Keresés

Részletes keresés

gaborosz Creative Commons License 2012.11.15 0 0 195

Sziasztok!

Ez egy olyan kérdőív, ami azt vizsgálja, hogy mennyire vagy szerelmes, féltékeny és milyen gyakran használod a Facebookot. Mindemellett a kitöltés alapján visszajelzést ad a fenti témák kapcsán.

link: http://apps.facebook.com/pszicho_teszt/

Előre is nagyon köszönjük, ha kitöltéseddel segítesz a kutatásunkban.

 

Gábor

Luidzsivuccsi Creative Commons License 2012.10.17 0 0 194
Benyúlta a telefonod, kihasznált... Ennyi. Én nem foglalkoznék vele ki mit gondol, gerincre kell vágni akkor és ott ahol csak lehet... Ha meg ilyenekbe nem megy bele, akkor tiszta sor, hogy palira vett, kihasznált, lúzer vagy...
Előzmény: zozo1999 (193)
zozo1999 Creative Commons License 2012.10.16 0 0 193

sziasztok!nagyon  nagyon örülök h kiönthetem a szívem valkinek na szoval tavly keztem a szakközép iskolában mint pék-cukrász az egyik volt osztáytársam pedig hentesként van egy olyan osztály társa aki lótartó és tenyésztő szakkra ment ők oszálytársak letttek tavaly oktober környékén játak a csajjal jól ki jöttünk karácsonykor vettem észre h hiányzik és várom a vele való talákozás tehát rájöttem hogy szerelems vagyok belé de sajnos volt neki barátja  és folyamtosan monda hogy a barátja i így a barátja úgy ez persza nekem nagyon fájt de nem tudatam mitcsinálni a csaj tudta h teccik nekem mindent megtettem h elérjama célem oda addtam neki a telomat h fecebookozzon de egy nap iába vártam h vissza a dja a telomat nem jött másnap reggel monták az oszálytársaim hogy láttam amint egy fiunaka  ferkász szopja és  az egész iskola elől beszélsz nem tomm mit csináljak még mindeg szeretem de ha összejövök vele akkor az lesz hogy hogy jöhetem össze egy ilyen csajjal.

PPPPeti Creative Commons License 2012.05.13 0 0 192

Sziasztok!
Egy elég összetett helyzet megoldásában szeretném a segítségeteket kérni. 23 éves fiú vagyok és beleszerettem egy lányba. Ő 18 éves, kapcsolatban van már 2 éve. Nagyjából akkor tájt ismertem meg őt én is, de eleinte nem különösebben vonzódtam hozzá. Telt múlt az idő, majdnem minden nap találkoztunk edzésen, rengeteget beszélgettük, mindent megtudtunk egymásról és nagyjából egy évvel ezelőtt éreztem azt, hogy nekem a barátságnál több kell. Elég buta voltam, de nem mondtam el Neki hogyan érzek, korábbi párkapcsolati kudarcaimból kiindulva és az is folyton a fejemben járt mit szólnának a szüleim, ha beállítanék vele. Próbáltam elnyomni az érzéseimet, más lányokkal ismerkedni, de nem tudtam kiverni a fejemből. Másfél hónappal ezelőtt aztán megmondtam Neki mit érzek. Azt mondta ő is ezt érzi, de szereti a barátját és ígéretet tett neki, hogy nem hagyja el soha. Én nem adtam fel, edzés után együtt szoktunk menni egy darabig, próbáltam közeledni hozzá, simogattam az arcát, a kezét, a combját. Megcsókolni is próbáltam egyszer, de elhúzta a fejét. Rengeteg smst, telefont váltottunk ezalatt a másfél hónap alatt, tudom hogy ő is azt érzi amit én, de nem akarja otthagyni a barátját. Kettesben sem hajlandó velem eljönni sehova. Ezt nagyon korrektnek érzem felőle, DE úgy érzem számomra Ő az igazi, az egyetlen, soha senki iránt nem voltak ilyen erős érzelmeim és szeretném, ha boldog lenne, de VELEM. Egész eddigi életemben minden szabályt betarotttam. Nem dohányzom, nem iszom alkoholt, van egy biztos állásom közepes fizuval és egy bsc-s diploma tulajdonosa vagyok. Mindíg segítettem másoknak, figyelembe vettem az érzéseiket, soha nem voltam önző. Úgy érzem most az egyszer megtehetem. A kérdésem tehát: Mit tegyek? Köszönöm előre is a segítséget.

Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 191
Khmmm, kedves zsuinda! Ha kicseréled a fiú, srác, férfi szavakat a lány, csaj, nő megfelelőikre, akkor szóról szóra megkapod azt a változatot amit szívem szerint írnék. Természetesen a jelenlévők kivételek! :)
Előzmény: Törölt nick (190)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 190
Azt hinné az ember, hogy milyen nagy különbség van egy 28 és egy 18 fiú között?! S ilyenkor kiderül hogy szinte semmi.
Vagy érzelmileg ilyen fogyatékosak, vagy félnek szeretni, vagy szégyellnek mások előtt, vagy sokkal fontosabb mások véleménye (pl haverok), mint a saját jólétük, "boldogságuk", s hogy fenntartsák a macsóságukat, s hogy ők bizony milyen kemény legények, s hogy egy nőnek sem hódolnak be, csak játszanak velük (közben meg kitudja mire is gondolnak, s mit is éreznek valójában), hiszen a látszat fontosabb, mint bármi más.
Előzmény: kapjabeazösszesfiu (186)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 189
Úgy érzem ez a sztori, mármint a fiú viselkedése hasonlít egy kicsit az én történetemhez. Minél többet gondolkozol hogy miért csinálja, úgysem fogsz rájönni, csak becsavarodsz teljesen.
Tetszel neki, kellesz, illetve kellenél neki, DE valami visszatartja. Mikor nem csak szavakkal kellene már tenni valamiért(vagyis a "hőn áhított lányért"), hanem tettekkel is, akkor van itt is a probléma.
Szóval vannak férfinak akiknek csak jár a szája, de mikor ténylegesen szeretni kéne a másikat, akkor meg eltűnnek, felszívodnak, nem válaszolnak telefonra, sms-re, semmire, s nem számít, hogy a másik majd eleped egy érintésükért, egy csókjukért.
Előzmény: kapjabeazösszesfiu (186)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.27 0 0 188
hmmm, jó kérdés
ezt soha nem fogjuk megérteni
mindig elhúzza előttem a mézes madzagot, elhiszem amit mond, aztán meg hoppon maradok
Előzmény: Törölt nick (185)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.25 0 0 187
Kisasszony, először talán a gondolatait kéne egy kicsit átfésülni, elválasztani, tagolni.
Előzmény: kapjabeazösszesfiu (186)
kapjabeazösszesfiu Creative Commons License 2009.08.25 0 0 186
Sziasztok!
Már alig vártam hogy valakinek leirhassam a problémámat.Ami lényegében nem is lenne szörnyű hogy ha nem úgy élném meg hogy egész nap a lakásban gubbasztok szerelmes zenét hallgatok sírok nem eszek rendesen sőt különböző drasztikus dolgokat próbáltam ki például hánytattam magam.Mindezt azért mert beleszerettem egy fiuba 9 hónappal ezelőtt.Akkor még a barátommal voltam frissen jöttünk össze de ő már bemutatott egy két barátjának és akkor láttam meg a Viktort az én barátom Kornélnek hívják amúgy. Már akkor is megtetszett a Viktor és szimpatikus is volt de igazábol nem vallotam be magamnak hogy mit is érzek iránta igy még együdt maradtam a Kornéllal.Aztán ahogy elég sokat voltam Kornéllal és a barátaival egyre több időt is töltöttem Viktorral és a végén teljesen lelkitársakká váltunk szinte minden estét elbeszélgettünk amig a barátom a többi haverjával volt.Teltek multak a napok és szalagavatóra voltam hivatalos ahova direkt mondtam a barátomnak hogy a barátnőimmel szeretnék menni mert egy kiscit kiszeretnék rugni a hámból.Beleegyezett.Kicsit iszogattunk a csajokkal és amire a szalagavatóra értünk már elég ittas állapotba voltam amikor megláttam a Viktor.Egyböl neki estem hogy biztosan a Kornél küldte ide hogy kémkedjen meg stb.