Keresés

Részletes keresés

janderka Creative Commons License 1 napja 0 0 14730

Amíg kábelen tolják, és olyan a lakáselosztás (es a bizalom) a házban, addig közösködni kell a szomszéddal, ha Digis - az egyiket meg lemondani. Legfeljebb be kell tenni egy jelerősítőt. A net már nehezebb falat, de az se lehetelen. Még akár wifin is. Tudom, nem mondok újat - de néha a legegyszerűbb megoldás a legegyszerűbb :))) Ha tömegesen mondják majd vissza emiatt a népek az előfizetést, hátha agyhelyükhöz kapnak a Digisek. De addig is 50%-ot spórolhatunk.

Előzmény: Patreides (14729)
Patreides Creative Commons License 2 napja 0 0 14729

Itt láthatóan nincsenek hűségkedvezmények, meg az e-pack levonás.

Ebből azokkal még lejönne majd' 2000 Ft.

Előzmény: Magdi60 (14728)
Magdi60 Creative Commons License 2 napja 0 0 14728

Ennyi lett:

Előzmény: Magdi60 (14156)
Patreides Creative Commons License 2 napja -1 0 14727

"A 6 GHz-es mobilhálózati technológiát biztosító megoldás a Huawei Technologies eszközein futott"...

 

.

Ezért aztán teljesen mindegy, hány gripen és hány leopard van a magyar hadseregben, ha egyetlen gombnyomással kiüthető az ország informatikai rendszere.

Előzmény: nicko (14725)
XNC Creative Commons License 2 napja -1 0 14726

Annyira azért nem új ez már, korábban is mondták, hogy vannak tesztek.

Miért is ne? 1 nagyot kaszálhatnak rajta.

A környezetvédelem meg lesz@.... -- keletkezik 1 csomó elektronikus hulladék.

Előzmény: nicko (14725)
nicko Creative Commons License 2 napja 0 0 14725

Új technológiát mutatott be a 4iG, amivel tízszeres letöltési sebesség érhető el

 

https://www.portfolio.hu/uzlet/20240417/uj-technologiat-mutatott-be-a-4ig-amivel-tizszeres-letoltesi-sebesseg-erheto-el-681107

beat0 Creative Commons License 2024.04.10 0 0 14724

A többi sem olcsóbb, ezért tudnak árat emelni. A Voda ugyanaz a cég, ráadásul felénk rengeteg a panasz rá, a T- ára meg az egekben...

Előzmény: nicko (14723)
nicko Creative Commons License 2024.04.10 0 0 14723

Amikor bejelentették, hogy megveszik a Digi Mo. leányvállalatát, megírtuk pápá olcsóság, de azzal maguk alatt is vágják a fát mert fapados cégként nem fogja megérni.

Előzmény: Patreides (14722)
Patreides Creative Commons License 2024.04.10 -1 0 14722

Májustól a tv+net 9600 Ft lesz, hűség-, és e-pack kedvezményekkel együtt.

De legalább használható lenne a digionline (általában a kiválasztott csatornára akkor nem lehet kapcsolódni, amikor éppen kellene, de tegnap este maga a digi.hu és a digionliine.hu volt elérhetetlen, időnként meg kép van, hang nincs), és a kábeltv csatornák közül is hol egyik, hol a másik, hol mindegyik esik szét egy rövid időre az utóbbi hetekben... De például a Spektrum volt többször, hogy nem percekre esett szét.

Hát a 6200 Ft-ról elég hamar elértem a tízezer közelébe, ami egy szempontből pozitív: lassan érdemes újra körülnézni a kínálatban, mert a digi korábbi ócsósága volt az egyetlen előnye, ami már eléggé nincs meg.

beat0 Creative Commons License 2024.04.09 0 0 14721

Nekem is pont ezek asz összegek vannak. Felhívtam őket, hogy mizu a hűségidővel.

Azt mondta a kedves, szimpatikus fiatalember, hogy ha 12 havi hűségidőt kötök, akkor fél évig 6180 Ft a csomag, utána 8990 Ft.

