Keresés

Részletes keresés

celicas86 Creative Commons License 2015.04.14 0 0 1780

http://addelma.hu - A hirdetéseket nem kozmetikázzuk, azonnali megjelenéssel felkerülnek az oldalra!

Lujza71 Creative Commons License 2012.10.16 0 0 1779

ez kész aprod :P

 

Rotwájler

    Kisvárda Listázva: 2012. Október 16., 

2.5 éver rotwailer kan szelid   eladó , vagy rotwailer,doxer.pítbul köjökre cserélhetö

 

 

 

Jokeva Creative Commons License 2010.09.25 0 0 1778
Iwiw üzenőfalról:

"KISKUTYA!!!!!!!!!!
van 6db nagyon aranyos boxer-puli keverék kiskutyánk,el szeretnénk ajándékozni őket.ha nem találunk nekik gazdit,sajnos el kell altatni őket.
inkább boxerre hasonlítanak.ha valakit érdekel,szívesen küldök képeket e-mailbe!kb 6hét múlva lehet őket elvinni!"

Nyakig vörösödtem, hogy ez az ember az ismerőseim között van...
greenwood Creative Commons License 2010.05.12 0 0 1777
Shih-tzuk eladók, helyhiány miatt. mama 4, 5 éves, lányai (2) 1, 5 évesek, és egy idegen vérvonalú kan 1, 5 éves. Egyben 100E Ft, egyesével 30 000 Ft/ kutya. Nagyon kedves szerethető kutyák. Ideális társak idősek, gyerekek mellé. Nem ugatós, panelban is tartható. Lányok is a következő tüzeléskor fedeztethetők. Tel.........


kedves, szerethető kutyuk, kár h kilóra nem adta meg az árat...
ziko3 Creative Commons License 2010.02.27 0 0 1776

Ez aztán a bunkóság netovábbja a tenyésztő részéről!!!!

 

Tenyésztő "gazdájának" nem kellett már, mivel nem tudta értékesíteni. Kicsinek az egyik testvére belekaphatott a szemébe és a jobb szemén egy vékony szivárványhártya figyelhető meg, ennek ellenére tökéletesen lát ezzel a szemével is. Viszont tenyésztője ezzel a szépséghibájával már nem tudta jó pénzért eladni. Most ideiglenes befogadójánál lakik, kutyusokkal, más cicákkal is jól kijön, szobatiszta. Tüneményes cica, aki már most nagyon hálás, dorombol minden egyes jó szóért.

rikenia Creative Commons License 2010.01.12 0 0 1775
Ez nem "idegroham" kategória, de a megfogalmazása miatt ideillőnek érzem:

elveszet kutya — Budaörs

egy pekingi palotapincsi kutya elveszett 2009.12.09.-én
jellemzöi:bal lábfején fehér also metzöfoga hiányzik zsemleszínü
meps Creative Commons License 2010.01.10 0 0 1774
Figyelem!!!
A segítségüket szeretném kérni!
Költözés és ezzel sajnos helyhiány miatt elajándékoznék:
-3 db kanári (1 hím és 2 nöstény)
-3 db zebrapinty (2 hím és 1 nőstény)
-2 db japán sirályka ( párok gyűrűzve )
Nálunk egy közös röptetőben laknak jelenleg. A röptetőt is odaadnám ha szükséges(bár már nincs a legjobb állapotába és csak is szétszereléssel lehetne elvinni)
Sajnos költöznünk kell jelenlegi lakhelyünkről és az új lakhelyen nem férnének el már.
Minden megoldás érdekelne. Előre is köszönöm.
elérhetőségem: foszil@vipmail.hu
amaci:) Creative Commons License 2010.01.04 0 0 1772
Kedves LILLA! Ez nem teljesen így van......igen is hozzá lehet jutni egy fajta tiszta kutyához vagy macskához, még kölyökhöz is! Már volt benne részem egy fajtiszta sziámi kölyök cicát kaptam teljesen ingyen és bérmentve csak az autómba kellett tankolni ami 1000ft-ba került csupán! Pedig az illetőt soha nem láttam és nem is ismertem! : ) Meg lehet próbálni nincs abban semmi..... Sok szerencsét mindenkinek a kereséshez : ) Anita
Előzmény: /Lilla/ (1464)
Gabiiiiii Creative Commons License 2010.01.02 0 0 1771

gyonyoru:(

 

azert az olyan hirdetesek iroit,akik azt irjak,hogy a keverek veletlen kiskutyaknak szereto es felelos gazdit keresnek,hogy ok vajon milyen gazdik,hogy a sajatjukat nem kepesek ivartalanitani,hogy ez ne fordulhasson elo. Vagy aki ugy akarja elsozni a kiskutyakat,hogy vagy elviszi valaki,vagy menhelyre adjak a kicsiket...Az maga milyen gazda?

