Keresés

Részletes keresés

bazso02 Creative Commons License 2017.06.25 0 0 138

Sziasztok,

eladó a holnapi 2017. június 26.

budapesti Papp László arána koncertre 4 darab álló - belépőjegy

 

Ára: 18.000.-Ft/jegy.

 

TicketPro számlával (eredeti) igazolt vásárlás.

 

Érdeklődni, 

húsz 338 negyven 64

vagy e-mailen.

 

bagoly012 Creative Commons License 2015.11.08 0 0 137

Szia!

Érdekelne a két jegy ,kérlek hívj vagy küldj sms-t és hívlak én a 309471236-os számon!

Köszi!

Attila

Előzmény: 19760513 (136)
19760513 Creative Commons License 2015.11.06 0 0 136

Sziasztok!

Eladó 2 jegy a bécsi koncertre nov 11-re.

Ülőjegy,91-es szektor 30 ezer/jegy

Törölt nick Creative Commons License 2015.11.04 0 0 135

A Foo Fighters színpadra hívta az őket Olaszországba könyörgő vírusvideó készítőjét

Ugye emlékeztek még erre a videóra? Akinek nem esne le, azoknak elmondom, hogy ezer ember játssza el a Foo Fighters Learn To Fly című dalát. Az volt a nagy összejövetel célja, hogy az olaszországi Cesenába könyörögjék a zenekart. A terv bevált Dave Grohlék annyira[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

19760513 Creative Commons License 2015.11.02 0 0 134

Sziasztok!

Eladó 2 jegy a bécsi koncertre nov 11-re.

Ülőjegy,91-es szektor 30 ezer/jegy

Törölt nick Creative Commons License 2015.08.03 0 0 133

:D

 

Dave Grohl megy mindenhová, csak hívni kell

A fenti videó bejárta a teljes zenei világsajtót. Ezer olasz játssza el egyszerre a Foo Fighters Learn To Fly című dalát. Mindezt azért, hogy a Foo Fighters végre elmenjen Olaszországba. Nagyot nem kockáztatott az, aki arra fogadott, hogy a zenekar reagálni fog erre a[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Rainvan Creative Commons License 2014.11.10 0 0 132

Kezembe került egy '95-ös Popcorn Dave Grohl-interjúja, amit a Music express c. lapból vettek át és akkor jellemző módon szinte csak a Nirvanára vonatkozó részeket.

Az utolsó előtti kérdés és válasz így hangzik:

"- Milyen jövőbeli terveid vannak?

DG: Szeretnék turnézni, még nagyon sokáig. Aztán összehozunk egy új albumot és ismét turnézunk, aztán elkészítjük... a nyolcadik albumot is..."

 

Szavatartó ember ez a Dave: ma megjelent a nyolcadik album is. :)

 

 

 

 

 

 

Rainvan Creative Commons License 2014.01.15 0 0 131

Egy ősrégi rajzom:

 

Előzmény: Rainvan (130)
Rainvan Creative Commons License 2014.01.15 0 0 130

Alkalom szüli a cikket:

Disco 45 – Foo Fighters Szubjektív

Már egyből a cím magyarázatra szorul. Mi köze a FF-nek a diszkóhoz? Megfejtés: mint egy interjúban elmondta, Dave Grohlt hívják Disco-nak FF-beli zenésztársai. Elég debil egy becenév, de hát a FF infantilizmusa már a klipjeikből is nyilvánvaló. Itt viszont nem a[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

Überhosszú lett, előre is elnézést. :)

Előzmény: Rainvan (129)
Rainvan Creative Commons License 2014.01.14 0 0 129

Ma 45 éves Dave Grohl (két nappal fiatalabb, mint a Led Zep I).

Még egyszer ennyi évet és zenét!

Happy Birthday, Disco!

reszegilaci Creative Commons License 2013.03.05 0 0 128

Van egy eladó Resolve maxi CD-m.

Tartalma:

1. Resolve

2. World (Demo)

3. Born on the Bayou (Live)

4. Resolve (Video, Take Two)

 

Ide írj, ha megvennéd: laszlo.reszegi@gmail.com

Köszi!

Előzmény: reszegilaci (127)
reszegilaci Creative Commons License 2013.01.10 0 0 127

Gyűjt közületek valaki hivatalos Foo kiadványokat?

Én igen, de csak komolytalanul: összesen csak 29 lemezem van (CD, kazi, DVD, vinil). Ha netán valaki eladná eredeti Foo cuccait, gondoljon rám: laszlo.reszegi@gmail.com

Köszönöm!

reszegilaci Creative Commons License 2012.08.29 0 0 126

Vicces, én júniusban a siófoki üzletben hallottam a Pretendert. :)

Rainvan Creative Commons License 2012.08.24 0 0 125

Az Aréna Tescoban voltam diákmelón tegnap és ma - tegnap a Pretender ma meg a Learn To Fly ment a TescoRádióban. Lassan népszerűbbek lesznek Foo-ék a kelleténél. :)

reszegilaci Creative Commons License 2012.08.24 0 0 124

Brutálisan jó volt a zenekar Prágában. Volt még közületek valaki a koncerten? Kinek mi a véleménye? :)

damageinc. Creative Commons License 2012.07.31 0 0 123

Én a prágai koncertre megyek aug 15-én. Valaki más?

19760513 Creative Commons License 2012.07.31 0 0 122

Sziasztok!!