Ő csak tiltakozott.Eltelt az este majdnem vége volt a bulinak amikor emgláttam a Viktort egyedül fennt felmentem hozzá és csak csendben leültem.ŐŐ is részeg volt egyszer csak ebszélgetni kezdtünk emberekröl teljesen megnyiltunk egymás előtt és nem törődve a sok emberrel csókolóztunk.Másnap szakítottam a barátommal de nem mondtam el neki hogy a Viktor miatt.Utánna sokáig nem futottam össze Viktorral.Rosszul éreztem magam a történtek után és őis bűnösnek érezte magát mivel a legjobb barátját csaltam meg vele.Aztán többször találkoztunk de csak bulikba és mint barátok váltottunk pár szót ugy tettünk mintha semmi sem történt volna köztünk.Aztán egy buliba összegabalyodtunk és elég extrém helyszinen egy játszótéren lyukadtunk ki és csókolózni kezdtünk,vadul...már majdnem szex lett belőlle amikor megjelentek emberek gyorsan összeszedtük magunkat és visszamentünk a buliba.Másnap én e-mailekkel zaklattam egy héten keresztül megis beszéltük hogy strandra fogunk menni együdt végül lemondta én nagyon szomoru voltam.Következő héten ismét összefutottunk egy buliba megbeszéltük h elfelejtjükk azt ami volt.Megkérdeztem egy hirtelen ötlettől vezérelve hogy tecceek e neki és azt mondta hogy mi történik ha azt mondja hogy igen és mi hogy ha azt mondja nem.Közöltem vele hogy egyiknek sem lessz semmilyen következménye.Azt mondta hogy igen.És adott egy szájrapuszit.Repdestem az örömtöl másnap MSN-en is rendesen elbeszélgettünk és megbeszéltük hogy vasárnapnálam alszik.Végül nem jött el mert 11 re este ért haza és már nem akart zavarni.Megkért hogy szerdán mennyek abba a buliba ahol ő lessz és ott "pótolunk".Elmentem a buliba és életem legszebb estéje volt.Felvállalt csókolóztunk táncoltunk.Másnap irtam neki MSN-en és már nem irt vissza.Utánna végre visszairt és megbeszéltük hogy nálam alszik másnap.Másnap találkoztam vele odamentem hogy nálam alszik e azt mondta igen de még megbeszéljük emrt ugyis összefutunk.Néztem a tüzijátékot hátranéztem még ott volt:).Visszafordultam megint a tüijáték végén és eltünt. Hajnali egyig vártam rá hiába.Azóta nem irt MSN-en sehol sem keresett én állandóan zaklattam de már arról is letettem mert ugysem irt vissza.Végre vissza irt arra az üzenetemre hogy Viktor miért csinálod ezt?- azt irta csak annyit h -Mit?.És ennyi.Mondtam neki hogy gondolkozzon el és nyissa fel a szemét hogy mit tett velem és majd akkor irjon.Most itt tartok.Nagyon hiányzik ugy érzem elveszítettem.Hallani akarom a hangját,érezni a csókját a közelségét csak a közös partyfotónkat nézegetm mindig és a régi naplózott beszélgetéseinket.Nagyon rossz nekem igy nélküle.kérlek segítsetek hogy mit csináljak.Elég tapasztalatlan fiu és félénk is de 18 éves már.Én 17 vagyok. Köszi a segítséget Sziasztok
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.23 0 0 185
Miért van az, hogy mindig azt szeretjük, aki hűtlen, s mást szeret?
Miért van az, hogy akit szeretünk, az rajtunk csak nevet?
Előzmény: Törölt nick (184)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.20 0 0 184
Hali


