Keresés

Részletes keresés

krisztinakatalin Creative Commons License 2023.07.16 0 0 36

Szia! Vállalsz még kezelést Szegeden? Köszönöm! 

Előzmény: Renob Boner (24)
WinstonWolfe Creative Commons License 2022.12.13 0 0 35

Tudom nem mostani topic, de most én keresnék beszerzési forrást, ha esetleg valakinek lenne még.

Kat-ana Creative Commons License 2019.09.25 0 0 34

Most voltam újra piócáztatni egy természetgyógyász hölgynél, aki 10 éve foglalkozik hirudoterápiával. Az évek óta fájó térdemet már kikezelte. A férjem magas vérnyomása is sokat javult. Csak gyógyszertárból, eredet-tanúsítvánnyal rendelkező, steril orvosi piócákkal dolgozik, egyszer használja mindenkinél!

Ért hozzá! Tudja mennyi piócát, milyen időközönként, melyik pontra kell feltenni, hogy igazán hasson!

Megbízható, tiszta, kedves egészségügyi és természetgyógyász végzettségű, nagyon tapasztalt hölgy, csak ajánlani tudom mindenkinek!

 

MAGYAR NÉPI GYÓGYÁSZAT

BP. X. KADA U. 133.

06- 20- 494- 6682

 

Kat-ana Creative Commons License 2019.09.25 0 0 33

Internetről semmiképp! A saját kezelést otthon, sem ajánlom! Fel lehet olyan helyre rakni, ahol többet árt, mint használ.

vukoó Creative Commons License 2019.08.11 0 0 32

Steril orvosi piócákkal való kezelés és igénylöknek értékesités az ország területére gyorspostával . Budapest - Szeged - B,csaba - Kecskemétre  kiszállitással .  Biztonságos Bio piócatelepről származó állatkák , emberen még nem voltak . Azonnal "hadrafoghatók ". Származási műbizonylattal .

 

Elérhetőség : Vukovich Sándor . Természetes Gyógymódok Terapeuta . Okleveles piócázó és köpölyöző.

                   Szentes ,   Tel :  06 30 973 40 57  Email:  vukovich49@freemail.hu  és Facebook .

 

vukoó Creative Commons License 2019.05.03 0 0 31

Tisztelt piócások !

 

Reagálnék egy idei -áprilisi - hozzászólásra . Nem csak a kanadai pióca a jó . Hiszen az általam eladott példányok is is steril körülmények között nevelkednek Bió pióca farmokon. Nagyon vigyáznak a "tiszta állapotukra ". Tehát nem kell rettegni az európai állatkáktól . Legföbb probléma a helytelen használatból ered . Több embert is kezelnek ugyanazon piócával . Részemről kezelés után minden esetbe egy közeli folyóba engedem el őket . Tehát a beszerzés és a felhasználásra egyaránt kell figyelni. Erre mindenkinél felhivom a figyelmet ! Okosan  kezeljünk ,de ne okozzunk bajt . Értékesitésbe és kezelésbe szivesen segitek . Továbbá figyelembe ajánlom a népi gyógyászat egy ágát a KÖPÖLYÖZÉST is .  Tartok tanfolyamot is érdeklődés esetén max . 6-8 főnek . 40 fajta szervi gond kezelésének tudását adom ilyenkor át gyakorlati oktatással . Cimem : Facebook - Sándor Vukovich . Tel _ 06 -30- 973 40 57 . Email :  vukovich49@freemail.hu

 

Üdvözletem mindenkinek .

Előzmény: Csaba Hajdú777 (30)
Csaba Hajdú777 Creative Commons License 2019.04.25 0 0 30

Orvosi pióca csak laborban vizsgált fertőzésmentes példány lehet csak! 

Vigyázat tehát a beszerzéssel mert ez a féreg

életveszélyes fertőzéseket terjeszthet, 

mint pl. Hepatitis A,B és C is! 

Én csak Kannadából szerzek be,mert az

az ottani labor állandó ellenőrzés alatt van 

és már 80 éve foglalkoznak ezzel a tevékenységgel !

A pióca színe fehér vagy világos szűrke ,ilyen Mo.-on nincs a  természetes vízeinkben !!!

 

 

 

 

 

Kat-ana Creative Commons License 2018.09.20 0 0 28

A piócázással a teljes keringési rendszert helyre lehet hozni, fejfájás, fülzúgás, kezdődő magas vérnyomásra alkalmazták a páromnál teljes sikerrel! Idős bácsinak a lábát mentették meg a levágástól!

