Keresés

Részletes keresés

zoleszkal Creative Commons License 2023.08.03 0 0 262

Nem csak a lakásban vagy a házban érdemes törekednünk szerintem a minőségi és időtálló bútorok választására. A kertben, ahol a különböző időjárási viszontagságoknak is ki vannak téve a bútorok, még fontosabb az, hogy tartós legyen pl.: az asztal vagy a székek. Ha nem megfelelőt választunk, akkor cserélhetjük 1 max 2 szezononként mert a magas UV, majd télen a fagy tönkre teszi. Mi pont emiatt választottunk magasabb kategóriájú bútorokat, amiket tényleg sok éven át tudunk használni.  https://premiumkulteributorok.hu/

rózsaszín hintaló Creative Commons License 2023.08.01 0 0 261

Sziasztok,

 

Feldobnám a nappalinkat, és a hálószobát. Arra gondoltam, hogy rendelek vászonképet, és két esélyest találtam.

https://fotocella.hu/vaszonkep

 

https://www.plotbase.hu/vaszonkep

 

Ismeri esetleg innen valaki ezeket a cégeket?

 

Köszönöm

Alapi42 Creative Commons License 2022.04.11 0 0 258

Ismerni kellene ehhez  nálunk szokásos  bérleti módokat, ismerni kellene a lakosság életmódját.

 

   Bérletet  

 háromféleképpen lehet kiadni /létesíteni.

 

 1.  a teljesen üres 

 2.  a teljesen berendezett és a

 3.  a részben bútorozott lakás

 

 

 A teljesen  bebútorozott lakás csak kifogástalan minőségű lehet. Még az apróbb hibák is  fokozottan  előjönnek.

 A teljesen bebútorozott lakás elvileg jó, de az izlését  nagyon nehéz  valaki más részére eltalálni.

 Na meg a teljes bútorozást kívánóknak  ott a szállodai - panzió  és egyéb szállásadó szolgáltatás.  Mondjuk  azért ezt meg is kell tudni fizetni.

 A részben bútorozott lakás a legelőnyösebb  a kiadásra.

 Hogy mennyire legyen bebútorozva az  szemlélet kérdése.

 Még annyit hogy  inkább értékesíteni kell a használt bútorokat, vagy elajándékozni.

Előzmény: Rentiture (256)
Alapi42 Creative Commons License 2022.04.11 0 0 257

Semennyire !

Előzmény: Rentiture (256)
Rentiture Creative Commons License 2022.04.11 0 0 256

Sziasztok!

 

Bizonyára mindenki hallott már olyan vállalkozásról, amely díszleteket, bútorokat ad ki különböző rendezvények lebonyolításának céljából. Mit szólnátok egy olyan vállalkozáshoz, ami albérletekbe, lakásokba adna bérbe bútorokat? Így azoknak az embereknek nem lenne szükséges megvenni a bútorokat a fővárosi albérletükbe (ezzel rengeteg pénzt megspórolva), akik csak ideiglenesen tanulni/dolgozni kerülnek fel Budapestre. Mit gondoltok, egy ilyen vállalkozás mennyire lenne sikeres?

Linabtw Creative Commons License 2021.05.03 -1 0 255

Ha bútorokat keresel, főleg székeket, asztalokat vagy kerti bútorokat, akkor bátran ajánljom neked a Székkirály oldalát. Én is ott szoktam körbe nézni, ha új bútorra van szükségem, és az esetek többségében onnan is vásárolok.

https://impala.hu/

Páczay Creative Commons License 2017.04.14 0 0 251

Kedves Fórumozók!

 

Egy 60x70 cm-es új vagy használt fehér konyhaszekrény ajtót keresek egy már meglevő IKEA felsőszekrényhez.

Aki tud bármilyen tippet, hol tudnék beszerezni ilyet, kérem írjon a paczaygy@yahoo.co.uk e-mail címre.

 

Üdvözlettel:

 

György

Gesztenye100 Creative Commons License 2016.09.13 0 0 249

Képek a márvány asztalkáról:

 

Gesztenye100 Creative Commons License 2016.09.13 0 0 248

Eladó egy soha nem használt, eredeti dobozában lévő bisztró asztal. Az asztallap fényesre polírozott, szürkés mintázatú fehér színű márvány, átmérője 60 cm, az asztalláb feketére festett öntöttvas, magassága 70 cm. Ára: 20.000 Ft

A szállítás Budapesten megoldható. Érdeklődni a castanea100@gmail.com címen lehet.

gborza Creative Commons License 2016.08.10 0 0 247

 

Lakberendező által tervezett egyedi dolgozószobabútor eladó. Két egymással eszemben elhelyezkedő munkaállomás, 10 lebegő polc a furnérral azonos mintából, két oldalszekrény, 3 képkeret, szintén azonos furnérból. Az asztal lapja furnér és füstüveg, az oldalszekrény alumínium. Teljes hibátlan, csak költözés miatt adó el. A bekerülési árhoz képest szinte ingyen van...

