Miért ne volna hihető? Nem minden a pénz, pláne, ha havi 750 amúgy is megvan. (Ráadásul ez nettó, mert az országgyűlési képviselők tiszteletdíja, amióta csak van, adómentes.)
A pénz erősen sznyeződik pénzzel a parlamenti folyosók és lobbik környékén, de pénzvonták találkozása várható az állami szektorból kiáramló hatalmas összegek ideiglenes megérintésekor is:) E mellett javaslom, hogy közérdekre hivatkozva vállalj képviselői munkát és már is meg lesz az az összeg, amit addig még vsak fotón láttál:) Lehet, hoy te még a végén becsületes leszel és beéled a 750e el:DDD
Havi 750 egység fizetés elegendő a megélhetéshez (bár sose próbáltam:-). Ha van benne elhivatottság, akkor meg érthető a döntése. Furcsák az emberek, na...
Amúgy szvsz hihető. 4 év alatt politikusként olyan kapcsolatrendszert építhet ki, amit aztán megfelelően kamatoztatva lehet még 10 milka is a 2ből. Addig meg csak eltengődik valahogy abból a havi 1 millerből :)
Uj matematikai kérdés! Létezik e olyan ember, akinek 750e havonta több mint 2 millió, és persze csípőből azt mondaná rá bárki, hogy aligha! Ez azért kérdés, mert van olyan parlamenti képviselő, aki azt akarja elhitetni a külcilággal, hogy havi 2 milliós fizetéséről a vállalkozói szférában, lemondott a havi cirka 750e nagyságrendű fizetésért! Aztán persze kiderült a turpisság, nem a fizetése lett jobb, hanem a cédettsége tette erősebbé a civil szférában, ahol már annyi volt a körülötte forgó probléma, mint mosópor molekula körül, a szennyeződés szemcse! Hihetően tehát, van e olyan ember, aki feláldozna 3x akkora fizetést, "csak" hogy politikus lehessen?
A helyes megfejtők, a büntetlenséget biztositó képviselői igazolvány mellett, extraként ingyen laptopot, internet hozzáférést és bizottsági extra munkadijakat nyerhetnek, melyet átvehetnek a parlament recepciósától:)