A cím: Budapest, X. Kada u. 133. MAGYAR NÉPI GYÓGYÁSZAT!!!

TEL: 06/20- 494-66-82

NAGYON FELKÉSZÜLT ALAPOS TUDÁS, TAPASZTALAT, HIGIÉNIA MAXIMÁLISAN BETARTVA, CSAK DÍCSÉRNI TUDOM!

m01 Creative Commons License 2017.04.03 0 0 27
kisszultan01 Creative Commons License 2016.01.24 0 0 26

Az orvosi pióca véralvadásgátlót Hirudint fecskendez a megharapot testbe,hogy tudja szívni a vért addig amíg akarja-ezért vérzik viszonylag sokáig.100%-an nem lehet beszabályozni a megharapni kívánt testfelületet-csak irányt lehet adni ha ő úgy érzi akkor nem fog harapni.Ártalmas anyagot nem tartalmaz a szabadban fogott pióca sem,egyszerüen azértmert nem élné túl maximum betegséggel fertőzött vért tud szívni.Steril attól lesz ha sokáig úgy van tartva ellenőrzött körülmények között(több mint 2 év)Komoly bajt a fertőzés és a vérzékenysé, ill vér próblámák okozhatnak pióca kezelés mellett.

Előzmény: Endreu (17)
kisszultan01 Creative Commons License 2016.01.24 0 1 25

Nagyon nem így van.Esetedben a hozzászólás nélkülözése lett volna a legbölcsebb.

Előzmény: PI_66 (3)
Renob Boner Creative Commons License 2015.11.17 0 0 24

Sziasztok! 

 

Szegeden és a vajdaságban kezelek piócaterápiával. 

 

Alkalmazás:

 

 

-       A férfiak termékenysége

-       A máj és az epevezeték gyógyítása

-       A neuralgikus/idegi betegségek gyógyítása

-       A nők meddősége

-       A petefészek cisztája

-       A szembetegségek hirudoterápiás gyógyítása

-       A szív és érrendszeri betegségek gyógyítása

-       A szív isémiás betegségei

-       A szőrtüsző gyulladás (furunkulozis)

-       A vénák varikózusos tágulása

-       Általános érelmeszesedés

-       Aranyér

-       Arcránctalaníts

-       Arcüreg gyulladás

-       Az ekcéma

-       Az elhízás hirudoterápiás kezelése

-       Az emésztőszervi betegségek gyógyítása hirudoterápiával

-       Az endokrin rendszer betegségeinek gyógyítása

-       Bőrbetegségek hirudoterápiás gyógyítása

-       Bronchitis (krónikus hörgőgyulladás)

-       Csonttörések

-       Duzzadt láb (rovarcsípések, hosszú repülés után….)  

-       Endometriozis (méhfal nyálkahártyájának gyulladása)

-       Epehólyag gyulladás (kolecisztitisz)

-       Érelmeszesedés

-       Érszűkület

-       Fájdalom csillapítás

-       Fiatalító hatás (10-15 évvel hosszabb élet)

-       Fogin sorvadás (egyedüli gyógymód)

-       Fül orr gége betegségek gyógyítása

-       Glaukóma (zöld hályog)

-       Gyomor és nyombélfekély

-       Gyulladásos megbetegedések

-       Hallóideg gyulladás

-       Hepatitisz és májzsugor (cirrózis)

-       Hepatitisz fertőzések

-       Immunerősítő (biológiai injekció)

Ízületi betegségek

-       Kardiosclerosis (koszorúér elmeszesedés)

-       Koponya és agyi sérülések

-       Krónikus székrekedés

-       Lábszárfekély

-       Légzőszervi betegségek gyógyítása

-       Lumbágó

-       Magas vérnyomás

-       Májméregtelenítés

-       Mastopátia (emlőgyulladás)

-       Meddőség

-       Megnövekedett szemnyomás

-       Mélyvénás trombózis

-       Menstruáció előtti szindróma (permenstruációs szindróma) vagy (PMS):

-       Migrén

-       Mioma, izom és kötőszöveti méhdaganat

-       Mozgásszervi betegségek gyógyítása

-       Narancsbőr (cellulit)

-       Neurológia (idegbántalom, idegzsába)

-       Nőgyógyászati betegségek

-       Otitisz (középfül gyulladás)

-       P orckorongsérv

-       Pajzsmirigy betegségei

-       Pattanásos bőr

-       Pikkelysömör psoriasis

-       Plasztika beavatkozás után (megvágott kéz, egyébb testrész…)

-       Porckopás (oszteokondrózis)