Van egy kérdésem, illetve szerelmi problémám, ha esetleg valaki elmondaná a véleményét, az jó lenne.
Én 25 éves lány vagyok. 2 éve ismertem meg egy fiút, azóta kb 3-szor találkoztunk egy bizonyos eseményen(mikor történt egy kis petting, de szex még nem volt). Amúgy meg telefonon szoktunk beszélni, de azt sem túl sokat, illetve ő nem nagyon szokott felhívni, hanem inkább én őt. Mindig megbeszéljük hogy na akkor most találkozunk, akkor ő úgymond visszalép, s azt mondja nem ér rá. Aztán én nem keresem egy darabig, s akkor ő megint el kezd hívogatni, s már kb fél éve azt mondja hogy szeret. S hogy ezt nem csak úgy mondja.
Szóval szerintetek mennyire lehet igaz, az hogy szeret? De közben meg nem akar találkozni, mert mindig arra hivatkozik hogy messze lakom(kb 200km), meg hogy dolgozik! Mi ez az egész??!!
Én szinte az első pillanattól imádom őt (ezt elvileg ő is tudja), pedig próbálom leplezni.
Adjatok már valami tanácsot, hogy mit tegyek??
Próbálom igazából elfejteni, mert ennek így semmi értelme, de sajna nem tudom ki verni a fejemből őt. Mással való ismerkedés sem megy, mert őt keresem mindenkiben. Pedig igazából alig ismerem, de mégis megveszek érte.
Luna Soligen Creative Commons License 2009.08.13 0 0 183
Szerintem meg fogadja meg a haver tanácsát, és ha nincs ott a csaj, akkor talán végre leesik neki, h ezt a csajt ő nem igazán érdekli.
Előzmény: baratnod (159)
hell0504 Creative Commons License 2009.08.12 0 0 182
hát mégsem fogunk találkozni , nagyon macerás már... de még ugyan úgy beszélgetünk:)
de azért mé várok még egy kicsit:))
Előzmény: baratnod (179)
hell0504 Creative Commons License 2009.08.07 0 0 181
Köszönöm szépen :) igen vártam ahogy mondtad , és állítólag jövőhét pénteken fogunk is találkozni!:) És mostanában csak ezen jár az agyam :))
azért a barátnőmet megkértem , hogy azért kisérjen el , hogy még akkor ne érezzem egyedül magam meg haza fele se , meg nem tudom el e hívhatnám hozzánk mert az nap amikor találkozunk nem lesz otthon senki csak én meg a barátnőm és az nem lenne fura ha amikor a tón találkozunk , el hívom hozzánk és akkor már hárman lennénk és nem unatkoznánk , igaz biztos a tón se fogunk , de majd meg próbálok vele többet beszélgetni mint amikor nem rég találkoztunk :)
és köszönöm szépen a tanácsodat !:)
Előzmény: baratnod (179)
baratnod Creative Commons License 2009.08.05 0 0 180
sajnos ilyen ez az élet! de remélem ez a hosszú forró nyár hoz egy kis szerelmet is! :))
Előzmény: Jerryjerry (177)
baratnod Creative Commons License 2009.08.05 0 0 179

