Szerintem nem ugyanaz! Amikor vezérléshez néztem cuccot, minden eltért, azt hiszem a blokk kiképzése is más. Egy pár éve követem a fórumot, nem hallottam váltóhibás ls-ről. Kuplungos már volt, az talán egyezik a Dr-rel.
Sziasztok! Párszor már itt a fórumban bejelentkeztem típushasonlóság okán (DR650RSE) és most is ilyen jellegű tanácsot szeretnék kérni. :)
Váltóhibás a paripám, ezért most erősen keresek jó állapotú komplett váltót. Felmerült bennem, hogy az LS váltója megegyezhet az enyémével vajon? Elméletileg ua. a blokk. Valaki találkozott már váltóbajjal Savage esetében? Köszi
Nem jössz át a Facebookra, az Ls csoportba? Sokáig ellenálltam én is a család miatt, de aztán csináltam egy motoros profilt, megmondtam a családnak, hogy senki sem lesz közülük az ismerősöm, csak motorosok. Betartom, működik, hasznosAz Ls csoport moderátora viszonylag normális, biztosan beenged.....valami debreceni mérnöktanár...
90% hogy karbi takarítás. A jó minőségű "modern" benzin k...a gyorsan belerohad az úszóházba. Az illékony cucc elpárolog és marad benne némi zöldes trutyi amitől összegyógyul minden.
Sziasztok. Egy keresztkérdés.Legutóbb mikor letettem a motorom pöccre indult. Számolni lehetett az alapjárat ütemeit olyan szépen járt. Most akartam kb egy hónap után indítani alig akart indulni, folyamat leáll, visszadurrog, és alapjárat sincs.Mi lehet a gond?Koszos a gyertya, eldugult valami?
Sziasztok Sasok! Remélem tegnap sokat motoroztatok! Én baráti látogatáson voltam Kismaroson! Nagyon jó volt, hibátlanul működött a gép /miután tankoltam, mert azt elfelejtettem induláskor/. Gondoltam ma lecsutakolom a vasat, na ekkor jött a
meglepi! A szíj külső felületén egy 5 mm széles, és 2 mm mély bemaródás keletkezett a belső oldalon, széléhez közel.
Kezdhetek aggódni? szíjcsere a láthatáron? vagy csak beszorult egy kavics? és távozás előtt ezt okozta? A jó tanácsokat megköszönöm!!!
Sziasztok! Így közel az 5. x-hez, újrakezdésre készülődve szinte vakon túrtam a netet, alapvetően er-5, cb-500 vonalon, és csak véletlenül akadtam erre modellre. Nyilván ez a motor nem hasonlitható össze az általam említett kettővel, de a stilusa nagyon megfogott, és azt gondolom az igényeimet is lefedné a tudása A fórumot visszaolvastam év elejétől, de sajnos még így is nagyon kevés az infom, és a gugli sem lett a barátom e tekintetben. Kérem aki tud, segítsen ki néhány linkkel, vagy esetleg egy kigyűjtött doksival, hogy jobban megismerhessem a típust. Előre is köszönöm!