Keresés

Részletes keresés

suto Creative Commons License 2003.06.01 0 0 83
Szívesen!

Félreértések elkerülése végett: én a jelentésével kezdettől fogva tisztában voltam, megértettem, és nem azt kifogásoltam.

Előzmény: Törölt nick (74)
Turulmadár Creative Commons License 2003.06.01 0 0 82
Most álljak neki holnapi makró-wizsgám kontójára bannert gyártani? :]
Előzmény: krz (81)
krz Creative Commons License 2003.06.01 0 0 81
felajanlom a jogokat:)
Előzmény: Turulmadár (79)
Turulmadár Creative Commons License 2003.06.01 0 0 79
Ez nagyon ül. :))))))
Meg kéne zenésíteni...
Előzmény: krz (76)
Turulmadár Creative Commons License 2003.06.01 0 0 78
Azért az elég elcseszett reklámpolitika, ha a hirdetett termékben kell megnézni a reklámokat az érthetőség wégett. :]]
Előzmény: jozef (75)
stevan stevan Creative Commons License 2003.06.01 0 0 77
Van, aki ezt elhiszi? (Volt MH-olvasó.)
Előzmény: Törölt nick (69)
krz Creative Commons License 2003.06.01 0 0 76
szerintunk a kehi feljelentette a pszaf-ot
a kehi szerint ok nem jelentettek fel a pszaf-ot
szerintem a mhirlap egy sz@r politikai revolverlap
Előzmény: jozef (61)
jozef Creative Commons License 2003.06.01 0 0 75
szerintem, ha kezedbe vetted volna az MH-t, s egy-az egybe találkoztál volna a reklámokkal nem volna kérdés, mi is a jelentés...
Előzmény: Törölt nick (74)
vibor Creative Commons License 2003.06.01 0 0 73
Még szerencseh.
Képzeld, ha az lenne: senki sem olvasná az MN-t:)))))
(pardon)
Előzmény: Törölt nick (72)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.01 0 0 72
Jah....
..végül is nem IQ kérdése a dolog.....
:)
Előzmény: vibor (70)
Rákattantam Creative Commons License 2003.06.01 0 0 71
akkor szerző-gárda leváltása is következik?
Előzmény: Törölt nick (69)
vibor Creative Commons License 2003.06.01 0 0 70
Kinek mi.
Valakinek az MH, másnak az MN.
Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2003.06.01 0 0 69
Ja.
Az MH, a tények lapja.
szalonna Creative Commons License 2003.06.01 0 0 68

A képen a MH reklámja
- Egyesek szerint ez egy izléstelen magyar.
- Mások szerint ez egy izlésteleh hirlap.
Szerintem ez az izléstelen Magyar Hirlap. Bár a reklám inkább csak szerencsétlen.
vibor Creative Commons License 2003.06.01 0 0 67
Pontosítok: ezzel a reklámmal.
Előzmény: vibor (66)
vibor Creative Commons License 2003.06.01 0 0 66
Szerintem semmi baj a reklámmal.
jozef Creative Commons License 2003.06.01 0 0 65
.. a vélemény szabad." ezen mottó jól összecseng a reklámokkal, nemde?
Előzmény: Rákattantam (64)
Rákattantam Creative Commons License 2003.06.01 0 0 64
Ja, a hír szent?
Előzmény: jozef (61)
kovacs zoli Creative Commons License 2003.06.01 0 0 63
Mi ez, a KSH lapja?
:-)
Előzmény: jozef (61)
jozef Creative Commons License 2003.06.01 0 0 62
nem, az MH azt irja le, ami van, te meg azt gondolsz ez alapján, amit akarsz, legalábbis szvsz.
Előzmény: sz (60)
jozef Creative Commons License 2003.06.01 0 0 61
nem tudom mit nem lehet érteni a koncepción. most volt főszerk. és arculat váltás a MH-nál, és ezzel párhuzamosan egy reklám sor. A lényeg: veszünk egy témát, amiről x-nek lehet p a véleménye, y-nak q (p nem feltétlenül zárja ki q-t és forditva), az MH pedig csak a tényt irja le - tessék választani!

néhány példa:

képen egy pohár,benne viz:
-Egyesek szerint ez a pohár félig tele van.
-Mások szerint ez a pohár félig üres.
-Szerintünk ez egy fél pohár viz.

képen az olimpiai ötkarika:
-Egyesek szerint olimpiai eredményeink alapján a világ élvonalába tartozunk.
-Mások szerint csak a nemzetközileg érdektelen olimpiai sportágakban vagyunk jók.
-Szerintünk olimpikonjaink 1896 óta 149 arany-, 131 ezüst- és 155 bronzérmet szereztek.

