Keresés

Részletes keresés

isz-akos Creative Commons License 2003.06.03 0 0 11
Ugyanmár ez egy nagyon jövedelmező iparág és ami jövedelmező azt sosem hagyják abba!

És nem is zavarna ha nem a semmiért kapnának 20-40 millákat a focisták...

Előzmény: Ramos_ (10)
Ramos_ Creative Commons License 2003.06.03 0 0 10
Mivel büntetni???

könyörgöm, nem kell nézni, nem kell kijárni meccsekre, nem kell tudomást venni róla!!!

Nálam ez bevált!

Egy idő mulva csak abbahagyják!

Traubi Creative Commons License 2003.06.03 0 0 9
Viszont a "magyar foci" szóösszetételben ma simán behelyettesíthatők a felsorolt jelzők. Szerintem erre gondolhatott.
Előzmény: isz-akos (8)
isz-akos Creative Commons License 2003.06.02 0 0 8
Egyébként az általad csupa nagybetűvel írt "magyar" szó szinonímái: primitív, buta, igénytelen, jellemtelen, tehetségtelen, alacsonyabbrendű etc.

Ezzel nem nagyon tudok azonosulni nem érzem magam primitivnek butának igénytelennek jellemtelennek tehetségtelennek de legfőkébb nem érzem magam alacsonyabbrendűnek.

Szerintem ha szétnézel a világban hogy mennyi minden újnak a megalkotásában volt ott magyar ember vagy mennyi Nobel-díjasunk van vagy mennyi tehetséges kreatív magyar van/volt akkor rájönnél hogy nem nagyon helytálló ez a kijelentés...
Na de erről nem akarok vitát nyitni nem hiszem hogy sok értelme lenne.

Csak néhány dolgot kérdeznék.

Te magyar állampolgár vagy?
Magyarnak érzed/vallod magad?
Magyarországon születtél?


Előzmény: MANCUNIAN (6)
Traubi Creative Commons License 2003.06.02 0 0 7
A magyar focit? Azt leginkább azzal, hogy nem csinálok semmit. Ennél nagyobb bübntetés nem lehetne.

Vagy azokat, akik ide juttatták? Nah itt már bátrabb lenne a fantáziám. Pl. közmunkára.

Előzmény: Roudi (-)
isz-akos Creative Commons License 2003.06.02 0 0 5
Hackett??

:-))))LOL

rég láttalak...

Pedig gondoltam Rád a MU-Real meccsen;-)

Előzmény: MANCUNIAN (3)
isz-akos Creative Commons License 2003.06.02 0 0 4
Jesszusom Te nem magyar vagy?
Jól megtanultad ezt a nyelvet egyébként véleményed tisztességben tartom még ha nem is értek egyet vele maradéktalanul!
Előzmény: MANCUNIAN (3)
IVÓ Creative Commons License 2003.06.02 0 0 2
Ami nem létezik, azt nem lehet megbüntetni!
isz-akos Creative Commons License 2003.06.02 0 0 1
Nem most süllyedt ilyen mélyre (és ez még nem is a mélypont szerintem) a magyar foci hanem már a 86-os vb-n léket kapott azóta folyamatosan süllyed és kitudja még mi lesz ezután?
Pár év mulva talán még ezt a jelenlegi állapotot is visszasirjuk majd, ki tudja?

Egyébként nem a játékosokat és edzket kell elsősorban megbüntetni hanem a vezetést.
Az MLSZ-t. Azokat akik a fociból qrva sok pénzt akarnak kihalászni.
Akik elcsalják a Bozsik program millióit.
Sosem lesz itt már megtisztulás:-((
Főleg ugy nem hogy a magyar-svéd meccsen a MAGYAR veri a MAGYARt.
de mondom ez még szerintem nem a mélypont lesz ez még rosszabb is...

(bár csak ne lenne igazam)

Előzmény: Roudi (-)
mintavöcsk Creative Commons License 2003.06.02 0 0 0
kényszermunkával...
Előzmény: Roudi (-)
Roudi Creative Commons License 2003.06.02 0 0 topiknyitó
Annyi büntetős topic keletkezett rövid időn belül, de mindegyik elmerül személyeskedésben. Nem csak 1-2 klubot kellene büntetni, hanem az egész magyar labdarúgást játékosokat, vezetőket, igazgatókat együtt. Mindenkit, aki hozzájárult, hogy ilyen mélyre süllyedjen a magyar labdarúgás.

Nálunk soha nem fektettek annyi pénzt a fociba, mint külföldön, mégis sokáig a világ élvonalába tartoztunk, mert voltak Játékosok, Edzők és Vezetők, akik szerették a focit, akik ennek a játéknak és nem ebből a játékból éltek.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!