 

 

Gabólakó Creative Commons License 2016.07.09 0 0 246

Sajnos,időhiány és ár miatt az ember rákényszerül,hogy neten vegyen bútort.Az outletben ki is hoztak egy asztalt,aminek az élén a vasalat felhasította a gyerekem combját,így vettük észre.hiába jeleztükmcsak tanácsokat kaptunk,pikírt megjegyzés kíséretében,miszerint a pillanatragasztó segít,persze,nem segít.Felháborító,hogy egy új bútort most csak ragasztószalaggal körbetekerve lehet használni.Legközelebb nem vásárolok neten.

ddsteel Creative Commons License 2016.04.14 0 0 245

Zuglóban kizárólag egyben eladó ülőgarnitúra - egy kihúzható kétszemélyes plüss borítású zöld, virágos kanapé és a hozzá tartozó fotel. A fekvőfelület fejrésze kis megerősítésre szorul.
Kanapé méretei:
Becsukva: 178x95x90 cm
Ebből ülőfelület: 140x65 cm
Kinyitva: 240x178 cm
Ebből fekvőfelület: 200x140 (130) cm
Szélesség: 180 cm, ülőfelület: 140 cm, mékysége 
Magasság: 80 cm, ülőfelület: 42 cm
Fekvőfelület: 195x 140 (130) cm.
Kinyitva a teljes hossza: 240 cm
Fotel: 80x80x85 Ülőfelület: 48x48, magassága: 42 cm
Szállításban nem tudok segíteni, szerintem legalább kisteherautó és olyan emberek kellenek hozzá, akik elbírják.
Tel: 06306383660, zsofi999@gmail.com

tamend Creative Commons License 2016.03.19 0 0 244

megabutor.hu -tól vásárolt valaki? 

Létezik a cég egyáltalán? Telefont nem veszik fel, e-mailre nem válaszolnak. 

At-x Creative Commons License 2016.01.11 -1 0 243

 

 

Sziasztok!

 

Bútorajtó: at-x.hu

 

 

lutria Creative Commons License 2015.06.01 0 0 242

Tudna valaki tanácsot adni hol lehetne ilyen üvegasztal lábazatba való műanyag rögzítőelemet venni?

netti144 Creative Commons License 2015.02.25 0 0 240

Sziasztok!
Szeretnék megosztani veletek egy facebook oldalt, ahol csodás lakáskiegészítőket tudtok vásárolni!
Én vakrámás vászonképet rendeltem tőlük, és nagyon meg voltam elégedve mindennel! A választás nem volt könnyű, mivel több ezer mintával dolgoznak, viszont nagyon segítőkész a csapat. Megírtam, hogy milyen színben és mintában gondolkozok, és azonnal tudtak az ízlésemnek megfelelő terveket küldeni :) 
Újdonságaik között vannak tolóajtós gardróbok is, mindenféle mintával! Nézzétek meg ;) 
Az oldal neve: Marina Art
Vászonképek külön oldala: Modern vászonképek

Bátran ajánlom mindenkinek, aki igényes és egyedi dekorációt szeretne otthonába!

 

     

predator1993 Creative Commons License 2015.02.12 0 0 239

Bútorasztalasok figyelem! Nagy mennyiségű mdf frontlapok eladóak. A készlet csak egyben eladó cca. 800m2. 4 féle színben. több szett. Pontos árukészlet van. Helye: Debrecen (szállítást vállalom) érd.: +36202430450

kisidi Creative Commons License 2014.05.07 0 0 237

Ha esetleg kreatívkodni akarna valaki, 1 ft-os aukcióim:

 

http://www.vatera.hu/listings/index.php?us=udiUDI

Fagyosnapok Creative Commons License 2014.05.07 0 0 236

 Kár keresgélni !

 

 

Egy jó megoldás . A bútorlapba hátul fúrsz egy kb. 1 cm átmérőjű lukat   a tükörlapig, de azt azért nem megsértve.  Ennek felét egy rácsavarozott lemezzel elfeded, így a szeg-facsavarfej nem tud lecsúszni.   

