Keresés

Részletes keresés

kaszasg Creative Commons License 2005.08.13 0 0 245

Sziasztok!

Gépet szeretnék cserélni és nem nagyon értek a kártyákhoz. A kérdésem a következő lenne:

SD MultiMediaCard és a sima SecureDigital kártya kompatíbilisek egymással? (Minolta DiMage E323at cserélnék Z3ra)

 

Köszi szépen előre is a válaszokat!

korrektek Creative Commons License 2005.08.05 0 0 244

 

 

Szevasztok!

 

Segítseteket légyszi! Van egy 256Mbyte kártyám. Egyik percről a másikra a telefon nem tudja leolvasni, és a számítógép kártyaleolvasója sem ismeri fel. Tudtok-e valami olyan programot ami megpróbálja helyreállítani, javítani a kártyát? Vagy van-e valamilyen mód arra, hogy legalább a telefonszámokat leszedjem róla? Esetleg volt-e már valakinek ilyen jellegű problémája, és, hogy tudta megjavítani? Köszönöm.

Foti30 Creative Commons License 2005.07.29 0 0 243

Sziasztok.

 

Kellene egy kis help. A minap vettem egy 4GB Hitachi Microdrivet és az mint kiderült az a verzió amit a creativ jukeboxba adtak. Valamiért nem látják a gépeim se az 1D se a 20 D egy ismerősöm azt mondta valamit csinálni kell vele,hogy működjön rendesen tud valaki ebben nekem segiteni? Nagyon fontos lenne előre is köszönöm.mmmmmm

_ibohner Creative Commons License 2005.07.29 0 0 242

Sziasztok!

 

A segítségeteket szeretném kérni. Hazatérve a nyaralásból kiderült, hogy a fényképeknek a kétharmadát nem tudom megnézni, a memóriakártyán (noname Compact Flash) csak lehetetlen méretű fájlok vannak teli fura karakterekkel. Lehetséges valahogyan mégis hozzájutni a képekhez?

Tudom, a Kürtnél vállalnak ilyet, de hát az 25e, annyit meg nem feltétlenül szánok rá. A szervizben (Nikon) pedig nem tudtak segíteni. Arra is kíváncsi lennék, hogy szerintetek mi okozhat ilyet (az utolsó 40 kép jó lett, a nap közepétől)? Ötlet?

Normal Creative Commons License 2005.07.28 0 0 241

Valakinek esetleg ha kellene...

Szal tipusváltás miatt rajtam maradt egy IBM 1 Gb Microdrive.

Mélben kérném tisztelettel.

++++++++++++++++++++

Mélcímet kérnék, tisztelettel :)

Előzmény: jpmaster (216)
em_laci Creative Commons License 2005.07.28 0 0 240
Sziasztok!
Tud vki 128MB-os Smart Media kártyát emberi áron (Olympus C-720-ba)
-Madárijesztő- Creative Commons License 2005.07.19 0 0 239
Nem tudom aktualis-e meg, de MMC kartyat nem erdemes fkgepbe venni, hacsak nem vagy nagyon turelmes ember. Tapasztalataim szerint nagyon lassu a gepben, ezert visszatettem a telefonomba, oda valo..
Előzmény: stork13 (237)
Áronfotó Creative Commons License 2005.07.07 0 0 238
Sziasztok!

Érdekelnének 512Mb-os-ból kettő,vagy 1 Gb-os Compact Flash memóriakártya, de inkább az olcsóbb típusok.

Válaszaitokat a kissaronn@hotmail.com -ra , vagy ide várom.


Üdv: Áron
stork13 Creative Commons License 2005.06.26 0 0 237
Sziasztok!

Digitgépet vásárolunk és kártyát kellene vennünk hozzá. A gép rendelkezik SecureDigital és MultiMedia kártya hellyel is.
Melyiket érdemesebb venni? Van-e a 2 között lényeges különbség?
A depon néztem árakat és van a többihez képest meglepően olcsón mindkét fajtából. Ezek lassabbak lehetnek vagy tényleg csak olcsón adhatják őket (na jó, ennyire naív azért nem vagyok csak kíváncsi)?
Előre is köszi...