Ezek tényleg nem normálisak...

Előzmény: nicko (14719)
falum Creative Commons License 2024.04.09 0 0 14720

A spíler tévét hdnak írja. Majd este kíváncsi leszek rá. Mert a hétvégén még nem láttam annak.

nicko Creative Commons License 2024.04.08 0 1 14719

Kiküldték az emelés összegét.

2019 KTV 2870--->3250 Ft

2019 1000-es net 2899----> 3330Ft

vezetékes teló. 250--->280Ft

hűdséget ajánlottak üfsz-en ami többre jött volna ki és elbúcsúzhatok a 2019-es ártól. Hülyék a másik oldalon vanak. ;)

XNC Creative Commons License 2024.04.02 0 0 14718

Érdemes hangolni a műholdast, mert bekerült 5 új csatorna!

La R1ot Creative Commons License 2024.03.11 0 0 14717

Nincs mit - helyi csatorna (csatornák, helyfüggő) 410 MHz-n vannak

 

Előzmény: jxy (14716)
jxy Creative Commons License 2024.03.11 0 0 14716

Köszönöm szépen! Ezt az oldalt nem ismertem.

Előzmény: La R1ot (14715)
La R1ot Creative Commons License 2024.03.11 0 0 14715

http://www.diginyir.hu/chan/digital.php

 

A DDigi2023-as kiosztást ez a táblázat többnyire leköveti (a Life-ot és a Travelt még nem írja HD-nek, és a TV2 Klub név sincs még a FEM3 helyén, de a többi pontos)

Előzmény: jxy (14714)
jxy Creative Commons License 2024.03.10 0 2 14714

Aktuális frekvencia táblázatot hol lehet találni? Csak régibe botlom bele mindenhol...

Soha nem értettem, miért jó az, amikor egy sd és egy hd csatornát egymás mellé pakolnak. Nekem nem tetszik a sorrend, amit a szolgáltató kitalál. Én nem nézek tv-t, de szüleim megszokták azt a sorrendet, amit összeállítottunk: "kedvencek", sport, természet, filmek, életmód, stb. egymás után, amiből van hd is, ott az sd-t dobom.

Erre jön a digi és belemókol. Újabban (cirka 1 éve?) rendszeresen előfordul, hogy egy-két csatorna egyszerűen eltűnik. Ha újrahangolom a tv-t, akkor nem két perc a sorrendet újra összerakni (export-import nincs), így csak a hiányzó csatorna adatait kellett leszednem valahonnan, s csak arra a frekire keresetem rá.

A másik: amióta megtörtént a tulajváltás, az áremelésekkel párhuzamosan a minőség kezd fordított arányban elmozdulni. On-line műsorok a neten beszaggatnak gépen is, tabon is! Szerencsére nem sűrűn fordul elő, de korábban tizen (sőt huszon) év alatt ilyen soha nem volt!

Nehéz megérteniük egy számla-reklamációt is. Személyesen sem intéznek semmit, telefonon, e-mailben sem. Pedig elvileg max. 30 napjuk van rá. Bocsánat, hazudok. 95 nap múlva jóváírták, amit panaszoltam, és amit az ügyfelesek pár perc alatt megértettek és jogosnak tartottak. Csak éppen a digi csücsült rajta cirka 3 hónapig.

De szerencsére jön az újabb áremelés, hajrá!

Szóval aktuális frekvencia táblázat elérhető valahol?

 

Mauro Creative Commons License 2024.03.07 0 1 14713

A Life TV és a Travel HD lett.

nicko Creative Commons License 2024.03.04 0 0 14712

Tudom, de eddig nem emelték meg a korábbi áremeléseknél.

Előzmény: Patreides (14710)
beat0 Creative Commons License 2024.03.04 0 1 14711

Múlt hónap elején lemondtam a Digimobil előfizetéseket, úgy látszik, ez nagy zavart okozhatott a rendszerben, mert még nem kaptam meg a márciusi számlát.

