Keresés

Részletes keresés

Teky Creative Commons License 2003.06.20 0 0 66
Miért és hova menjünk?

Megyünk majd holnap reggel és oda ahova te. :)

Előzmény: funtasy (65)
funtasy Creative Commons License 2003.06.20 0 0 65
Persze, hogy gügyögök ;))) ált. gengszter, kis rohadék, lárva a megszólítás :)))
Az, hogy mennnyetek innét, ettől független ;)))
Előzmény: Lord Iffy (64)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.06.20 0 0 64
figyeld mán. csak nem te is gügyögő vagy?! :O)))

teky, én a gazaimank is szoktam mondani hogy nőjjetek mán szép kis gazok, itten van a vizecske...blablabla..:O)))

Előzmény: funtasy (63)
funtasy Creative Commons License 2003.06.20 0 0 63
mennnnnnyetek is innen, de mán ;)))
Előzmény: Lord Iffy (61)
Teky Creative Commons License 2003.06.20 0 0 62
Hát beszélni én is sokast beszélek hozzá, sőt én a teknősökhöz is, a kertben. Szóval ez szerintem teljesen temészetes, hogy az utcán meg ki mit gondol...az le vagyon székletelve. :)

Csak azt rühellem, ha valaki értelmetlenül gügyörészik a kutyának. Pl. a kutyulumutyilitündérvirágcsodabogárkutyalamutyala gö-gö-gügy-gügy stílustól falramászok...

De biztosan állíthatom, hogy a kutyám is, mert volt már olyan ember aki nekiállt gügyögni neki, mire ő csak ránézett mereven, majd rám és láttam a szemében, hogy ezt mondja magában: "vazze ez teljesen idióta, egy értelmes szót nem tud szólni, húzzunk el"

Szóval nincs hozzászokva a gügyögéshez, ezért abból nem is ért, csak csodálkozik. Az utcán, BKV-n egyes gügyögőket és felé simogatással közeledőket morgással honorál...
(avagy kitámad...:))

Na jó nem egy KÁJ, de nem is szetter...

Ha normálisan közelítenek hozzá, akkor vevő az ismerkedésre.

Előzmény: Lord Iffy (61)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.06.20 0 0 61
hú vigyázzunk, mert a végén még kiutálnak minket a feltett kezeinkkel együtt.:O))
Előzmény: Teky (59)
zildi Creative Commons License 2003.06.20 0 0 60
utyuluputyulu-t nem mondok, de séta közben is állandóan beszélek hozzá, amit gyakori hátrafordulással nyugtáz, természetesen megértette. Ezzel a beszélgetéssel elnyerem az emberek (kivéve a gazdik) bizalmatlanságát is, hisz szegény bolond, jobb nem közelíteni hozzá.Sok mindent megért, persze nem parancs-szavakat, mert tibetkének nem könnyű, ill. nem érdemes parancsolni, hanem pld azt, megyünk a kisbusszal a Várba, megyünk Mozsi-kutyához, hol a cica? és rohanunk ahhoz a kerestes házhoz, ahol cicák nyújtózkodnak Panka bosszantására, stb. és akkor arra veszi az irányt
Teky Creative Commons License 2003.06.20 0 0 59
No a visszaolvasás is megvolt, tehát én is felteszem a kezem.
Teky Creative Commons License 2003.06.20 0 0 58
Hát kutyulumutyuli stp gügyügések tényleg gáz, képennyalást viszont Sába alapból tudja, csak mivel mérete nem engedi ezért, ha vmiért lehajolok akkor űzi ezt a sportot. :))

Miért kell jelentkezni, mert töredelmesen bevallom nem olvastam vissza csak beleugatok, de mindjárt az olvasás is meglesz...

előbb ír, azán olvas rulez :)))

Előzmény: Lord Iffy (57)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.06.20 0 0 57
én felrakom a kezem mert nem szoktam utyuluputyuluzni.:O))))
ellenben anyád és apád néven nevezzük magunkat.
"vili vazze büdös a szád, menjé apádhoz..." :O)))))

megtanitottam a jerryt puszit adni kétlábon. már nem harapja le a fél orrom.:O))) egész jól csinálja (ha figyel), "feláll" és orronnyal...fúúúúúj...gusztustalan.:O)))))))))))))
(tegye fel a kezét aki!)

