Keresés

Részletes keresés

Sanya_67 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 423

Nekem és barátomnak is ilyen van.  Nekem viszont nincs rá szükségem...  Ha kell 11-ért a tied.

Az írt értékek megvannak írás 14 olvasás 24 mb körül...

 

Nekem több kisebb fog kelleni.

 

Előzmény: inadsz (422)
inadsz Creative Commons License 2011.12.30 0 0 422

Sziasztok, használ valaki ilyen kártyát? Szeretnék még egyet venni a biztonság kedvéért és ez elég jó árban van, ennyiért fele akkora Sandisk-et kapok. 550D-hez lenne, videóhoz is.

http://hardverker.hu/catalog.php?product_id=363698

zorko Creative Commons License 2011.12.23 0 0 421

2 GB CF érdekelne, van valakinek eladó? (Nem kell új, gyors, stb.)

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.22 0 0 420

TransFlash (ua mint az sdhc)...

Előzmény: sasi1 (419)
sasi1 Creative Commons License 2011.12.22 0 0 419

Sziasztiok.

A telefonomba szeretnék kártyát venni, microsd kell bele. Kezeli az sdhc-t is.

Kináztem egyet íme:

http://www.dealextreme.com/p/genuine-sandisk-micro-sdhc-tf-card-with-sd-adapter-8gb-108700

 

A kérdésem az lenne, hogy mi az a "tf" ???ott az sdhc után???

Mit jelent?

Kleroo Creative Commons License 2011.12.13 0 0 418

+1
Ennyiért ajándék.
Én is ilyenre cseréltem az UltraII-m. Kenterbe veri,pedig a D90-em csak 20mb/s-el tud írni.

Előzmény: SzekelyG (417)
SzekelyG Creative Commons License 2011.12.13 0 0 417

Szia!

Ezt ajánlom:

http://www.ebolt.hu/product348289_category3979-Sandisk_8Gb_Extreme_Pro_SDHC_memoriakartya_UHS_1_45MBs.html

 

Kettőt vettem Tőlük, 10év garancia van és a kártya elég gyors a fullhd videóhoz!

8GB-45MB/s

Előzmény: Gabi009 (415)
Gabi009 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 416

Azt elfelejtettem írni, hogy Canon 600D-vel videózásra kéne, természetesen a legjobb felbontásban... arra milyen sebességet ajánlotok?

Gabi009 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 415

Haloooo! Tudnátok segíteni?? Nem értem ezeket a memóriakártya sebességeket...

Vmi Class-ok szerint vannak kategorizálva, és Kingstonban láttam class 10-es ami 10MB/s-mal ír... és SanDisck-et ami ugyanúgy Class 10-nek van feltűntetve de elv 45 MB/s-mal ír... most akkor mivan??? :S

http://digitcam.hu/termekek/tartozekok/memoriakartya/securedigital/sandisk_securedigital_8gb_sdhc_extreme_pro

 

http://digitcam.hu/termekek/tartozekok/memoriakartya/securedigital/kingston_securedigital_16gb_sdhc_class_10_ultimate_g2_100x 

LRJudit Creative Commons License 2011.10.30 0 0 414

Tárgytalan a kérdés, megoldottam!:-))

Előzmény: LRJudit (413)
LRJudit Creative Commons License 2011.10.30 0 0 413

Üdvözlet mindenkinek!

Nem bírom kiismerni magam a sok rövidítés között.

A telefonomba microSD kártya való.

Vettem is adapterrel együtt.

Na most akkor ha jól értelmezem (ez itt a kérdés), akkor az adapter az SD olvasóba bele kéne, hogy menjen.

Ehhez hasonló olvasó van a gépemben. Legyek vele erőszakos?

matapeti Creative Commons License 2011.10.26 0 0 412

Helló!

 

Ha még most is aktuális: 2db kingston 2 gb kártyát adnék a 4gb+ a 256 mb SD-ért

 

 Üdv.:  István

Előzmény: papamaci87 (390)
Kirtapp Creative Commons License 2011.10.24 0 0 411

Van valakinek tapasztalata ezzel a kártyával?

KINGSTON 16GB CF Ultimate 266x

spillermeister84 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 410

Ja és úgy tudom itt is megvan az élettartam gari, ami elvesztett adatoknál nem ér semmit, de jól hangzik:)

Előzmény: spillermeister84 (409)
spillermeister84 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 409

Üdv! Én 2 db Transcend 4 GB-os Class 6-ost használok több mint egy éve. Mellette van Ultra I-es is. Sebességét jönak tartom RAW formátumban fotózáskor is. Ritkán ugyan, de néha használom a RAW+jpg-et is (450D-n) de ez sem árt neki, sebessége megfelelő. Bekapcsolt zajcsökkentéskor lassabb, de ha jól tudom ez a gép hibája (illetve a procié). Jövőben is tervezek ilyen márkát, a RAW miatt 8 GB-ost, bár ennél a méretnél nem szeretnék feljebb lépni Murphy törvényei miatt...

