Keresés

Részletes keresés

ziko3 Creative Commons License 2009.03.15 0 0 1761

A honlapom vendégkönyvében ezt találtam:

 

Szeretném elcserélni 4 éves nőstény kék sziámi cicámat törzskönyv nélkül, kölyökre. Tudna valaki segiteni? Előre is köszönöm.

 

No comment!


marimama51 Creative Commons License 2008.11.09 0 0 1760
Amerikai bulldog eggyéves szuka,és kettő és féléveskan, egyben eladók.A kutyák fajtatiszták,törzskönyvnélküliek.Szukakutya tüzelése,december közepére várható.Gazda,és gyerekszerető,mindkettő kutya.Esetleg(Mopsz,Weszti,Stb..)kisnövésű kutyapár,vagy 2-Db vágnivaló sertéscsere érdekel.   A kiskutya.hu-n találtam.
Timcsi86 Creative Commons License 2008.11.03 0 0 1759

ŰŰSziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.... Október elején a családom eladta a Yorkimat. 1,5 éves, szuka. Pinky a neve. Ha minden igaz Szegedre vitték... Én jelenleg Angliában vagyok, kijöttem dolgozni és a családom azt ígérte vigyáz rá, hiszen elvileg nagyon szerették. De mégis eladták és én bele vagyok betegedve. A kutyusnak vannak egészségügyi problémái is, amiket a vásárló biztosan nem tud. Ezért is szeretném minél előbb megtalálni... Nagyon szépen megkérek mindenkit, aki ismer olyan személyt, aki Októberben vett Kunszentmiklóson Yorkit, kérem írjon nekem!!!! Nagyon szeretném megtalálni... Ő az én kislányom! :( timyyke@gmail.com -ide kérek minden infót. Képek a kutyusról az alábbi linken: http://www.iwiw.hu/pages/image/albums.jsp?userID=11717757

HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1758

Ìgy van - igazából normális tenyésztö nem is nagyon hirdet...

Előzmény: ziko3 (1757)
ziko3 Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1757

Kicsit felnyitni a leendő gazdik szemét............. ennek ez az értelme.

 

Természetesen  tenyésztők zöme nem az expressben hirdet..............

Előzmény: Törölt nick (1756)
Törölt nick Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1756
szerintem hülyeség kicsudázni mások hirdetését mi az értelme ennek?
HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1755

Oké, ez az utolsó, mert tényleg idegrohamot kapok...

 

4éves Beagle kan oltva,féregtelenitve eladó.jol fedez,gyerek barát. érdeklödni 06/20-494-2547

 

JÒL FEDEZ???

Kár, hogy kissé nem ilyen kéne, hogy legyen a feje...

HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1754
A kiskutya hibátlan gyönyörü ,oltott és egésséges ,ráadásul még fajtatiszta is. Érd: 0670 55 06 100.A szülök törzskönyvesek!

 

RÀADÀSUL MÈG FAJTATISZTA IS!

10 ezerért a hülyének is megéri...

 

 

HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1753

Elkövettem azt a hibát, hogy megnéztem az expresszen...

 

2008 szeptemberi születésű tricolor beagle kiskutyák eladók!
A kutyusok egészségesek, fajtatiszták, szüleik törzskönyvesek. Oltva és 2x féregtelenítve reális áron eladók.
Ár: 20.000 Ft/ db
Tel.: 06-70-409-6559

 

REÀLIS ÀRON!!!! :-(((

 

 

Cukinak cuki, de pl. rövid a füle... és hegyes feje lesz...

 

HelLopez Creative Commons License 2008.10.29 0 0 1752

"Nézzetek meg! Ha tetszek látogassatok el !!!
Sziasztok én vagyok egy 10 hetes bicolor kan kutyus aki már nagyon vágyik egy új gazdira, nem mintha nem szeretnék itt lenni, de talán még könnyebb az elválás. Már kaptam 2 szurit, ráadásul nem is sírtam.4X féregtelenítettek. Nagyon finom tápot kapok.Törzskönyves, díjnyertes szülőktől származok. Nagyon szép vagyok.
Tel: 0620/319-1425 Tekintsd meg az ultrakopokennel.mindenkilapja.hu honlapunkat"

 

Azaz, hogyan próbáljuk tenyésztönek lefesteni magunkat...

marimama51 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1751
Örülök,hogy még egyszer elolvastad.Nem viccből raktam be.Tényleg felháborító,hogy még szaporítani is akarja a keverékek számát.Ehhez pofa kell,ilyen hirdetést felrakni.
Előzmény: greenwood (1749)
greenwood Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1750
OK, köszi! teljesen igazad van.
Előzmény: HelLopez (1748)
greenwood Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1749

ja, most már értem, elnézést!!!

figyelmetlenül olvastam, azt hittem, egy lánykutya keresi a "párját"...