Előzmény: wyldy (53)
Babyboo Creative Commons License 2003.06.19 0 0 56
aki nem csinál ilyet az nem alkalmas a kutytartásra! :) én egész nap angyalböbyörőzöm az én csillagvirágomat :) meg a másik kis manócskámat is. És legalább 1000 becenevük van az igazi nevüket alig hallják. Legtöbbszötr cicámnak szólítom őket, az ismerkedni vágyó prolik mindig megjegyzik, hogy "nem iiis cicaaa kutyaa". Ilyenkor mindig elhatározom, hogy többet nem cicázom őket.. de ha eccer olyan cicák! :)
Előzmény: wyldy (53)
Léleklepke Creative Commons License 2003.06.19 0 0 55
Sziasztok!
Úgy látom, hogy itt 10-nél több dolog jött össze, amit a kutyásokban imádni lehet. Méltán. Én egyelőre nem tartozom ebbe az imádásra méltó csoportba, de remélhetőleg ez már nem lesz így sokáig...Kutyások rulzanak! Qtyák rulzanak! :)))
Hailz mindenkinek,
Léleklepke
riki86 Creative Commons License 2003.06.19 0 0 54
:o))))
Előzmény: wyldy (53)
wyldy Creative Commons License 2003.06.19 0 0 53
...meg azt, ahogy dünnyögnek néha (sokszor) a gazdik a kutyiknak.......kutyikutyikutyikuyti-tyutyulumutyulu-gazdikakisrosszcsontja....stb...

...tegye fel a kezét aki soha nem csinál ilyet...:o)))

Lord Iffy Creative Commons License 2003.06.19 0 0 52
:O))
Előzmény: wyldy (51)
wyldy Creative Commons License 2003.06.19 0 0 51
Sziasztok!

Én pl. azt (is) szeretem a kutyásokban, hogy ha két kutyás találkik (pl. séta közben):

- az egyiknek mindig eszébe jut valami jó kis sztori a kutyijáról, és elmeséli...

- erről a másiknak is eszébe jut valami, elmeséli...

- erre jön a "tényleg ??? az én kutyim ilyenkor azt szokta csinálni.....stb....

Észre sem veszed, de a kutyák már rég a lábaitoknál horkolnak, mire jó pár óra múlva rájössz, hogy már besötétedett, és haza kéne menni...:o)))

szalka Creative Commons License 2003.06.18 0 0 50
Hat csak ne csapd az en hozzaszolasiamat masehoz, egyeni produkcio! Egyebkemt en sem azt irtam, hogy nem nezem jo szemmel azt aki oda irkal es probalni vitazni hiaba. Ha neked ez jolesik es van ra idod csinaljad. De atttol meg a tobbi topicot se tessek hanyagolni am! Miota megvan az a topic mindenk kutyas akivel beszelgettem ott vitazik koromszakadtaig es szegeny a vitan kivulmaradok kirekesztve es elszeparalva erzik magukat hup-hup:-((
Előzmény: Babyboo (45)
Babyboo Creative Commons License 2003.06.17 0 0 49
Azt szeretem a kutyásokban, hogy szívesen megosztják az ágyukat az állatkáikkal. Akik nem teszik ne figyeljenek ide, viszont mérjenek magukra azonnal 3000 botütést.

Babyboo Creative Commons License 2003.06.17 0 0 48
pedig már épp elszomorodtam, hogy emiatt bevállalsz 200 (az a(n)nál miatt +100 általam megítélt) botütést. :)
Előzmény: Szigmo (47)
Szigmo Creative Commons License 2003.06.17 0 0 47
lemaradtak a szmájlihegyek a végéről... :-)))))))))))))))
Szigmo Creative Commons License 2003.06.17 0 0 46
Nem perverz. A(n)nál is inkább, mert olvasni én is olvasom, többek között a te válaszaid miatt is. 200 botütést nekem!
Előzmény: Babyboo (45)
Babyboo Creative Commons License 2003.06.17 0 0 45
Szalka hozzászólását is hozzácsapva számomra az derült ki belőle, hogy nektek nem tetszik, hogy van aki oda is írogat. Ha nem így van elnézést, akkor tényleg félreértettelek. Teljesen normális dolognak tartom ha valaki nem szereti a meddő vitákat, és nem is vesz részt benne, de azt is ha jó mókának tartja (amíg nincsenek komolyabb következményei). Már nem nagyon izgat, hogy mi sül ki belőle, azért vitázom mert szórakoztat. Perverz? :)

