Keresés

Részletes keresés

tombadillo Creative Commons License 2003.05.04 0 0 3
Sajnos igen gyengén értem az angolt, így ezzel nem igen tudok mit kezdeni. A patchot egyébként leszedtem, nem tudom javított-e, mert amikor én először próbáltam online játaszani már kijött, így eleve azzal próbáltam.
Előzmény: Törölt nick (2)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.04 0 0 2
nem tom, de szerintem a www.warriorkingsbattles.com foruman mindenki szivesen valaszol barmire.
Nameg a patchet leszedted? (Igaz aszondjak a neten jaccok, h az a resz csak rosszabb lett tole:))
Előzmény: tombadillo (1)
tombadillo Creative Commons License 2003.05.04 0 0 1
Ez igaz, mármint a netkód, tegnap vagy két óráig próbáltam játékostársat keresni, és közben azt láttam, hogy egy két kivételtől eltekintve mindenki csak újra és újra próbálkozott, de játszani senki sem játszott. Én ugyan nem szoktam neten játszani, de ezek szerint lehet hogy nem csak az én ügyetlenségem miatt nem sikerült.
Egyébként nem tudod hogy lehet-e az All Seeing Eye programmal is játszani a WKB-vel, vafy csak a Gamespy ismeri?
Előzmény: Törölt nick (0)
Törölt nick Creative Commons License 2003.05.04 0 0 0
nameg azert is, mert a WK-nak atombugos a netkodja.
De nekem is egyik nagy kedvencem, es a cimert vettem meg, mert az elso WK is nagy kedvencem volt:))
Sajnos nem tok veled neten jaccani, pedig szeretnek, de vodanettel nem sok jot neznek ki a dologbol:)
Előzmény: tombadillo (-)
tombadillo Creative Commons License 2003.05.03 0 0 topiknyitó
Azért indítom ezt a topicot, mert bosszant, hogy az emberek nem a tényleges minőség, hanem a név alapján vesznek meg egy játékot.
Erre az egyik legjobb példa a Warrior Kings Battles, ami az egyik legjobb stratégiai játék, amivel valaha játszottam, és sokkal játszottam.

Ennek ellenére pl a Gamespy-n órákat kell várnom, míg találok egy ellenfelet, az más kérdés, hogy én sem vágom még a beállytásait, úgyhogy akkor sem mindig sikerül játszani.

Jó példa egyébként erre a Settlers, aminél legalább két klónja sokkal jobb / a Kights & Merchants és a Cultures is /, de enááé legalább azt lehet mondani, hogy az alapötlet a Settlersé, a többi másolja, de a WK kifejezetten eredeti játék.

Mondjátok el a véleményeteket, ha van. Ha valakinek megvan, és szeretne online játszani, az is szóljon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!