Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.27 0 0 446

Üdv

 

Keresek 4 Gb CF kártyát (Ultra II, vagy Extrem III) hétvégéig még Tolna megyében , illetve Pécsen, utána Budapesti átvétellel.

Esetleg 2-3 db 2 Gb-os is jöhet ha meg tudunk egyezni árban 

email publikus

4escape Creative Commons License 2012.04.26 0 0 445

szia, email ment...

Előzmény: Törölt nick (444)
Törölt nick Creative Commons License 2012.04.26 0 0 444

Szia. 4 ezer? Hol lenne helyileg?

Előzmény: 4escape (441)
4escape Creative Commons License 2012.04.25 0 0 443

köszi

Előzmény: Zoszi69 (442)
Zoszi69 Creative Commons License 2012.04.25 0 0 442

3e Ft.

Előzmény: 4escape (441)
4escape Creative Commons License 2012.04.24 0 0 441

Sziasztok, van 1db hasznalaton kivuli 4GB Extreme III. SD kartyam, 30MB/s irais es 200Mb/s olvasasi tudassal...

ajanlatokat varok

Törölt nick Creative Commons License 2012.04.23 0 0 440

Eladó!

 

 

Lehetőleg egyben. Ár: 10000Ft

 

Székesfehérvár-Veszprém. Csütörtökön délelőtt Budapest Déli pu. (04.26.)

 

falperka(kukac)gmail(pont)com

 

jcvd_hun Creative Commons License 2012.04.23 0 0 439

Még mindig várom az érdeklődők leveleit!

Előzmény: jcvd_hun (438)
jcvd_hun Creative Commons License 2012.04.08 0 0 438

ÚJ eredeti SanDisk SDHC 32GB Extreme 45 MB/s Class 10 memóriakártyák eladók! Már csak 5 darab!

 

Eladó a fent említett minőségi, EREDETI Sandisk kártyák eredeti csomagolásukban a boltinál jóval alacsonyabb áron!

 

Kiválóan működik digitális kamerákban és fényképezőgépekben fotóknál és FULL HD videóknál egyaránt!

 

Személyes átvétel Budapesten, de posta is lehetséges!

 

Ár: 19999 forint, több esetén kedvezmény!

 

Üzletrontók, komolytalan érdeklődők kérem kerüljenek!

 

A komoly érdeklődők leveleit a jcvd.team kukac gmail.com címre várom!

 

nyissz Creative Commons License 2012.04.08 0 0 437

Nem biztos, hogy jó helyen járok, de akereső alapján ez tűnt a legmegfelelőbb topicnak.

 

Az lenne a kérdés, hogy milyen programmal tudom ellenőrizni a memóriakártya állapotát? A hibás területek érdekelnének, hogy megtudjam, a kártyával vagy a kamerával van-e gond, hogy néhány videó letölthetetlenül mentődik el.

 

Köszi!

marceeman Creative Commons License 2012.04.02 0 0 436

Sziasztok!

 

Szeretnék egy kis segítséget kérni vásárlás ügyben.

 

A cél: Egy darab 16 gb SDHC kártya vásárlása lehetőleg 7-8 ezer forint körül VAGY 2 darab 8 gb kártya vásárlása szintén 7-8 k körül.

 

Újonnan venném, de elég nagy a választék, sok márka szóbajöhet. Full HD videót is vennék rá néha, de nem az a fő szempont. (Nikon D5100 gépem van.)

Jó lenne egy CLASS 10-es kártya, láttam Samsungban, Kingmax-ban, Kingstone-ban de fogalmam sincs melyiket érdemes venni.

 

 

Köszi előre is!

matapeti Creative Commons License 2012.03.29 0 0 435

T. Hírdető!

Egy db felesleges kártyám van 256 MB CF Budapesten.

   István  30/518-9041

Csere 67 mm-es középen fogható rúgós objektívsapkára, vagy SD kártyára!?

Előzmény: szilvi-78 (433)
ötfelezős Creative Commons License 2012.03.16 0 0 434

Szia! Hogy némi szemrehányással kezdjem, a 393. számú hozzászólásban én is írtam ezekről. Most azt kibővítem kissé:

 

A rómaiak nélküli Ultra és Extreme szemlátomást újabb kategória.

 

Rob Galbraith szerint a régi Ultra 2003-as, az Ultra II és az Extreme III 2005-ös, az Extreme IV-es meg 2006-os.

A Sandisk oldalán tavaly is már csak nehezen lehetett ezeket az adatokat előbányászni:

Ultra II 15 MB/s

Extreme III 30 MB/s

Extreme IV 45 MB/s

 

míg az új sorozatnál:

Ultra 30 MB/s

Extreme 60 MB/s

Extreme Pro 90 MB/s

Amelyekre nézve egy 2009-es netes híradó írás, amikor is az Extreme Pro megjelent, ezt írja:  

The new SanDisk Extreme and SanDisk Extreme Pro cards represent the step beyond SanDisk Extreme III and SanDisk Extreme IV cards, respectively.

 

Összehasonlítást teszt formájában nem végeztem, de sokszor viszek új Ultrákat és Extreme III-asokat, egyik sem lassúbb, mint a másik. Sajnos képenkénti 20 mega adat (RAW + JPG) mellett, ha kissé megcsúszik a mutatóujjam, akkor mindkettőre várni kell.

 

Úgyhogy szerintem már marhára ne vegyél régieket. Max, ha igen olcsón kínálják valahol, nem pedig drágábban, mint az újakat...

 

De ha a fővárosban mászkálsz, oszt összegyeztetjük, viszek Ultra II-t, Extreme III-at és IV-et, új Ultrát, Extreme-t és Extreme Ducatit, aztán lősz velük egy-egy 30-as sort, és stopperolsz. Ha eddig nem hittél nekem. :)

 

Az eredményeket meg felrakjuk ide.

