Keresés

Részletes keresés

Hy Creative Commons License 2003.11.28 0 0 65
Ön, pedig 1 6 ö kör!
Előzmény: jobbikos srác (6)
Hy Creative Commons License 2003.11.28 0 0 64
Teljesen igazad van, mindenben!
Előzmény: Törölt nick (5)
p-simon Creative Commons License 2003.11.28 0 0 63
leányfalu - dunabogdány: a lényeg szempontjából indifferens...
kimentették - kiengedték majdnem szintén...
viszont az én "szellemi mélyrepülésem" miatt majd legközelebb a te családodat tarolják le a járdáról, akkor majd csodálkozol. addig meg jogászkodj, okoskodj...
Előzmény: kéremszépen (53)
ballib_a Creative Commons License 2003.11.27 0 0 62
"Az egy éve mondottakat a Nemzet eljárásáról fenntartom"

nézd, sok ügyet eltusoltak már.

lásd zwack gyár több milliárdos büntujét egy törvénymódosítással!

Itt is várható, hogy próbálkoznak.
Ha a sajtó nem számolna be róla, akkor biztos sikerrel.
Így némi , hangsúlyozom némi remény van arra, hogy a jogos büntetést megkapja Bárándyné, akinek a lelkén egy ártatlan lány halála szárad. :(

Mint olvashatjuk, megpróbálják az autó műszaki állapotára hárítani a felelősséget. :(

Előzmény: Kovács Béla Sándor (51)
kéremszépen Creative Commons License 2003.11.27 0 0 61
Azért az Eichmann tyutyu és Tobian Francis Ciaran úr között van némi különbség, de igazad van! 2-3 titkosszolga kideríthetné végre, ki lopta el a személyimet, vagy azt, hogy hove lett Politikai Üldözött és név szerint ki ő.
Vagy ha nem a titkosszolgák, akkor a tévé ügyvéggye ;o)))
Előzmény: Törölt nick (57)
kéremszépen Creative Commons License 2003.11.27 0 0 60
Dear kábéesem!
1. én nem lógok itt állandóan, benézek ha kedvem van
2. ötven topikból ha egyet megnézek
3. akkor sem szólok hozzá, ha épp olyanom van. Csak ha nagyon olyanom van.

A "belekeverés" nem véletlen, ugyanis a két műintézmény sunyisága között a két ügyben semi különbség nincs. Na jó, a rádió hangyafarkányival diszkrétebb, ravaszabb.

Előzmény: Kovács Béla Sándor (56)
Tecs Creative Commons License 2003.11.27 0 0 59
Van ebben a szomorú hírben egy bődületes nyelvi baromság:

"A fiatal, akkor 26 éves lány a kórházba szállítás után meghalt"

Előzmény: ballib_a (-)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.11.27 0 0 58
OFF
A nemzetközi jog súlyos megsértése. Azt hiszem, ebben sem kellene követnünk Izraelt.
ON
Előzmény: Törölt nick (57)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.11.27 0 0 56
Most éppen a rádiót kevered bele a Bárándyné - szerintem is sunyi módon tálalt - ügyébe. Hát így. (Ahogy A Nemzet Bárándyt keverte bele - megjegyzem: neki még mindig több köze van hozzá, mint a rádiónak.)

Ismered azt a kifejezést, hogy "erkölcsi alap"? (Érdekes ám, hogy ezt a topikot felfedezted, az általam kérdezettet meg nem. Pedig az napokig topon volt.)

Előzmény: kéremszépen (55)
kéremszépen Creative Commons License 2003.11.27 0 0 55
Varga nem szólt a grúz kasszához. A közszolgálati rádió szólt és én az átlag háttérrádiózó szemszögéből írtam, aki háromszor hallja, hogy kiürült az államkassza, majd mire magához tér, szól az asszonynak, felhangosítja a Szokolt, addigra Varga szidja a hazai költségvetési törvényjavaslatot.
Ki van ez találva, kéremszépen!

Nem ismerem a Kulcsár-ügyet, ergo nem is tiltakozom ellene és egyáltalán kinek nézel te engem, hogy összehasonlítasz egy szarkeverő közszolgálati intézménnyel és számonkérsz rajtam olyat, amihez semmi közöm.

Előzmény: Kovács Béla Sándor (54)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.11.26 0 0 54
Nehogy már Varga Mihály kommentálta volna a grúz államkasszát. Te sem mész a szomszédba kevernivalóért. (Meg keverőért se...)

U.i.: Azt ismered, hogy "Vegyépszer-milliárdok Kulcsárnál"? Az ellen valahogy nem láttalak tiltakozni - kérlekszépen.

