Keresés

Részletes keresés

Vegetable Creative Commons License 2004.02.17 0 0 46
Sziasztok! :-) Ha minden igaz, hamarosan nyomtatásban is olvashatók leszünk, persze a nickek alapján, és ott lesz a topik is... Ugyanis a nyulklubunk megjelentet egy ujságot :-)

Nem lenne rossz, ha irkálna, akinek a nyuszija megmörfisödött :-)

Vegetable Creative Commons License 2004.02.12 0 0 45
Senki nyuszijával semmi? Hát hogy fogok én igy a humor rovathoz törvényeket küldeni? :-)
Vegetable Creative Commons License 2003.12.24 0 0 44
Kellemes karácsonyi ünnepeket kivánok mindenkinek és sok mörfiakciót nyulilag :-)
ribizlii Creative Commons License 2003.10.02 0 0 43
A nyulad folyamatosan kivancsi, tagra nyitott szemekkel mered ki a nagyvilagra. Kiveve, amikor szemkenoccsel kene bekenni, merthogy akkor ugy osszeszoritja azokat, hogy azt harom ember egyuttes ereje sem kepes felfesziteni...
Vegetable Creative Commons License 2003.09.24 0 0 42
Nagyon aranyosak! :-D Ha összegyülik megint pár, ezek is mennek a honlapra a többi mellé :-D
ribizlii Creative Commons License 2003.09.24 0 0 41
PONT IGY VAN NALUNK IS! :-))))))))
kcsil Creative Commons License 2003.09.24 0 0 40
Két bejáratos ketrec, egy bejárat elöl, egy felül.

A nyuszid minden reggel ki fog ugrani felül amig Te a kaját készíted neki és rohansz munkába, kivéve: ha el akarsz dicsekedni a fiadnak azzal, hogy ha magot szórok a tányérba Tapsi már kint is van a ketrecből, méghozzá felülről:))

ribizlii Creative Commons License 2003.09.24 0 0 39
Megtalaltam a topicot a sullyesztoben, es mive lszerintem hosszab eletre erdemes, megtoldom az okossagokat egy aktualis felfedezessel:

Minel dragabb alomtalcat veszel a nyuszmodnak, az annal nagyobb kesztetest fog erezni a pisi mashova helyezesere.

Vegetable Creative Commons License 2003.07.22 0 0 38
Csak nem??? :o)
Előzmény: ribizlii (37)
ribizlii Creative Commons License 2003.07.22 0 0 37
Ha a nyuszit vasarolsz, es az allatboltos kulon rakerdezes nelkul hangsulyozza, hogy torpenyulat kinal ami nem no nagyobbra 2 kg-nal, garantalt hogy fel even belul 6 kg-os orias tapsifules fog rad vigyorgni a ketrecbol.
patuha Creative Commons License 2003.07.15 0 0 36
Viszont egy vidámabb:
Ha véletlenül hozzádvágnak egy nyulat,hamarosan tenyésztő leszel.
patuha Creative Commons License 2003.07.15 0 0 35
A nyuszid minden halálos betegséget megkap,amiről egy átlagos nyúltanyésztő nem is hall egy életen át.:-((((
Vegetable Creative Commons License 2003.07.11 0 0 34
A spejznél se más a helyzet :-DDD Aranyos lehet a gazficok :-D
Előzmény: ribizlii (33)
ribizlii Creative Commons License 2003.07.11 0 0 33
Akkor megegy: A nyulad egeszen addig probal megszallottan bejutni a wc-be, amig el nem pakolsz onnan minden veszelyesnek itelt vegyszeres flakont. Utana mar eroszakkal sem tudod oda bekergetni.
Vegetable Creative Commons License 2003.07.10 0 0 32
Jellemző :-DDD És aranyos nagyon! :-D
Előzmény: ribizlii (31)
ribizlii Creative Commons License 2003.07.10 0 0 31
A nyuszid kizarolag a cipobe befuzott, es amugy potolhatatlan szinu vagy mintaju cipofuzot ragja el. Ha nekiadod a mar hasznalhatatlan martalekokat, vagy veszel neki ragcsalas celjabol egy vadiujat, biztos lehetsz benne, hogy ra sem fog hederiteni :-)

Mellesleg megjegyezendo: mindig akkor veszed eszre, hogy ismet elragta a cipofuzodet, amikor kesesben vagy, es az az egy cipod passzol a ruhadhoz (es a boltok mar mind zarva vannak).

Vegetable Creative Commons License 2003.07.02 0 0 30
Ha azt hiszed, meglelted a legjobb módszert a vedlés szőrzuhataga ellen, a nyulad bebizonyitja, tévedtél
Rollo Creative Commons License 2003.05.20 0 0 29
Rendben vettem a hozzaallasodat a nyulakhoz!!!!

Toti

Előzmény: Vegetable (28)
Vegetable Creative Commons License 2003.05.19 0 0 28
Nem :o) Viszont nem akarok nagyüzemileg állatot tenyészteni egy társasház kétszobás lakásában :-D Ráadásul a nyuszi számomra társ, nem pedig étel és szőr :(
Előzmény: Rollo (27)
Rollo Creative Commons License 2003.05.19 0 0 27
Amikor eljottem otthonrol vagy 80 novendeket hagytam otthon!