-       Potencianövelő

-       Prosztata gyulladás

-       Prosztatatúltengés

-       Szívelégtelenség

-       Szívroham (miokardiális infarktus)

-       Tüdőasztma

-       Tüdőgyulladás és tuberkulózis

-       Urológiai betegségek

-       Vastagbél-gyulladás (Colitis ulcerosa)

-       Vérőbleny (pl. mellékhere gyulladás után keletkezhet)

-       Vérsűrűség ( jelei hideg láb-kéz, fáradékonyság, erőtlenség… )

-       Vesekő

-       Vesemedence gyulladás

-       Vírus és baktériumölő (enzimek) 

 

Érd: balogh.roland.sandor@gmail.com 

 

Face: Renob Boner 

Badenfahrt Creative Commons License 2015.10.05 0 0 23

Üdvözlet Mindenkinek!

 

Én tavaly Budapesten a X. kerületben piócáztattam a visszereimet. Öt alkalom elég volt a javuláshoz! Azóta semmi bajom, nem fájnak az ereim. Senki ne operáltassa, mert ez sokkal jobb, nemcsak a visszérre hatott, hanem a magas vérnyomásomra is! A természetgyógyász hölgy szerint térdfájásra, porckorongsérvre, kopásra is kiváló! Van tapasztalata, steril piócákat használ. Az orvosok miért nem mondják, hogy ilyen is van?

 

A cím: Bp. X. ker. Kada u. 133.  Magyar Népi Gyógyászat

Tel: 06-20-494-66-82

Sachika Creative Commons License 2015.09.24 0 0 22

sziasztok.

 

én 42 éves vagyok már 1x műtöttek visszérrel de visszajött. pesten találtam gyógymódot 3 hónapig kezelt a hölgy es visszahuzodtak a visszerek. ha lehet senki ne operáltassa meg magát, mert ezzel az egyszerű kezeléssel működik. a hölgyet az isten áldja meg a kezét hogy vannak még ilyen emberek, tiszta szívvel ajánlom Béládi Helénát.

No Preservatives Creative Commons License 2015.03.10 0 0 21

Sziasztok!

 

Érdeklődnék, hogy visszérre ki használ piócát és milyen tapasztalatai vannak. Szeretnék néhány sorstárssal infokat cserélni.

Orvosi pióca rendelhet Creative Commons License 2015.02.13 0 0 20

Sziasztok. Rendelhető orvosi pióca 100 db fölött. Egyenesen a farmról, papírokkal küldöm. Bővebb információ a reniii@ymail.com email címen.

Szép napot mindenkinek! :)

abigel007 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 19

A Szolnokiak nem steril piócát adnak el vigyázzanak vele, már fel voltak használva töbször is, sajnos erre mnem gondoltam.

 

abigel007 Creative Commons License 2014.10.13 0 0 18

Én pesten vettem piócát 800 forint darabját és el is magyarázta hova és mikor rakjam fel.

Ajánlom a hölgyet 06302234062

Endreu Creative Commons License 2014.06.05 0 0 17

Kedves Mindenki,  

Érdekes hozzászólásokat olvastam. Pár dolgot tisztáznék,ha megengedik, megerősítenék amit már előttem páran írtak, Nem minden pióca alkalmas kezelésre, Az Orvosi Pióca teste az ami tartalmazza azokat az anyagokat amikkel tud segíteni, és a leglényegesebb, hogy steril körülmények között tenyésztik őket, így nem tartalmaz ártalmas anyagokat. Szép, hogy sokan szeretnének magunkon segíteni,és hogy hazára vennék,de sajnos az sem mindegy hova helyezik fel a piócát, melyik testrészre területre, meddig hagyják a testükön, és hogy mennyit alkalmaznak egy kezelésre stb, nagyon komoly bajok származhatnak belőle ha elrontanak valamit. 

 

Mindenkinek kívánok sok egészséget!

super07 Creative Commons License 2014.04.15 0 0 16

Üdv.Mindenkinek!

