Keresés

Részletes keresés

BabiTak Creative Commons License 2019.02.01 0 0 46

Tisztelt Ausztriában élő Fórumozók!

Ausztria területén, vagy Bécsben idősgondozást vállalok, kint élő Magyaroknál, Párom is jönne, kertimunka és amire szükség van! Szobafestő a szakmája! Becsuletesek,  szorgalmasak vagyunk! 

E- amil: vargababika@gmail.com

Tel:0620/2539227.

BabiTak Creative Commons License 2018.12.30 0 0 44

Kedves Fórumozók!

Takarítást keresünk párommal Bécsben, lépcsoházakat, lakásokat, ablaktisztítást, vasalást is. Szépen, precízen dolgozunk! Referencia, erkolcsi van! Idosellátást is elvállalok, csak magyarul beszelunk! Bízunk a szerencsénkben, hivjon vagy irjon e-amilban bizalommal!

50-es házaspár vagyunk, egészségesek, rugalmasak, és szorgalmasak vagyunk, tobb éves gyakorlattal rendelkezunk!

E-amil:vargababika@gmail.com

Tel:0620/2539227.

Mindenkinek szép napot!

 

Kanga26 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 43

Na jól megirtam, több sok. Sok gyerek van kint a nagy részük Fenyőből

 

Előzmény: esré (41)
Kanga26 Creative Commons License 2015.02.11 0 0 42

A sulitokból több sok gyerek jár ki ötödiktől. Gondolom ők sem beszélnek jobban németül mint a lányod. Az első 2 évben a gyerekek nem kapnak mindenből osztályzatot.Mindent csinálnak ugyanugy de ha negativ az értékelés nem kapnak jegyet. A Wolfgartent ajánlom a legnormálisabb suli.(nekem is van ott gyerek a kicsi is oda készül). A gyerekek reggel együtt utaznak ki vonattal.

Előzmény: esré (41)
esré Creative Commons License 2015.01.31 0 0 41

Sziasztok !

Utolsó reményem Ti vagytok. Szeretném lányomat kivinni tanulni 5. osztálytól. Most már nagyon bekeményítettek, mindenhol kérik a lakcímet,  a gimihez lakcím ugyan  nem kell, de folyékonyan kellene a gyermeknek beszélni és írni németül. (ha így lenne akkor miért is vinném ki) Sopronban egy nemzetiségi ált. iskolában tanulunk.  Tudna- e valaki bármilyen infot akár egy- egy morzsányit, mely is előbbre visz. itthon nincs jövő, ugye  egyetértetet?  

Rosedibor Creative Commons License 2014.10.13 0 0 40

Kedves Szülők!
40 éves, megbízható, vidám természetű, felelősségteljes, tapasztalattal és referenciával rendelkező, nem dohányzó, gyermekszerető hölgy vagyok. Szívesen lennék egy Ausztriában vagy Németországban élő kedves család segítsége hosszabb vagy rövidebb időre is bentlakással mint babysitter-házvezetőnő.
További részletekért és bemutatkozásért szeretettel várom jelentkezésüket.

Email: babysitter.gaby@freemail.hu
Köszönöm.

Haralambos69 Creative Commons License 2013.08.28 0 0 39

Kicsit elkéstem a segítséggel.)

Előzmény: Kucerka Katalin (38)
Kucerka Katalin Creative Commons License 2012.12.14 0 0 38

Sziasztok!
23 éves szlovákiai lány vagyok. Kozmetikusnak tanultam ki. Segítségeteket szeretném kérni. Szeretnék ki menni osztrákba dolgozni. Bármilyen munkát elvállalnék, legyen az takarítás, szobalánykodás, gyári munka, idősgondozás. ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném.E-mail cimem: kucerka@freemail.hu Kucserka kati

Timcsy30 Creative Commons License 2012.12.05 0 0 37

Sziasztok!

 

Sürgősen keresek bérlakást családom számára ( 2 felnőtt 2 gyerek) Tirolban Kirchberg in Tirol és környékén!!!( Kitzbühel, Aurach, Westendorf, Brixen stb.) Minimum 60 m2-re lenne szükségünk legalább két szobával. A lakbér: max: 800 EUR/ hó mindennel együtt.

Tudnátok esetleg segíteni? Az idő sajnos szorít minket, már csak 2 hetünk van kiköltözni a mostaniból.