Stork
Majdnem Creative Commons License 2005.06.24 0 0 236
több 10... 100 ezer ciklus
Előzmény: psg5 (230)
renegaT4e Creative Commons License 2005.06.24 0 0 235

Eladó egy egyszer használt 512 MB-s Sony Memory Stick kártya. Ára:15eFt.

Érd.: 30-9457299

Twr Creative Commons License 2005.06.13 0 0 234
bocs neked is
trigger12@index.hu
Hibátlan mindkét 1gb-os (csak már unom ,hogy sok van és cserélgetni kell akarok inkább 2 vagy 4 gigásokat azért akarom eladni)
Előzmény: mckolly (224)
Twr Creative Commons License 2005.06.13 0 0 233
Bocs nem is jártam erre napok óta.
Mail trigger12@index.hu
20 -ér adom (Lexar 80x 12mb/s) és közben ven egy másik is 23-ér az egy Sandisk Ultra II szintén 1Gb-os (számlás garos)

Előzmény: mckolly (231)
vigusz Creative Commons License 2005.06.13 0 0 232
Hi All !
256-os SD kártyát vennék olcsón, tud valaki ilyet?
mckolly Creative Commons License 2005.06.08 0 0 231

Szia!!

 

Érdekelni érdekel, mekkora, mennyiért, és mi az e-mail-ed??

Esetleg küldhetnél egy mailt :))

Előzmény: Twr (225)
psg5 Creative Commons License 2005.06.02 0 0 230
Hellotok!
Mennyi egy Memo kártya élettartama? Vagyis meddig lehet rávenni-letörölni-rávenni-letörölni...?
BeNJaMiN Creative Commons License 2005.06.01 0 0 229
Mar nem aktualis, sajnos!
Előzmény: mckolly (224)
Sanya_67 Creative Commons License 2005.06.01 0 0 228

Szia ferint!

 

"Feladom a dolgot !!!

 

Ha valakinek kell 512MB Kingston CF akkor az írjon nekem emilt. Eredetileg 9.000.-re tartottam de mostmár engednék belőle mert nagyon el szeretném adni."

 

Elképesztőnek tartom ami most a memóriakártyák piacán van.  Ápr. 14-én nettó 8900-ért vettem az 512-es Ultra II kártyámat, most majd 13 nettó.

 

A Kingston nem nekem kellene hanem egy csóró havernek venném ajándékba (Gondolom a lassabbik fajta?). 

6000-re gondoltam???

 

Emiled nem publikus!!!

 

Sanya /szabo.sandor@nhh.hu/

Előzmény: ferint (204)
krob11 Creative Commons License 2005.06.01 0 0 227

Keresek:

 

1. 1GB CF1 kártyát (márkásat), legfeljebb 10 eFt.

2. Mobil háttértárolót (40 Gb), legfeljebb 40 eFt. (lehet merevlemez nélkül is, max 15-18 eFt)

3. Canon LA-DC 52D közgyűrűt

4. 52 mm cirkuláris polárlencsét (HTMC, DHG), max 6 eFt.

 

Robi - krob11@freemail.hu

en250 Creative Commons License 2005.05.31 0 0 226
Mekkora és mi a mail címed (nem publikus)?
Előzmény: Twr (225)
Twr Creative Commons License 2005.05.31 0 0 225
Ha kell valakinek egy használt garanciális Lexar 80x (12mb/s) akkor dobjon egy mélt.
Előzmény: mckolly (224)
mckolly Creative Commons License 2005.05.31 0 0 224

Szia Benjamin!!

 

Engem is érdekelne esetleg az 1G-s kártya, de tényleg nem publikus

az e-mail címed.

 

Köszi!!

Előzmény: BeNJaMiN (214)
en250 Creative Commons License 2005.05.29 0 0 223

Vásárolnék 2 vagy 4GB CF kártyát, Sandisk Ultra II vagy hasonló paraméterű érdekel.

Viszonylag sürgős, raktárkészlet előnyben.

 

Benjamin!

