Keresés

Részletes keresés

neo007 Creative Commons License 2006.12.19 0 0 292

üdv mindenkinek.

 

a tescoban kaphato a-data kártyárol tud-e valaki valamit.sebessége stb?

én nem találtam eddig semmit róla:-((

6000 az ára.1G

Százbolha Creative Commons License 2006.12.14 0 0 291

Kösz!

Nem a Sony felírat izgat, hanem a kompatibilitás és a sebesség.

 

ebayről vett már valaki 2GB-osat 10eFt-ért?

Előzmény: vulpes (290)
vulpes Creative Commons License 2006.12.14 0 0 290
A MemoryStick Pro nem a sebességében tére el a sima MS-től, hanem annak a továbbfejlesztése. Például a sima MS csak max. 128 MB-os méretben készült. A régi Sony cuccok csak a sima MS-et támogatták, az újabbak (~ 2-3 év, talán) már mindkettőt. Hamisítás passz, de szerintem kínában mindenről készül koppintás.
Előzmény: Százbolha (289)
Százbolha Creative Commons License 2006.12.14 0 0 289

Szeretnék venni Sony-hoz memokártyát

De nem ismerem a Sony Memory Stick Pro kártyáit.

 

Kinaiak nagyon olcsón árulják.

Ezt is lehet hamisítani, mint CF-eket?

Vagy ami MS Pro, annak kötelezően tudnia kell egy speckot és a gép ezt felismeri?

enguci Creative Commons License 2006.12.14 0 0 288
 Gépváltás miatt feleslegessé vált 1db. Olympus 512-es xD-kártyám, garanciális, 2 hónapos. Ha kéred, e-mail-ben el tudom küldeni a képét.
Előzmény: tamáspapa (287)
tamáspapa Creative Commons License 2006.12.09 0 0 287

Sziasztok!

 

tegnap vettem egy Fuji Finepix 5600-as gépet. XD 512-es vagy 1 GB-os kártyát akarok venni hozzá, minél jobbat, minél olcsóbban.  A sebességet mibel jelölik, láttam ilyen kártyákat M-es meg H-s jelöléssel. Ez volna az? Hol keressek ilyen kártyákat?

 

Üdv.

 

Tamás

Stanii Creative Commons License 2006.12.09 0 0 286
sziasztok!

néztem itthoni oldalakon kodak mem kártyákat (1 g), sajnos nem találtam sem a photohall, fotoxnet, ebolt stb stb oldalakon. így az ebayes árakat sajna nem tudom összehasonlítani az itthoniakkal, ami jó lenne, hiszen így fogalmam sincs, hogy az 1 gigás kodak mem. kártyával, amit 23-25 euróért osztogatnak jó business csinálnék-e avagy mégsem.
Valaki tudna a témában segíteni,vagy esetleg egy olyan oldalt ajánlani, ahol erre a típusra találok árakat.

előre is kösz

ps.: vagy esetleg nyugodtan vehetek a kodak gépbe egy sandisk, kongston mem kártyát?
Geri23 Creative Commons License 2006.09.27 0 0 285
Figyelem!!Eladó 2db hibátlan Kingston 1gigás sd kártya 15ezerért!!! vagy külön 8000
kutitomi Creative Commons License 2006.07.27 0 0 284
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 283
Köszi a választ!!! ..igen ezt már láttam de ez tényleg nagyon drága!!!
Előzmény: Sandrusz (282)
Sandrusz Creative Commons License 2006.07.26 0 0 282

Ezt találtam:

 

http://www.digifenykep.hu/index.php?topic_id=148&link=shop%2Fshop.php

 

Szerintem irreális ára van!

Előzmény: Sandrusz (281)
Sandrusz Creative Commons License 2006.07.26 0 0 281
Smartmediát nem tudom hol lehet kapni, de az biztos hogy a Multimedia egészen más! Az MM-kard méretében egyezik az SD-vel de kevesebb érintkező van rajta.
Előzmény: danokaa (279)
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 280
?????
danokaa Creative Commons License 2006.07.26 0 0 279

Üdv mindenkinek!

 

Fontos dolgot szeretnék kérdezni!!

 

Tud valaki olyan helyet ahol még kapni Smart Média kártyát!???

 

Egy MP3 lejátszóba kéne 3.3Vos!!(nem digitális fényképezőgépbe!)...

 

...és még valami a MultiMedia Card megegyezik a Smart Média kártyával???

 

köszi!

Törölt nick Creative Commons License 2006.07.02 0 0 278

Mikrodrive-ot semmi szín alatt se!!!

 

A mostani Extreme, stb. sorozatú CF-eknél jóval lassabb, sérülékeny és sokkal többet fogyaszt (hamarabb meriti a gép akksiját).Meg nem is olcsóbb. Pár éve még volt értelme esetleg, a lassabb/drágább CF-ek idejében, mára viszont már teljesen elavult.

Előzmény: soppingfüggő (277)
soppingfüggő Creative Commons License 2006.07.02 0 0 277
Hamarosan veszek egy Nikon D200-at. Microdrive vagy CF? Előbbiben van mozgó alkatrész, ami pl. leejtésre sérülhet? Egy darabot vennék csak (nagyobbb teljesítményűt), vagy ajánlott egy tartalék is? A D200 topic chat jellegű, ilyen kérdésekre ott nem kapok választ.
tündérlala Creative Commons License 2006.06.02 0 0 276
Nézz körül itt és itt.
Előzmény: blueye (275)
blueye Creative Commons License 2006.06.02 0 0 275

Köszi.

Leragasztva nincs.

Az a bajom, hogy az a fényképezőgép már nincs nálam, amiben formázva volt.

Nincs vmilyen program, ami rendbehozza kártyaolvasón keresztül?