szia!

 

nem írtad hány éves vagy, de gyanítom igencsak a tini korban lehetsz :)) ez persze nem baj, mert a legszebb, de sajnos a leggyötrelmesebb szerelmek is ebben a korban találják meg az embert - van amelyik hetekig tart, de van amelyik csak néhány napig... de ez így normális! ez mindenkinél így működik, csak nem mindenki vallja be :))

 

úgy gondolom a leirtakból, hogy a fiú se nagyon tudja, hogy mit akar vagy ha igen, akkor hogyan fogjon az udvarláshoz

 

te ne eröltesd, mert ha tényleg akar tőled valamit, akkor úgyis megtalálja a megoldást! azt már észrevette (reméljük), hogy ő sem közömbös neked

 

ha ír, akkor válaszolj, ha nem akkor meg várj - nem mondom, hogy türelmesen, mert ilyenkor az ember nem képes erre - hátha előkerül :))

 

 

 

 

 

Előzmény: hell0504 (178)
hell0504 Creative Commons License 2009.08.02 0 0 178
Ilyen nincs szerelmes vagyok !
Sziasztok... nem tudom eldönteni , hogy szeret-e vagy nem, nagyon zavarodott ez nekem...4 év van közöttünk és már eléggé rég óta ismerjük egymást ... vagyis inkább ő ismer engem ..hisz 4 éves volt amikor én születtem és már kis csecsemő korom óta ismer ..mostanában megszakadt a családunk között a kapcsolat már jó 2 éve nem láttam , utoljára az apukájának a temetésén voltunk és azóta nem is nagyon tartjuk a kapcsolatot .Az apja halála után rá 1 évre jött meg az esze újra elkezdte a sulit amit abba hagyott,gondolom eléggé megviselhette a apukájának a halála épp úgy mint engem mert nekem az ő apukája olyan volt mintha az én második apám lett volna ... Én régen amikor még kicsi voltam 8 éven keresztül szerelmes voltam belé mi előtt meg nem halt az apukája... azóta 2 év telt el és én elkezdtem vele beszélgetni msn-en és nagyon jól kijöttünk ott , elmondott nekem mindent és én is neki ...és egy csomószor volt féltékeny , és észre vettem , hogy engem is próbált féltékennyé tenni ... egyik nap csak szórakozásból megkérdeztem tőle hogy : you love ? -és azt mondta rá , hogy :-big love , very big love ! itt hirtelen nem is tudtam vissza válaszolni , másnap megkérdeztem tőle , hogy mit szeretne velem csinálni .... és elkezdte írni , hogy : szeretni , randizni , smárolni , szeretkezni , csókolni , puszit adni , velem aludni ... és utána ahogy ezeket leírta megkérdeztem tőle , hogy velem kapcsolatban van valami elképzelése de most komolyan ? és azt mondta van , és hogy nagyon szeretne már látni meg szeretne velem lenni de ha nem is jönnénk össze akkor nagyon jó barátok leszünk , és , hogy nem kell félnem mert ő nem akar át verni engemet és , hogy ne féljek ... utána mondtam neki hát jó akkor találkozzunk ... jó meg is beszéltük , hogy mikor hol... felkeltem elvégeztem a dolgomat , megkérdeztem a barátnőmet , hogy nem e jönne velem mert ha mégse jönne el akkor ne legyek egyedül ... És a barátnőm igent mondott jó csak nekem pont a fodrász is az nap volt ... barátnőm lemondta , hogy nem tud jönni , utána még msn-en beszéltem vele , hogy lehet , hogy nem tudunk találkozni , hogy majd felhívom , jó , mondta , utána ő elment ki a haverjával egy térre és ott voltak , anyuék már nem nagyon akartak elengedni egy üzlet melletti játszótérre