Keresés

Részletes keresés

zorko Creative Commons License 2011.12.23 0 0 421

2 GB CF érdekelne, van valakinek eladó? (Nem kell új, gyors, stb.)

Törölt nick Creative Commons License 2011.12.22 0 0 420

TransFlash (ua mint az sdhc)...

Előzmény: sasi1 (419)
sasi1 Creative Commons License 2011.12.22 0 0 419

Sziasztiok.

A telefonomba szeretnék kártyát venni, microsd kell bele. Kezeli az sdhc-t is.

Kináztem egyet íme:

http://www.dealextreme.com/p/genuine-sandisk-micro-sdhc-tf-card-with-sd-adapter-8gb-108700

 

A kérdésem az lenne, hogy mi az a "tf" ???ott az sdhc után???

Mit jelent?

Kleroo Creative Commons License 2011.12.13 0 0 418

+1
Ennyiért ajándék.
Én is ilyenre cseréltem az UltraII-m. Kenterbe veri,pedig a D90-em csak 20mb/s-el tud írni.

Előzmény: SzekelyG (417)
SzekelyG Creative Commons License 2011.12.13 0 0 417

Szia!

Ezt ajánlom:

http://www.ebolt.hu/product348289_category3979-Sandisk_8Gb_Extreme_Pro_SDHC_memoriakartya_UHS_1_45MBs.html

 

Kettőt vettem Tőlük, 10év garancia van és a kártya elég gyors a fullhd videóhoz!

8GB-45MB/s

Előzmény: Gabi009 (415)
Gabi009 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 416

Azt elfelejtettem írni, hogy Canon 600D-vel videózásra kéne, természetesen a legjobb felbontásban... arra milyen sebességet ajánlotok?

Gabi009 Creative Commons License 2011.12.13 0 0 415

Haloooo! Tudnátok segíteni?? Nem értem ezeket a memóriakártya sebességeket...

Vmi Class-ok szerint vannak kategorizálva, és Kingstonban láttam class 10-es ami 10MB/s-mal ír... és SanDisck-et ami ugyanúgy Class 10-nek van feltűntetve de elv 45 MB/s-mal ír... most akkor mivan??? :S

http://digitcam.hu/termekek/tartozekok/memoriakartya/securedigital/sandisk_securedigital_8gb_sdhc_extreme_pro

 

http://digitcam.hu/termekek/tartozekok/memoriakartya/securedigital/kingston_securedigital_16gb_sdhc_class_10_ultimate_g2_100x 

LRJudit Creative Commons License 2011.10.30 0 0 414

Tárgytalan a kérdés, megoldottam!:-))

Előzmény: LRJudit (413)
LRJudit Creative Commons License 2011.10.30 0 0 413

Üdvözlet mindenkinek!

Nem bírom kiismerni magam a sok rövidítés között.

A telefonomba microSD kártya való.

Vettem is adapterrel együtt.

Na most akkor ha jól értelmezem (ez itt a kérdés), akkor az adapter az SD olvasóba bele kéne, hogy menjen.

Ehhez hasonló olvasó van a gépemben. Legyek vele erőszakos?

matapeti Creative Commons License 2011.10.26 0 0 412

Helló!

 

Ha még most is aktuális: 2db kingston 2 gb kártyát adnék a 4gb+ a 256 mb SD-ért

 

 Üdv.:  István

Előzmény: papamaci87 (390)
Kirtapp Creative Commons License 2011.10.24 0 0 411

Van valakinek tapasztalata ezzel a kártyával?

KINGSTON 16GB CF Ultimate 266x

spillermeister84 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 410

Ja és úgy tudom itt is megvan az élettartam gari, ami elvesztett adatoknál nem ér semmit, de jól hangzik:)

Előzmény: spillermeister84 (409)
spillermeister84 Creative Commons License 2011.10.24 0 0 409

Üdv! Én 2 db Transcend 4 GB-os Class 6-ost használok több mint egy éve. Mellette van Ultra I-es is. Sebességét jönak tartom RAW formátumban fotózáskor is. Ritkán ugyan, de néha használom a RAW+jpg-et is (450D-n) de ez sem árt neki, sebessége megfelelő. Bekapcsolt zajcsökkentéskor lassabb, de ha jól tudom ez a gép hibája (illetve a procié). Jövőben is tervezek ilyen márkát, a RAW miatt 8 GB-ost, bár ennél a méretnél nem szeretnék feljebb lépni Murphy törvényei miatt...

Előzmény: inadsz (400)
kismatador Creative Commons License 2011.10.23 0 0 408

Én nyáron kerestem, és arra jutottam, hogy a Transcend / Lexar / Sandisk trióból kell ár / elérhetőség / gusztus alapján választani :)

Néhány fórumos vélemény egy adott márkáról nem túl reprezentatív. Azt semmilyen teszt nem tudja, hogy hosszútávon milyen százalékban fognak meghibásodni a kártyák. Főleg BHPhotovideo.com-on nézegettem a vélemyéneket, ott már sok száz összegyűlt sokszor külön-külön méretre lebontva is egy-egy kártyáról.

Én a helyedben ekkora méretben maradnék a bevált márkáknál.

