Keresés

Részletes keresés

_Coco_ Creative Commons License 2004.11.11 0 0 203

 

Tudj-e vki, hogy Sulinetbe lehet-e kapni CF 512-es vmi gyors/abb/ kártyát ?

 

 

 

 

ferint Creative Commons License 2004.11.09 0 0 202
Van pár memória kártyám, mindenféle tipusú és márkájú, kivéve Sony Memory Stick. Átvétel Bp- en, fizetés kp- ban.
Érdeklődni emilben
.hun Creative Commons License 2004.11.04 0 0 201

No igen, értékelem a logikádat! :)

Kösz

Előzmény: Kataca (200)
Kataca Creative Commons License 2004.11.04 0 0 200

ugyan nem a kerdesre valaszolok, de ha a fuji xd-kartyat az olympusgépem latja, akkor  forditva is igaznak kell lennie :)

Előzmény: .hun (198)
.hun Creative Commons License 2004.11.04 0 0 199
Na jó, még egy harmadik: a Lexar amúgy jó? :)
Előzmény: .hun (198)
.hun Creative Commons License 2004.11.04 0 0 198

Üdv, két gyors kérdés.

 

1. Olympus xD kártya együtt tud működni könnyen Fuji gépekkel (S5000)?

2. Az Olympus xD-ket a Lexar gyártja?

ferint Creative Commons License 2004.11.01 0 0 197

Szia !

 

Számla nélkül...

Előzmény: ocsibaba (196)
ocsibaba Creative Commons License 2004.10.30 0 0 196
Hali ! Számlával ennyi ? Viccen kívül kérdezem , merthogy az ÁFA miatt ....
Előzmény: ferint (195)
ferint Creative Commons License 2004.10.28 0 0 195

Jövő héten szerdára érkezik Sandisk Ulta II 1GB, 1 év garanciával. Ára: 24.000.-

érdeklődni emilben.

ferint Creative Commons License 2004.10.25 0 0 194

Van pár memória kártyám, mindenféle tipusú és márkájú, kivéve Sony Memory Stick.

Átvétel Bp- en, fizetés kp- ban.
Érdeklődni emilben.

-Kirikou- Creative Commons License 2004.10.21 0 0 193

Köszi mindenkinek az infót.

Kiprobáltam, 20D, G3 nem kajolta, kártyaolvasoval probáltam gyorsformázni, az sem szerette....   így lett belőle egy 1GB SanDisk Ultra II

Előzmény: kékszemű (192)
kékszemű Creative Commons License 2004.10.20 0 0 192

Tudomásom szerint Canon 300D-vel nem megy! Más Canon géppel (G3, G5) ok, de a 300D nem eszi meg.

 

Ez nem a MagicStore hibája, de attól még ez van. Amúgy eléggé lassú, szóval csak igen-igen kedvező áron érdemes megvenni (szvsz 30 eFt-nál többet bűn kiadni érte).

Előzmény: -Kirikou- (188)
fotonik Creative Commons License 2004.10.20 0 0 191
IBM 1 GB-os microdrive: 20.000.-
tom.bo Creative Commons License 2004.10.20 0 0 190

Nem tudja véletlenül valaki, hogy milyen progival lehet feléleszteni egy látszólag megdöglött CF kártyát?

A történet a következő: nikon géppel használtam egy kártyát majd eladtam egy canonos srácnak. Mivel kapásból (formázás nélkül) ment vele használta is egy darabig, majd szólt, hogy megdöglött. Megnéztam én is, se olvasó, se gép nem látja.

Tudtommal léteznek olyan progik, melyek alacsony szinten megformázzák a kártyát, melyet a blokkolt (nem lezárt) kódok vagy hibakódok nem engednek sem írni sem olvasni...

puhatest Creative Commons License 2004.10.19 0 0 189
Valamelyik topikban írtak a lassúságáról, IBM/Hitachival senkinek semmi gondja
Előzmény: -Kirikou- (188)
-Kirikou- Creative Commons License 2004.10.19 0 0 188

Tudtok erről valamit 2,2GB CF Magicstor Microdrive 

Érdemes megvenni, miért lehet olcsóbb vajon?

Gernyo Creative Commons License 2004.10.18 0 0 187

Volna egy kérdésem:

 

Eddig Kingston CF-et használtam, ma egy ultra II-re fotóztam. Szépen meg is formáztam használat előtt most meg itthon a kártyaolvasóval nemtudom leolvasni. A 10D-n simán visszatudom nézni. Se win. se semmi alatt nemtudom átmenteni a gépre. Irfanview ha véletlenül megnyit egy crw-t akkor a felénél lefagy.