így hát elmentem aludni a nővéremhez és ő pedig elengedett ... A nővéremnél felhívtam , hogy hol és mikor ... A nővéreméktől nem volt messze az a játszótér ahol találkoztunk , és volt egy zebra ahol át kellett menni amikor már a zebra közepénél tartottam elkezdett csörögni a telefonom ismeretlen szám ... a haverja telefonjáról hívott amire fel vettem kinyomta , de oda értem megálltam az üzlet előtt , hogy elrakjam a telefonomat és az üzlet melletti játszótér fele indultam el .. és egyszer csak egy ismerős hangot hallottam meg hogy itt vagyok ... ott ültek a hintában , a haverjával , mondták külön-külön , hogy szia-szia mondom sziasztok én jó 1 m-re tőle megálltam és utána kérdezte meg , hogy nem jössz ide hozzánk ... utána felállt adott puszit mondta , hogy rég látott , utána mondja a haverjának , hogy ő üljön be a kocsiba mi pedig le ülünk a padra beszélgetni ... hát el beszélgettünk egy 20 percig egy két dolgok utána jött vissza oda hozzánk a haverja is a padhoz mert már szétunhatta az agyát... és elkezdtek jönni a haverjai is , és a végén már egy padnál ültünk úgy , hogy 6 fiú 1 lány vagyis én egyedül lány! Hát eléggé rosszul vagyis furán éreztem magam közöttük mert én nem így akartam , hogy ott vannak körülöttünk 5-en hanem kettesben de nem sikerült de amíg nem jöttek oda hozzánk a haverjai állandóan zavarban volt meg próbált átölelni de nem nagyon ment neki állandóan járt a lába és a keze is ... mindig nevetett utána a haverjaival kimentünk valami hídhoz ott még úgy mindenkivel elbeszélgettem egy kicsit pár szót , olyan éjfélkörül megkértem őket , hogy inkább vigyenek haza haza vittek másnap este megkérdeztem , hogy most mi lesz azt mondta , hogy nem tudja maradjunk barátok ? mondom neki oké, mert én se voltam benne biztos.... pár nap múlva a következő héten ,(mert minden nap beszéltünk)megkérdezte tőlem hogy nem e találkozunk valahol...mondtam neki találkozhatunk persze ... utána megbeszéltük mikor... sajnos nekem nem lett volna jó így hát le mondtam... nem tudom megharagudhatott rám és én megkérdeztem , hogy miért akarsz velem találkozni ? azt válaszólta rá , hogy szerinted?... és itt nem tudtam eldönteni , hogy mire értheti... pár nap múlva elmondtam neki , hogy mit érzek iránta és nem tudott rá válaszólni azóta is beszélgetünk de már nem annyira mint régen de nem tudom miért... és minden nap meg csókolnám meg meg ölelném... de ha még nagyon jó barátok is leszünk sajnos nem hiszem , hogy eltudnám felejteni hisz majd minden nap fogunk találkozni az állomáson . És mostanában már több mint 3 napja nem írok neki és nem bírja ki , hogy ne beszéljen velem ha még pár szót is de beszélgetünk ... és többször is mondja , hogy engem nem hívsz el sétálni vagy ki a tóhoz ... de ha ki hívom akkor meg mindig vagy valamelyik haverjával van vagy nincs a közelben ...
És nem tudom eldönteni , hogy lehetne közöttünk valami, amit én nagyon szeretnék, csak nem tudom , hogy ő szeretné e ?
Jerryjerry Creative Commons License 2009.06.10 0 0 177
Igazad volt! "Nem kellek elegge" ;)
Előzmény: Jerryjerry (176)
Jerryjerry Creative Commons License 2009.06.09 0 0 176
Sziasztok megint en vagyok!