Előzmény: kéremszépen (52)
kéremszépen Creative Commons License 2003.11.26 0 0 53
Emléxem, hogyne emlékeznék.
Csakhogy.
Nem Dunabogdányban volt, hanem Leányfalun.
Nem mentették ki Írországba, hanem szabályosan, útlevéllel hazautazott.
Az ügyvéd képviselete ellenére az illető több év végrehajtnadó börtönbüntetést kapott.
A rohadék azért nem került börtönbe, mert a két ország között nincsen kiadatási egyezmény.
A világ tényleg érdekes, de nem ezek miatt, hanem hogy néhány szellemi mélyrepülés az ilyeneket is képes annak a nyakába varrni, akire a viktátora haragszik.
Előzmény: p-simon (49)
kéremszépen Creative Commons License 2003.11.26 0 0 52
A szarkeverés tipikus esete, kéremszépen.
nagyjából épp olyan, mint a mai déli krónikában az egyik vezető hír.
Az így szólt: üres az államkassza.
Harmadszorra teték hozzá, már egy kicsit csendesebben, hogy Grúziában, de azt már a jobbikosok és Varga Misike csaholása miatt nem hallottam jól.
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.11.26 0 0 51
Plusz még mindig lehetett az az ügyvéd az idősebb Bárándy is. De mint látjuk, mindegy za, csak jó nagyot szóljon. Ehhh... Az egy éve mondottakat a Nemzet eljárásáról fenntartom. Csak most már halmazati...
Előzmény: Törölt nick (50)
Törölt nick Creative Commons License 2003.11.26 0 0 50
Rohadt ügyvéd, képviseli a védencét. Csúnya világban élünk, na...:)))
Előzmény: p-simon (49)
p-simon Creative Commons License 2003.11.26 0 0 49
bárándy, bárándy...
van itt még más is. emlékeztek arra a tragédiára, mikor egy ír barom a kocsisort a járdán előzve legyilkolt két kisgyermeket dunabogdányban? aztán az ír csávót valahogy kimentették írországba, itthon meg az ügyvédje képviselte - mintha az is a bárándy lett volna - a rohadék azóta se került börtönbe...
(azért milyen "érdekes" a világ)
Előzmény: Kovács Béla Sándor (48)
Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.11.26 0 0 48
Megint a Nemzet?
Előzmény: ballib_a (46)
kábelbúvár Creative Commons License 2003.11.26 0 0 47
Az a rohatt mobil!! :(
Előzmény: ballib_a (46)
ballib_a Creative Commons License 2003.11.26 0 0 46
"Bárándyné ügye a bíróság előtt

Megkezdődött Bárándy Péter igazságügy-miniszter volt feleségének, Kecskés Zsuzsannának a halálos közlekedési baleset gondatlan okozása miatt indult büntetőpere. Az ügyvédnő nem érzi magát bűnösnek, de sajnálja a történteket.

Halálos közlekedési baleset gondatlan okozásával vádolja a főügyészség Bárándy Péter igazságügy-miniszter volt feleségét, Kecskés Zsuzsanna ügyvédnőt. A Pesti Központi Kerületi Bíróságon tegnap kezdődött perben az ügyvédnő elmondta: nem érzi magát bűnösnek, ám sajnálja a történteket.
Vádlott-társa, Balogh László, a balesetben elhunyt Visváder Erzsébet egykori vőlegénye elmondta: egyikük telefonját akarták feltölteni, amit ilyenkor a szivargyújtóhoz kell csatlakoztatni. Mindketten kikapcsolták a biztonsági övüket, ekkor történt a csattanás.
A tárgyalás januárban, szakértők meghallgatásával folytatódik.
Ismeretes, Kecskés Zsuzsanna 2001. december 10-én este a budapesti Hegyalja úton, az Erzsébet híd feljárójánál elvesztette uralmát Honda kisterepjárója felett, és átszaladt a szemben levő sávba, ahol összeütközött egy Fiat Bravával. Az akkor 26 éves Visváder Erzsébet egy nappal később a kórházban meghalt, jegyese, Balogh László 67 százalékos rokkant lett. A vádirat szerint az ügyvédnő óránként 72-78 kilométerrel haladt, annak ellenére, hogy a megengedett sebesség 50 kilométer/óra. Balogh azért került a vádlottak padjára, mert sem neki, sem menyasszonyának nem volt bekötve a biztonsági öve."

Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.05.30 0 0 45
A vélemény szabad... Lehetne mindamellett kérnem, hogy a mondandóm érdemével is foglalkozz? Tehát mitől hír ez a hír? Mi van meg benne, ami a többi két évvel ezelőtt történt halálos balesetben - amelyek vádemeléséről nem szól a Nemzet - nincs meg?