Érdekelne, de nem publikus az e-mailed :-(

 

en250 kukac freemail.hu

Előzmény: BeNJaMiN (214)
cseba Creative Commons License 2005.05.27 0 0 222
Mi is az a imagetank?
Előzmény: _Pompi_ (150)
st.judit Creative Commons License 2005.04.25 0 0 221

Sziasztok!

HP935 fényképezőgéphez keresek 1Gb-os memóriakártyát Budapesten sürgősen jót és nem horror áron légyszi segitsetek,ha tud valaki a juci@citromail.hu -ra vagy ide irjon köszi előre is!!!!!

Üdv Judit

Gabi21 Creative Commons License 2005.02.20 0 0 220

Köszi a segítséget, azt sajnos nem tudom, hogy a multifunkciós nyomtatókban lévő kártyaolvasó hogyan jelenik meg a pc-n!

 

Éppen ezt szeretném kideríteni!! Arra gondoltam, talán valaki már tapasztalatból tudja, hogy mi a helyzet ezzel kapcsolatban!!

Még várok, hátha valaki "betoppan" és saját a  tapasztalatát  elmondja!!!     

Ati88 Creative Commons License 2005.02.19 0 0 219
"valahol azt olvastam, hogy ha a fotogépről töltöm át a képeket az "megeszi" az akkukat!!! Lehet ilyen??? "

Mivel áttöltés közben a gépnek működnie kell, ezért biztos, hogy merül közban az akku. Hogy mennyire, az más kérdés.

"Valahol olvastam a topikok között, hogy például a véletlenül letörölt képeket is kártyaolvasóval lehet vissza állítani, ha még nem lett megformázva azóta vagy nem lett újfelvétel csinálva!! Igaz lenne??????"

Igaz. Ráadásul formázás után is képes némelyik szoftver visszanyerni képeket.

Ezek a programok akkor tudnak működni, ha a kártyaolvasó külön meghajtóként jelenik meg a rendszerben (sőt ha XX in one típusú, akkor általában több meghajtóként jelenik meg; az egyes kártyatípusok külön meghajtóként). Ha a multifunkciós készülék is így jeleníti meg a kártyákat, akkor van rá esély, hogy használhatod az adatmentő programot.

Jól használható adatmentő program itt található: Convar
(Ráadásul ingyenes.)
Előzmény: Gabi21 (217)
Gabi21 Creative Commons License 2005.02.19 0 0 218

Bocsi!!

 Még annyit, hogy például a multifunkciós nyomtatókban lévő kártyaolvasó is tudja ezeket????  

Köszi!

Gabi21 Creative Commons License 2005.02.19 0 0 217

Sziasztok!!

 

Külön, nem találtam olyan topikot amelyik a kártyaolvasókkal foglalkozna,ezért végig olvastam ezt és még ez áll a legközelebb ahhoz amire kíváncs lennék! Ha nem haragszotok itt tenném fel a bugyuta kérdéseimet!!!

Kártyaolvasót szeretnék venni, mert valahol azt olvastam, hogy ha a fotogépről töltöm át a képeket  az "megeszi" az akkukat!!! Lehet ilyen??? 

Nézegettem már online, és személyesen is ezeket az olvasókat, de nem tudom, hogy hogyan működnek és ezért kérem a tanácsaitokat!

A cél, hogy egy Canon PS A75 -ről a képeket áttölteni, esetleg néha vissza is!!

Valahol olvastam a topikok között, hogy például a véletlenül letörölt képeket is kártyaolvasóval lehet vissza állítani, ha még nem lett megformázva azóta vagy nem lett újfelvétel csinálva!! Igaz lenne??????

Ezeket alapul véve milyen olvasó kellene???

Vagy ne legyenek ekkora igényeim????  

A segítséget köszönöm!!  

jpmaster Creative Commons License 2005.02.17 0 0 216

Valakinek esetleg ha kellene...

Szal tipusváltás miatt rajtam maradt egy IBM 1 Gb Microdrive.

Mélben kérném tisztelettel.

 

Üdv:

 

JP

 

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!