Megfogadtam a tanacsod es ugy tettem , hogy nem vettem tudomast rola. Akkor kezdett egy csomot utannam jarni h mia bajom s miert kerulom ot s egyszer mikor negyszemkozt elkaptam valahol....elmondtam neki mindent. Jol kibeszeltuk a dolgokat s megint elmondta h nem kaar tolem semmit, mjad kozos megegyezes alapjan eldontottuk, h nem foglalkozunk egymassal.

Ez igy ment 2 hetig, majd egyikonk semi birta sokaig, igy arra jutottunk h eloreol kezunk mindent mint felevvel ezelott es maradunk csupan baratok.
Es....valahol melyen ugy erzem h igy a legjobb...meginnt sokat vagyunk egyutt de, hogy most nem akarunk semmit egymastol eleg kozel kerultunk egymashoz, nagyon intim es bizalmas dolgokrol tudunk beszelni....Es ugy erzem h most jo minden :)

Ami a legjobb, hogy ujra vegig tudom hallgatni az "Andrea Bocelli - Time to Say Goodbye" szamot fajdalom nelkul :D:D:D

A filmet amit ajanlottal azt most szereztem meg s hamarosan meg is nezem :P

Es koszonok mindent!!! ;)

Szeretlek benneteket! >:D<
Előzmény: baratnod (154)
Cefrekecske Creative Commons License 2009.06.01 0 0 175
Igen , szerintem is kétesélyes a dolog. Én ha le akarnék koptatni egy nőt nem mondanám mondjuk.
Nála remélem nem a lekoptatós az igaz, elég őszinte és nagyon rendes ember (ezért is estem bele, nagyon ritka az ilyen rendes és tisztalelkű nő manapság). Talán nem vetemedik ilyen "kisstílű" dologra. A remény hal meg utoljára tudjátok! :)
Egyébként igen, én bármikor és bárhol találkoznék vele ha arról lenne szó. Amúgy nem csak a munka ami elveszi az idejét, hanem sok mindent csinál ami szerintem amolyan pótcselekvés és csak azért teszi, hogy lekösse magát. Amolyan menekülés egy picit szerintem. Tény, hogy biztos jól elvan de tudat alatt ezek pótcselekvések SZERINTEM.
Amúgy azt még hozzáteszem, hogy nekem is viszonylag sűrű napom. Reggeltől este 6-7-ig simán dolgozok van amikor tovább is, mikor meddig van kedvem, meddig bírom. Egyikünk sem otthon lakik, más városban dolgozunk több száz km-re otthontól és csak hétvégén megyünk haza. És még így is fél óra kocsikázásra van az albérlet az irodától. Neki meg még többre.
Előzmény: baratnod (172)
Cefrekecske Creative Commons License 2009.06.01 0 0 174
Értem. Nem veszem zokon. :)
Értem mire gondolsz az állatos hasonlattal. Valóban nem lenne rossz néha... :)
Előzmény: vackor3 (171)
baratnod Creative Commons License 2009.05.29 0 0 173

kedves vackor! először magadban kellene tisztázni, hogy te akarsz-e tőle valamit?

 

ha igen, akkor ki kell szedni belőle, hogy ő is úgy érzi / gondolja-e ahogy te?

 

ha nem, akkor pedig ne beszélgess vele egész éjjel, próbáld elkerülni

 

szerintem ez a fiú, most kissé megingott érzelmileg (talán összebalhéztak a barátnőjével) és mivel te éppen kéznél voltál (bocs, de így vélem), mint jó ismerőssel még tán össze is gabalyodna veled... csakhogy magát vigasztalja!

 

 

Előzmény: vackor3 (167)
baratnod Creative Commons License 2009.05.29 0 0 172

"Azt mondta igen, most sok a tennivalója, legyek egy kicsit türelmes."

 

ha egy pasi le akar rázni, akkor többnyire ezt mondja, de hogy egy nőnél mit jelent? kiszámíthatatlan! 

 

én akkor mondanám, ha le akarnám rázni a pasit! :-)))))

 

szóval ha nekem kellene egy pasas, akkor nincs az a fontos munka ami miatt elhalasztanék egy randit! egy nap egyébként is 24 órából áll és azt már észrevehette, hogy te bármikor találkoznál vele, nem?

 

nyugodtan mondd csak el amit akarsz, nem nézünk hülyének, mert mi is kerültünk már és még kerülhetünk is ilyen helyzetbe és ilyenkor az a legjobb, ha kibeszéli magát az ember

Előzmény: Cefrekecske (163)
vackor3 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 171

elgondolkodtam a te helyzeteden. és tudod, arra jutottam, hogy egyrészt lehetetlen így, neten keresztül, ismeretlenül megítélni más helyzetét, így ne várd tőlem, hogy véleményt mondjak :) másrészt meg bizonyos mozdulatok, vagy szavak/mondatok annyira mást jelentenek egyes embereknél. néha arra gondolok, hogy mennyire lennék vmilyen állat, ahol tök egyértelmű minden szituáció, nincs felesleges agyalás, felesleges körök, kombinálás stb. érted, mire gondolok?

szóval ne vedd zokon, de nem tudok mit mondani. mindenesetre nekem (és gondolom, neked is és még sokan másoknak itt) rohadt jó, hogy kiírhatjuk magunkból ezeket a fura dolgokat, mégha nem is kapunk megoldást.