képen a baba:
-Egyesek szerint pár év múlva bomlani fgnak utána a nők.
-Mások szerint pár év múlva bomlani fognak utána a férfiak.
-Szerintünk legalább 4% az esélye annak, hogy pár év múlva homoszexuálisnak vallja magát.

képen egy közép korú roma férfi:
-Egyesek szerint ő nem teljes jogú tagja a társadalomnak.
-Mások szerint ő egyike azoknak, akik nagyobb támogatásra szorulnak.
-Szerintünk ő Tóth Dezső, magyar állampolgár.

képen egy óra, ami 5.52-t mutat:
-Egyesek szerint háromnegyed hat múlt.
-Mások szerint hat óra lesz pár perc múlva.
-Szerintünk 5 óra 52 perc van.

képen egy cannabis indiacae folium:
-Egyesek szerint a marihuána kapu a kemény drogokhoz.
-Mások szerint döntse el mindenki szabadon, milyen tudatmódositó szerekkel él.
-Szerintünk a hatályos törvények a kemény és könnyű drogok fogyasztását is büntetik.

képen egy bántalmazott nő:
-Egyesek szerint a családon belüli erpszakot sokkal súlyosabban kellene büntetni.
-Mások szerint minden, ami a családon belül történik, az magánügy.
-Szerintünk hazánkban a családon belüli erőszakba átlagosan háromnaponta belehal valaki.

a képen egy himivarsejt és petesejt fúziója:
-Egyesek szerint több gyermek születne, ha a szülők megválaszthatnák születendő gyermekük nemét.
-Mások szerint megbocsáthatatlan bűn beleavatkozni a természet rendjébe.
-Szerintünk MAgyarországon idén közel 35000 emberrel leszünk kevesebben, mint tavaly.

képen egy futball-labda:
-Egyesek szerint a focistákat azért kell jól megfizetni, hogy a sportág újra magas szinvonalú lehessen,
-Mások szerint a futball már rég nem a legnépszerűbb csapaptsport Magyarországon.
-Szerintünk idén egy NB I-es labdarúgó-mérkőzésre átlagosan mintegy 3000 néző látogatott ki.

képen boiték, benne egy 10000 Ft-os bankjegy:
-Egyesek szerint a hálapénz tarja működésben az egészségügyet.
-Mások szerint a hálapénz annak is megalázó aki adja, és annak is, aki kapja.
-Szerintünk egy magyar orvos kezdő fizetése alig éri el az EU-átlag 10%-át.

Hamar-gyorsan ennyit találtam.

sz Creative Commons License 2003.06.01 0 0 60
ezek alapján nekem kb. aszongya a reklám, hogy a magyar hírlap pontosan tud mindent...

ettől függetlenül gáz.

Előzmény: suto (55)
suto Creative Commons License 2003.06.01 0 0 59
Egyébként amellett, hogy ízléstelen, irtózatos nagy baromság is.

Mit jelenthet szerintük az, hogy "pár év"?

Szerintem max. 5 évet, ha jóindulatú vagyok. Már ha egy nyelvet beszélünk.

A képen látható gyerek max. 2 éves, 2+5=7. Szóval baromság.

Feles Elek Creative Commons License 2003.06.01 0 0 58
:)
Előzmény: Turulmadár (57)
Turulmadár Creative Commons License 2003.06.01 0 0 57
Wégülis ennyit megér nekem. :]
Előzmény: Gorcsev (54)
suto Creative Commons License 2003.06.01 0 0 56
Nincs gondom azzal, hogy objektivitásra törekszik. Csak nem szeretem, ha gyerekeket használnak fel egy szexuális tartalmú reklámban.
Előzmény: Kinky (50)
suto Creative Commons License 2003.06.01 0 0 55
Kedves Galadriel!

Itt van.

Előzmény: Törölt nick (33)
Gorcsev Creative Commons License 2003.06.01 0 0 54
Azt nem tudom, de erős a gyanúm, hogy az új főszerk. azonnal lemondana, ha te előfizetnél! ;-P
Előzmény: Turulmadár (51)
Kinky Creative Commons License 2003.06.01 0 0 53
Valószínűleg az első. Gondolniuk kellett volna arra, hogy a neten teljesen esetleges, melyik hirdetést látja az olvasó, melyiket nem, önmagában is teljesen érthetőnek, egyértelműnek kellene lenniük, mint az előbbi példának.
Előzmény: Turulmadár (48)
Turulmadár Creative Commons License 2003.06.01 0 0 52
Én azt is láttam, csak már rég elfelejtettem... Elég naiv feltételezés, hogy az ember majd egy MH-reklámra fog emlékezni. :]
Előzmény: Kinky (50)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!