Keresés

Részletes keresés

Macika87 Creative Commons License 2022.12.09 0 0 19

Sziasztok! 

 

Keresem Véges István: What about the news? Bevezetés az angol újságnyelvbe című könyvének a hanganyagát. A könyv hanganyagát a Magyar Rádió sugározta az 1970-es években (egészen pontosan 1976-ban) az Iskolarádiós műsorok keretében. Whar about the news? egy rádiós sorozat volt. 

A könyv hanganyaga a Tanértes orsós magnetofon szalagokon is megjelent. 3 hangszalagon lehetet kapni akkoriban.

 

Aki esetleg annak idején felvette ezeket az adásokat, illetve meg vannak neki ezek a hangszalagok azt nagyon szépen megkérem, hogy lépjen velem kapcsolatban az alábbi e-mail címen: 

 

istvankruppa@gmail.com

 

Akár tudunk cserélni is egymás között, mert nekem megvan a Galaxy-X Angol állami nyelvvizsga előkészítő hanganyaga.

 

Csatolok egy képet a Tankönyvkiadónál megjelent könyvről. Ez a könyv borító képe. 

 

Előre is nagyon köszönöm a segítséget! 

 

Üdvözlettel: 

 

K. István 

molmiki Creative Commons License 2020.01.28 0 0 18

Én ennek a cikknek az 5. pont, 4. módszernél felsorolt oldalakon szoktam angol nyelvű e-bookokat keresni és eddig mindig megtaláltam amit kerestem. kincs az a cikk.

jozefina2 Creative Commons License 2019.10.04 0 0 17

Amazon Kindle?

Előzmény: imka (-)
rszigeti Creative Commons License 2019.07.06 0 0 16

Kedves fórumozók, 

sürgős átvétellel keresem Intouchables című könyvet angol nyelven. Tud valaki ebben segíteni?
Köszönöm!

üdv Robi

English-Online.Blog.hu Creative Commons License 2016.04.30 0 0 14

www.librabooks.hu, ezen kívül a Gozsdu Udvarban hétvégente alkalmi jelleggel vannak használt idegennyelvű könyvvásárok! :)

Egyébként:

Angol tanulás? Nyelvtanári vélemény: Angol magánórák (face-to-face vagy Skype - ha szakmai segítséget igényelsz) és Angolos BLOG (amit bárhonnan elérsz és ingyenes) : szókincsfejlesztés, nyelvtani magyarázatok és gyakorlatok, nyelvvizsga típusú feladatok, kultúra, zene, videók, filmek, újságcikkek világhírekkel, szólás-mondások, kvízek, EnglishOnline Facebook: azaz MINDEN, AMI ANGOL! Nyelvtanulás és szórakozás egy helyen! Mindenki a lehetőségei szerint választ! :) 

KATT a honlapra! KATT a BLOGRA!

Üdvözlettel, 

az English-Online.blog.hu  szerzője

az English-Online.hu tulajdonosa

diagno Creative Commons License 2015.09.30 0 0 13

Angol nyelvű könyvek, sorozatok a nyelvtanuláshoz a http://betuleves.eu oldalon érhetőek el. (Dr.Seuss, Let's Read és Milly, Molly)

klaus1000 Creative Commons License 2014.10.27 0 0 12

Kedves Fórumozók

 

Keresek én angol nyelvű (háborús) képregényeket, - ha lehet letölteni szeretnék- de vajon honnan, tudtok segíteni?

 

Állítólag jó nyelvtanuláshoz....

 

köszönöm a segítséget

 

ekhnathon10@gmail.com

Ogre91 Creative Commons License 2012.04.03 0 0 11

Nekem van pár angol nyelvű könyvem eladó, ha érdekel, íme:

 

Jeffrey Archer angolul Kane and Abel 500

Ian Rankin The Falls 1000
Agatha Christie Omnibus (The body in the library, The moving finger, A murder is announced, 4.50 from pedingtonSok helyen aláhúzva- 4 regény az egyben 3000

Agatha Christie Murder on the orient express angolul jó állapot 1500
Chesterton Father Brown 600
Agatha Christie The misterious affair at styles - angolul 500

Agatha Christie Towards Zero 500

Stupid Men Jokes 500

Private eye"s Colemanballs 2-6 500 

Bridget Jones Diary néhol aláhúzva - angol 500
Jeffery Deaver The bone collector - angolul néhol aláhúzva 500
Candace Bushell Sex and the City 1000

 

Ha további kérdésed van nyugodtan írj: pymdnl@yahoo.com, vagy hívj: 06 30 735 94 73

gulyasg Creative Commons License 2007.01.09 0 0 10
www.bookstation.hu ahol az amazonról is rendelhetsz
Előzmény: imka (-)
Dorien Creative Commons License 2006.11.11 0 0 9
Hali.
Vernor Vinge könyveket adtak ki magyarul?