Előzmény: ziko3 (1770)
ziko3 Creative Commons License 2010.01.02 0 0 1770

És ez?....(((

 

Dalmata

Fél éves Dalmata kan kutyánkat bármilyen kistermetű fajtatiszta (előnyben puli és pumi) kutyára elcserélném vagy sürgősen eladnám! Nagyon aranyos, játékos kutyus csak sajnos gyorsabban nőtt mint a 2 és 4 éves gyermekeim akik félnek már tőle megkötve tartani pedig sajnálom!

 

 

 

Előzmény: Gabiiiiii (1769)
Gabiiiiii Creative Commons License 2009.12.16 0 0 1769
en legutobb az expresszen olyat lattam,hogy labrador kutyamat kisebb testu kutyara vagy biciklire cserelnem..Ez milyen?
Előzmény: rikenia (1768)
rikenia Creative Commons License 2009.12.14 0 0 1768
1 Ft-ról induló licit a vaterán : http://www.vatera.hu/beagle_tricolor_kan_kutyus_9_honapos_elado_1ft_158828733.html

Persze "fajtatiszta, de nem törzskönyvezett", és "sok sikert a kutyushoz"

Az eladó válaszaiból: "Ha kiszámolod hogy a kutyus nekem már kb 60000Ft.-om ba van alaphangon és te igy ingyen kapod házikóval mindennel akkor szerintem megéri az üzemanyag befektetés."

Jobb, ha nem írom le, amit gondolok. :(((
Petrusenka Creative Commons License 2009.10.03 0 0 1767
Bichon havanese, bolognese, azaz máltai selyemszőrű kutyát vennék!Lehetőleg kisfiút.Komárom-esztergom megyei vagyok, azon belül Tatabányai.Elsősorban a környékről várok ajánlatokat, mert az utazás a megye környékén kívűl nem megoldott!DE várom azokat az ajánlatokat is, amelyek távolabbra esnek és a szállításban esetleg segítséget tudnak nyújtani!
SOS
Az ajánlatokat e-mail címemre várom, kapcsolatfelvétel után pedig telefonon keresem!
Petrusenka Creative Commons License 2009.10.03 0 0 1766
Bichon havanese, bolognese, azaz máltai selyemszőrű kutyát vennék!Lehetőleg kisfiút.Komárom-esztergom megyei vagyok, azon belül Tatabányai.Elsősorban a környékről várok ajánlatokat, mert az utazás a megye környékén kívűl nem megoldott!DE várom azokat az ajánlatokat is, amelyek távolabbra esnek és a szállításban esetleg segítséget tudnak nyújtani!
Az ajánlatokat e-mail címemre várom, kapcsolatfelvétel után pedig telefonon keresem!
Josefine Creative Commons License 2009.03.23 0 0 1765
A képek:


Josefine Creative Commons License 2009.03.23 0 0 1764
Gazdája fiatalon elhunyt ennek a 6 éves kan belga juhász malinois keveréknek. Most új gazdát keres, egy új élet reményében, olyasvalaki személyében, aki felelősségteljesen tudna róla gondoskodni és feledtetni vele a volt gazdája hiányát.
A történtek ellenére vidám, jó kedélyű.
Rendkívül nagy a mozgásigénye, régebben egy erdő melletti kis településen lakott, most egy pesti, kis lakásban kapott ideiglenes menedékjogot.
Az idős hölgy (aki befogadta) elérhetősége: 264-5443
Amennyiben őt nem lehet elérni: 264-3783
Fülöpmami Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1763
nem, ez a menthetetlen kategória.....
Előzmény: ziko3 (1762)
ziko3 Creative Commons License 2009.03.22 0 0 1762

Segítséget szeretnék
kérni!
Keresek egy férfit, aki
tavaly augusztusban a monori
börzén sziámi kiscicákat
árult papir dobozból, kérem
bárki aki tudna segíteni,
hogy megtaláljam öt, legyen
szíves segíteni. Kopasz, kb.
30 év körüli. Vásároltunk
töle egy kiscicát aki sanos
meghalt nem olyan rég, és
nagyon szeretnénk úgyan
abbol az alomból mégegy
kiscicát, hátha ennyhítené
fájdalmunkat. Kérem, aki
ráismer ezek alapján az
illetöre legyen szíves
informálni róla!
A segítségeket elöre is
köszönöm!!!!

