Keresés

Részletes keresés

eechalhoub Creative Commons License 2011.06.19 0 0 395

1-2gb-os CF kártyát keresek 1000 ft körül.

 

eechalhoub@gmail.com

oregzoli Creative Commons License 2011.06.19 0 0 394
ötfelezős Creative Commons License 2011.06.12 0 0 393

A Sandisk oldalán van.

A rómaiak nélküli Ultra és Extreme szemlátomást újabb kategória.

 

Ultra II 15 MB/s

Extreme III 30 MB/s

Extreme IV 45 MB/s

 

míg:

 

Ultra 30 MB/s

Extreme 60 MB/s

Extreme Pro 90 MB/s

 

Összeasonlítást igazából nem végeztem a valóságban, de új Ultrákat használok, és szerintem nem lassúak az Extreme III-hoz képest.

Előzmény: seekthedragon (392)
seekthedragon Creative Commons License 2011.06.12 0 0 392

Sziasztok!

 

Canon gépekhez eddig Sandisk Extreme sorozatú kártyát használtam (III és IV) és hasonlót akarnék venni most is, de egyszerűen már nincs dehol. Csak mezei Extreme van, szám nélkül. Ez az eddigi széria folytatása? Nem találtam róla semmi infót. Az lenne a lényeg, hogy hóban-fagyban bírja a gyűrődést, ahogy az eddigiek is tették. Hogy 60 MB/s a sebesség, az nem hat meg, már a 30 is elég volt.

 

Van valakinek erről valami infója?

manitounickfree Creative Commons License 2011.04.22 0 0 391

sziasztok!

 

járt már valaki úgy, hogy a memóriskártya /4GB sandisc ultra class 4/ behelyezése után azt írja a gép /panasonic fz38/, hogy 'A MEMÓRIAKÁRTYA LE VAN TILTVA'.

már le formáztam, a kártya oldalán a lock csuszkát huzgáltam ide-oda, semmi.

valakinek ötlete?

esetleg, kuka?

 

kellemes hétvégét!

papamaci87 Creative Commons License 2011.04.21 0 0 390

Sziasztok!

 

1db 4GB-os SDHC kártyát cserélnék 2db sima 2GB-os SDre. (Kingston kártyáról van szó.)

Semmi baja, tökéletesen működik, a csere oka az, h van egy régi gép a családban, de az csak SD kártyát olvas, tesóm viszont egy SDHCt kapott az új gépéhez, de azt a gépet nem szereti, a régi gép meg nem kezeli az SDHCt. A meglévő SD pedig 256MB-os :)

Szóval ha valaki benne lenne a cserében, kérem keressen, sokat segítene vele. Budapesti vagyok, mail publikus.

 

Köszi!

 

canon csabi Creative Commons License 2011.01.25 0 0 389

Sandisk Ultra II 1GB CF memóriakártya eladó, alig használt, most már nagyobbakat használok.

Müa.tokjával eladó!

 

Ára:  3 000Ft.                           Bolti ára ennek a duplája!

 

 

csabike21 kukac freemail.hu

 

 

laguna fun Creative Commons License 2011.01.24 0 0 388

Szia!

10 ezerért megvenném, ha megvan.

 

 

Előzmény: memori (383)
Novaways Creative Commons License 2011.01.21 0 0 387

Sziasztok!

A PC world magazin januári számában van valami teszt nincs meg valakinek? Mi a kicsengése?

Köszi ha válszoltok

Üdv

Péter

jövetmenet Creative Commons License 2011.01.12 0 0 386

Szia!

 Nekem van 3 kártyám,nem használom már régen mert az 5dmkII meg a 50d nagyobbat kíván.

 Sandisk ultra II 1gb  2000 ft

 Kingston            1gb 1500 ft

 Adata   120x      2gb 2000 ft

 Dunaújváros ,tel 30 2044046

Előzmény: lunakid (385)
lunakid Creative Commons License 2011.01.12 0 0 385

Nincs valakinek használt CF-kártyája, viszonylag baráti áron? Kicsi kellene, 1-2GB, 1000-1500Ft körül (mérettől, állapottól függően), akár több darab is. A neten nem nagyon találtam, csak újakat. Köszi szépen! lunakid@gmail.com

canon csabi Creative Commons License 2011.01.01 0 0 384

Sziasztok!   Mindenkinek B.U.É.K!!!

 

SDHC Elite pro 32GB High Speed mem.kártya elcserélhető Sandisk 16GB -re minimum ultra II. vagy jobb!

Vagy esetleg 2db 8Gb Sandisk is szóbajöhet!