Előzmény: zhari2 (234)
studiok4 Creative Commons License 2014.05.07 0 0 235
zhari2 Creative Commons License 2014.04.22 0 0 234

Fel szeretnék rakni egy bútorlapra ragasztott tükröt a falra. A bútorlap hátulján már ki lett mélyítve két darab 3,5 cm átmérőjű 1 cm mély kerek lyuk, amibe kellene rögzítenem egy fém "gyűrűt", amin fellógathatnám falra. Ezt a fém "gyűrűt" hogy hívják? Így hogy nem tudom a nevét még rákeresni sem tudok.

 

 

Lea410 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 233

A Buddhakép mérete: 44 x 58 cm.

Lea410 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 232

Egzotikus faliképek újszerű állapotban, költözés miatt eladók.

 

Lávakő Buddha kép fa keretben

Mérete:

Ára: 10.000 Ft

 

 

 

Fából faragott indiai faliképek

Méretük: 40x40 cm

Áruk: 10.000 Ft/db

 

Lea410 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 231

 

Az étkezőasztal képei.

Lea410 Creative Commons License 2014.02.14 0 0 230

Cseresznyeszínűre pácolt fenyő étkezőasztal eladó.

Nemrég csináltattuk, de végül nem férnek be alá a karfás székeink. :(

Átmérője 120 cm, magassága: 74 cm.

Nem szétszedhető, Ürömön áll.

Ára: 20.000 Ft

 

Kitchendraw Creative Commons License 2014.01.02 0 0 229

Boldog Új Évet Kívánok Minden Kedves Fórumozónak!

 

Közel 14 éve foglalkozom Faipari-Bútoripari látványtervező programokkal. Ajánlom Figyelmetekbe a szakmában legjobban alkalmazható szoftvert , amely alaklmas teljes lakásbelsők metervezésére .

Nézeti és fotorealisztikus látványtervek elkészítésére , alaktrész és szabáslista azonnali generállására.

Valamint a saját adatbázis beállításával árajánlat, megrendelő, szállítólevél generálható vele gombnyomásra. A program kipróbálható a www.kitchendraw.hu címről letölthető demó használatával.

Akit bővebben érdekel OKTATÁSOKAT TARTOK BUDAPESTEN a program használatáról , kezdőknek és haladóknak egyaránt.

Más tervezőprogramokkal ellentétben több megoldás is van a program rendszeres használatára kedvező áron.

A program akár hardwerkulcsos verzióbanis megvásárolható egy összegben , vagy mint egy feltöltőkártyás telefonra vásárolhatunk tervezői órákat is és teljes használati értékkel bíró programmal dolgozhatunk.

 

A most megjelent Új 6.5 verzió nagyon sok újdonságot hozott .

-Sokkal szebb renderelt Fotorealisztikus képek

-az internetről letölthető 3D objektumok melyek megkímélnek bennünket felesleges tervezésektől .

-Fények beállítása , akár földrajzi koordináták alapján a benapozást időpontra levetítve beállíthatjuk.

 

Várom az érdeklődők jelentkezését :

Bővebb felvilágosítás :

szabo.laszlo@butoripar.hu

+36 70 315 60 31

dani04.19. Creative Commons License 2013.12.20 0 0 228

Helló!

 

Ha szép és olcsó kanapét szeretnél, kattints ide én is tőlük rendeltem, maximálisan elégedett vagyok, te sem fogsz csalódni:

 

http://www.home-max.hu/butor/kanape

 

Üdv!

kovimre Creative Commons License 2013.06.29 0 0 225

Sziasztok!

 

Szekrénysort szeretnék vásárolni Bp.-en. Hol érdemes körülnéznem, ahol nagy a választék és elfogadható az ár. 200e körüli árkategória és ilyesmi elrendezés érdekelne:

 

felforgato246 Creative Commons License 2013.06.24 0 0 224

Kedves atakacs367!

A kanapét szeretnél venni, akkor érdemes körülnézni ennek a kanapé gyártójának az oldalán, vagy a kanapé bemutatására hivatott oldalon. Remélem tudtam segíteni.

 

Üdvözlettel:

felforgato

Előzmény: atakacs367 (223)
atakacs367 Creative Commons License 2013.06.24 0 0 223

Tisztelt Fórumozók!

Segítséget szeretnék kérni olyanoktól, akik a közelmultban átestek kanapévásárláson. Mi a tapasztalat a kínálatban, mire figyeljek oda, hogy ne járjak pórul.

A segítséget előre is köszönöm.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!