Patreides Creative Commons License 2024.03.04 0 2 14710

Az előző évi infláció mértékéig mindentől függetlenül emelhetnek árat a szolgáltatók.

Előzmény: nicko (14709)
nicko Creative Commons License 2024.03.03 0 0 14709

Vezetékes net, ktv, vezetékes telefon díj nálunk nem változott eddig mióta neres lett a Digi. Az a bizonyos régi szabály miatt, hogy nem lehet emelni, ha hűség lejárt. 2850 Ft a ktv

2899 Ft az 1000-es net 

250 Ft a v.teló 

A sim kártya lemondásakor az üfsz erőszakosan akarta, hogy kössünk újat hűségre, mert máj.1-től jön az áremelés, korrekció, gömböc éhség nevezzük bárminek. Nem kértük, mert megvárjuk mi jelenik majd meg ügyfélkapun a meglévő szolgáltatásoknál.

Mobilnál "korlátozott 0Ft" ;)

nicko Creative Commons License 2024.03.03 0 0 14708

van 4 db @hdsnet.hu email címünk ami megszűnik? :(((((( 

:) 

 

egyiket se használtuk már jó régóta. 

2007-ben mikor indították a lant ilyen email fiókot adtak 3db-ot. A 4. asszem 2 év múlva hűségszerződéssel jött hozzá.

Előzmény: Elvegy Elek (14700)
TLBY Creative Commons License 2024.03.02 0 0 14707

Nyomós indok lehet, hogy biztos kábelnetelérést akarsz. T-comnál is van egyes helyeken, pl. nálunk gigabites net, lehet nem VDSL, pláne nem, annyiért. Addig van biztos kábelnet hozzáférésed, amíg az MVM, EON nem csapja ki a szolgáltatói boxod alól a delejt, aztán dugdoshatod az UTP-t a feltöltött laposba. Annyi előnye van a dupla szolgáltatónak (ügyes embereknek sikerült "összeadni" duál bemenetes 5 gigás hálókártyán a sebességeket), ha nem a házadban van áramkimaradás és a szolgáltatók, körzeti OLT-ja külön körön van, esélyes, hogy lesz neted. Ha az adótornyokat is érinti, akkor meg a mobilodat is a hajadra kenheted.

 

Ma megint mókoltak délután valamit, kockásodott minden.

Előzmény: Elvegy Elek (14705)
giornalista Creative Commons License 2024.03.02 0 1 14706

őszintén szólva nem is igazán értem, hogy valaki miért foglalkozik egyáltalán szolgáltatói email címekkel... az elmúlt 15 évben pedig pláne nincs rá mentség/ok. talán amikor 30 éve bejött az internet, akkor még nem nagyon volt más alternatíva, na de azóta... 

Előzmény: tefi (14703)
Elvegy Elek Creative Commons License 2024.03.02 0 0 14705

2009. december 14. óta vagyok T (Matáv) vezetékes internet előfizető. Jelenleg is van a Matáv utódánál a Telekomnál előfizetésem. E-mellett vagyok DIGI FTTH előfizetésem is. De a lényeg (Matáv) Telekomnál használt @t-online.hu e-mail címem 2009 december 14.-e óta ugyan az! És a (Matáv) Telekomtól azóta se hallottam, hogy a @t-online.hu-s e*mail címeket megszüntetnék. Sajnos a Telekom csak 30 Megabitet ad. Mig a DIGI 1 GB ad. És igen a DIGInél 2020 augusztusa óta vagyok FTTH előfizetője, és a DIGI már is felmondja a @digikabel.hu-s e-mail előfizetéseket.  És igen a (Matáv) Telekomnál a Magenta 1 kedvezmény miatt maradtam és maradok. És e-melett van DIGI FTTH előfizetésem is. És igen mind két cégnek meg vannak az előnyei és hátrányai is. A (Matáv) Telekomnál 30 Mbit/sec VDSL netem van ami 3171 Ft/hó. Addig a DIGI 6190 FT/hó. És igen a Ner-es (DIGI) banda drágább mit a (Matáv) Telekom! Az hogy miért vagyok egyszerre két szolgálatónál is vezetékes internet előfizető erre meg van a nyomos indokom, ami nem nyilvános.