Előre is köszi. Timy

Ezen az emailen elértek: tpopovics@gmail.com

 

 

aquasky1978 Creative Commons License 2012.11.16 0 0 36
Előzmény: Virág0705 (33)
aquasky1978 Creative Commons License 2012.11.16 0 0 35

Szervusztok!

 

Tudnátok számomra valami melót? Győrben élek, végzettségem szakács.

Bár,amióta a sulival végeztem, egy másodpercet nem dolgoztam ipari konyhán.

Így inkább segédmunkásként szeretnék dolgozni.

Autóiparban voltam, 2-3 éves operátori tapasztalattal rendelkezem.

Sajnos belefutottam pár csalóba itthon :( 

Ez igy tovább nem mehet... 

Bármit megcsinálok... ha kell, havat lapátolok, mosogatok, sz*rt hordok..csak élni és -megélni tudjunk..

34 éves,nem alkoholizáló,nem drogozó férfi vagyok.

 

Előre is köszönöm.További szép napot nektek!

Sz.Judit00 Creative Commons License 2012.10.04 0 0 34

Sziasztok!

 

Heti szinten Tolna-Budapest-Bécs-Passau útvonalon megyünk autóval Passauba. Ha esetleg valakinek van gondja az utazással, társulna az alábbi e-mail címen várom a jelentlezőket: judytta90@gmail.com.

Édesapám jelenleg egyedül jár ki, de költségkímélőbb megoldás lenne többen kijárni. Nem csak olyanok jelentkezését várjuk aki egészen Passauig mennek, az adott útvonalon bárhol lehet kisebb kitérőt lenni.

 

További kérdések esetén a fenti e-mail címre várjuk a leveleket, mivel fórumot nem tudom/tudjok rendszeresen figyelni..

 

 

Üdv.:

 

 

Judit

Virág0705 Creative Commons License 2012.09.13 0 0 33

Kedves Mindenki!

 

Gyógytornász diplomám van és szeretnék  Ausztiában dolgozni.

Segítségeteket kérném,ha valaki tud korházba, vagy idősek otthonába,vagy csak házhoz járos gyógytornász állást,bármi jó lenne.

 

Akinek van ismerőse kinn esetleg gyógytornász..hátha tud segíteni!

 

 

Köszönöm előre is a segítséget:)

 

Szép napot!

Tünde

ktsi85@gmail.com

hgy1971 Creative Commons License 2011.07.14 0 0 32

Szép napot kívánok mindenkinek !

Reamacs Creative Commons License 2010.06.04 0 0 30
25 éves kozmetikus vagyok és január óta lakom Bécsben, a 19. kerületben. Az itt élő magyaroknak magyar áron dolgozom itthon berendezett szépség stúdiómban. Ha érdekel benneteket bármilyen kozmetikai kezelés, bövebb információt a http://miraclebeauty.hupont.hu weboldalon találtok. Köszönöm: G. Andrea
isihawaii Creative Commons License 2009.12.23 0 0 29

Sziasztok !

 

lenne egy kérdésem,január közepén szeretnék kimenni Bécs környékére akár picit messzes is dolgozni tudtok valami munkát jöhet bármi csak fizessen.

ha igen irjátok meg milyen is lenne.

Segitségeteket elöre is köszi Kellemes Karácsonyi ünnepeket mindenkinek.

Email: killeristvan@citromail.hu

0670/208-8913

Endrész Ibolya Creative Commons License 2009.12.20 0 0 28
Tisztelt M erica! Elnézést hogy ismeretlenül zavarom. Nekem nem rég óta van be állítva az Indanettem. Ibolya vagyok Borsod megyéből, és mióta van Internetem állandóan azt fürkészem munka hely miatt.Szépen megkérnélek hogy ott Ausztriába nem-e tudnál,valami takarítói,illetve segédmunkát nekem.Nagy szükségem lenne munkára. Szégyellem hogy így rád rontok, de a munkaközvetítők teljesen lehúzzák az embert,anyagilag!(Tisztelet a kivételnek) Fáradozásod meg köszönve.Tisztelettel:Nagymama Ózdról. Kellemes és Békés Karácsonyt Kívánok
Előzmény: M_erica (27)
M_erica Creative Commons License 2007.10.15 0 0 27
KedvesBárki!

