Keresés

Részletes keresés

Attisz Creative Commons License 2005.04.26 0 0 26
Persze...
Előzmény: Törölt nick (25)
Attisz Creative Commons License 2005.04.25 0 0 24
Nem csoda, hiszen csak PS 1-re jelent meg. Azt mondják az a legjobb, de van 1 olyan érzésem, hogy csak azért mert tudják, mi PC-sek azzal már soha nem fogunk játszani. A grafikája egyébként a 2-höz képet nulla, de mint tudjuk, a grafika sokszor mellékes.
Előzmény: Törölt nick (23)
Attisz Creative Commons License 2005.04.24 0 0 22

A SH 3 szerintem is a sorozat csúcsa, bár az 1. résszel és a 4. résszel még nem játszottam :)

 

SnEaK Creative Commons License 2004.06.04 0 0 20
Szerintem a Sh3-ban egyébként jóval jobb szornyek voltak, mint a SH2-ben.
Ott csak a Pyramid Head fogott meg igazán, de o is "csak" egy foellenség volt. A manokenlábak vagy mik, pedig egy széles mosolyt varázsoltak a szájamra, valahányszor meglátttam oket. :)

Mindegy, szerintem nagyon nehéz megmondani hogy melyik a legjobb SH, de talán én számomra a SH a legszimpatikusabb.

A Sirent pedig próbáljátok ki, szerintem ubereli a SH mítoszt.

Előzmény: H.Tomi (19)
H.Tomi Creative Commons License 2004.06.04 0 0 19
Hát, mindegyikben nem lehetnek ugyanolyanok a szörnyek... a legjobb a 2.-ból a piramisfej volt.
Nem a szörnyek kinézete a lényeg a Silent Hillben különben, hanem az atmoszféra, ami körülveszi őket!
Előzmény: Törölt nick (18)
Törölt nick Creative Commons License 2004.05.30 0 0 18
Nekem sem nagyon tetszik... Kicsit már uncsi, hogy rozsdás folyosókon nyitogat az ember ajtókat, amelyeknek a 99%-a zárva, a szörnyek pedig tényleg leginkább egy töltött zoknira hasonlítanak. Tényleg japánnak kell lenni, hogy ezektől az ember megijedjen. Az első részben még nagyon jók voltak az ellenfelek, a mutáns ápolónők stb., a másodikban jöttek a pucér próbababák, most meg a töltött zoknik... Mi lesz a negyedik részben? Talán Pokémonokat kell majd kaszabolni?
moonshadow Creative Commons License 2004.03.13 0 0 17
Ígazából nem is az mérgesített fel, hogy a szörny valami alaktalan hurkákból áll, hanem az, hogy közelítek felé az meg egyfolytában gyalogolna felém, de valami lépcsőbe megakad, pedig kb fél méterrel arrébb kikerülhetné.
És mindehez kellett nekik egy dvd.

Beyond good and evilt azóta végigtoltam, az jobban bejött.