Előzmény: inadsz (400)
kismatador Creative Commons License 2011.10.23 0 0 408

Én nyáron kerestem, és arra jutottam, hogy a Transcend / Lexar / Sandisk trióból kell ár / elérhetőség / gusztus alapján választani :)

Néhány fórumos vélemény egy adott márkáról nem túl reprezentatív. Azt semmilyen teszt nem tudja, hogy hosszútávon milyen százalékban fognak meghibásodni a kártyák. Főleg BHPhotovideo.com-on nézegettem a vélemyéneket, ott már sok száz összegyűlt sokszor külön-külön méretre lebontva is egy-egy kártyáról.

Én a helyedben ekkora méretben maradnék a bevált márkáknál.

 

Előzmény: képfaragó (407)
képfaragó Creative Commons License 2011.10.23 0 0 407

Az a szokásom, hogy ha újat kell venni, mindig kétszer akkorát veszek mint az előző. Nem akarom aprózni, ha fontos a biztonság két kártyára palalell mentek. A második kártya lehet nagyon nagy, hogy ne kelljen vele foglalkozni. Bóvlit azért nem szeretnék, de 150 ezret sem adhatok egy élvonalbeli termékért.

Előzmény: kismatador (406)
kismatador Creative Commons License 2011.10.23 0 0 406

Elég újnak tűnik, sok tapasztalat nincs vele, ha nagyon ócska lenne már kiderült volna, hosszútávon meg isten tudja... külföldi fórumokat olvasva meg úgyis jön a keménymag ami minden ilyenre azt írja, hogy csak a Sandisk, meg rá a vaálsz, hogy nekem x hónapja van y kártyám és semmi baja.

 

Én a helyedben inkább maradnék a már befutott, de olcsóbb márkáknál, pl. Transcend, és persze több, de kisebb méretű kártyát vennék.

Előzmény: képfaragó (405)
képfaragó Creative Commons License 2011.10.22 0 0 405
sanda balázs Creative Commons License 2011.10.10 0 0 404

Keresek régebbi 45x-es 1 max 2GB CF kártyát egy BOSS BR-600 felvevőhöz kellene, mást nem képes kezelni /újabbakat pl. 133x/.

florg Creative Commons License 2011.09.17 0 0 403

Már nem aktuális.

Előzmény: florg (402)
florg Creative Commons License 2011.09.16 0 0 402

Sziasztok!

Smart Media 128 megás kártyát keresek, lehetőleg újat. Tudja valaki hol lehet kapni? (Csak a Medikert talátam eddig, és kicsit drágállom a 10000 forintot).

inadsz Creative Commons License 2011.08.03 0 0 401

Vagy egy Kingmax 32gb Class 10 kártya? Melyik a jobb?

Előzmény: inadsz (400)
inadsz Creative Commons License 2011.08.03 0 0 400

Akkor jól gondoltam, hogy ez a legjobb módja.

 

Mi a véleményetek a Transcend kártyákról? Minőség, működő képesség stb.

 

köszi

Előzmény: vadkakas (399)
vadkakas Creative Commons License 2011.07.28 0 0 399

Eladó

SanDisk 16 GB SDHC 15MB/s (class 4) memóriakártya, 7.000,- Ft-ért. Fényképezőgépbe, videókamerába egyaránt kiváló, minőségi kártya.

 

 

Érdeklődni: kookiizum KUKAC freemail PONT hu

 

 

(inadsz, az elgondolásod kiváló)

Előzmény: inadsz (398)
inadsz Creative Commons License 2011.07.27 0 0 398

Sziasztok! Canon 550D-be keresek memóriakártyát. Ti milyet ajánlanátok? Én kettőre gondoltam, egyet fotózni és egyet videózni, videózni mondjuk 16gigásat, fotózni meg egy 8-asat. Tipp?

Köszi

vadkakas Creative Commons License 2011.07.25 0 0 397

Eladó

 

SanDisk 16 GB SDHC class 4 memóriakártya. Irányár: 7.000,- Ft

 

Érdeklődni a publikus mailcímen lehet.

ötfelezős Creative Commons License 2011.06.20 0 0 396

Nekem van egy vizililiomos 4Gs Kingston CF kártyám, ami rossz, és egy barátomnak is. Működik, működik, aztán egyszer megdöglik; akkor ki kell kapcsolni a fényképezőt, kártyát cserélni, és van, mikor csak az utolsó veszik el, van, mikor kaparászni kell az infot.

A prot meg lassúnak találom.

Előzmény: oregzoli (394)
eechalhoub Creative Commons License 2011.06.19 0 0 395

1-2gb-os CF kártyát keresek 1000 ft körül.

 

eechalhoub@gmail.com

oregzoli Creative Commons License 2011.06.19 0 0 394

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!