Előzmény: greenwood (1746)
HelLopez Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1748

Továbbszaporít egy keveréket, mintha maga a bichon-yorkie elismert fajta lenne, ahelyett, hogy a kutyust mondjuk ivartalanítja, vagy legalább figyel rá, hogy véletlenül se fedezzen be, mert azzal a kontrollálhatatlan keverékek száma nö...

Előzmény: greenwood (1746)
ziko3 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1747

A gond,a fajták keverése!

 

Szerinted a menhelyek és az Illatos út mikkel van tele?????????....(((((((((((((

Bár elég sok a fajtatiszta megunt is.

Előzmény: greenwood (1746)
greenwood Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1746

ezt nem értem. itt mi a gond? (azon kívül, h röhejes a hirdetés)

 

Előzmény: HelLopez (1745)
HelLopez Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1745

A hirdetöt kérdezés nélkül fejbelöném...

 

MIért nincs ezek kiszürésére jogszabály, bírság, valami???

Előzmény: marimama51 (1744)
marimama51 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1744
STARTAPRÓ Nevem Artúr, 3 éves bichon
havagnese és yorkshire
keverék vagyok,
törzskönyvezett szülőktől
származom.
Keresem a párom, mert
kiskutyát szeretnék!
Várom lány bichon
havagnese kutyusok
jelentkezését gazdimnál
marimama51 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1743
Még egy ugyan onnan. Eladó egy havanese 7 hónapos szuka kutya helyhiány miatt. A kutyus csak ma 20000, illetve ha valaki elcserélné velem őt és a 4 hónapos fiú társát az is hívjon fel ( a kisfiú 30000). Nagyméretű kutya érdekelne cserébe a két havaneseért( elsősorban bullmasztiff vagy ki mit ajánl, de csak kölyök vagy fiatal állat érdekel).
marimama51 Creative Commons License 2008.10.28 0 0 1742
Na itt van még egy a kiskutya.hu-rol. Elcserélném két havanese kutyusomat egy más fajta kutyára(kölyökre), amit lehet az udvaron tartani. A szuka 7 hónapos, a kan 4 hónapos, minden oltással rendelkeznek, rendszeresen féreghajtva vannak. Babzsák bútor is érdekel illetve salgópolc, de ha csak pénzre cserélünk az is megfelel. A szuka 25000, a kan 30000, együtt 50000. Érd
HelLopez Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1741

Persze, de a kereslet sajnos épp erre magas - minöségtelen, mennyiségi, össze-vissza szaporított, ki tudja mivel etetett, nem oltott, nem féreghajtott, nem papíros, de óccccsó kölyökre...

Amíg a kereslet nem változik kicsit, a kínálat se fog, és fordítva... :-(((

Előzmény: ziko3 (1740)
ziko3 Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1740

Már,akinek.

Addig,mig igény van a "papir" nem kell,occsóra...(((

Előzmény: HelLopez (1732)
HelLopez Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1739
Ja... :-(((
Előzmény: s3girl (1738)
s3girl Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1738
Vagy mennek külföldre a kölykök v családi kutyának, mert külföldön nagyobb pénzeket adnak értük, vagy ínyenc ételnek....
Előzmény: HelLopez (1737)
HelLopez Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1737

Hàt... hacsak nem a következö szaporító karmai közé kerülnek, ahol még többször elletik le öket, a kölykök csomagtartóból betegen, férgesen eladásra kerülnek, stb...

 

Szomorú ez az egész.

Ès föleg, hogy érdemben senki nem tud, nem akar fellépni...

Előzmény: greenwood (1735)
greenwood Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1736
jobban = jobbnak
Előzmény: greenwood (1735)
greenwood Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1735

köszi.

én már csak abban reménykedem, h a felnőttkorukban eladott kutyák jobb gazdához kerülnek. ennél a fazonnál nem nehéz jobban lenni (gondolom):((

Előzmény: HelLopez (1734)
HelLopez Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1734

Nem szokásos...

 

Igaz, akad olyan "rendes" tenyésztö is, aki pl. egy idösebb kant elad másik tenyészetnek, mikor már bizonyos címeket megszerzett, vagy mondjuk, valami hibája van, és nem azt hozza, amit elvártak töle - de szerintem ez is etikátlan.

 

De ez egyértelmüen egy szaporító, aki felszámolja a "tenyészetét", mert biztos, már nem viszik annyira a beagle-öket...

 

Előzmény: greenwood (1733)
greenwood Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1733
nem értek a tenyésztéshez, ezért kérdezem, h szokásos ez? mármint  az, h  kutyákat nem kölyökként, hanem 2-4 stb. éves korukban adnak el? eddig azt hittem, a kölyköket adják el...
Előzmény: HelLopez (1728)
HelLopez Creative Commons License 2008.10.27 0 0 1732
Ès még "különlegességként" el is lehet adni a kölyköket :-(((
Előzmény: ziko3 (1730)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!