Keresés

Részletes keresés

La Koma Creative Commons License 2003.09.08 0 0 53
Kiestél a kínrímekből?
Az előző kézzelfogható dolgokat hozott létre 4 év alatt, a mostani minden kézzel foghatót begyűjt.
Előzmény: wizes (50)
terrateniente Creative Commons License 2003.09.08 0 0 52
Wizeske, csak magamat tudom idézni: :))

Pokornival az a gond, hogy időnként meglehetősen naív, és megfeledkezik arról, hogy egy
velejéig hazug és korrupt bandával áll szemben... Medgyessy mai nyilatkozata nem hagy
semmi kétséget afelől, hogy az ájtatos és jóságos álarc mögött miféle hatalom- és pénzéhes
ember rejtősik, aki még Rákosi hangját is bármikor előveszi, ha hatalmi érdekei úgy kívánják.
Ma Medgyessy "megtorlásról" beszélt, ami olyan üzenetként értelmezhető az ellenzéknek,
hogy minden aljas eszközt be fognak vetni, ha napfényre kerülnek a kormány mocskos
részvényüzelmei, amiket közpénzek magánvagyonok átalakítása érdekében művelnek. Ma
Medgyessy és kormánya már meg is tette az első lépést, amikor tk, Orbán Viktort vádolták
be rendkívül aljas nyilatkozatokkal Szász megveretésével... Velejéig hazug és minden
aljasságra kész elvtelen milliárdosok uralkodnak ma Magyarországon, a mai történések már
nem hagynak kétséget effelől. És az is kiderült kicsinkét, hogy hogyan is szerezték és
szerzik Medgyessy és haverjai a milliárdos vagyonjaikat. Részvénypanamák - közpénzből.
Rendkívül alkalmas módja, hogy a közpénz zegzugos utakon magánvagyonokká váljon. És
ehhez ért is Medgyessy és haveri köre (akik jó része a kormányban is ténykedik, lásd
Gyurcsány!), elvégre szép vagyonra tettek szert az elmúlt 10 évben. A semmiből.

Előzmény: wizes (51)
wizes Creative Commons License 2003.09.08 0 0 51
Üham!
Lemaradt elébb! Pl. Rogánt is abba a csoportba soroltam, majd volt 1 pár normális nyilatkozata, és máris kiesett a negatív pixisből.
Pokorni reggel is szerzet pár rossz pontot, Vargával Áderral du a parlamenti szövegért.
:(
wizes.
Előzmény: Kovács Béla Sándor (47)
wizes Creative Commons License 2003.09.08 0 0 50
Nofene!
Az előző hibátlan, a mostani csak hibázik.
Így is fel lehet fogni!
wizes.
Előzmény: La Koma (49)
La Koma Creative Commons License 2003.09.08 0 0 49
Ez a legfárasztóbb és legostobább dolog: a két tábor lényegi összemosása.
Előzmény: wizes (46)
ragyás Creative Commons License 2003.09.08 0 0 48
Pokorni nagyon szimpatikus volt reggel a Napkeltében.
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.09.08 0 0 47
Ugyan. Hogyan lehetne számon kérni rajtunk az érzelmeinket? (Bár a kontrolláltságukban már van némi felelősségünk.)
Előzmény: wizes (45)
wizes Creative Commons License 2003.09.08 0 0 46
Nézd! Mind2 oldalon túloznak, lódítanak.
Azért kár állandóan ugyanazt szajkózni.
Előző kormánynak legalább akkora hibái voltak, mint a mostaninak. Csak a stílus más!
wizes.
Előzmény: tajfuto (44)
wizes Creative Commons License 2003.09.08 0 0 45
uff.
:(
Nono!
Nézz csak lyobban utána!
Az igaz, van pár krapek akire totál algériás vagyok: Pokorni, Áder, Répássy, Tállai, mán Simicskó /nemrég érdemelte ki./ Varga, Demeter, + 1-2 fóci. Ezekre régen is prüszkűttem!!!!
De azért remélem nincs harag?!
Puff.
Előzmény: Kovács Béla Sándor (43)
tajfuto Creative Commons License 2003.09.08 0 0 44
Talán azt hazudta, hogy hosszú bájtok éjszakája? Ugye milyen undorító egy ilyen légből kapott nettó hazugság? Aki ilyet kitalál-elhisz-kampányt épít rá az gusztustalan féreg ugye? Na legalább ebben egyet értünk most már csak el kell döntened: a hazugokra/hülyékre szavazol (szabad szombat, pótköltségvetések, 23 milló román, gáz, gyógyszer) vagy akik igazat mondanak a kampányukban is: (gazdasági nehézségek, költségvetési hiány növekedése, gáz, gyógyszer). Ugye az tény: az Mszp hazudott. A fidesz igazat mondott. Ki az okosabb?
Előzmény: wizes (42)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.09.08 0 0 43
OFF
Mintha mostanában kevéssé tudnád kontrollálni az érzelmeidet. Pontosabban az érzelmeid kontrollálatlanul mennek át a kommunikációdba. Nem tesz jót a stílusodnak...
ON
Előzmény: wizes (42)
wizes Creative Commons License 2003.09.08 0 0 42
Pokornikánk az ájtatos manó octya az igét a "bajuszaalatt" a NapTV-ben. Ritkán hallottam embert ilyen pofátlanúl hazudni szemtől szembe.
wizes.
eztEgyed Creative Commons License 2003.06.20 0 0 41
Ezen én is mosolyogtam. 3 évvel a választások előtt, arról beszélni, hogy meg akarják őrizni a hatalmukat... mintha nem ők lennének hatalmon...
Előzmény: Ariel (40)
Ariel Creative Commons License 2003.06.20 0 0 40
jaja.. a fidesz tenyleg mindenre kepes...