Lehet, hogy pontatlanul fogalmaztam: ez ügyben a Magyar Nemzet hírszerkesztője sunyi és aljas dolgot követett el. Nem szeretem az általánosításokat; sem csinálni, sem szenvedője lenni.

Előzmény: Abakumov (42)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.30 0 0 44
kételyeid ?
sőt !
Bizonyára el is döntöd helyette... :-)
Előzmény: Abakumov (42)
renegade Creative Commons License 2003.05.30 0 0 43
  • Mi koze van az MN-ben megjelent MDF-fikazasnak ehhez a topikhoz?

  • Mi koze Barandynak az elvalt felesegehez?

  • Felelos-e Barandy egy masik ember baleseteert?

  • Aki ebbol az ugybol cikket csinalt, gatlastalan, erkolcstelen, aljas alak. Pereljen be becsuletsertesert nyugodtan!

    (Mielott barki nekem esne: akkor is irasban adtam hangot a felhaborodasomnak, amikor Fridi Athenben Orbanba taposott bele.)

    Előzmény: Abakumov (38)
    Abakumov Creative Commons License 2003.05.30 0 0 42
    Az lehet, hogy "bevallottan" Fidesz-tag.

    De hogy valójában? Efelől vannak kételyeim.

    Előzmény: Törölt nick (40)
    Törölt nick Creative Commons License 2003.05.30 0 0 40
    ne zavarjon, hogy KBS bevallottan fidesz tag.
    egy pilllanatig ne zavarja gondosan zselézett prekoncepcióidat
    Előzmény: Abakumov (38)
    gegenseegross Creative Commons License 2003.05.30 0 0 39
    Touché.
    Előzmény: Abakumov (38)
    Abakumov Creative Commons License 2003.05.30 0 0 38
    Barátocskám,

    te inkább et olvasgasd a Nemzetből! Ez szól neked:

    ". Nos, hölgyeim és uraim, önök nem politikai párt. Önök egy dalárda, egy koedukált legényegylet. Azt is megmondom, hogy miért. Az MDF az elmúlt években megszüntette politikai tevékenységét. Nincsenek edzésben. A mérsékeltség jelszavát harsogva kimenekülnek minden konfliktusból. Utolsó fontos kezdeményezésük a Békejobb létrehozása volt. Az első feddő szóra feladták. Semmiért nem állnak ki, semmit nem vállalnak, nem ütköznek, nem vitáznak. Lapulnak a nagy pártok hóna alatt. Az MDF-ben szubkontraszelekció zajlik. Itt az eredménye. Ilyen az MDF, ilyenek a káderei. Pragmatikusak, racionálisak, mérsékeltek. És szánalomra méltók. Igaz, másra sem."


    Előzmény: Kovács Béla Sándor (34)
    Törölt nick Creative Commons License 2003.05.30 0 0 37
    kellően felületes olvasóknak lehet politikát csempészni az esetbe.
    A közeg adott hozzá.
    Előzmény: ballib_a (-)
    ballib_a Creative Commons License 2003.05.30 0 0 36
    "u.i.: Ha valaki most a Népszava hírszerkesztési elveivel fog jönni, arra komolyan megharagszom. >:-<
    "

    Akkor nem a Népszaga.

    Mit szóltál a Hócipő Orbános címlapjához?

    Előzmény: Kovács Béla Sándor (34)
    Speedy González Creative Commons License 2003.05.30 0 0 35
    >A Nemzet sunyi és aljas módon járt el.

    Azt Te sem gondolod komolyan, hogy ez újdonság lenne?

    Előzmény: Kovács Béla Sándor (34)
    Kovács Béla Sándor Creative Commons License 2003.05.30 0 0 34
    A Nemzet sunyi és aljas módon járt el. Nyilvánvaló, hogy a két évvel ezelőtti baleset miatti vádemelésből kizárólag azért csináltak hírt, mert úgy lehet feltüntetni, mintha Bárándy érintett lenne. Hát nem az! "Volt felesége"? Hogyan lenne valaki felelős az elvált házastársa bűncselekményéért, akár csak erkölcsileg is? Ráadásul még az sem derül ki, mikor "volt" a felesége. Én jóval fiatalabb vagyok Bárándynál, mégis van olyan "volt feleségem", akit nem láttam 18 éve.
    A topik sülyedjen, a Nemzet hírszerkesztője meg sülyedjen el!

    u.i.: Ha valaki most a Népszava hírszerkesztési elveivel fog jönni, arra komolyan megharagszom. >:-<

    Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!