 

A kártya még nincs egy éves, keveset volt használva, hibátlan, tokjával együtt!!!

 

Csaba!

 

csabike21 kukac freemail.hu

memori Creative Commons License 2010.12.08 0 0 383

Sziasztok!

Új Sandisk SDHC 32 Gb  EXTREM (30Mb/sec) 10 class memória kártya eladó! 15 ezer forintért!

 

 

 

trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 382

Szia  A kártya jobb szélének közepén van egy fehér kör annak a közepének feketének és tisztának kell lenni, 96% -os alkohollal mossad át a kört és a réz érzékelőket.

Előzmény: blueye (273)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 381

Smart Media kártyát nálam lehet kapni. genex2@t-online.hu, 06 30 9735850.

Előzmény: danokaa (279)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 380

Szia!

 

Nekem van kettő 128MB használt, de kiváló, eladó Olympus és  egy made is Korea.

genex2@t-online.hu vagy 30 9735 850.

üdv. Lala

Előzmény: lolka02 (325)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 379

Szia!

 

Állapottól és márkától függ a 64-es 3000-4500ft.között, a 32-es 1000-2000ft között.

Üdv. Lala

Előzmény: GLASZLO (302)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 378

Azt,  hogy a gép leírásában meg van adva, hogy melyiket támogatja, csak a megjelölt v.-számút lehet használni.

Előzmény: bartha gábor 2 (319)
trinidad11 Creative Commons License 2010.11.27 0 0 377

Igen létezik.

Előzmény: spenot55 (371)
spucc Creative Commons License 2010.11.19 0 0 376

 Sziasztok!

 

Mit tudni a "egyes" kevésbé ismert márkanevű kártyákról, pl a "kingmax"-ról. Pl az egyik:

SDHC class 10, 32 Giga, bruttó 16 ezerért árban nem rosz. Be lehet fürödni vele?

arnyekxxx Creative Commons License 2010.10.17 0 0 375
Van Sandisk Extreme III kártyám is, de nem jobb lényegesen csak drágább

A jobbság nem használat közben számit, hanem tartósságban. Kellemetlen érzés ha az "occó de gyorsz mint a szandiszkeksztrém" kártyáról egyszercsak eltűnik a komplett nyaralás mert épp akkor adta meg magát cucc.
Előzmény: sefotos (366)
spenot55 Creative Commons License 2010.10.17 0 0 374
Hát ez az! (Az SD/SDHC-t ismerem, nekem is az van. Ez a CF nem az én hasfájásom)
Előzmény: Ati88 (373)
Ati88 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 373
Bocs, benéztem, hülyeséget írtam. Te CF-et kérdeztél...
Előzmény: Ati88 (372)
Ati88 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 372
Létezhet. A 4 GB-os kártya nagy valószínűség szerint nem SD, hanem SDHC, amit a régebbi gépek nem tudnak lekezelni. Az SD szabvány elvileg 2 GB-os felső határt szab.
Előzmény: spenot55 (371)
spenot55 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 371
Teoretikus kérdés:
Létezhet az, hogy egy fényképezőgép egy 4 GB-os (Kingston) CF-et "nem tud meghajtani" csak 1 GB-osat?
canon csabi Creative Commons License 2010.09.30 0 0 370

Sziasztok!

 

Verbatim SDHC 8GB class 6-os gyorsaságu elcserélhető jó minőségü CF 8GB -ra vagy eladó!

Valamint SDHC Sandisc Extreme III class 6-os elcserélhető CF 8GB Extrem III-asra

vagy eladó!

 

A kártyák újak, canon 500D, 550D-be kiválóak, videózáshoz !!!

 

csabike21@freemail.hu

Dajanita Creative Commons License 2010.07.20 0 0 369
Köszi. Sokat mondták, hogy a drágább nem jobb:)
Előzmény: sefotos (366)
Dajanita Creative Commons License 2010.07.20 0 0 368
Köszi. De sikerült vásárolnom:) Lexar 16GB 100x 9600,-Ft:)
Előzmény: firenze83 (365)
enpesta Creative Commons License 2010.07.20 0 0 367
Írd be a gugliba, hogy "data recovery". Pl. ez jön fel mindjárt az elején: http://download.chip.eu/hu/Adatment_-programok_11911.html
Előzmény: Törölt nick (361)
sefotos Creative Commons License 2010.07.20 0 0 366
Nekem az Adata SDHC jött be, class6 és class10, 4, 8 és 16 GB-ot használok, több darabot. 550Dvideóra, RAW-os képekre rendben működik. Van Sandisk Extreme III kártyám is, de nem jobb lényegesen csak drágább.
Előzmény: Dajanita (364)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!