Nagyon sűrgősen szükségem lenne egy címre, vagy egy olcsó albérletre amíg a családom helyzete rendeződik Ausztriában. Sajnos a Financamp kiszúrt velünk, mert 6. hónapja semmilyen juttatást nem kaptunk meg különböző dolgokra hivatkozva és teljesen hülyét csináltak belőlünk. Most, hogy egy ügyvédet felkerestünk aki felvette a kapcsolatot az illetékes Osztrák hatósággal kiderült, hogy a bejelentett lakcím hiánya miatt nem folyósítják a GYES-t, persze ezt Mo.-on 6. hónappal ezelőtt letitatták, miszerint ők folyósítják.

A mai nappal már minden tartalékot feléltünk így visszamenni sem tudunk, amíg a Financamp nem utalja a juttatásainkat. Ezért kérném a segítségét valakinek aki tudna biztosítani egy albérletet, egy helyet ahova átmenetileg is bejelentkezhetek, természetesen szükség szerint kifizetnénk a bérleti díjat vagy beszállnánk a költségekbe

Persze nem szükséges ott laknunk sem, ha olyan megoldást tud valaki felajánlani az is megfelel átmenetileg csak bejelenthető legyen.

Elérhető vagyok a +36 70 549 69 15 telefonon vagy mericaKUKACvstart.hu címen.
ELaja27 Creative Commons License 2007.10.13 0 0 26

Sziasztok!

 

Használt mobilházat keresek,aki tud segíteni ebben kérem írjon!!!

Köszönöm előre is!

E-mail cím:Laja27@citromail.hu

Jordano Creative Commons License 2005.06.25 0 0 25
Bocs az elöbbiert, nem ide akartam.
Jordano Creative Commons License 2005.06.25 0 0 24
Jelentem a Sarvarrol erkezö különitmeny ugyan nagy kesessel, de megerkezett Becsbe, a Louis-ban felvasaroltak mindent, s mivel nagyon rosszul neztek ki, a többi összes motorosboltot bezartak az orruk elött. Ennek ellenere bekesen hazaindultak.
fanfan13 Creative Commons License 2003.07.06 0 0 23
Huh, rengeteg panda, de egyik sem az! :-((((
Viszont ez az oldal nagyon jó! A képen látható kislánynál lévő kicsi de nagyfejő nagyon hasonlít! Irok is ennek a weblapnak, hátha segítenek!!! Köszi, ez nagyon jó ötlet volt!
Előzmény: sera (22)
sera Creative Commons License 2003.07.05 0 0 22
Előzmény: sera (21)
sera Creative Commons License 2003.07.05 0 0 21
ja nem,az nem lehet,annak feher a tappancsa.
de pl. mi a helyzet azzal a kosarban ott közepen?
Sajnos csak ilyen kicsi a kep.
Előzmény: sera (20)
sera Creative Commons License 2003.07.05 0 0 20

Mit szolsz ahhoz a macihoz balsarokban?
Latsz hasonlosagot??
/lehet,hogy ez a talalttargyak osztalya? :)/

sera Creative Commons License 2003.07.05 0 0 19

ennel a törpikenel inkabb a fejecske nagy,de nem latni,hogy a hasa es a hata feher-e.
Előzmény: fanfan13 (16)
sera Creative Commons License 2003.07.05 0 0 18
Cool a kacsad! :)
Előzmény: fanfan13 (16)
sera Creative Commons License 2003.07.05 0 0 17

Fanfan! Megkaptam a leveled,köszi.
Ma ez a pandacsalad landolt a postaladamba.
Ugyancsak az ebayröl küldtek.5 Euoroert kinaljak öket.De azert nezem tovabb,mert egy par pandacsaladot meg lementettem.
Előzmény: fanfan13 (16)
fanfan13 Creative Commons License 2003.07.05 0 0 16
Ime a mackó képe: a kicsi az. A teste elöl hátul fehér és csak állni tud a kis töpe lábaival.

Előzmény: sera (15)
sera Creative Commons License 2003.07.01 0 0 15
Oke,olvastam,hogy maganal az allatkertnel mindent elkövettetek.
Leci,intezkedj,hogy lathassuk a maci kepet vagy küldd el privat :)
Előzmény: sera (14)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!