Keresés

Részletes keresés

gmkiev Creative Commons License 2013.12.18 0 0 8

Körzeti orvos felhívja telefonon, a vízszerelőjét.
Lajos, jöjjön azonnal, mert áll a víz a pincében.
Doki! Hétvége van, szülinapi vacsorán vagyok, majd hétfőn.
Persze, mikor magának baja volt én mentem azonnal!
Na jó, így a vízszerelő.
Kimegy, kérdi hol a baj?
Kinyitják a pince ajtót és valóban áll benne a víz.
Elővesz 3 szem aszpirint, bedobja a vízbe, majd odafordul a körzeti orvosához.
Ha nem lesz jobb hétfőig, hívjon fel!

JB14 Creative Commons License 2013.03.12 0 0 7

Üdv!

 

ha valakinek bármikor is kéne:

 

Vízvezetékszerelés

bilonka Creative Commons License 2003.07.28 0 0 6
Szia!
Remélem, úgy fog dolgozni, hogy merem majd ajánlani. Megkérdezem majd tőle, hogy megadhatom-e a telefonszámát. HOLNAP végre jön! Annyira igaz, amit egyszer hallottam: Az ember kétszer örül a mestereknek: amikor végre jönnek, meg amikor végre elmennek!
Előzmény: CapriFun (5)
CapriFun Creative Commons License 2003.07.24 0 0 5
Akkor megkérhetlek, hogy ha végzett, és meg vagytok elégedve a munkájával, akkor írjatok ide? Mi még nem találtunk senkit...
Előzmény: bilonka (4)
bilonka Creative Commons License 2003.07.24 0 0 4
Szia!
Találtunk valakit, elvi megállapodás már van. Talán a jövő héten végre jön, és kiderül, hogy megbízható-e.
Előzmény: CapriFun (3)
CapriFun Creative Commons License 2003.07.17 0 0 3
Szia! Mi is épp felújítunk, és most jön a vizesblokk, sikerült megbíható embert találni? (szintén III. ker.)
Előzmény: bilonka (-)
bilonka Creative Commons License 2003.06.18 0 0 2
Köszönöm! Küldtem neked levelet.
Előzmény: murray (1)
murray Creative Commons License 2003.06.18 0 0 1
ja ez nem kicsi munka!
nem tudd meg mik kerülnek elő ilyenkor a csövekböl!:-))
murray Creative Commons License 2003.06.18 0 0 0
pont ezt csináljuk mi is! kád ki zuhanytálca be! nagyon jó buli csak nagy a rumli!
de nagyon megéri! békási ltpen vagyunk!
nekem rokon csinálja esetleg megkérdezhetem, de elöbb velünk végez!
ha érdekel szóljál!
bilonka Creative Commons License 2003.06.17 0 0 topiknyitó
Kérlek, ajánljatok nekem egy megbízható vízvezetékszerelőt! "Kicsi" munkát kellene végezni a III. kerületben: egy vizes helyiségbe WC-t és egy zuhanytálcát berakni. Kell bontani, építeni, burkolni, tehát jó lenne, ha burkolót is tudna hozni. SÜRGŐS!!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!