleg egy olyan oldalt ajánlani, ahol erre a típusra találok árakat.

előre is kösz

ps.: vagy esetleg nyugodtan vehetek a kodak gépbe egy sandisk, kongston mem kártyát?
Geri23 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 285
Figyelem!!Eladó 2db hibátlan Kingston 1gigás sd kártya 15ezerért!!! vagy külön 8000
kutitomi Creative Commons License 2006.07.27 0 0 284
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 283
Köszi a választ!!! ..igen ezt már láttam de ez tényleg nagyon drága!!!
Előzmény: Sandrusz (282)
Sandrusz Creative Commons License 2006.07.26 0 0 282

Ezt találtam:

 

http://www.digifenykep.hu/index.php?topic_id=148&link=shop%2Fshop.php

 

Szerintem irreális ára van!

Előzmény: Sandrusz (281)
Sandrusz Creative Commons License 2006.07.26 0 0 281
Smartmediát nem tudom hol lehet kapni, de az biztos hogy a Multimedia egészen más! Az MM-kard méretében egyezik az SD-vel de kevesebb érintkező van rajta.
Előzmény: danokaa (279)
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 280
?????
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 279

Üdv mindenkinek!

 

Fontos dolgot szeretnék kérdezni!!

 

Tud valaki olyan helyet ahol még kapni Smart Média kártyát!???

 

Egy MP3 lejátszóba kéne 3.3Vos!!(nem digitális fényképezőgépbe!)...

 

...és még valami a MultiMedia Card megegyezik a Smart Média kártyával???

 

köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.02 0 0 278

Mikrodrive-ot semmi szín alatt se!!!

 

A mostani Extreme, stb. sorozatú CF-eknél jóval lassabb, sérülékeny és sokkal többet fogyaszt (hamarabb meriti a gép akksiját).Meg nem is olcsóbb. Pár éve még volt értelme esetleg, a lassabb/drágább CF-ek idejében, mára viszont már teljesen elavult.

Előzmény: soppingfüggő (277)
soppingfüggő Creative Commons License 2006.07.02 0 0 277
Hamarosan veszek egy Nikon D200-at. Microdrive vagy CF? Előbbiben van mozgó alkatrész, ami pl. leejtésre sérülhet? Egy darabot vennék csak (nagyobbb teljesítményűt), vagy ajánlott egy tartalék is? A D200 topic chat jellegű, ilyen kérdésekre ott nem kapok választ.
tündérlala Creative Commons License 2006.06.02 0 0 276
Nézz körül itt és itt.
Előzmény: blueye (275)
blueye Creative Commons License 2006.06.02 0 0 275

Köszi.

Leragasztva nincs.

Az a bajom, hogy az a fényképezőgép már nincs nálam, amiben formázva volt.

Nincs vmilyen program, ami rendbehozza kártyaolvasón keresztül?

Előzmény: tündérlala (274)
tündérlala Creative Commons License 2006.06.02 0 0 274

Ha sima formázási hiba történt, akkor próbáld meg abban a gépben megformázni, amiben használod, ne kártyaolvasóban, ne vindózzal.

Az is lehet, hogy le van ragasztva a képen "B"-vel jelölt lyuk, ezért írásvédett.

Ezesetben el kell távolítani a kis cimkét.

 

Előzmény: blueye (273)
blueye Creative Commons License 2006.06.01 0 0 273
Van egy SmartMedia kártyám, amire azt írja ki több kártyaolvasó is, hogy írásvédett, pedig sosem tettem azzá. Van vmi megoldás, hogy újra tudjam használni?
riel Creative Commons License 2006.06.01 0 0 272

Lehet, hogy elektrosztatikusan feltöltődtél és kisültél rajta, atől tönkre is mehetett...

Egy pulóverlevételtől vagy ugrabugrától 8-9000 V-ra is fel lehet töltődni, amit nem igazán tolerál a néhány voltra tervezett elektronika. Értsd: a kisüléskor pl. egy kapu elfüstöl a kártyában.

csd Creative Commons License 2006.06.01 0 0 271

Segítsetek spanomon:

Szolga-Tõkés Levente   sztlevente@yahoo.com   (06.06.01.)
Tel: 0620-824-60-12 Keresek Kínálok

  • SÜRGÕSEN KERESEK 512MB xD

gyugyu3 Creative Commons License 2006.05.24 0 0 270
Ha a debesség számít, akkor a gyorsabbat javasolom. (szerintem neked számít, mivel ds- kezeli a gyors kártyákat). Ja meg amelyik éppen kapható. :) (nekem az a tapasztalatom, hopgy amit hírdetnek nem minden esetben fedi a valóságot.) érdemes telefonon érdeklődni.
Előzmény: danokaa (269)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!