Keresés

Részletes keresés

xxldvd Creative Commons License 2013.04.12 0 0 456

Nálunk szinte mindenféle memóriakártyát tudsz rendelni és az árak is jók, választhatsz a minőségi gyors SanDisk vagy az olcsó memóriakártyák közül is. A legtöbb memóriakártya raktárkészleten van, de ezt a webáruház is mutatja. Ha megrendeled a 2 munkanap múlva átveheted Budapesti csomagpontban vagy kiszállítja a DPD futárszolgálat szintén 2 munkanap múlva (csak a raktárkészleten jelzéssel ellátott termékeknél) 

 

http://www.xxldvd.eu/memoria-kartya

ötfelezős Creative Commons License 2013.04.06 0 0 455

Volt idő, mikor ilyenkor reflexből írtam, hogy megbízhatatlan Transcend olcsón eladó, de már leszoktam róla. Mivel csak egyet vettem életemben, nem sokat jelent, hogy nálam 100%-os lett a kétségesek aránya.

Előzmény: inadsz (400)
florg Creative Commons License 2013.04.06 0 0 454

Talán túl nagy neki, nem ismeri ezt a szabványt, a fényképező meg újabb darab, az már igen. 

Előzmény: Coldhand (453)
Coldhand Creative Commons License 2013.04.05 0 0 453

Most jött meg egy új Kingston 32G ultimate 600X CF kártyám és szomorúan tapasztalom, hogy az usb-s kártyaolvasóm nem ismeri fel, de a fényképezőben működik(a régi Kingston 8 G kártyámat továbbra is gond nélkül olvassa)!

Mi lehet a gond????

Törölt nick Creative Commons License 2012.12.26 0 0 452

Eladó egy új, bontatlan SanDisk Ultra SDHC 8GB memóriakártya (30 MB/s, Class10).

Helyileg Egerben.

Ára: 3000.- forint. Ha kell, 500.- forintért szívesen postázom.

Érd.: suszi66/kukac/gmail.com

 

szatozoli Creative Commons License 2012.12.05 0 0 451

Kihasználatlanság miatt FÉLÁRON eladó három hetes Lexar 128 GB CF memóriakártya.

Írási és olvasási sebesség: 120 Mbit/s - 800x.

UDMA7 (http://www.lexar.com/content/what-udma-7)

Részletes leírás: http://www.lexar.com/products/lexar-professional-800x-compactflash-cf-card?category=77

Eredeti dobozban.

 

Az ára 80 eFt.

 

Szabó Zoltán

20/ 9628 674

www.szemtanu.com

www.fotografus.com

soul-tan Creative Commons License 2012.11.15 0 0 450

Ha esetleg ez se válna be, akkor adj egy próbát a Lexar v. Delkin márkáknak is :o)

Előzmény: Pelican_ (449)
Pelican_ Creative Commons License 2012.11.14 0 0 449

Ma jött meg a Transcend 400x 32Gb kártyám (az újabb, UDMA7-es verzió).

Transcend USB 3.0 kártyaolvasóval írási sebessége 37 MB/s, olvasási sebessége 105 MB/s.

(Gyári adat: 60 MB/s (write), 90 MB/s (read))

 

Így néz ki:


 

Egyelőre tetszik, a megbízhatósága, majd elválik.

Eddig SanDisk (Extreme III, Extreme IV) kártyákat használtam, azokkal volt gond egy-két év után.

 

50 dollárt megért. :-) 

Előzmény: inadsz (400)
bikfic1 Creative Commons License 2012.10.15 0 0 448

Heló.

 

Tanácsot szeretnék kérni.

 

A wifis sd kártyák mennyire megbízhatóak?

Arra gondolok pl. hogy nem zavarja össze mobil telefon vagy más elektromos kütyü?

Illetve kell router ha ilyen kártyát használnék?
Milyen márkák a legjobbak?

 

Válaszokat köszi.

ötfelezős Creative Commons License 2012.09.09 0 0 447

Szomorúan láttam a vásárlás után, hogy Sandiskéknál SDHC típusból az Extreme alfajból a sebesség az kapacitásfüggő (???).

A 4 és 8G-s méret 30 Mb/s sebességű, míg a 16G-s (és felette) meg 45 Mb/s sebességű. Árban meg ez nem jelentkezik igazán, mert említett 8G méretű az hatezer, az említett 16G méretű meg 11ezer.

