Keresés

Részletes keresés

Amocsok Creative Commons License 2003.06.20 0 0 9
Történelemben utazott, de hogy azon belül miben, azt sajnos nem tudom.
Ez is elég gáz. : )
Előzmény: kiski (8)
kiski Creative Commons License 2003.06.20 0 0 8
Igen.
Horn a sertéspestisért felelős.
Orbán árvízben utazott, Medgyessy aszályban.

Nem emlékszik valaki, Antallnak mi volt a szakterülete?

Előzmény: Powersystem (7)
Powersystem Creative Commons License 2003.06.20 0 0 7
Ha jól értem akkor orbán árvízet, medgyessy meg aszályt adott nekünk!:-) Most melyik a jobb?
Előzmény: kiski (6)
kiski Creative Commons License 2003.06.20 0 0 6
Így van! Tessenek szétválasztani az egyes kormányfők károkozási kompetenciáját! Nem összemosni a baloldalt a jobboldallal!
Előzmény: Amocsok (5)
Amocsok Creative Commons License 2003.06.19 0 0 5
Ugyammá!
Az aszály az MP sara (kis képzavar?) és nem OV trükközése.
OV csapadékban és árvizekben jó.
: )
Előzmény: terrateniente (4)
terrateniente Creative Commons License 2003.06.19 0 0 4
Így van! :) És ha a Balaton kiszárad, az is a liszaboni nyilatkozat miatt törtönik majd. Orbán előre kifundálta a dolgot... Rafinált egy alak!
Előzmény: levi bá (1)
terrateniente Creative Commons License 2003.06.19 0 0 3
No igen! De megvizsgáltad-e már az akkori földrengés és a liszaboni nyilatkozat közötti összefüggéseket? Mer' ez mindjárt más összefüggésbe helyezi a történteket...
Előzmény: LAJKA (2)
LAJKA Creative Commons License 2003.06.19 0 0 2
Talán nem szándékosan, de eyg történelmi vitát elevenítettél fel. Lisszabon és a természeti katasztrófák kapcsolata. 1755-ben történt a történelem egyik legpusztítóbb földrengése Lisszabonban- és éppen vasárnap, a misék ideje alatt. Amikor a templomok zsúfolva voltak a hívőkkel. Utána évszázadokig vitatkoztak arról, hogy lehet ezt értelmezni az isteni gondviselés, az emberi bűnök, a világot kormányzó erők szempontjából.
levi bá Creative Commons License 2003.06.19 0 0 1

a tegnapi vihar is a lisszaboni nyilatkozat folyománya
Derek Creative Commons License 2003.06.19 0 0 0
Nem 0 az osszefugges, Orban hogutat kapott a kanikulaban es Lisszabonban felrebeszelt
Előzmény: Mekegi Petike (-)
Mekegi Petike Creative Commons License 2003.06.19 0 0 topiknyitó
Szakértők szerint a rendkívüli aszály egy folyamat része, ami a lisszaboni nyilatkozattal kezdődött... A búzát emiatt hetekkel korábban kell learatni, és a termés is sokkal kisebb lesz... A Balaton vízállása és a liszaboni nyilatkozat között is összefüggéseket látnak egyes lát látnokok, no meg ez lehet az oka annak is, hogy a Loch Ness-i szörny egyre gyakrabban tűnik fel mostanában... Meg UFO-kok is egyre sűrűbben jelennek meg az égen...

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!