Wikipédia - Vernor Vinge
deus Creative Commons License 2003.05.19 0 0 8
Esetleg itt is szét lehet nézni:

http://www.bestsellers.hu/bemutatkozunk.asp

endre_d Creative Commons License 2003.05.09 0 0 7
Sajnos az antikvariumok kinalata a nulla fele tendal :-((( Neha azonban lehet jokat kifogni, kb. fel eve vettem a Kalvin teren a "Best of Science Fiction"-t, szerk. Groff Conklin, 1946!!
Szerintem az angol antikvariumokkal erdemes probalkozni, sokszor kifejezetten olcsok, es a postakoltseg is csak 1-2 font (szemben az Amazon.co.uk indulo 6 fontjaval).
Előzmény: bivisz (4)
Bard Creative Commons License 2003.05.08 0 0 6
Kifejezetten angol kiadók könyveire érdemes árajánlatot kérni a Pendragonban mielőtt valaki neten rendel, mert néha döbbenetesen olcsón tudnak beszerezni könyveket. Nekem volt rá példa, hogy az eredeti, könyvre nyomtatott font ár aktuális átszámitásának a 60%-át (hatvan!!) kérték el a könyvért...

Amit meg nem tudnak beszerezni, azt netről kell...

Vimes Creative Commons License 2003.05.08 0 0 5
A pendragonban raadasul lehet rendelni es 1-2 het aqlatt meghozzak, meg a nem tul ismerteket is.
es egy 6.99 GBP-s konyvert csak 2220 HUF-ot kertek.
szoval nem is tul draga
Előzmény: Rorimack (2)
bivisz Creative Commons License 2003.05.08 0 0 4
Red Bus Bookshop a Deák tér környékén, pld. Aztán még vannak antikváriumok a Múzeum körúton is.
Előzmény: imka (-)
Necros Creative Commons License 2003.05.08 0 0 3
Csere/kölcsön nem érdekelne titeket?
Van egy jó adag angol nyelvű fanatsy/sci-fim, és lehetne kölcsönadni/venni, ez is több mint a semmi, mert egyébként elég húzósak az árak.

Rorimack Creative Commons License 2003.05.08 0 0 2
Haliho!

En ugyan nem probaltam, de a Pendragon nem partikepes az amazon,s a lenti link mellett?

R.

endre_d Creative Commons License 2003.05.07 0 0 1
Sehol. Probald meg a www.abebooks.com-t, egy csomo antikvarium kozt valogathatsz. Gyakran vannak ritkasagok is, es a posta is olcsobb mint az Amazonnal.
Előzmény: imka (-)
amanibhavam Creative Commons License 2003.05.07 0 0 0
ha már rászánnál egy bécsi utat, nem egyszerűbb megrendelni amazonon, ebayen vagy hasonló helyeken?
Előzmény: imka (-)
imka Creative Commons License 2003.05.07 0 0 topiknyitó
Hali!

Tud-e valaki arról infót, hogy különleges, ritkaságszámba menő angol könyveket itt Magyarországon hol lehet kapni? Főleg regényekre gondolok, de bármi más is szóba jöhet. Olyan könyvekre, amiket az itthoni kis kereslet miatt nem fordítottak le, vagy pedig nem ismertek és emiatt nem kaphatók a könyvesboltokban. Sok könyvesbolt árul angol könyveket, de csak a populárisabb, sikerkönyveket.
Egy ilyen hely lehet a Silverland, de vajon van-e még további hely, ahol nagy választék kapható?
Ha pedig nincs, akkor érdemes-e kimenni Bécsbe és ott szétnézni? Csak úgy kimenni Bécsbe és találomra járni az utcákat azért durva lenne... Ismer valaki ott ilyen könyvlelőhelyeket?

imka

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!