Keresés

Részletes keresés

Vinnen Creative Commons License 2003.05.27 0 0 33
A Pegazusnál ma már nem lehetett kapni jegyet a döntőre.
Mindet eladták...
Vinnen Creative Commons License 2003.05.26 0 0 32
Hát többek között ezért ilyen drága a jegy a BL-döntőre:

BL: Óriási túljelentkezés

NSO, 2003-05-26 10:55

A manchesteri Old Trafford befogadóképességének 25-szöröse is kevés lenne a szerdán sorra kerülő labdarúgó Bajnokok Ligája-fináléra. Az olasz házidöntő két résztvevőjének, a Juventusnak és a Milannak a szurkolói több mint egymillió jegyet igényeltek, de csak 20-20 ezer belépő áll a rendelkezésükre. A 62 295 hely egyharmadát ugyanis az UEFA az angolok rendelkezésére bocsátotta.

Egy internetes liciten állitólag 3400 eurót (850 000 Ft) is megadtak egy belépőért!

FaberK Creative Commons License 2003.05.25 0 0 31
Sztem már a jegyárusítás joga is biznisz.
Egy éve akartunk egy barátommal kimenni Milánóba egy szombat esti rangadóra, asszem Milan/Inter-Roma lett volna. (Egyébként 20 euro körül lett volna a jegy a 3. szintre, középre - tehát egyáltalán nem húzós.) A ticketone.it oldal foglalkozik az internetes jegyrendelésekkel. Talán 3 nappal a meccs előtt lehetett hozzáférni a jegyekhez, de hamar el is fogytak. Odáig el sem jutottunk, hogy ha meg is rendeljük, akkor hol lehet átvenni őket.
Erről tud vki vmit?
Vinnen Creative Commons License 2003.05.25 0 0 30
Ja egyébként ez csak egy lehetőség, hogy itthon be lehessen szerezni a jegyeket. Nem kötelező!

De ha valaki tényleg bármilyen úton-módon kijut a BL-döntőre tényleg irja már be, hogy hogyan és mennyiért!

Előzmény: viktor- (28)
Vinnen Creative Commons License 2003.05.25 0 0 29
Azért ha tényleg ilyen pofon egyszerű lenne a dolog biztosan több utazási iroda foglalkozna jegy értékesitéssel!
viktor- Creative Commons License 2003.05.23 0 0 28
Én is érdeklődtem Roma-Lazio ügyben náluk. Szinte biztosan nem azért adják ennyiért a jegyet, mert drágább helyre szól, egyszerűen kaszálnak rajta egy nagyot. Amikor kérdeztem a nőt, hogy ugyan árulja már el, hogy hová is szól a jegy, akkor csak hebegett-habogott.
Előzmény: Shylock (25)
Vinnen Creative Commons License 2003.05.23 0 0 26
Valószinű azért mert tényleg nincsen. Legalábbis nem vagy csak nagyon nehezen beszerezhető!
Azért itt nem olyan "örökrangadókról" beszélünk mint a legutóbbi félházas UTE-FRADI hanem 60 000-80 000 fős teltházas olasz bajnoki derbikről!
Vannak olyan meccsek amikra kinnt is nagyon nehéz előre jegyet szerezni! És értelemszerűen a legolcsóbbak fogynak el a leghamarabb ott is.
A meccs előtti vásárlás a jegyüzérektől megint egy más téma, ami valóban müködhet de azért van benne kockázat és általában a szarabb helyek kaphatóak!
Előzmény: Shylock (25)
Shylock Creative Commons License 2003.05.23 0 0 25
Engem viszont, az érdekelne, miért nem lehet az olcsóbb jegyeket is beszerezni itthon?

Egy Juve-Roma meccsre kb. 10000 Ft a belépő, mégis a Pegazus csak a 27000 forintos jegyet kínálta, mert a dolgozó szerint nincs olcsóbb jegy!

Nos?

Előzmény: Vinnen (24)
Vinnen Creative Commons License 2003.05.22 0 0 24
Ha bárki bármilyen egyéb forrásból tudott jegyet szerezni a döntőre (nem igéretet hanem jegyet a kézbe) az irja már be, hogy mennyiért sikerült neki.
Komolyan érdekelne!
Tyler Creative Commons License 2003.05.22 0 0 22
150 000 csak a jegyért?! Írja már be, akinek van jegye, mennyiért szerezte... Ez pofátlanság. A Juve szurkolóknak a legdrágább jegy 50 000 Ft alatt volt átszámítva.
potocsi Creative Commons License 2003.05.22 0 0 21
mit kell ezen átgondolni?
egy olasz döntőre én, hangsúlyozom én, ha milliomos lennék se vennék 150.000 ért jegyet
ennyi

azért arra is felhívnám szíves figyelmedet, hogy egy sima olasz bajnokira is 30-40 ezerért árulják a jegyeket
amúgy ezzel sincs gond, mert legalább árulják, régen nem volt ilyen, de én ha érdekelne biztosan a helyszínen vennék, akár azt is reszkírozva, hogy nem lesz jegyem

Előzmény: Vinnen (20)
Vinnen Creative Commons License 2003.05.22 0 0 20
De azt ne felejtsd el, hogy ennyi pénzért itt Pesten a kezedbe kapod a jegyet.
Kinnt meg ugye vagy kapsz jegyet az üzértől vagy nem, vagy olcsóbban vagy nem, vagy eredeti a jegy vagy nem!
Én már hallottam olyan 10 fős társaságról, akiknek kétszer adtak el hamis belépőt Rómában és csak a harmadikra jutottak be.

