Keresés

Részletes keresés

ferint Creative Commons License 2004.06.02 0 0 139
Érdeklődj náluk telefonon.
Én úgy vettem észre nem mindíg frissek az áraik.
Egyébként nem tűnik rossznak.
Előzmény: Dimage Dani (138)
Dimage Dani Creative Commons License 2004.06.02 0 0 138
Depót és Extrem-et néztem.
Előzmény: ferint (137)
ferint Creative Commons License 2004.06.02 0 0 137
Persze.
A Sandisk gyorsabb is mint a Kingston.
Egyébként mennyi az annyi hogy ekkora különbség van ?
Kicsit gyanús a dolog.
Előzmény: Dimage Dani (136)
Dimage Dani Creative Commons License 2004.06.02 0 0 136
512-es CF-ből megéri Kingston helyett Sandisk-et venni plusz 4-6 ezer forintért?
ferint Creative Commons License 2004.06.02 0 0 135
Megfogtál :-)

Használtan elég olcsó mindegyik, úgy viszont nem érdemes venni.
Újonnan ha olcsót és megbízhatót akarsz venni akkor a lassabb modellek maradnak amelyek egy gyengébb CF sebességével mennek.
Ilyen például a 4GB-s HITACHI ami olyan 90.000.- körül van.

Nem vagyok nagy varázsló :-)

Előzmény: z.Solo (134)
z.Solo Creative Commons License 2004.06.02 0 0 134
oké ferint, akkor választok kettőt:
legyen ez a bizonyos CF kártya olcsó, és megbízható. Nos, mi az ajánlatod, Nagy Varázsló??
z.Solo
Előzmény: ferint (125)
tux Creative Commons License 2004.06.01 0 0 133
10D-hez nem vált be. Lassú és több hiba is előjön, pl. néha újraindítja a gépet. Ugyanúgy viselkedett egy pár hónapos és egy új is. Lehet, hogy van olyan gép, amivel hibátlan...

tux

Előzmény: omega14 (121)
vincentvega78 Creative Commons License 2004.06.01 0 0 132
Köszi!
Előzmény: ferint (130)
tündérlala Creative Commons License 2004.06.01 0 0 131
Nem egy mai darab, de érdekes: CF kártyák sebesség tesztje
ferint Creative Commons License 2004.06.01 0 0 130
A kérdés nem pontos :-)
Ha teljesen noname a kártya akkor igen.
De nem nonaménak számít a Kingston, a Sandisk, a Lexar is.
Mostanában sokszor kérdezik tőlem hogy lehet-e pl: Olympus géphez nem Olympus kártyát használni.
Persze hogy lehet, csak ne a leggagyibbat vegye, hanem minimum a fent felsorolt márkák egyikét.
Előzmény: vincentvega78 (127)
ferint Creative Commons License 2004.06.01 0 0 129
8.000.- körül
a neve jó
de sebességben nem bajnok
újonnan 10.490.-, ebből kiindulhatsz
szerintem kérj érte kicsit többet mint amit én ajánlottam, aztán engedj :-)
Előzmény: Dimage Dani (126)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004.05.31 0 0 128
Annyit érdemes róla tudni, hogy az első időkben nagyon sok panasz volt rá. Később kijött egy javított széria, és a csalódott hozzászólások is eltünedeztek. Ettől függetlenűl jó az az ár/érték aránya. Szóval ha ilyet veszel, nézz utána pontosan mit is kapsz a pénzedért.
Előzmény: omega14 (121)
vincentvega78 Creative Commons License 2004.05.31 0 0 127
Sziasztok!

Lenne egy hülye kérdésem. Most vettem gépet, de az Xd kártyát csak a héten fogom beszerezni. Azt szeretném megtudni, hogy egy márkás (Fuji) 256Mb-s kártya ér-e kb 7000-el többet mint egy noname kártya ???

Dimage Dani Creative Commons License 2004.05.31 0 0 126
Fél éves Kingston 256MB SD-t mennyiért lehet eladni (garis)?
ferint Creative Commons License 2004.05.31 0 0 125
Olcsóbbak a sógorék az tuti...
Régi vicc:
-megbízható
-gyors
-olcsó

ebből választhatsz kettőt és olyat lehet kapni :-)

Előzmény: z.Solo (122)
kékszemű Creative Commons License 2004.05.31 0 0 124
Volt a kezemben, de nem vettem meg, ugyanis a Canon 300D-ben nem működik tökéletesen (nem áll le kikapcsolt állapotban).

Amúgy eléggé lassú, kb. másfélszer annyi ideig menti rá a képet, mint egy CF kártyára.