 

 

Előzmény: FotFeri (431)
szilvi-78 Creative Commons License 2012.03.16 0 0 433

Sürgősen keresek 5 db 256 mb CF kártyát

szilvi7878@freemail.hu

zorko Creative Commons License 2012.02.25 0 0 432

Hát én nem nagyon vagyok ebben penge, de a "sima" Extreme nekem kicsit gyanús. Ilyet mintha évek óta már nem is gyártanának.

Ilyen értelemben az ára logikus, hogy ennek a legalacsonyabb, akkor viszont a sebesség adat nem stimmelhet...

 

Én a helyedben azt hiszem maradnék az Extreme III-as szériánál.

 

Típusokat illetően, Sandisk (Extreme II és III) mellett használtam még Kingstont és PQ1-et, egyikkel sem volt semmi problémám.

Előzmény: FotFeri (431)
FotFeri Creative Commons License 2012.02.14 0 0 431

Sziasztok!

Kérlek segítsetek! CF kártya vásárlás előtt állok (Nikon D700). Eddig kicsi Sandisk Extrem III kártyákat használtam, melyek írási és olvasási sebessége 30MB/s. Az ExtremIV  40MB/s szerintem irreálisan drága. A sima Extrem 60MB/s és mégis a "lgolcsóbb". Mi az amit félreértek az utóbbi kártyánál?

Mit ajánlanátok, ha mégis olcsóbbat, de azért megbízhatót keresek 8GB méretben.

Előre is köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.10 0 0 430

2db kingston 8gb sdhc-+1db kingston 8gb ultimate 100x egyben 12eFt

Törölt nick Creative Commons License 2012.02.10 0 0 429

Sziasztok.

Nem idevaló téma de megkérdezlek titeket.Van 3db 8gb-os sd bontatlan kingston kártyám eladó sürgősen áron alul.Ajánlatokat várok az e-mailemre.Köszi

 

inadsz Creative Commons License 2012.01.25 0 0 428

Sziasztok.

Szerintetek ez a kártya eredeti, mert a hálózatifeszültségnél (220V) 10000.-


http://bolthely.hu/dallab/id/00090_SANDISK_SDHC_EXTREME_VIDEO_HD_KARTYA_8_GB__30_MB_SEC__CLASS_10

Köszi.

Tigerisch Creative Commons License 2012.01.14 0 0 427

A nagy kérdés:

 

Kingston ELITE PRO 8GB 133X

vagy

Silicon Power 8GB 200X

 

50D-hez lenne szóval inkább a megbízhatóság a szempont mert ugye videózni nem fogok úgyhogy a sebesség elégnek tűnik.

Ki melyiket venné?

Sanya_67 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 426

Feltételezve, hogy alaplapodon van usb3.

Előzmény: Sanya_67 (425)
Sanya_67 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 425

Ezt nem tudja kihasználni semmilyen masina de még az usb3 kártyaolvasó sem talán...

Előzmény: inadsz (424)
inadsz Creative Commons License 2011.12.30 0 0 424

Én is lehet inkább több kisebben gondolkodnék. Most van egy 8gb-os kártyám amellé tervezek mégegyet, szerintem az is 8gigás lesz.

Méghozzá ez: http://www.ebolt.hu/product398639_category3979-Sandisk_8Gb_Extreme_Pro_SDHC_memoriakartya_UHS_1_95MBs.html

De még gondolkodom, lehet írok majd.

Előzmény: Sanya_67 (423)
Sanya_67 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 423

Nekem és barátomnak is ilyen van.  Nekem viszont nincs rá szükségem...  Ha kell 11-ért a tied.

Az írt értékek megvannak írás 14 olvasás 24 mb körül...

 

Nekem több kisebb fog kelleni.

 

Előzmény: inadsz (422)
inadsz Creative Commons License 2011.12.30 0 0 422

Sziasztok, használ valaki ilyen kártyát? Szeretnék még egyet venni a biztonság kedvéért és ez elég jó árban van, ennyiért fele akkora Sandisk-et kapok. 550D-hez lenne, videóhoz is.

http://hardverker.hu/catalog.php?product_id=363698

zorko Creative Commons License 2011.12.23 0 0 421

2 GB CF érdekelne, van valakinek eladó? (Nem kell új, gyors, stb.)

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.22 0 0 420

TransFlash (ua mint az sdhc)...

Előzmény: sasi1 (419)
sasi1 Creative Commons License 2011.12.22 0 0 419

Sziasztiok.

A telefonomba szeretnék kártyát venni, microsd kell bele. Kezeli az sdhc-t is.

Kináztem egyet íme:

http://www.dealextreme.com/p/genuine-sandisk-micro-sdhc-tf-card-with-sd-adapter-8gb-108700

 

A kérdésem az lenne, hogy mi az a "tf" ???ott az sdhc után???

Mit jelent?

Kleroo Creative Commons License 2011.12.13 0 0 418

+1
Ennyiért ajándék.
Én is ilyenre cseréltem az UltraII-m. Kenterbe veri,pedig a D90-em csak 20mb/s-el tud írni.

Előzmény: SzekelyG (417)
SzekelyG Creative Commons License 2011.12.13 0 0 417

Szia!

Ezt ajánlom:

http://www.ebolt.hu/product348289_category3979-Sandisk_8Gb_Extreme_Pro_SDHC_memoriakartya_UHS_1_45MBs.html

 

Kettőt vettem Tőlük, 10év garancia van és a kártya elég gyors a fullhd videóhoz!

8GB-45MB/s

Előzmény: Gabi009 (415)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!