Azért megnézném az arcod egy laza 24 órás autózás után Manchesterben a stadion előtt amint éppen rájösz, hogy mégsincs jegy!
Csak példaként a tegnapi UEFA Kupa döntőre, ami mellesleg egy szenzációs meccs volt, 60 000 skót szurkoló érkezett gondolom hozzád hasonló felfogással, hogy majd ott ugyis kapok olcsóbban. Na most a sevillai stadion 60 000 férőhelyes, képzeld hozzá, hogy hány skót nézte egy helyi bárban a meccset. Ami mellesleg egy tök buli dolog de hát mégsem ezért ment oda!

Szóval nem árt néha ezeket is átgondolni mielőtt rögtön hanyattesünk az ártól!

Előzmény: potocsi (16)
gguszti Creative Commons License 2003.05.21 0 0 19
Örülök, hogy Te ismered az allokáció szó jelentését, legközelebb próbáld meg helyesen is használni...

Esetleg: "milyen szempontok alapján történt a jegyek allokációja" vagy hasonló, de amit Te írtál, sztem baromság.

Előzmény: MANCUNIAN (17)
sunma Creative Commons License 2003.05.21 0 0 18
Írta valaki, hogy 40.000 a jegy! Azért azon meglepődtem volna! Barcelonában egy sima A.Madrid elleni meccsre, kapu mögé 10.000! A 150.000 az már mindjárt más!
potocsi Creative Commons License 2003.05.21 0 0 16
ja, csak a jegy 150.000 Ft
ennél még a fekete piacon is olcsóbban jutnál hozzá
Előzmény: Vinnen (15)
Vinnen Creative Commons License 2003.05.21 0 0 15
Nem indul a charter gép mert nem volt rá elég jelentkező.:-(
Viszont csak belépőjegyet továbbra is lehet kapni a Pegazusnál. Csak aztán jön a neheze, kijutni és szállást találni!
Angyalszem Creative Commons License 2003.05.19 0 0 14
A Pegazus még szállást sem bíztosít ennnyi pénzért. Meccs után rögtön jön vissza a csoport. Ez aztán a rablás!
U-boat Creative Commons License 2003.05.19 0 0 13
andd

Angliába nem emgyek BL döntőre.

Képzeld el ezt a párosítást bárhol európában.
Csináltak egy túrista BL döntőt.
Több japán lesz mint Fighters tag.

U-boot

Előzmény: Törölt nick (12)
U-boat Creative Commons License 2003.05.19 0 0 11
Azért elmesélnék két BL döntőt.

Kimentem a barátommal Bécsbe (Milan-Ajax) csak, hogy a hangulatot érezzük. Tébláboltunk. Feketén 90.000ft volt a jegy akkor. Találkoztunk pár ismerős arccal. Voltunk 5-en. Elkezdődött a meccs. Kint álltunk.
Majd betörtünk egy nem örzött kaput 3 Milanossal. Negyed órával a kezdés után már a lemászással foglakoztunk a harmadik szintről, mert az első szinten jobb volt a hangulat:)))

Elmentünk Amsterdamba a Juve-Realra. Kezdés elött 20 perccel elvesztette az egyik barátunk a jegyét.
A többiek úgy forogtak és kapálóztak, hogy 3 kapunk végül bevitték. A akkori legmodernebb és legbiztonságosabb stadionba.

U-boot

Előzmény: U-boat (6)
lg18 Creative Commons License 2003.05.19 0 0 10
ebből a pénzből két PSG-Újpestre is futja...és az mennyivel jobb volt :)
Előzmény: gguszti (8)
gguszti Creative Commons License 2003.05.19 0 0 9
A királynő majd ül Károly ölébe, neki nem jutott ülőhely. :)
Előzmény: lg18 (7)
gguszti Creative Commons License 2003.05.19 0 0 8
40 ezer Ft egy jegy? Te jó ég...
Mondjuk az összességében 250 ezer még így is nagyobb rablás.
Előzmény: U-boat (6)
lg18 Creative Commons License 2003.05.19 0 0 7
a királynő és Károly herceg közé, nem? :)
Előzmény: gguszti (4)
U-boat Creative Commons License 2003.05.19 0 0 6
A barátunk volt kint az Inter-Milan és Juve-Realon. Itt rendelte utazási irodánál a jegyet. Az volt 40.000 ft darabonként.

Keresnek a jegyen, az utazáson, a száláson...és mindenen.

U-boot

Előzmény: Törölt nick (1)
gguszti Creative Commons License 2003.05.19 0 0 4
Nyilván, rögtön a két klubelnök közé. :)
Előzmény: Törölt nick (3)
gguszti Creative Commons License 2003.05.19 0 0 2
Ja, szívesen mennék, de épp' nincs rá negyed millió Ft-om. :)

Amit nem értek: "belépőjegy Juventus-Milan döntőre (meghatározatlan helyre)". Az árba nem számít bele, hogy vmelyik tribünön ülök vagy mondjuk a kanyar tetején?! Érdekes.

Előzmény: Törölt nick (1)
gguszti Creative Commons License 2003.05.19 0 0 0
Biztos nem 0 Ft-ért.
Előzmény: Vinnen (-)
Vinnen Creative Commons License 2003.05.19 0 0 topiknyitó
Bővebb infó:

http://www.pegazus.hu/index_b.php?mit=uticel&uid=214&p=2&t=13

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!