eppen most rehegtem (k)ader janos dumajan. o is ezt a baromsagot mondta, hogy az mszp a hatalomert mindenre kepes..
talan meg hidfoglalasra, esetleg egy liszaboni hazaarulasra is :DD

jah, de most jut eszembe..az mszp most hatalomban van, nem o akarja megszerezni mindenaron :DDD

Előzmény: bitdoktor (39)
bitdoktor Creative Commons License 2003.06.20 0 0 39
Az emberekben egyre nő a félelem. Sokan mondják, vigyázni kell, mert ezek mindenre képesek. Szerintem az aggódóknak csak akkor lesz igazuk, ha ezek elérik a céljuklat és amásképp gondolkodók befogják a szájukat! Ez nem valódi baloldal.
Előzmény: Törölt nick (36)
Dzsugas Viki Creative Commons License 2003.06.20 0 0 38
Össze kéne vonni a topikot a Pokorni értelmez(Z!!!) topikkal. Jó tanmese arról hogyan lesz egy kontraszelektált tanáremberből kontraszelektált pszeudo-politikus.
Előzmény: Törölt nick (37)
Dzsugas Viki Creative Commons License 2003.06.20 0 0 35
Pokorni Zoltán figyelmeztetett rá, hogy az ügyben Medgyessy Péter kétféleképpen is érintett. Egyrészt mint kormányfő, aki mindazért felelős, ami a kormányában történik. Másrészt viszont mint üzletember, akinek barátai is részt vettek az ügyletben
Konkrétan mire gondolhatott Pokorni, mi történt a kormányában? Mi köze Megyónak, hogy barátai milyen ügyletben vettek részt? Ez csakis akkor érdekes, ha állami cég és költségvetési pénz is van a dologban. Erre várok bizonyítékot mószer helyett.
Előzmény: Feles Elek (8)
Dzsugas Viki Creative Commons License 2003.06.20 0 0 34
Ma reggel pont a TV2-ben hallottam Pokornit pont erről beszélni.
Előzmény: Feles Elek (11)
Skorpió Creative Commons License 2003.06.20 0 0 33
Pokorni Zoltán figyelmeztetett rá, (a) kormányfő, aki mindazért felelős, ami a kormányában történik.

Örülök, hogy Pokorni (Fidesz) belatja, hogy Orban felelös a Torgyan csipet-csapat minden disznosagaert (is). Bölcs politikai velemeny.

Pokorni az ügynöközest pedig hosszu teli esteken a bekes csaladi körben gyakorolhatná.

Előzmény: Feles Elek (8)
wizes Creative Commons License 2003.06.20 0 0 32
Nem lehet mert akksi van benne!
Tiszta-koszos önjáró!
Kevés ganébbat láttam!
wizes.
Előzmény: mioko (31)
mioko Creative Commons License 2003.06.20 0 0 31
No akkor, állítsuk le Pokornit!
Húzzuk ki a konnektorból!
Előzmény: wizes (30)
wizes Creative Commons License 2003.06.20 0 0 30
Naná!
Kapás! Gereblyés!
Párnám félretettem!
wizes.
Előzmény: mioko (26)
wizes Creative Commons License 2003.06.20 0 0 29
Topik az nem őszűl!
Rombolni a ...... szoktak!
Pardon.
wizes.
Előzmény: F. C. King Bastard (27)
Inus-Finus Creative Commons License 2003.06.20 0 0 28
Nem kell félteni a Pokorni etásat.
Kiszedte ő már onnan a hűvösvölgyi cifrapalotára valót.
Ha a Vityez megint megunja akkor újra sirdogál egyet.
(nem is vóna rosz bót, jönne megint lámpabúrát venni)
Előzmény: bummmm (21)
F. C. King Bastard Creative Commons License 2003.06.20 0 0 27
OFF

Mi az elvtársak, folyik a bősz topikrombolás? :-(

mioko Creative Commons License 2003.06.20 0 0 26
Le ne ess nekem!!
Ugranak a lehetőségek.
Előzmény: wizes (25)
wizes Creative Commons License 2003.06.20 0 0 25
Majdnem pajtában vagyolok!
Hihetetlen lehetőségek vagyolmányosa!
Mioko nekem szent!
Üdv!
wizes.
felfelé mászolok ....
Előzmény: mioko (23)
wizes Creative Commons License 2003.06.20 0 0 24
Igazi bilinek belűl a füle!
Xart keresgeti, mindenki, de a húgy?
Az is éleletszerű!
Azé tanálták fel a bilit!
wizes.
Előzmény: JO (15)
mioko Creative Commons License 2003.06.20 0 0 23
Szasz pajti.
Előzmény: wizes (22)
wizes Creative Commons License 2003.06.20 0 0 22
CIA!
wizes.
Előzmény: mioko (20)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!