Keresés

Részletes keresés

KoporShow Creative Commons License 2003.07.02 0 0 9
(Precizen megadott fizikai szimulacios) szabalyok alapjan egy versenyautot kellett vegigvezetni 10 adott palyan,
Előzmény: ex_lx (7)
CoBB Creative Commons License 2003.07.02 0 0 8
Ez teljesen mindegy, mivel csak az eredményt kell beküldeni.
Előzmény: altvizsla (6)
ex_lx Creative Commons License 2003.07.02 0 0 7
Ez a görcsölök vele napokig, büszke vagyok az eredményre megam előtt, aztán az életben nem mutatom meg senkinek módszer nagyon ismerős. Van, amihez még korrext texinfot is összedobtam, de az egész miskulancia publikálására más sajnáltam 20 percet. :)

Amúgy mi is volt a feladatod?

Előzmény: KoporShow (5)
altvizsla Creative Commons License 2003.07.02 0 0 6
Én ha indultam volna, akkor a saját magam által fejlesztett programozási nyelvemmel próbáltam volna meg. Csakhát ugye azt én ismerem a világon egyedül.
Előzmény: KoporShow (-)
KoporShow Creative Commons License 2003.07.01 0 0 5
Vegulis egyedul csinaltam vegig a versenyt, napi atlag hat ora alvassal.

Sikerult is osszedobnom egy programot, amely meg a rally palyara is elfogadhato eredmenyt produkalt.

Az eredmenyeket nem kuldtem el, mert tegnap ejfel korul, amikor nagyojabol kompetitiv allapotba kerult a program mar nem volt nagy kedvem mind a 10 palyat vegigfuttatni. Negy palyan teszteltem: a mini 8x11-esen, az 1-esen, a hetesen es a rally-n.

A programom mindegyikre kikopott ervenyes megoldast,
es ranezesre eleg normalisnak is tuntek.

Mivel azonban ugy ereztem, hogy ugy sics sok eselyem az elmezonybe bekerulni es mar eleg almos voltam, ezert inkabb nem kuldtem el a megoldasokat.

Annak akit erdekel, el tudom kuldeni a kesz programot, bar egyes parametereket a palyaknak megfeleloen kezzel kell beloni, hogy jo eredmenyt adjon.

Előzmény: ex_lx (4)
ex_lx Creative Commons License 2003.06.30 0 0 4
Meséééélj! :)
Előzmény: KoporShow (2)
CoBB Creative Commons License 2003.06.27 0 0 3
Nem holnap?
Előzmény: KoporShow (2)
KoporShow Creative Commons License 2003.06.27 0 0 2
Senki tobbet, harmadszor?

(Ma este kezdodik...)

KoporShow Creative Commons License 2003.06.22 0 0 1
Köszi :)
Előzmény: NevemTeve (0)
NevemTeve Creative Commons License 2003.06.21 0 0 0
Szurkolok neked! Remélem nem a nulladik leszel (najó, ez most hülyeség volt, megpróbálom újra:) Remélem első leszel!
Előzmény: KoporShow (-)
KoporShow Creative Commons License 2003.06.19 0 0 topiknyitó
A jövö hetvegen lesz egy internetes programozasi verseny, amelyen par fös csapatokban lehet resztvenni az interneten keresztül.

Honlap:
http://www.dtek.chalmers.se/groups/icfpcontest/

Harom nap alatt tetszöleges segedeszközök igenybevetelevel kell megoldani egy a pentek ejfelkor közzetett feladatot.

Akarki jelentkezhet, nevezesi dij nincs.

En mindenkeppen resztveszek. Ha van valakinek kedve hozzam betarsulni, akkor dobjon egy emailt.

Tetszöleges nyelvet lehet hasznalni, de en mar elhataroztam, hogy OCaml-t fogok hasznalni, igy legalabb a hajlandosagnak meg kell lenni, hogy ezt a nyelvet meg elötte megtanulja, aki velem akar dolgozni. Egyes rezfeladatokat lehet, hogy Ruby-ban vagy Python-ban programoznek.

Csak olyan szoljon, aki komolyan gondolja, es raszanja az egesz hetvegejet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!