 

 

Ezen lehet segiteni??????

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ziko3 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 1761

A honlapom vendégkönyvében ezt találtam:

 

Szeretném elcserélni 4 éves nőstény kék sziámi cicámat törzskönyv nélkül, kölyökre. Tudna valaki segiteni? Előre is köszönöm.

 

No comment!


marimama51 Creative Commons License 2008.11.09 0 0 1760
Amerikai bulldog eggyéves szuka,és kettő és féléveskan, egyben eladók.A kutyák fajtatiszták,törzskönyvnélküliek.Szukakutya tüzelése,december közepére várható.Gazda,és gyerekszerető,mindkettő kutya.Esetleg(Mopsz,Weszti,Stb..)kisnövésű kutyapár,vagy 2-Db vágnivaló sertéscsere érdekel.   A kiskutya.hu-n találtam.
Timcsi86 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 1759

ŰŰSziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.... Október elején a családom eladta a Yorkimat. 1,5 éves, szuka. Pinky a neve. Ha minden igaz Szegedre vitték... Én jelenleg Angliában vagyok, kijöttem dolgozni és a családom azt ígérte vigyáz rá, hiszen elvileg nagyon szerették. De mégis eladták és én bele vagyok betegedve. A kutyusnak vannak egészségügyi problémái is, amiket a vásárló biztosan nem tud. Ezért is szeretném minél előbb megtalálni... Nagyon szépen megkérek mindenkit, aki ismer olyan személyt, aki Októberben vett Kunszentmiklóson Yorkit, kérem írjon nekem!!!! Nagyon szeretném megtalálni... Ő az én kislányom! :( timyyke@gmail.com -ide kérek minden infót. Képek a kutyusról az alábbi linken: http://www.iwiw.hu/pages/image/albums.jsp?userID=11717757

HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1758

Ìgy van - igazából normális tenyésztö nem is nagyon hirdet...

Előzmény: ziko3 (1757)
ziko3 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1757

Kicsit felnyitni a leendő gazdik szemét............. ennek ez az értelme.

 

Természetesen  tenyésztők zöme nem az expressben hirdet..............

Előzmény: Törölt nick (1756)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1756
szerintem hülyeség kicsudázni mások hirdetését mi az értelme ennek?
HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1755

Oké, ez az utolsó, mert tényleg idegrohamot kapok...

 

4éves Beagle kan oltva,féregtelenitve eladó.jol fedez,gyerek barát. érdeklödni 06/20-494-2547

 

JÒL FEDEZ???

Kár, hogy kissé nem ilyen kéne, hogy legyen a feje...

HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1754
A kiskutya hibátlan gyönyörü ,oltott és egésséges ,ráadásul még fajtatiszta is. Érd: 0670 55 06 100.A szülök törzskönyvesek!

 

RÀADÀSUL MÈG FAJTATISZTA IS!

10 ezerért a hülyének is megéri...

 

 

HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1753

Elkövettem azt a hibát, hogy megnéztem az expresszen...

 

2008 szeptemberi születésű tricolor beagle kiskutyák eladók!
A kutyusok egészségesek, fajtatiszták, szüleik törzskönyvesek. Oltva és 2x féregtelenítve reális áron eladók.
Ár: 20.000 Ft/ db
Tel.: 06-70-409-6559

 

REÀLIS ÀRON!!!! :-(((

 

 

Cukinak cuki, de pl. rövid a füle... és hegyes feje lesz...

 

HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1752

"Nézzetek meg! Ha tetszek látogassatok el !!!
Sziasztok én vagyok egy 10 hetes bicolor kan kutyus aki már nagyon vágyik egy új gazdira, nem mintha nem szeretnék itt lenni, de talán még könnyebb az elválás. Már kaptam 2 szurit, ráadásul nem is sírtam.4X féregtelenítettek. Nagyon finom tápot kapok.Törzskönyves, díjnyertes szülőktől származok. Nagyon szép vagyok.
Tel: 0620/319-1425 Tekintsd meg az ultrakopokennel.mindenkilapja.hu honlapunkat"

 

Azaz, hogyan próbáljuk tenyésztönek lefesteni magunkat...

marimama51 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1751
Örülök,hogy még egyszer elolvastad.Nem viccből raktam be.Tényleg felháborító,hogy még szaporítani is akarja a keverékek számát.Ehhez pofa kell,ilyen hirdetést felrakni.
Előzmény: greenwood (1749)
greenwood Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1750
OK, köszi! teljesen igazad van.
Előzmény: HelLopez (1748)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!