 

Sőt, tulajdonképpen, hogy a Sandisk bonyolítsa a dolgot, az Ultra alfajból is a nagyobbak (8G felett) azok 30Mb/s sebességűek (illetve van, amelyikből létezik 20 Mb/s változat is!), és azok meg olcsóbbak. Pl a 32G méretű Ultra az 30 Mb/s sebességű, 16 eFt-ért.

(Ultrában a Sandisk honlap és pld az Edigital honlap nem egyezik egészen.)

 

Az Extreme Pro a Sandisk honlap szerint mind 95 Mb/s sebességű, és nyilván drágább.

 

Szóval, vásárlásnál csak nyitott szemmel!

 

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.27 0 0 446

Üdv

 

Keresek 4 Gb CF kártyát (Ultra II, vagy Extrem III) hétvégéig még Tolna megyében , illetve Pécsen, utána Budapesti átvétellel.

Esetleg 2-3 db 2 Gb-os is jöhet ha meg tudunk egyezni árban 

email publikus

4escape Creative Commons License 2012.04.26 0 0 445

szia, email ment...

Előzmény: Törölt nick (444)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.26 0 0 444

Szia. 4 ezer? Hol lenne helyileg?

Előzmény: 4escape (441)
4escape Creative Commons License 2012.04.25 0 0 443

köszi

Előzmény: Zoszi69 (442)
Zoszi69 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 442

3e Ft.

Előzmény: 4escape (441)
4escape Creative Commons License 2012.04.24 0 0 441

Sziasztok, van 1db hasznalaton kivuli 4GB Extreme III. SD kartyam, 30MB/s irais es 200Mb/s olvasasi tudassal...

ajanlatokat varok

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.23 0 0 440

Eladó!

 

 

Lehetőleg egyben. Ár: 10000Ft

 

Székesfehérvár-Veszprém. Csütörtökön délelőtt Budapest Déli pu. (04.26.)

 

falperka(kukac)gmail(pont)com

 

jcvd_hun Creative Commons License 2012.04.23 0 0 439

Még mindig várom az érdeklődők leveleit!

Előzmény: jcvd_hun (438)
jcvd_hun Creative Commons License 2012.04.08 0 0 438

ÚJ eredeti SanDisk SDHC 32GB Extreme 45 MB/s Class 10 memóriakártyák eladók! Már csak 5 darab!

 

Eladó a fent említett minőségi, EREDETI Sandisk kártyák eredeti csomagolásukban a boltinál jóval alacsonyabb áron!

 

Kiválóan működik digitális kamerákban és fényképezőgépekben fotóknál és FULL HD videóknál egyaránt!

 

Személyes átvétel Budapesten, de posta is lehetséges!

 

Ár: 19999 forint, több esetén kedvezmény!

 

Üzletrontók, komolytalan érdeklődők kérem kerüljenek!

 

A komoly érdeklődők leveleit a jcvd.team kukac gmail.com címre várom!

 

nyissz Creative Commons License 2012.04.08 0 0 437

Nem biztos, hogy jó helyen járok, de akereső alapján ez tűnt a legmegfelelőbb topicnak.

 

Az lenne a kérdés, hogy milyen programmal tudom ellenőrizni a memóriakártya állapotát? A hibás területek érdekelnének, hogy megtudjam, a kártyával vagy a kamerával van-e gond, hogy néhány videó letölthetetlenül mentődik el.

 

Köszi!

marceeman Creative Commons License 2012.04.02 0 0 436

Sziasztok!

 

Szeretnék egy kis segítséget kérni vásárlás ügyben.

 

A cél: Egy darab 16 gb SDHC kártya vásárlása lehetőleg 7-8 ezer forint körül VAGY 2 darab 8 gb kártya vásárlása szintén 7-8 k körül.

 

Újonnan venném, de elég nagy a választék, sok márka szóbajöhet. Full HD videót is vennék rá néha, de nem az a fő szempont. (Nikon D5100 gépem van.)

Jó lenne egy CLASS 10-es kártya, láttam Samsungban, Kingmax-ban, Kingstone-ban de fogalmam sincs melyiket érdemes venni.

 

 

Köszi előre is!

matapeti Creative Commons License 2012.03.29 0 0 435

T. Hírdető!

Egy db felesleges kártyám van 256 MB CF Budapesten.

   István  30/518-9041

Csere 67 mm-es középen fogható rúgós objektívsapkára, vagy SD kártyára!?