Előzmény: Cefrekecske (170)
Cefrekecske Creative Commons License 2009.05.29 0 0 170
Értem. Egyelőre szerintem is várj egy kicsit, előbb-utóbb ki fog bújni a szeg a zsákból szerintem. A férfiak ha nagyon akarnak egy nőt akkor azt a tudtára adják. Én pl. soha nem gondoltam volna hogy szemtől szembe elhívok valaha valakit randira, de lásd lejjebb: van aki kell annyira, hogy meg mertem tenni. Tehát ha kellesz neki nagyon azt meg fogod tudni szerintem.
Nekem most az utolsó hozzászólás óta nincs továbblépés, ha elolvastad a hozzászólásaimat akkor kb. tudod mi a jelenlegi helyzet. Szerinted lehet lehet pici reménysugárnak venni amit írtam? Van véleményed az egészről? Ha nem baj , hogy megkérdezlek téged is. :)
Előzmény: vackor3 (169)
vackor3 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 169

hát ez az., nincs sejtésem... igazából az elmúlt pár hónapban kezdtünk el gyakrabban találkozni, előtte volt, hogy évekig semmit nem tudtunk a másikról. (tinédzserek voltunk, mikor megismerkedtünk.) asszem kivárok, hehe :) lehet, hogy csak túllihegem az egész kérdést.

neked van valami előrelépés? (bocs, hogy ilyen önző voltam, és csak most kérdezem.)

Előzmény: Cefrekecske (168)
Cefrekecske Creative Commons License 2009.05.29 0 0 168
Tudom, hogy nem rám gondoltál. :)
Én nem hazudoznék egy lánynak ha le akarnám fektetni, nem ér annyit NEKEM. De sok férfi magasról tesz erre. Azt írod régi barátok vagytok. Akkor szerintem nem lenne jó elrontani. Főleg, hogy férjed van! De mivel régóta ismered biztos van egy sejtésed, hogy most csak le akar-e fektetni vagy többet is akar.
Előzmény: vackor3 (167)
vackor3 Creative Commons License 2009.05.29 0 0 167

szia!
bocs, nem a te esetedre gondoltam. olvastam a korábbi hozzászólásaidat, ismerem a történetedet.

csak belecsaptam a közepébe, mert belekeveredtem egy fura helyzetbe, és nem értem, most mi is van. röviden: van egy fiú, akit nagyon régóta ismerek, és hébe-hóba összefutunk dumálni. aztán múlt héten teljesen véletlenül találkoztunk, átbeszéltük az éjszakát, majd mindenki szépen hazament (nekem férj, neki barátnő otthon). elhangzott akkor éjjel egy csomó fura dolog, hogy ő nagyon jól érzi magát velem meg ilyesmi (mellesleg én is nagyon jól érzem magam vele). ja, soha nem volt közöttünk semmi. aztán ezen a héten néhány e-mail, sms. nem tudom, hogy mi van, mit akar. tudom, hogy tőle kellene leginkább megkérdezni, de hm. asszem nem merem. meg igazából azt sem tudom, hogy én mit is akarok. rendesen összekavart.

bocs, muszáj volt kiírnom magamból.

Előzmény: Cefrekecske (165)
Cefrekecske Creative Commons License 2009.05.29 0 0 166
az előbb kimaradt két szó:
... a következmények sokkal rosszabbak mint AMIT ÉR az pár óra amit az ágyban töltünk.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!