Keresés

Részletes keresés

chagaal Creative Commons License 2011.11.14 0 0 61

topikébresztő:-)

Jeff Beck : http://www.youtube.com/watch?v=V79owj81p0o

... és miért maradt ki eddig Jack Bruce???? :-)

crowkins Creative Commons License 2006.11.15 0 0 60
Igen. Remélem még működik....
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.14 0 0 59
Működik az itteni mailcímed?
Előzmény: crowkins (58)
crowkins Creative Commons License 2006.11.13 0 0 58

Még egy közös vonás!:) Én is basszusgitáros vagyok(meg néha gitáros:)), bár nekem nem hivatásom a zene csak hobbi, amatőr szinten csinálom. Meg persze életérzés is!

Főleg bluesokat jáccom, meg blues-rock-os témákat, sémákat.

Törölt nick Creative Commons License 2006.11.12 0 0 57
Nekem a zene a hivatásom, jazz-basszusgitáros vagyok.
Előzmény: crowkins (56)
crowkins Creative Commons License 2006.11.12 0 0 56
Jaja! Csak nem Te is?:)
Törölt nick Creative Commons License 2006.11.07 0 0 55
Nicsak, a zene iránt is érdeklődsz? :-)
Előzmény: crowkins (54)
crowkins Creative Commons License 2006.11.06 0 0 54

Bazgitár: Póka Egon

                Jack Bruce

 

Szólógitár: Tátrai Tibusz

                  Eric Clapton

                  Radics Béla

                  Jimi Hendrix

Pitty kapitány Creative Commons License 2006.09.09 0 0 53
Szendőfi Balázs ( Mindflowers)
DortmundFan Creative Commons License 2006.09.09 0 0 52

Szólógitár:Slash

Ritmusgitár:Izzy Stradlin

Bass:Duff Mckegan

én már csak ilyen Gunsos vagyok :)

lapposskuttya Creative Commons License 2006.05.25 0 0 51

Sziasztok!
Bocsi az offért

 

Eladó egy Squier Stagemaster gitár.Full fekete hibátlan karcmentes állapotban 60 ropiért, valamint egy Fender (USA) Atomic II Humbucker pickup 13 ropiért(2 hónapos).
érdeklődni(alkudni) itt lehet:atea@freemail.hu

on

blue cour Creative Commons License 2006.02.07 0 0 50
Néha azért zenét is hallgatsz,vagy csak a matematika érdekel? 2x210/w36/14%_pr§§= JAZZ!!!! SEMMI ZENE CSAK HANGOK!!! Amik elég sűrűn ráadasul csak kisérletiek és SZAROK!!!
nite_club Creative Commons License 2006.02.07 0 0 49

Bass: Richard Bona, Gary Willis, Matt Garrison, Victor Bailey, Flea, Robert Trujillo, Barabás Tamás, Csejtei Tamás, Kolta Gergő, Papesh Peti

 

Gitár: Scott Henderson, Allan Holdsworth, John Petrucci, Steve Vai, Joe Stariani, McLaughlin

 

Csak így hirtelen! :)

 

PlayBanosh Creative Commons License 2006.02.06 0 0 48
Sziasztok! Ki a legjobb basszista? Nagyon sok jó van, de ha kell legalább egyet mondani, akkor hát én Geddy Lee fejére tenném a koronát. :)
Apropó! Néztem a klangfarbe.com-on Egy fender jazz bass Geddy Lee modellt, szerintetek ez mennyire egyezhet azzal amin ő játszik? Nagyon szemezgetek ezzel a hangszerrel, és az ára is csábító....
http://www.klangfarbe.com/shop/detail.php?sh=G&w=102&a=502&p=20754&offset=0&sb=&u=2041556&h=20060206230708&s=2b463fca827c327b7f1596703f8c6442&va=001&back=3