Hát nagyon érdekes hozzá szólásokat olvastam.  De legyen vele tisztába mindenki,nem minden pióca alkalmas gyógyítási célra. Csak az orvosi pióca jó gyógyítási célra. De az orvosi pióca nem azért orvosi pióca mert orvos helyezi fel a páciensre,hanem azért mert steril. Ami aszt jelenti,hogy nem terjeszt betegséget,fertőzést stb.!mindenkinek ajánlom,hogy csak olyan meg bízható helyről vegyen piócát ahol papírt adnak hozzá,ami igazolja,hogy valóban orvosi piocárol van szó.Mert sokan csak ki menne a víz partokra és össze szedik az iszapos vízből a piócákat és azokat árulják másoknak orvosi pióca-ként ami nagyon jó üzlet ezeknek a csalók-nak.

abigel007 Creative Commons License 2014.02.23 0 0 15

Már lehet venni több helyen is én is vettem 1000 darabja,viszont most felfedeztem egy piócaterápiával foglalkozó hölgyet, 14 piócát ragasztott belém alkalmanként valami marmapontokra két hét alatt hozott helyre abból a derékfályásból amit már 6 éve nem tudok kimassziroztatni .

igazán ajánlom  06302234062

mutter41 Creative Commons License 2014.02.17 0 0 14

Köszönöm a válaszodat kedves vagy  megpróbálkozom vele   ,szeretném megkérdeni saját magadnak is felrakod? én idős gondozó vagyok saját magamat inyekcióztam több héten keresztűl szerinted ez nehezebb vagy rosszabb?igazán kárt nemtudok csinálni?  Hívítalos helyen olyan drága ,hogy nem írom megfizetni  További minden szépet és jót kivánok.Tné Gabi

Katalin Szász Creative Commons License 2014.02.12 0 0 13

Kedves Érdeklődők,

 

Mi is használunk a családban orvosi piócákat ,és nagyon beváltak . Megbízható forrásból vásároljuk, egy természetgyógyásznak tanuló ismerősünk hozza őket Budapestre kéthetente és vállalja is a kezelés lebonyolítását.

Kezelés nélkül a piócák ára 1000 forint/ darab .

 

Bizalommal tudom ajánlani mindenkinek. A 06704154166 os telefonszámon tudnak érdeklődni, piócát rendelni.

Üdvözlettel,

Szász Bernadett

mutter41 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 12

Üdv! Ha valaki tudna segíteni csak megköszönni tudnám saját célra kellene orvosi pióca természetesen megfizetem ,rengeteget olvasok róla és már csak ebbe van minden reménységem gerinc sérvem van és a műtétet szeretném  megúszni -neveletlen beteg gyermekem van és még rengeteget kell dolgoznom .Aki tud segítsen nem kívánom ingyen .Tné Gabi

Előzmény: eMM (4)
mutter41 Creative Commons License 2014.02.10 0 0 11

Üdv! Szeretnék érdeklődni,hogy hol van ez a bolt ahol a piócákat megtudom venni ?Tné Gabi

Előzmény: kismiki (6)
KDávid91 Creative Commons License 2013.09.17 0 0 10

Sziasztok!

Budapesten lakok, és én is keresek olyan helyeket, ahol piócákat vehetek. A városokban nincs sok hely, ahol mocsár található, ezért érdeklődök. Próbálok a közelemben (XI. kerületben) keresni. Ha valaki tudna ajánlani valamit, azt előre is megköszönném!

enercsi Creative Commons License 2013.07.27 0 0 9

Sziasztok! 
Abigel007, ha még erre járnál.... esetleg kezelést is végzel a piócákkal? Nagyon köszi,h megadtad a hölgy számát,de én csak a magam számára venném őket igénybe,és nem nagyon tudom,h miután "jóllaktak",mit kezdjek velük. Mert sokáig nem esznek újra,ha jól tévedek. Szóval nem tudom,mi legyen,de nagyon kéne a kezelés. Segítség! :-)
Köszi szépen előre is!

Előzmény: abigel007 (8)
abigel007 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 8

Szia, olvastam hogy keresel orvosi piócát honnan lehet beszerezni, én egy hölgytől veszem Helénának hívják a tel száma 06302234062

800 ért adja darabját , én többet szoktam venni 50 en felül kicsit olcsóbban.

Bocs a zavarásért

Előzmény: Strickland (-)
abigel007 Creative Commons License 2013.06.23 0 0 7

Sziasztok én szoktam venni orvosi piócát egy hölgytől 800 forintért adja darabját steril orvosi piócák, külföldről hozza be tenyészetről privátba megadom a számát ha valaki kéri e-mail cimem floridagardens@yahoo.com

kismiki Creative Commons License 2003.06.07 0 0 6
Szervusztok! Piócát a horgászboltokban lehet vásárolni. A napokban Érden asszem a Marlin nevű boltban (a 70-es út mellett) láttam. Volt ott 3 féle is, a legolcsóbb vmi 25Ft/db áron. A nagyfaterom a viszereit gyógyíttatta velük. Üzemszünet idején likacsos tetejű befőttesüvegben a pincében pihentek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!