Előzmény: Szigmo (43)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.06.17 0 0 44
na szép is lenne, ha megmondanád hova irogassak.:O))))

én meg azt mondom, irjon mindenki oda (is). én szeretem a vitákat. még az ilyen meddő dilettáns b.zi vitákat is. legalább feldobja ezt az egysiku unalmas mindennapi munkát.:O)))
tegnap pl meggyes botütésein véres kinhalállal sirtam és fetrengtem persze közben imitálva hogy én biza dolgozom ám és nem röhögök csak légzési nehézségeim vannak.:O)))))

mindenesetre már ugye vagy pár ez a topik (mármint az) és nemigazán látom hogy bárki is összeszedné a gumit és nem pisáltatná a dögöt a kocsikra.:O)

Előzmény: Babyboo (42)
Szigmo Creative Commons License 2003.06.17 0 0 43
Félreértettél. Nem állt szándékomban senkit sem b@szogatni, még kevésbbé elítélni. Mindenki oda és azt írogat ami neki jól esik. Egyszerűen én azért nem írok, mert vitás esetekben szeretem a megoldásokat, lehetőségeket keresni, és itt most kicsit sem erről van szó. Ezért hagytam abba. De ettől függetlenül mindenkinek szabad a pálya. :-))
Előzmény: Babyboo (42)
Babyboo Creative Commons License 2003.06.17 0 0 42
Nem értem miért baj az, hogy valaki vitázik ha nem árt vele senkinek? Az emberek miért szeretik mindig elítélni azt ami nekik nem fekszik, bár kárt sem okoz nekik. Nekem eszembe sem jutott, hogy másokat b@sztassak, hogy miért nem jönnek ők is vitázni. Szerintem mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy kivel beszélget és miről, azért mert engem nem érdekelnek a motorok még nem izélgetem Iffy-t, hogy mi a francnak írogat a motoros topicokba.
Előzmény: Szigmo (41)
Szigmo Creative Commons License 2003.06.17 0 0 41
Hali,
Azért is szeretem a kutyásokat, mert soxor ugyanazokat a gondolatokat írják le mint amik nekem is eszembe jutnak egy-egy téma kapcsán. Mint pl. MM topikjával kapcs.-ban is. Majdnem egeret ragadtam a tegnapi beírásai nyomán, de azután mégsem. 100%-ban egyetértek Szalkával, csak ő jobban fogalmazta meg. Minek győzködni valakit aki meggyőzni jött ide (oda)? Ráadásul még mindig csak a vitafázisnál tartanak, megoldáskezdeményt még nem sikerült találni, kivéve talán asta beírását még az elején, amiben teljesen igaza is van, ld, fent.
asta Creative Commons License 2003.06.17 0 0 40
Na én is itt vagyok erősítésnek, mert én is imádom a kutyásokat. Szalka minten pontjával egyetértek, megspórolta nekem a munkát:O))
Szerintem MM tudatalatt irigykedik.Mert kimarad valamiből, ami pedig jóóóóóóóóóó!!!
Előzmény: Lord Iffy (38)
Babyboo Creative Commons License 2003.06.17 0 0 39
:))))))
Előzmény: Lord Iffy (38)
Lord Iffy Creative Commons License 2003.06.17 0 0 38
én egyenlőre read stádiumban de követem. nehogy már valakinek nálam több "önmagad minősited" titulusa legyen.:O))
Előzmény: Babyboo (35)
funtasy Creative Commons License 2003.06.17 0 0 37
:)))
Előzmény: Babyboo (35)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!