 

Előzmény: képfaragó (407)
képfaragó Creative Commons License 2011.10.23 0 0 407

Az a szokásom, hogy ha újat kell venni, mindig kétszer akkorát veszek mint az előző. Nem akarom aprózni, ha fontos a biztonság két kártyára palalell mentek. A második kártya lehet nagyon nagy, hogy ne kelljen vele foglalkozni. Bóvlit azért nem szeretnék, de 150 ezret sem adhatok egy élvonalbeli termékért.

Előzmény: kismatador (406)
kismatador Creative Commons License 2011.10.23 0 0 406

Elég újnak tűnik, sok tapasztalat nincs vele, ha nagyon ócska lenne már kiderült volna, hosszútávon meg isten tudja... külföldi fórumokat olvasva meg úgyis jön a keménymag ami minden ilyenre azt írja, hogy csak a Sandisk, meg rá a vaálsz, hogy nekem x hónapja van y kártyám és semmi baja.

 

Én a helyedben inkább maradnék a már befutott, de olcsóbb márkáknál, pl. Transcend, és persze több, de kisebb méretű kártyát vennék.

Előzmény: képfaragó (405)
képfaragó Creative Commons License 2011.10.22 0 0 405
sanda balázs Creative Commons License 2011.10.10 0 0 404

Keresek régebbi 45x-es 1 max 2GB CF kártyát egy BOSS BR-600 felvevőhöz kellene, mást nem képes kezelni /újabbakat pl. 133x/.

florg Creative Commons License 2011.09.17 0 0 403

Már nem aktuális.

Előzmény: florg (402)
florg Creative Commons License 2011.09.16 0 0 402

Sziasztok!

Smart Media 128 megás kártyát keresek, lehetőleg újat. Tudja valaki hol lehet kapni? (Csak a Medikert talátam eddig, és kicsit drágállom a 10000 forintot).

inadsz Creative Commons License 2011.08.03 0 0 401

Vagy egy Kingmax 32gb Class 10 kártya? Melyik a jobb?

Előzmény: inadsz (400)
inadsz Creative Commons License 2011.08.03 0 0 400

Akkor jól gondoltam, hogy ez a legjobb módja.

 

Mi a véleményetek a Transcend kártyákról? Minőség, működő képesség stb.

 

köszi

Előzmény: vadkakas (399)
vadkakas Creative Commons License 2011.07.28 0 0 399

Eladó

SanDisk 16 GB SDHC 15MB/s (class 4) memóriakártya, 7.000,- Ft-ért. Fényképezőgépbe, videókamerába egyaránt kiváló, minőségi kártya.

 

 

Érdeklődni: kookiizum KUKAC freemail PONT hu

 

 

(inadsz, az elgondolásod kiváló)

Előzmény: inadsz (398)
inadsz Creative Commons License 2011.07.27 0 0 398

Sziasztok! Canon 550D-be keresek memóriakártyát. Ti milyet ajánlanátok? Én kettőre gondoltam, egyet fotózni és egyet videózni, videózni mondjuk 16gigásat, fotózni meg egy 8-asat. Tipp?

Köszi

vadkakas Creative Commons License 2011.07.25 0 0 397

Eladó

 

SanDisk 16 GB SDHC class 4 memóriakártya. Irányár: 7.000,- Ft

 

Érdeklődni a publikus mailcímen lehet.

ötfelezős Creative Commons License 2011.06.20 0 0 396

Nekem van egy vizililiomos 4Gs Kingston CF kártyám, ami rossz, és egy barátomnak is. Működik, működik, aztán egyszer megdöglik; akkor ki kell kapcsolni a fényképezőt, kártyát cserélni, és van, mikor csak az utolsó veszik el, van, mikor kaparászni kell az infot.

A prot meg lassúnak találom.

Előzmény: oregzoli (394)
eechalhoub Creative Commons License 2011.06.19 0 0 395

1-2gb-os CF kártyát keresek 1000 ft körül.

 

eechalhoub@gmail.com

oregzoli Creative Commons License 2011.06.19 0 0 394
ötfelezős Creative Commons License 2011.06.12 0 0 393

A Sandisk oldalán van.

A rómaiak nélküli Ultra és Extreme szemlátomást újabb kategória.

 

Ultra II 15 MB/s

Extreme III 30 MB/s

Extreme IV 45 MB/s

 

míg:

 

Ultra 30 MB/s

Extreme 60 MB/s

Extreme Pro 90 MB/s

 

Összeasonlítást igazából nem végeztem a valóságban, de új Ultrákat használok, és szerintem nem lassúak az Extreme III-hoz képest.

Előzmény: seekthedragon (392)
seekthedragon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 392

Sziasztok!

 

Canon gépekhez eddig Sandisk Extreme sorozatú kártyát használtam (III és IV) és hasonlót akarnék venni most is, de egyszerűen már nincs dehol. Csak mezei Extreme van, szám nélkül. Ez az eddigi széria folytatása? Nem találtam róla semmi infót. Az lenne a lényeg, hogy hóban-fagyban bírja a gyűrődést, ahogy az eddigiek is tették. Hogy 60 MB/s a sebesség, az nem hat meg, már a 30 is elég volt.

 

Van valakinek erről valami infója?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!