Előzmény: tefi (14703)
TLBY Creative Commons License 2024.03.01 -1 0 14704

Annak még kevesebb értelmét látom. Minek? Egy letiltott kártyát. Az úgy még zöldebb. Jó, hogy a lopott bankkártyákat nem kell visszavinni. Személyinél sem értem, de, annál legalább megindokolható, hogy személyes adatok vannak rajta, de elvileg az is érvénytelen, az új érvényességétől.

 

> 14699

Haver sötétszürke használtautó nepper számát kapta, évekig hívták borízű hangok 22-3 óráig baromi legális ügyletek miatt. A fórumszabályzat miatt nem idézem miket válaszolt és, hogy milyen halálos fenyegetéseket kapott vissza.

 

>14702

Ezt hívják zsugorinflációnak, kettőt fizetsz, egyet kapsz. És még tud hová esni a színvonal Ft.

 

OFF, ha már színvonal, azóta napkitörés nélkül is biankózott áramingadozásokat az MVM (teljesen hazavágják a gépparkomat, sebaj, olcsók a háztartási gépek, nekem meg van pénzem, kedvem visszahordani gariba a szemetet), a vizesek meg kiírták, hogy mikor nem volt víz. Volt, már várom, mikor esek, arra hótkoszban, hogy nem tudok lemosdani, mert, akkor nincs, mint Diginél a karbantartások.

Előzmény: nicko (14698)
tefi Creative Commons License 2024.02.29 0 1 14703

Szerencsére anno 25 éve hallgattam 1 bölcs ember tanácsára,hogy soha ne használj szolgáltatói e-mail-t,mert nem tudhatod,hogy meddig maradsz náluk!

Igaza is lett mert a Digi már a 3. szolgáltatóm, a T (Matáv) és a UPC után.

Előzmény: Elvegy Elek (14700)
Elvegy Elek Creative Commons License 2024.02.29 -2 0 14702

Találó idézett. De mint tudjuk hogy ezzel is csak a NER-es banda burkolt áremelést hajt végre! Ugyanis 2024 május 1-el mind tudjuk hogy a vezetékes szolgálatások terén árat emel a DIGI. Majd ezzel a már megemelt árú vezetékes FTTH internetből kivezetik a szolgálatói E-mail-eket köztük a @digikabel.hu-ra végződő e-mailek is megszűnnek. Ez ideaiig ugyanis 3 db azaz 3 X 30 MB-os @digikabel.hu végződésű e-mail járt a DIGI FTTH alapú internetéhez. Most vagyis 2024 július 31-el megszüntetik. Vagyis megint áremelés lesz. Ugyanis még ha közvetlen nem is emelnek újra árat. De a saját domin névvel rendelkező e-mail-ek megszüntetésével kevesebb lesz mégis csak a szolgálatás. Vagyis ha azt nézzük már meg is van a következő áremelés. Még ha csak burkolt áremelés is. Mivel a szolgálatás színvonala ezzel is csökken. Köszönjük NER. Egyébként épp ma fizettem ki a 2024 március havi vezetékes DIGI számlát. Ami nem meglepő módon 11380 Ft. Igaz ez hűségnyilatkozatos ár.

Előzmény: Patreides (14701)
Patreides Creative Commons License 2024.02.29 0 2 14701

"Minden mulandó ezen a világon:
A csillag, mely az éjben fenn lobog,
A pezsgő élet napsugáros tájon
Percig örül csak, csak percig ragyog...

..."

.

Racionalizálás.

(Pénz beszél, kutya ugat, a karaván halad.)

Előzmény: Elvegy Elek (14700)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!