Előzmény: szilvi-78 (433)
ötfelezős Creative Commons License 2012.03.16 0 0 434

Szia! Hogy némi szemrehányással kezdjem, a 393. számú hozzászólásban én is írtam ezekről. Most azt kibővítem kissé:

 

A rómaiak nélküli Ultra és Extreme szemlátomást újabb kategória.

 

Rob Galbraith szerint a régi Ultra 2003-as, az Ultra II és az Extreme III 2005-ös, az Extreme IV-es meg 2006-os.

A Sandisk oldalán tavaly is már csak nehezen lehetett ezeket az adatokat előbányászni:

Ultra II 15 MB/s

Extreme III 30 MB/s

Extreme IV 45 MB/s

 

míg az új sorozatnál:

Ultra 30 MB/s

Extreme 60 MB/s

Extreme Pro 90 MB/s

Amelyekre nézve egy 2009-es netes híradó írás, amikor is az Extreme Pro megjelent, ezt írja:  

The new SanDisk Extreme and SanDisk Extreme Pro cards represent the step beyond SanDisk Extreme III and SanDisk Extreme IV cards, respectively.

 

Összehasonlítást teszt formájában nem végeztem, de sokszor viszek új Ultrákat és Extreme III-asokat, egyik sem lassúbb, mint a másik. Sajnos képenkénti 20 mega adat (RAW + JPG) mellett, ha kissé megcsúszik a mutatóujjam, akkor mindkettőre várni kell.

 

Úgyhogy szerintem már marhára ne vegyél régieket. Max, ha igen olcsón kínálják valahol, nem pedig drágábban, mint az újakat...

 

De ha a fővárosban mászkálsz, oszt összegyeztetjük, viszek Ultra II-t, Extreme III-at és IV-et, új Ultrát, Extreme-t és Extreme Ducatit, aztán lősz velük egy-egy 30-as sort, és stopperolsz. Ha eddig nem hittél nekem. :)

 

Az eredményeket meg felrakjuk ide.

 

 

Előzmény: FotFeri (431)
szilvi-78 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 433

Sürgősen keresek 5 db 256 mb CF kártyát

szilvi7878@freemail.hu

zorko Creative Commons License 2012.02.25 0 0 432

Hát én nem nagyon vagyok ebben penge, de a "sima" Extreme nekem kicsit gyanús. Ilyet mintha évek óta már nem is gyártanának.

Ilyen értelemben az ára logikus, hogy ennek a legalacsonyabb, akkor viszont a sebesség adat nem stimmelhet...

 

Én a helyedben azt hiszem maradnék az Extreme III-as szériánál.

 

Típusokat illetően, Sandisk (Extreme II és III) mellett használtam még Kingstont és PQ1-et, egyikkel sem volt semmi problémám.

Előzmény: FotFeri (431)
FotFeri Creative Commons License 2012.02.14 0 0 431

Sziasztok!

Kérlek segítsetek! CF kártya vásárlás előtt állok (Nikon D700). Eddig kicsi Sandisk Extrem III kártyákat használtam, melyek írási és olvasási sebessége 30MB/s. Az ExtremIV  40MB/s szerintem irreálisan drága. A sima Extrem 60MB/s és mégis a "lgolcsóbb". Mi az amit félreértek az utóbbi kártyánál?

Mit ajánlanátok, ha mégis olcsóbbat, de azért megbízhatót keresek 8GB méretben.

Előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.10 0 0 430

2db kingston 8gb sdhc-+1db kingston 8gb ultimate 100x egyben 12eFt

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.10 0 0 429

Sziasztok.

Nem idevaló téma de megkérdezlek titeket.Van 3db 8gb-os sd bontatlan kingston kártyám eladó sürgősen áron alul.Ajánlatokat várok az e-mailemre.Köszi

 

inadsz Creative Commons License 2012.01.25 0 0 428

Sziasztok.

Szerintetek ez a kártya eredeti, mert a hálózatifeszültségnél (220V) 10000.-


http://bolthely.hu/dallab/id/00090_SANDISK_SDHC_EXTREME_VIDEO_HD_KARTYA_8_GB__30_MB_SEC__CLASS_10

Köszi.

Tigerisch Creative Commons License 2012.01.14 0 0 427

A nagy kérdés:

 

Kingston ELITE PRO 8GB 133X

vagy

Silicon Power 8GB 200X

 

50D-hez lenne szóval inkább a megbízhatóság a szempont mert ugye videózni nem fogok úgyhogy a sebesség elégnek tűnik.

Ki melyiket venné?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!