Aug.13.án Udine mellett lesz egy Foo koncert amire megyek.Szombat v.vasárnap indulnék autóval.Ha valakinek van jegye és nem tudja hogy utazzon ki,vagy még nincs jegye,mert nem tudna kiutazni az jelezze,mert nálam van hely!!Elég sürgős lenne,mert még szállást is kell foglalni!!!!

reszegilaci Creative Commons License 2012.05.04 0 0 121
Rainvan Creative Commons License 2012.02.15 0 0 120

Még a Metropolban is hír volt a FF 5 Grammyje, ráadásul most helyesen írták le a zenekar nevét, nem úgy, mint 4 éve, amikor Foo Fingersként szerepeltek - biztos Schmitt Pál írta a cikket. XD Egyébként Dave-ék már az új albumon gondolkoznak, ráadásul ezt is Butch Viggel akarják felvenni. :))

Rainvan Creative Commons License 2012.01.05 0 0 119

Dave Grohl közös projektje Ratt-tagokkal - ez alapján nagyjából ilyen "projektekre" számítok a továbbiakban:

- Dave Grohl a Bon Jovi dobosaként turnézik

- Dave Grohl feldolgozáslemezt készít kedvenc nu metal dalaiból My Tribute To Crazy Town & Limp Bizkit címmel

- Dave Grohl dalokat ír a Nickelbacknek

- Dave Grohl örökbefogadja Justin Biebert

 

reszegilaci Creative Commons License 2012.01.04 0 0 118

Nyerjetek Dave Grohl könyvet! Részletek itt: https://www.facebook.com/foofighters.hu

Rainvan Creative Commons License 2011.12.11 0 0 117

Sajnos én még 4.-én megrendeltem az alexandrás linkről... :-/

 

Viszont már a TINLTL-nál tartok a sztoriban és eddig nagyon tetszik a könyv!

Hiánypótló munka a honi könyvpiacon: Cobain/Nirvana-könyv van már vagy 5, úgyhogy nagyon kellett már egy Grohl/FF is.

 

Köszönet! :)

Előzmény: reszegilaci (116)
reszegilaci Creative Commons License 2011.12.07 0 0 116

Aki megvenné a könyvet, kérem erről a linkről vásárolja meg: http://silenos.hu/dave-grohl/

 

Köszi!

Rainvan Creative Commons License 2011.12.04 0 0 115

Utánanéztem, 2003-ban jelent meg az eredetije, remélem, aktualizálták és nem marad ki az elmúlt 8 év és 3 FF-lemez sem...

Előzmény: Rainvan (114)
Rainvan Creative Commons License 2011.12.04 0 0 114
reszegilaci Creative Commons License 2011.10.24 0 0 113

Ha jövőre lesz európai klubturné (és állítólag lesz), most már tényleg ideje lenne hozzánk is eljönni.

We need a Foo Fighters show in Hungary

Csatlakozzatok: https://www.facebook.com/foofighters.hu

gyikarcok Creative Commons License 2011.09.18 0 0 112
Törölt nick Creative Commons License 2011.04.19 0 0 111

Előzmény: Rainvan (110)
Rainvan Creative Commons License 2011.04.14 0 0 110

Megnéztem a Back And Forth-ot, nagyon jó lett szerintem, az egyetlen dolog, amibe belekötnék, hogy ha már egyszer mindenki nevét le tudták írni helyesen, akkor szegény Krist-et miért Novaselic-nek írták? A másik meg, hogy míg a TINLTL megjelenéséig elég részletes a sztori, a maradék több, mint 10 éven szinte csak átszaladnak. Tehát a legrészletesebben addig foglalkoznak a dolgokkal, amíg Chris Shiflett belépésével végül össze nem állt egy stabil felállás. Szimpatikus, hogy semmit sem takargatnak, Goldsmith kilépését vagy Stahl kirúgását egyaránt elmesélik nemcsak Dave-ék, de maguk az érintettek is és az is világosan lejön, mennyire rázós helyzetek voltak azok, Hawkins OD-járól már nem is beszélve. Goldsmith kilépése után valamivel egyébként az örök darab Nate is majdnem távozott az újraéledő Sunny Day Real Estate miatt. A 2002-es QOTSA-turné meg annyira bejött Grohlnak, hogy akkor meg majdnem feloszlatta a FF-t (ebben mondjuk a OBO felvétele körüli töketlenkedés is közrejátszott: Dave szerint hiába költöttek egy misit drága stúdiófelvételekre, csak nem akart összeállni a dolog, aztán amikor a kis sufnistúdiójába becuccoltak egy hétre, ott már minden klappolt - és maga a felvétel is jobban szólt, mint a kikukázott "egymillió dolláros demó".)  

A távolabbi múlt is szóbakerül: az első 10 perc lényegében egy Nirvana gyorstalpaló a Dave belépését követő időszakról (igaz, a lemezek közül csak a Nevermindról esik szó). Az utolsó negyedóra meg az új album felvételéről szól. Ha tényleg végigfilmezték az egész folyamatot, az simán megérne egy külön filmet is - talán a valamikori DVD-kiadás extrájaként? 

Az új lemezt még mindig nem hallottam, tegnap bejártam Pestet és sehol sem kapható. Viszont ami a filmben elhangzik a dalokból, az nagyon felcsigázott, a Dear Rosemary Grohl-Bob Mould duettje a hallottak alapján pedig a Foo-életmű egyik legjobb pillanatának tűnik.

Rainvan Creative Commons License 2011.04.12 0 0 109

Szalagdarabbal? Akkor ebből bajosan lesz remasterelt újrakiadás valaha is. :-D

Előzmény: reszegilaci (107)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!