Mi lehet a gond?

fotonik Creative Commons License 2004.10.18 0 0 186
IBM microdrive 340 MB eladó: 10.000.-
ferint Creative Commons License 2004.10.15 0 0 185

Van egy eladó 2GB-s Kingmax CF kártyám, ha valakit érdekel várok egy reális árat emilben.

1 év gari van rá.

ferintkukacfreemail.hu

Törölt nick Creative Commons License 2004.10.07 0 0 184
Nemtom, SD-ket csak a pda-hoz használok, de én csak Kingstont vettem, azzal nem volt baj. Valamelyik HP gép (C635?) híres volt ilyesmiről, hogy meghalik benne a kártya. Esetleg kérdezz rá gép- és kártyatípussal a digitfotós topikban.
Előzmény: Gömbtatu (183)
Gömbtatu Creative Commons License 2004.10.07 0 0 183
Asszem SD? 128-as. Még csak óccsó se volt.
Előzmény: Törölt nick (182)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.07 0 0 182
Nyugodtan írjál, senki nem születik a tökéletes tudással:-), én is sok mindent itt a fórumon tudtam meg. Hátha valaki jobban ért hozzá. Milyen kártya?
Előzmény: Gömbtatu (181)
Gömbtatu Creative Commons License 2004.10.07 0 0 181

Ja és felveszi az új meghajtót, de a benne lévő mappák üresek. Na, befejezem, mert úgy érzem, egyre nagyobb ostobaságokat írok.

 

Lelvasópróba jön. Szóljak, hogy mi lett?

Előzmény: Gömbtatu (180)
Gömbtatu Creative Commons License 2004.10.07 0 0 180

Jó ötlet.

 

Úgy értem a fényképezőn lácc, de ahogy csatlakoztatom, azt hazudja ordítva, hogy nincs rajta kép.

Előzmény: Törölt nick (179)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.07 0 0 179
Nem mindegy, hogyan sérült meg. Kártyaolvasóval kéne kipróbálni, hogy az mit lát. Ha viszont a gépen látszik, de nem tölti le (a fényképezőn keresztül?), akkor lehet, hogy máshol van a bibi. Ezért kéne megnézni kártyaolvasóval is.
Előzmény: Gömbtatu (178)
Gömbtatu Creative Commons License 2004.10.07 0 0 178
De ha egyik képet sem írja át, akkor esélyes, hogy az összes elszállt, nem? Akkor viszont nem értem, hogy mutatja meg a gép. Az is a kártyáról olvassa, vagy?
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2004.10.07 0 0 177
Könnyen lehet, hogy különösebb indok nélkül megadja magát, telán megsérült a fájlrendszer. Talán itt is voltak linkek helyreállító programokhoz, azokat érdemes kipróbálni, de garancia nincs. Lehet, hogy csak egy két kép veszett el, de ha rossz helyen sérült, akkor lehet hogy az egész. Nekem egy vadiúj MMC kártya csinált hasonlót, de a pda-t is kiakasztotta. Garanciában cserélték.
Előzmény: Gömbtatu (176)
Gömbtatu Creative Commons License 2004.10.07 0 0 176

Szerbusztok pajtikák!

 

Van nekem egy olyan problémám, hogy. Adott két egyforma fényképezőgép. Tökegyformák. Mindkettőben van egy-egy memóriakártya. Az egyik kártya egyszercsak azt gondolta, hogy a gépben ugyan megmutatja a képeket, de áttölteni számítógépre nem hagyja őket.

 

Amit ellenőrizni tudtam:

 

  • a fotóapparát usb-áttöltésre van állítva,
  • a kártya nincs lezárva,
  • a képek nincsenek védelem alatt.

A kártyát áttettem a másik gépbe,onnan sem tudtam letölteni. Aszongya a varázsló, hogy nincs a kártyán fotó.

A másik kártyáról viszont simán ment, tehát gyanús, hogy nem a masinának van baja, hanem a kártyának, amiről régebben már lett áttöltve kép. Viszont a képekre 1 dokumentáció miatt papírformában van szükség.

 

Van valakinek ötlete, mi történhetett, és mi a megoldás?

ferint Creative Commons License 2004.10.04 0 0 175

Secure digital való neked.

MMC-t ne vegyél csak ha nagyon olcsó vétel...

Előzmény: SzVFE (172)
ferint Creative Commons License 2004.10.04 0 0 174

Sziasztok !

Van pár memória kártyám, mindenféle tipusú és márkájú, kivéve Sony Memory Stick. Átvétel Bp- en, fizetés kp- ban. Érdeklődni emilben

Ezen a héten Kingston CF akció, ízelítő árak: 256GB: 5. 990. - , 512GB: 12. 900. - , 1GB: 22. 190. -

Megérkeznek a 2GB- s KingMax CF kártyák is, áruk: 43. 690.-

1 év garancia mindenre, vásárlás előtt kipróbálható.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!