Előzmény: tündérlala (274)
tündérlala Creative Commons License 2006.06.02 0 0 274

Ha sima formázási hiba történt, akkor próbáld meg abban a gépben megformázni, amiben használod, ne kártyaolvasóban, ne vindózzal.

Az is lehet, hogy le van ragasztva a képen "B"-vel jelölt lyuk, ezért írásvédett.

Ezesetben el kell távolítani a kis cimkét.

 

Előzmény: blueye (273)
blueye Creative Commons License 2006.06.01 0 0 273
Van egy SmartMedia kártyám, amire azt írja ki több kártyaolvasó is, hogy írásvédett, pedig sosem tettem azzá. Van vmi megoldás, hogy újra tudjam használni?
riel Creative Commons License 2006.06.01 0 0 272

Lehet, hogy elektrosztatikusan feltöltődtél és kisültél rajta, atől tönkre is mehetett...

Egy pulóverlevételtől vagy ugrabugrától 8-9000 V-ra is fel lehet töltődni, amit nem igazán tolerál a néhány voltra tervezett elektronika. Értsd: a kisüléskor pl. egy kapu elfüstöl a kártyában.

csd Creative Commons License 2006.06.01 0 0 271

Segítsetek spanomon:

Szolga-Tõkés Levente   sztlevente@yahoo.com   (06.06.01.)
Tel: 0620-824-60-12 Keresek Kínálok

  • SÜRGÕSEN KERESEK 512MB xD

gyugyu3 Creative Commons License 2006.05.24 0 0 270
Ha a debesség számít, akkor a gyorsabbat javasolom. (szerintem neked számít, mivel ds- kezeli a gyors kártyákat). Ja meg amelyik éppen kapható. :) (nekem az a tapasztalatom, hopgy amit hírdetnek nem minden esetben fedi a valóságot.) érdemes telefonon érdeklődni.
Előzmény: danokaa (269)
danokaa Creative Commons License 2006.05.19 0 0 269

Üdv mindenkinek!

 

Ti melyiket javasoljátok és miért!

Tükörreflexes digitális géphez lenne!

Teljesítményben kevés az eltérés,inkább a márka miatt kérdem?

 

Kingston SD 512MB Elit Pro - írás: 7.7MB/sec / olvasás: 8.2MB/sec         8620.-

 

SanDisk SD 512Mb Ultra II - írás: 9MB/sec / olvasás: 10MB/sec   10,399 .-

arnyekxxx Creative Commons License 2006.04.14 0 0 268
én ugy tudom, az aranyban épp az a jo, hogy baromira nem oxidálodik, nem érzékeny, ha egy aranyékszert 2000év után kiásnak a tenger mélyéröl és az iszapot lemossák rola, fémtiszta a felülete.
Előzmény: csd (267)
csd Creative Commons License 2006.04.14 0 0 267
SD kártya? Ha igen, akkor megértem... Az aranyérintkezőjük marha érzékeny, főleg izazdt kézre... nem véletlenül van hozzá műanyagtok, abbna célszerű - KÖTELEZŐ - tárolni!
Előzmény: praclee (266)
praclee Creative Commons License 2006.03.24 0 0 266

üdv.

 

Tud vki segíteni?

 

van egy nagy problémám.

Multkor voltam koncerten és vittem magammal egy HP 32MB-os és egy noname 256-os kártyát.Az utobbi már megvan 2 éve.

Na most...a kezembe fogdostam a kettőt,kicsit izzadt a kezem.Sőt hátulra zsebre is vágtam.Ja elötte formatáltam.Nos rakom be a géppbe és kiírja hgy card unrideable,stb...szval nem tudott vele mitkezdeni.Van nikonom azzal semmit nem tusdtam kezdeni.A Hp felajánlotta a formázást,de hiába mentem rá visszadobta 3mp mulva.

Mi lehet a baj????

zuglo_14 Creative Commons License 2006.03.22 0 0 265

CF vagy xD card?

 

Tapasztalatok, vélemények?

 

Azon kivül, hogy az xD kissebb -fizikailag- , meg drágább árban, meg talán sérülékenyebb, a szabadon levő csatlakozók miatt, van előnye is?

 

ki milyet használ, és miért?

 

jó ezt eszi a gép... akkor érthető, de egyébként?

törlés, formatálás? 

sebesség?

 

és ami még idetartozna..

Fényképezőgépről pcre vagy inkább kártyaolvasóról?

 

kösz...

 

ja és aki keresne pl: www.gepbolt.hu-is vannak memóriakártyák.....olcsón....

csd Creative Commons License 2006.03.19 0 0 264
fú, szerintem ebben a topikban nem fognak egyhamar válaszolni. én megkérdezném helyedben a fotós adok-veszek és a canon eos fanclub vagy canon eos adok-veszek topikban.
Előzmény: N0rb3rt (263)
N0rb3rt Creative Commons License 2006.03.14 0 0 263

Kapható még egyszerű USB2-es, csak CF kártya olvasó?

 

Hosszabban:

Tudtok olyan forgalomban lévő CF kártya olvasóról, ami tapasztalat szerint is tudja az USB2-es sebességet és nem 280 az egyben funkciójú, hanem mondjuk csak 1-2 kártyatípust tud (köztük a CF-et)?

 

Unom már az tenyérnyi méretű mindent olvaskókat, mikor nekem csak CF-re kéne, és mivel hurcolom, örülnék, ha minél kisebb lenne.

 

A speckó szerint sokra az van írva, hogy USB2 kompatibilis, de ez kevés; átviteli sebességben is tudnia kell. (Nem mindegy, hogy max 1,5MB/s vagy akár 8MB/s sebességgel lehet olvasni róla.

 

Köszi!

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!