Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

cdrw Creative Commons License 2003.06.04 0 0 5
en kb 2-3 eve vettem CK rendszamost... a Hungaria koruton levo rendorsegen irtak at, es kapott uj rendszamot! Hivd fel az okmany irodat, na meg a zsarukat is!
cdrw
Zool2107 Creative Commons License 2003.06.04 0 0 4
Csak a Központi Okmányirodában őrízhették meg? Mert vidéki vagyok, a másik tulaj is itt lakik, és asszem itt iratta át.
Ha nem lenne muszáj, nem utaznék ezért 300 km-t.

Azért köszi a választ! :)

Előzmény: sziszqo (3)
sziszqo Creative Commons License 2003.06.04 0 0 3
Hella!
Nekem is C-Bs rendszámom van. Csak annyit kell tenned, hogy a Központi Okmányirodában (az Árpád Híd környékén van) iratod át a nevedre, mert ott megőrizték az előző rendszámot. Semmi pluszköltség nincs a sima átiratáshoz képest.
Csá!
Zool2107 Creative Commons License 2003.06.04 0 0 2
Azt a rendszámot nem őrzik meg, ami azelőtt volt rajta, hogy a külföldi megvette?
Mert olyat is mondtak nekem, hogy annak meg kell lennie valahol. Meg olyat is mondtak, hogy gyártatni kell.
Rendszámcserénél van valami plusz papírmunka az átiratásnál?
Előzmény: alpinaB6 (1)
alpinaB6 Creative Commons License 2003.06.04 0 0 1
hivd fel az okmanyirodat es elmondjak. valszeg ecceruen rendszamot kell cserelned. ennek a legyartasi koltsegeit kell fizetni.

/A

Előzmény: Zool2107 (0)
Zool2107 Creative Commons License 2003.06.04 0 0 0
Akkor most lenullázom a topicot. Miért süllyed ilyen hihetetlen sebességgel?

Valaki! PLZ!

Zool2107 Creative Commons License 2003.06.04 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Vennék egy autót, ami jelenleg egy itt élő külföldi állampolgár tulajdonosa. Az autót 1 évvel ezelőtt itt vette - azaz az autó már volt Magyarországon forgalomba helyezve - és most olyan rendszám van rajta, amit a külföldi állampolgárok kapnak (C-B xxxx).

Az lenne a kérdésem, hogy ha én ezt megveszem, akkor átiratás után mit kell tenni, és milyen költségei vannak annak, hogy normál rendszám kerüljön rá?

Köszi.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!