ll-q-pop_ Creative Commons License 2006.01.11 0 0 47
..hát Én vazze! Én jól nyomom.
N meg profi is vagyok
Előzmény: Sikamikanico (46)
Sikamikanico Creative Commons License 2004.07.13 0 0 46
Nekem Flea papa az abszolút példakép.:)
Jimi Creative Commons License 2004.07.12 0 0 45
Manring báttyó nagyon ott van a szeren a kis fretless Zon basszgityójával! :o)
Előzmény: Törölt nick (44)
tommee Creative Commons License 2004.06.27 0 0 42
Az meglehet! De nem az volt a kérdés, hogy ki tud jól játszani, hanem hogy ki a legjobb?
Előzmény: retisonic (40)
Jimi Creative Commons License 2004.06.26 0 0 41
Bass: Ric Fierabracci, Michael Manring
Guitar: Greg Howe, Frank Gambale, Scott Henderson
tommee Creative Commons License 2004.06.26 0 0 39
A Morbid Angel gitárosa: Trey Azagthoth
tommee Creative Commons License 2004.06.26 0 0 38
Ez valami vicc?
Előzmény: retisonic (35)
Alhazred Creative Commons License 2004.06.26 0 0 37
de. Motörheadet.

Legalábbis én.
Bár már némi AC/DC is becsúszott azóta, szóval komplexitás rulez.

Előzmény: Törölt nick (34)
deliriousnomad Creative Commons License 2004.06.26 0 0 36
:D
Előzmény: retisonic (35)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.26 0 0 34
Én is egy hete láttam élőben. Jó volt, és télleg elég hangos, az ember utána 2 napig nem kíván semmilyen zenét.
Előzmény: Alhazred (32)
deliriousnomad Creative Commons License 2004.06.26 0 0 33
Lemmy nem azért nagy szám, mert lejátszaná a színpadról Marcus Millert -nagyon jól tudjuk, hogy ez nincs így-, hanem a feeling miatt. No meg persze azért is, mert a játékával rengeteg bőgősnek mutatott utat.

Az előbb pedig kihagytam a kedvenc bőgőseim közül Trujillo mestert, na én meg ezért szégyellem magam!

Előzmény: Törölt nick (31)
Alhazred Creative Commons License 2004.06.26 0 0 32
persze, nem is a hangszeres virtuozitásra gondoltam... egyszerűen csak ott van a legjelentősebb basszgitárosok között nálam.

Valamint egy hete láttam élőben, és azóta is hatása alatt vagyok, durván. Szóval elfogultság esete forog fenn:-))

Előzmény: Törölt nick (31)
Törölt nick Creative Commons License 2004.06.26 0 0 31
Nem akarok kötekedni, de Lemmy nem egy nagy basszusvirtuóz, saját szememmel láttam, hogy mit kontárkodik össze a basszuson. Komolyan, a road is jobban játszott, aki behangolta a hangszert. Ettől persze még kiváló a Motörhead, Lemmynek meg egy gyönyörűszép Ricky 4000 van a tulajdonában.
Előzmény: Alhazred (28)
deliriousnomad Creative Commons License 2004.06.26 0 0 30
Javaslom, hogy legyen inkább "ki a kedvenc?" a kérdés...

Gitárban: Dimebag Darrell, Zakk Wylde, Tony Iommi, Slash, John Norum, John Sykes, Alex Skolnick, Jeff Waters, Dave Mustaine, Rich Ward (ex-Stuck Mojo).

Basszuson: Joey Vera, Geddy Lee, Tony Franklin, Steve DiGiorgio, Geezer Butler, Eddie Jackson, Rex Brown, Marcel Jacob, Mike Inez, Lemmy.

Alhazred Creative Commons License 2004.06.26 0 0 29
basszusban kifelejtettem és emiatt szégyellem magamat:

Geddy Lee

jaj de nagyon jó.

Ő Rickenbackert használ?

Előzmény: Alhazred (28)
Alhazred Creative Commons License 2004.06.24 0 0 28
gitár: Chuck Schuldiner (RIP), Ritchie Blackmore, Jimmy Page, John Petrucci, Jeff Loomis, Mike Amott, Pepper Keenan, Phil Campbell

ritmusgitár: Scott Ian, J. Hetfield, M. Young,

Bassz: Lemmy, Lemmy, Lemmy, Sean Malone, Steve DiGiorgio, Justin Cancellor, John Myung

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!