Előzmény: H.Tomi (15)
Type-R Creative Commons License 2004.03.12 0 0 16
figy, ha nem érzed a japán kultúrát akkor elő se vegyél semmi ilyen gamét, neked letölteni sem éri meg szvsz:))
Előzmény: moonshadow (13)
H.Tomi Creative Commons License 2004.03.10 0 0 15
Hiszen az még csak a bevezető! Adj neki még egy esélyt és megszereted. Különben a 2. rész sokkal jobb... De ha folytatod a 3-at, abban sem fogsz csalódni. Legalább a pláza végéig játssz, onnan jön a metró, majd a csatorna, az már fog tetszeni!
Előzmény: moonshadow (13)
desync Creative Commons License 2004.01.10 0 0 14
ezek szeréntem csak a tipikus japán monstervilág, sok mangában és animeban lehet látni olyan szörnyiket, amiket ejrópai mókusok megmosolyognak. nagy hurkulatok, nem tudod, melyik az eleje, melyik a vége, elöször nekem sem tetszettek. pl. mostanában (még) népszerü a chihiro, ha láttad, ott az istenek hogy néztek ki... de csak rá kell harapni a feelingjére, és az adja magát, csak nem kell elhamarkodott következtetéseket levonni.
remélem jó kis gáma, már itt figyel nálam, viszem is haza jól.
Előzmény: moonshadow (13)
moonshadow Creative Commons License 2004.01.05 0 0 13
Én ugyan nem játszottam az előző silent hillekkel, de szerintem egy átlag alatti játék ez.
Indításkor van mellettem két kipurcantott nyuszi kosztümös alak.
Elindulok valamerre és egy helyen találkozom is egy igénytelen szörnnyel ami alaktalan, dorongkezű és lábú, ráadásul tök hülye, mert egyfolytában gyalogol a falfelé fordulva félig a falban.
Kikapcs, uninstall.
Ezelőtt hat éve volt divat ilyen agyatlan és alaktalan szörnyeket gyártani.
Type-R Creative Commons License 2004.01.02 0 0 12
megszereztem én is baromi kíváncsi vagyok, de sajnos nem tudom játszani mert daemon tools-szal megakad az install, cdírom meg még nicnsen új....
szopás:)
H.Tomi Creative Commons License 2003.12.29 0 0 11
Az nekem is nagyon tetszik az a szöveg! :))
De semmi nincs mögötte szerintem, még ő is mondja, hogy csak viccelt. De jól bejött.
A kedvenc rész azon kívül nehéz, mert nagyon sok tök jó van. A kádas tényleg az egyik. Az jó parás és jó ötlet.
regizzittregizzott Creative Commons License 2003.12.22 0 0 10
Ujra en.

Csak egy csoppet modositani akarok mert idokozben vegignyomtam meg egyszer a game-t ejszaka(csak akkor erdemes jatszani) es lattam, hogy csoppet gyenge a nevmemoriam :) Nem Douglassal beszel Heather hanem Vincenttel!

Ennyi,
sziasztok

regizzittregizzott Creative Commons License 2003.12.21 0 0 9
sziasztok,

Nem tudom ha jo helyre irok-e most mert ahogy latom a hozzaszolok kozul nem sokan vittek meg vegig a jatekot. De azert hatha
Szoval van egy jelenet a jatek soran amikor Douglas es Heather osszefutnak abban a konyvtar felesegben es szemuveges baratunk tesz egy szemrehanyast kedvenc szokenknek, hogy latta milyen nagy elvezettel irtja es rugdossa aldozatait. Heather:"A szornyekre gondolsz?" Douglas:"Szoval te szornyeknek latod oket?"
Ezutan a kerdes utan nekem is olyan tagra nyilt a szemem mint Heathernek.
Szerintetek van valami emogott? Vagy csak Douglas elmeje borult el teljesen es latja masnak azokat a groteszk teremtmenyeket?

Amugy tenyleg jo jatek. Legjobb helyszin szerintem a "verzo szoba" (ahol csak egy tukor es egy kad van).

Előzmény: karaj001 (8)
karaj001 Creative Commons License 2003.11.12 0 0 8
sziasztok,

En is megszervaltam vegre a SH3-at, bele is kezdtem, de rohadtul meglepodtem, amikor 1-2 ajton valo athaladas utan kulonbozo szornyek tamadtak ram, en meg csak egy eletlen kessel tudtam hadonaszni.
Bevallom, el is ment a jatektol a kedvem egy kicsit, mert akkor meg nem tudtam, hogy ha megmurdelek, akkor atkerulok egy teljesen uj vilagba. Na innen mar kezd tetszeni a dolog.
Aki teheti probalja ki, mert nagyon ruleeeez!