Viszont olcsó és nagy kapacitású (szvsz 250 euronál olcsóbban is meg lehet venni).

Előzmény: omega14 (121)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004.05.31 0 0 123
www.bidpay.com
Előzmény: omega14 (119)
z.Solo Creative Commons License 2004.05.29 0 0 122
ferint, köszönöm az infót, van esetleg 5leted, melyik microdrive megbízható,gyors, és mindezek mellett megfizethető? Ebben is olcsóbbak a sógorék?

z.Solo

Előzmény: ferint (120)
omega14 Creative Commons License 2004.05.29 0 0 121
Tud valaki Magicstore 2,2 Gb microdrive-ról, a Soligor árulja saját néven 250 EUR-ért.
ferint Creative Commons License 2004.05.29 0 0 120
Lassú de nagy kapacitású. Bekapcsoláskor több idő kell míg feléled a gép. Többet fogyaszt mert van benne mozgó alkatrész. Sérülékenyebb is emiatt, rosszabbul tűri a ki és behelyezést (darabra ugyanannyit bír mint a CF de kivett állapotában nagyon kell rá vigyázni).
Viszont eszméletlen mennyiségű képet lehet feltenni rá :-)
Sporteseményre nem, inkább családi kirándulásra ajánlott.
Előzmény: z.Solo (118)
omega14 Creative Commons License 2004.05.29 0 0 119
nomad von.. Meg tudod mondani hogyan rendeltél az E-baytől, mert kérdezősködtem már postai utánvét rendelésről külföldről, de a magyar posta nem vállal Euro utánvét fizetést.
Előzmény: nomad von Fblodilovich (110)
z.Solo Creative Commons License 2004.05.29 0 0 118
Sziasztok!
Mi a véleményetek a creative labs nomad muvo2-ben lévő 4gb-os Hitachi microdrive-val kapcsolatban? Mennyire gyors, megéri-e megvásárolni, egyáltalán használható digit gépekben??? Kb. 1,5 gb-nyi memóriát lehetne csupán kapni annyi pénzért,amibe kerül...
Van konkrét tapasztalatotok?

z.Solo

aeomega Creative Commons License 2004.05.29 0 0 117
512 MB-s, Németországból hozza egy ismer?s 90 euroért. Lehet, hogy nem olcsóbb az itthoni áraknál, de ez most így alakult.
Előzmény: ferint (116)
ferint Creative Commons License 2004.05.29 0 0 116
mekkora és mennyiért ?
én is szakmabeli vagyok (bizonyos szinten... :-)
Előzmény: aeomega (115)
aeomega Creative Commons License 2004.05.29 0 0 115
Rövidesen úgyis megérkezik a Sandisk kártyám (sima), és akkor a mostani másodkártyává fog lemin?sülni.
Előzmény: ferint (114)
ferint Creative Commons License 2004.05.28 0 0 114
Na így már más. :-)
Hát nem túl jó értékek...
az írásnak kellene 850-900 körül járnia, az olvasásnak meg 1100-1200 körül
de ne keseredj el, ha megy a kártya akkor használd nyugodtan. Igaz kicsit lasabb de legalább működik.
Előzmény: aeomega (111)
aeomega Creative Commons License 2004.05.28 0 0 113
Ja bocs. Szóval küls? USB-s olvasó, azt így hirtelen nem tudom, hogy 1.1 vagy 2.0. Egy ~42 megás filet (a legújabb linux kernel :)) másoltam total commanderrel, és stopperral mértem az id?t.
Ennyi :)
Előzmény: ferint (112)
ferint Creative Commons License 2004.05.28 0 0 112
külső olvasóban ?
USB2.0 ?
Azért valamit bővebben is illik írni a "lemértem"-nél...
Előzmény: aeomega (111)
aeomega Creative Commons License 2004.05.28 0 0 111
Na, megmértem, kártyára másolás: 602,862 Kb/sec, kártyáról másolás: 972,8 Kb/sec. Ez jó, vagy nem jó? Gyanítom, hogy nem túl jó :?
Előzmény: cassiusonly (107)
nomad von Fblodilovich Creative Commons License 2004.05.25 0 0 110
Az Ostrom a ready.hu cím alatt még mindig elérhető :)

Btw, én végül 512MB-os Sandisk Ultra II CF-et rendeltem eBay-ről, 26 ezer volt. Ami finom is lenne, csak jön még rá 3 ezerért money order, posta, biztosítás. Mindenesetre ezzel a mostani 928MB-tal már csak elleszek egy ideig :)

Előzmény: cassiusonly (86)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!