Keresés

Részletes keresés

nyikita.hu Creative Commons License 2012.03.20 0 0 4

Egy hete néztem néhány kis lakást az Erzsébet királyné - Miskolci sarkán. Nekem nagyon tetszett, bár végül a XI. kerület felé orientálódtam.

Ha valaki zuglói kis lakást keres, szerintem érdemes megnézni, nem is drága, bár az meglepett, hogy a beruházó által előírt ügyvéd 1 %-ot kér a szerződéskötésért. (Ismerek egy másik zuglói ügyvédet, vele érdemesebb egyezkedni.)

Ezen kívül Zuglóban még a "Mandala kert"-et ismerem, az 1-2 éve épült. A beruházó igen modern, - a lakók számára is kényelmes -épületfelügyeleti, távleolvasó, kamera  és biztonsági rendszert építtetett ki. (Kár, hogy a mai napig tartozásai vannak a kivitelező felé - ezt első "kézből" tudom.) Ezzel együtt, úgy tudom, hogy a lakók elégedettek az üzemeltetéssel. Szerintem kicsit ugyan közel vannak az épületek egymáshoz, de ez sajnos Bp-i sajátosság.

Reléguru Creative Commons License 2012.02.07 0 0 3
Rostiron Creative Commons License 2003.05.15 0 0 2
Mit tudtok a Baupontról, mint beruházóról? Az egyik munkatársam tőlük vet lakást.

Előzmény: olajbanyasz (0)
Szunya Creative Commons License 2003.05.03 0 0 1
Érdemes elolvasni a Zuglóiak ide topicot
Előzmény: Gall Zsolti (-)
olajbanyasz Creative Commons License 2003.05.03 0 0 0
Néhány dologra tudok válaszolni...

-Human Bau: Jó beruházó, kiváló minőség, Veritas=0
-290-350.000/m2
-Bel-Zugló (Herminamező)

Előzmény: Gall Zsolti (-)
Gall Zsolti Creative Commons License 2003.05.03 0 0 topiknyitó
Sziasztok!

Ha valaki Zuglóban vett új építésű társasházban lakást, érdekelnének a tapasztalatai.

- Miért érdemes Zuglóba költözni?
- Csend van és tiszta-e a levegő?
- Milyen volt a beruházó ?
- Milyen volt a minőség ?
- Milyenek most az árak?
- Hol érdemes venni és hol nem?
- Tényleg jó a közigazgatás?
- Milyen gyorsan lehet beérni a belvárosba?
- és sok kapcsolódó kérdés érdekelne

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!