Karaj

actsy_farang Creative Commons License 2003.11.09 0 0 7
Van valami különbség a CD-s és a DVD-s változat között?
tibi.821 Creative Commons License 2003.11.07 0 0 6
Silent Hill 1 (PSX emulátorost) adnék a Silent 3 teljesért (inkább DVD-n, de persze jó CD-n is), vagy üres DVD-t/CD-t!
Írjon akinek megvan már a SH3!:
tibi.82@freemail.hu
_bp_ Creative Commons License 2003.11.07 0 0 5
Van a Silent Hill 2-nek saját topic-ja, esetleg ott lehtne érdeklődni... A kulcsszó egyébként a Use - ugyanis attól mert valamit összekombináltál, még használnod is kell!
Előzmény: Törölt nick (2)
galagony Creative Commons License 2003.11.07 0 0 4
PC-re is megvan már a harmadik rész?
H.Tomi Creative Commons License 2003.08.15 0 0 3
Pedig jó helyen jársz, mert úgy kell csinálni. Valahogy. Többet nem tudok, mert én PS2-n játszottam végig, bocs.
Törölt nick Creative Commons License 2003.08.14 0 0 2
Sziasztok! A Silent Hill második részében elakadtam annál a résznél, amikor kombinálni kell a hajszálakat a tűvel, és azzal kiszedni a liftkulcsot. PC-n játszom, és miután ráklikkelek a tűnél és a hajnál a combine parancsra, megjelenik mindkettő alul egy-egy kis négyzetben, de nem történik semmi, nem tudom őket kombinálni. Help, please!

Classic Girl Creative Commons License 2003.08.11 0 0 1
Tegnap vettuk meg!!!

Meg nem nagyon jatszottunk, meg a Mall-ban vagyunk, megoltunk par szornyet...stb, de nagyon jo! :)

Előzmény: Zsige (-)
duc Creative Commons License 2003.06.19 0 0 0
Nagyon érdekel a gamma, a második rész rendkívül bejött, bár egyesek szerint visszalépés az elsőhöz képest, de azzal meg nem játszottam, úgyhogy nekem így jó ahogy van. Olvastam az SH3 tesztet az 576-ban, igazából csak a játék rövidsége miatt aggódok egy kicsit. Na nem baj, majd nehézre állítom az elején. :)
Előzmény: Zsige (-)
Zsige Creative Commons License 2003.06.19 0 0 topiknyitó
Szal en tegnap kaptam meg es igen erdekesnek tunt. Ugyertem most mar tenyleg nem meselik el az elejet hogy mi is tortenik csak bele csopenunk siman egy masik vilagba. mar az elejen eszre lehet venni a radikalis grafika valtozast es a meghokkento szereplo mozdulatokat hogy pl soha sem fut ugyanaban a modban meg elfarad es kulombozo apro dolgokat lehet eszre venni.

Az arny efektek lenyugozoek es a feny efekt se semmi.

Termeszetesen mar az elejen amikor atlepunk a masik vilagban engem kirazott a hideg hogy most mar meg brutalissab meg tobb ver es gusztustalan dolgok vannak. Megjelennek megint a tipikus hordagyak a letakart hullakkal es a vegtelen godrok na meg azok a jelenetek mint pl. :

"Bemegyek a WC-be es van negy budi fulke de latom hogy az utolso zarva. Mire odamegyek es kopogok de furcsa modon valaszt kapok. ahanyat kopogok annyit kopog visza valaki aki bent van. Miutan a szereplom megkerdi hogy ki van bent ranyitok de csakaz ures budi van a fulkeben. Tele verrel mindenhol!!!!"

A szornyek most mar durvabakk lettek es a story se kegyelmez. Az atvezeto muvik eszmeletlenek es mondom a grafika olyanszintet ert el hogy full 3D efektek mindehol.

Sokkal remisztobb mint eddig akarmelyik resz es meg csak az elso palyan a Bevasarlo kozpontban vagyok. Az a jelenet ahogy a halott vilagbol atvaltott az igaz vilagba kurvara meglepett. Annyira preciz munkat vegeztek hogy az nem igaz. Olyat nem latsz hogy ugyanolyan sarokk vagy fal resz!

Szoval emberek szerezetek be mert nagyon megeri!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!