Nem az a baj, hogy nem lehet eladni, hanem, hogy monopolpiac van!
De en megoldottam! Voltak sajat vevoim, en tisztitottam es neveltem is! Ja rossz a sorrend!

Szoval a hobby sem rossz, de nem ugyanaz a dolog!

Toti

Rollo Creative Commons License 2003.05.19 0 0 26
Rendben rendben vettem!!!!

Most mind a kettotoknek valaszolok, ha az ugy jo!

Tenyleg nem jo, de ha tudod mit szeretnel akkor mindenkeppen megeri!

Egyebkent a fold az gaz, mert nem tudok kapni!

Ertem a tenyesztoket, szeretnek is dumalni veluk, majd keritek ra is sort!!! Csak tenyleh nem tudom vegig olvasni!

Toti

Előzmény: Vegetable (25)
Vegetable Creative Commons License 2003.05.19 0 0 25
Van köztünk iss, aki tenyészt - én spec nem tenyésztem az egy szem fiamat :-D Képzeletbeli nyusziszerető is nyusziszerető, attól még nyugodtan irkálj oda :-D

Ugy tünik nálatok a mörfi igy van valahogy :

"Nehéz nyulat tenyészteni állatok nélkül"
Ez viszont nem olyan szórakoztató törvény...

Gondolom, most a husnyulak nem futnak ugy, ezért inkább a hobbinyulászok (mi ;) törtünk előre. Mindazonáltal hobbisoknak is van nagy nyuszija, és ismerek én is indexes tenyésztőt - na de ők is a törpésbe irnak, és azt olvassák :-D

Előzmény: Rollo (23)
riki86 Creative Commons License 2003.05.19 0 0 24
Aha! Megnéztem. Ez jó is, meg rossz is. Én pl. sosem tudtam volna ennyire messze lenni a családomtól.
Na meg aztán gondolom, hogy neked sem egyszerű ott kint élni állatok nélkül, legalábbis nekem nagyon hiányoznának.
Az írásaidba is beleolvastam, sok szerencsét a leendő földedhez! :o)
Előzmény: Rollo (23)
Rollo Creative Commons License 2003.05.19 0 0 23
Sajnos most csak kepzeletbeli nyuszim van, de az rengeteg. Nezd meg a bemutatkozasomat es akkor vilagossa valik, hogy miert csak kepzeletbeli!!!!

Egyebkent mindenkitol bocsanotot szeretnek kerni. Ha tehetnem kitorolnem az egeszet, de nem tehetem es az nem is volna igazsagos, ha hulye voltam, hat vallalom!!!!

Egyebkent ha nem tudom mirol van szo, akkor rossz lesz beleszolni!

Es egyebkent nem vagyok mimoza!:)

De ami igaz az igaz. Ti lakasban tartjatok az allatokat en meg a tenyesztessel kapcsolatban erdeklodom, de azok a topikok mindig megszunnek, erre celoztam!!!!

Udv Toti!

Előzmény: riki86 (19)
riki86 Creative Commons License 2003.05.19 0 0 22
Na jó te öreg motoros vagy!!! :-DDD

De aki most kezdi, annak elég nagy mutatvány lenne azt a sok írást böcsülettel végigolvasni, egyszerre.
Folyamatosan követni könnyebb.:o)
Bár én is írogattam oda régebben is, amikor még nem volt Kamilla, sőt olvasgattam is már jóideje elég folyamatosan. :-D

Előzmény: Ördögpirula (21)
Ördögpirula Creative Commons License 2003.05.19 0 0 21
Ebben tévedsz!:)))
ÖP
Előzmény: riki86 (19)
Vegetable Creative Commons License 2003.05.19 0 0 20
Ne legyél mimóza, inkább gyere oda, ahova riki is hiv ;-D
A te nyulad mit mörfizett?

A mai termés:
Bármit kitalálhatsz, aludni mindig a szénarácsban lehet legjobban.
Folyománya: enni is izgalmasabb magunk alol :o)

Előzmény: Rollo (18)
riki86 Creative Commons License 2003.05.19 0 0 19
Milyen nyuszid van?
Ha nyuszis témát hiányolsz, akkor gyere át ide, itt sok kedves nyúltartóval cseveghetsz.
És nem kell végigolvasni párezer hozzászólást, szvsz senki nem olvasta végig az összeset!
Előzmény: Rollo (18)
Rollo Creative Commons License 2003.05.19 0 0 18
Bocsanat a hozzaszolasaimert, hogy nem illenek ide!

Egyebkent csak helyeselni tudok a murphi torvenyek nyulak iranti megnyilvanulasan!!!!

Toti

Előzmény: Vegetable (16)
riki86 Creative Commons License 2003.05.19 0 0 17
Na ezzel ma húzott fel a drága! :-DDDDD

Amikor már azt hiszed, hogy minden veszélyes hely elé torlaszokat emeltél, hogy nyuffancsnak nehogy baja essék és már az egész lakás egy nagy torlasz, akkor nyuszika mégis talál egy apró lyukat, ahová be tud úgy bújni, hogy ne férjél hozzá! Ja és amikor keresed, jól csendben marad, nehogy észrevedd! Aztán amikor mégis túljár a gazdi az eszén, akkor ártatlan, bamba képpel néz, hogy most mi itt a gond?!

Következmény:

A nyúl az egész lakásban "garázdálkodhat", kivéve a számára veszélyes helyeken.
De őt persze ezek a helyek érdeklik a legjobban!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!